>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkurs

peja 1

peja

Użytkownik
Witajcie mam pytanie czy można by było zorganizować konkurs na zbliżające sie MŚ w koszykówce mężczyzn ?? Dział koszykowka jest slabo odwiedzany a taki konkurs choćby z nagrodą tylko dla zwycięzcy napewno przyniósł by większą ilość ludzi do tego działu, proszę przemyśleć moją prośbę... MŚ startują 19 więc ne mamy za dużo czasu... ale reguły konkursu mogły by być podobne do do konkursu tenisowego... ( tylko mniej grup naprzykład :p )

PS. Pisze to tutaj bo szanowny Admin Marcin-Odra nie raczył mi odpowiedzieć na pytanie ani na Priv ani na gg, nie rozumiem takiego zachowania... nawet jakby odpowiedź była negatywna...

aha userzy też mogą dożucić swoje trzy grosze, czy by chcieli może taki konkurs :]

POZDRO ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Jeżeli byłby konkurs to nie w dziale Koszykówka, tylko tam gdzie jest miejsce na konkursy i Turnieje

2. To, że nie odpisuje, nie znaczy, że olewam temat, gdyż każda propozycja jest przez nas analizowana i wymaga czasu.

3. Obecnie mamy dużo konkursów na forum. Ale ten ma szanse się odbyć, gdyż nawiązaliśmy kontakt z pewnym bukmacherem.

4. Zagadaj do mnie na gg, jutro wieczorem.

Pozdrawiam
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Witajcie mam pytanie czy można by było zorganizować konkurs na zbliżające sie MŚ w koszykówce mężczyzn ?? Dział koszykowka jest slabo odwiedzany a taki konkurs choćby z nagrodą tylko dla zwycięzcy napewno przyniósł by większą ilość ludzi do tego działu, proszę przemyśleć moją prośbę... MŚ startują 19 więc ne mamy za dużo czasu... ale reguły konkursu mogły by być podobne do do konkursu tenisowego... ( tylko mniej grup naprzykład :p )

PS. Pisze to tutaj bo szanowny Admin Marcin-Odra nie raczył mi odpowiedzieć na pytanie ani na Priv ani na gg, nie rozumiem takiego zachowania... nawet jakby odpowiedź była negatywna...

aha userzy też mogą dożucić swoje trzy grosze, czy by chcieli może taki konkurs :]

POZDRO ????
peja fajnie że wpadłeś na ten pomysł, ale uważam że powinien być w dziale koszykówka, może to go w końcu &#39;rozrusza&#39;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wystarczy Poczekać spokojnie Administracja musi mieć czas żeby się zastanowić itd. jest okres wakacyjny ???? jest czas do 19 więc chłopaki wszystko na spokojnie i poczekajmy na decyzje Administracji
 
L 45

laha

Forum VIP
Droga administracjo Szanowni moderatorzy

W imieniu całej rzeszy userow z całego serca prosze aby państo pozytywnie rozpatrzyli prośbe usera rookie91 i usera peja o przeprowadzenie konkursu koszykówki. Najlepiej było by gdyby państo znaleźli nagrody wtedy zdecydowanie więcej ludzi by się zarejestrowało. Warto też było by pomyśleć o tym aby ten dział był w temacie z koszykówką. W ten sposób dużo więcej ludzi oglądało by ten dział. Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby

Z poważaniem

Szarzy userzy forum
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Skoro jest tak dużo chętnych to może konkurs odbędzie się bez nagród. Taka walka o prestiz.
Jeśli tak to wątpie żeby zgłosiło się do niego wiecej niż 10 osób :p, z tego co widziałem to w zeszłym sezonie NBA w dziale Koszykówka jeszcze nie było żadnego konkursu, a tym bardziej z nagrodami, więc czemu nie teraz :p

ja juz mówilem takie cos na wzor mlb ranknig gdzie na razie mimo braku nagrod bierze udzial naprawde duzo osob
Mówiłem już że na coś takiego byśmy musieli czekać do Października, raczej nie da sie zrobić &#39;rankingu&#39; z 2 tygodni ( ? ) czyli z tylu ile trwają MŚ
 
peja 1

peja

Użytkownik
Konkurs będzie, ale jego moderatorem będzie Damian 77... Co i jak postaram się z nim ustalić, ale pewnie nie będe miał dużo do powiedzenia ????
 
Do góry Bottom