>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkretne Pytanie

nadtyper 145

nadtyper

Użytkownik
Panowie pytanko do Was a mianowicie czy na Betfair jeżeli chce rozpocząć obstawiania na Betfair na Over 0.5 czyli , że będzie każdy inny wynik niż 0-0 obstawiane przed meczem.Chce rozpocząć od kwoty 200 e i grać vabank.Pytanie brzmi czy dajmy rzecz na lige polską jak i czy angielską/włoską/hiszpańską/niemiecką LM występują jakieś &quot;limity&quot; lub inne problemy , że nie będe mógł obstawiać ? Interesują mnie tylko te ligi no może jeszcze kwalifikacje na mundial.Czy za równo przy 200 e jak i ewentualnie natłukłbym 2 tys e możliwe są problemy z graniem za wszystko na Over 0.5 gola przed meczem ? Osoby zorientowane konkretnie w temacie poratujcie odpowiedzią pozdro
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Betfair dzieli się na giełdę i zakłady. Na giełdzie jedynym ograniczeniem jest ilość pieniędzy jaka jest w koszykach. W wymienionych ligach bez najmniejszego problemu możesz operować takimi stawkami z wyjątkiem polskiej bo tam płynność rynku jest słabiutka. Najpierw bym jednak radził przejrzeć na forum tematy innych użytkowników co grali ov 0,5 all in i jak się one skończyły ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 78

michal89216

Użytkownik
Chociaż szczerze nie cche mi się do tego zabierać bo to długotrwały proces i na spotkaniach zarabiałbym po pare % i na pewno też pare razy stracił ale w dłużśzej perspektywie wygląda to wybornie.
Na graniu na over 0,5 też nie przypuszczam, żebyś zarabiał więcej niż parę procent.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ja kiedyś tak zacząłem grać i od 100e doszedłem do 1600 jeden mecz po 1,10 kurs i ładnie dnióweczka wpadła ;) ale dzień później już poszło wszystko, jednak uważam że to fajny sposób i na pewno kiedyś tak jeszcze zagram jak nie na bf to na czymś podobnym ????
 
Do góry Bottom