>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konsekwencja i systematyka w grze - "premia co miesiąc"

M 0

mc_jojtek

Użytkownik
Witajcie
czy jesteście mi w stanie powiedzieć czy znajdę gdzies na forum podobny temat?
Zastanawiam się nad rozpoczęciem gry z niskiego poziomu 25 zł i grania codziennie 1 zakładu z kursem 1,25-1,30 &quot;ALL IN&quot; przez miesiąc i wypracowania sobie &quot;premii&quot; w wysokości ok 1000 zł.
Co Wy na to - gra konsekwentna i systematyczna.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dlaczego akurat 1.20-1.30?? Radziłbym się skupić na dobrej analizie i minimalizowaniu ryzyka szukając ciekawych zakładów na dane spotkanie, a nie niskich kursów. Niski kurs wcale nie gwarantuje wygranej..
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Jeśli chcesz grać tak niskie kursy to prędzej spróbować na live, ale to i tak nie daje pewności że każdy zakład ci wejdzie. poza tym musisz zagrać 13 razy all in po kursie 1,3 żeby wygrać 986 zł ale ta wygrana nie obejmuje podatku.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Kolega zaznaczył że zaczyna grać od stawki 25zł.
Nie ważne jaką matematykę zastosujesz, bez odpowiedniej wiedzy i szczęścia nie jesteś w stanie wygrać na dłuższą metę. Buk tak ustawia kursy że zanim jeszcze postawisz to jesteś w przysłowiowej dupie.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
aha jeśli chcesz grać na &quot;Polskich&quot; to zapomnij raczej...
Ja grałem nawet i 1.01 ale jak się dało na betfair a tutaj jakbyś chciał zagrać powiedzmy 1.09 to ????


dla porównania na np. betfair
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Witajcie
czy jesteście mi w stanie powiedzieć czy znajdę gdzies na forum podobny temat?
Zastanawiam się nad rozpoczęciem gry z niskiego poziomu 25 zł i grania codziennie 1 zakładu z kursem 1,25-1,30 &quot;ALL IN&quot; przez miesiąc i wypracowania sobie &quot;premii&quot; w wysokości ok 1000 zł.
Co Wy na to - gra konsekwentna i systematyczna.
pomysł nawet OK, ale grając w polskim buku nie opłacalne...
Ale zakładając Twoje stawki i grając przez miesiąc All in to wyglądało by tak:
1 dzień 25zł x 1,30 x 88% = 28,60zł
2 dzień 28,60zł x 1,30 x 88% = 32,71zł
3 dzień i każdy kolejny przyjmijmy wzór: wygrana z poprzedniego dnia x 1,144 (1,30x88%)
... grajac przez 30 dni All-in
30 dzień wychodzi wygrana ok. 1 415 zł
Całkiem ładna sumka , zakładając , że 30 razy z rzędu nie będzie żadnej wpadki, bo jeden błąd na którymkolwiek poziomie i zaczynasz od zera...
Ja myślałem nad podobną strategią , ale ze stałą stawką dzienną przy niskim kursie.
Bo np. grajac codziennie za stawkę np. 300zł po kursie max.1,30 można rownież zebrać ładną kwotę w ciągu miesiąca:
300 x 1,30 x 88% = 343 zł
43 zł zysku x 30 dni = ok. 1300zł zysku na miesiąc.
Oczywiście tutaj też jedna wpadka pozbawia nas 300zł, ale wiadomo nie trzeba od razu grać za 300 tylko dojść do tych 300 np. Twoją grą All-in...
Oczywiście,to tylko teoria i cyferki ładnie wyglądają, ale gdyby dołożyć do tego tą konsekwencję oraz systematyczność ( ja bym dorzucił przede wszystkim CIERPLIWOŚĆ) to może by coś z tego wyszło...
pozdro
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Wygrać 30 typów bez przegranej graniczy z cudem. Kiedyś zrobiłem sobie wykres, jakie szanse na wygraną mam ja a jakie ma buk. Więc jeśli postawimy 30 pewniaków na gospodarza w piłce nożnej po kursie 1,3 to wygląda on tak, w 30 meczach mamy 90 typów 30 wygranych gospodarzy 30 remisów i 30 wygranych gości z czego my musimy trafić 30/90 a buk 1/60 więc życze szczęścia. Wolałbym iść do sklepu i kupić sobie flaszke.
SPIDERMAN poprawiłem swój post w którym podałem wygraną bez podatku.
 
Do góry Bottom