>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konto bankowe-internetowe,pytania

Status
Zamknięty.
R 2

robsonikk

Użytkownik
Dla przykladu.
Masz ekonto w tym demo, stan konta 4106,16. W linijce nizej masz
Przelew jednorazowy - Historia operacji - Odbiorcy zdefiniowani

Wybierasz przelew jednorazowy, następuje przeładowanie strony, na dole wpisujesz kwotę przelewu, potem powinna być nastepna strona (demo tego nie posiada) gdzie podajesz hasło do przelewu (przychodzi smsem lub z listy haseł, zależy jaką formę wybierzesz) i przlew zostaje wykonany.

Jak wybierzesz przelew jednorazowy, zwróć uwagę że z lewej strony z &quot;rachunki&quot; masz do wyboru kilka operacji.



P.S. Podświetlone na czerwono
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Mistrzunio minelo tyle dni, a Ty dalej motasz. sms przychodzi Ci automatycznie kiedy zlecasz przelew, doladowujesz konto itp. Po co pytasz o jednorazowki jak one sa platne a Ty placic nie chcesz.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ok,mam konto w mbanku,
mam dwa tylko pytania:
podczas aktywacji(tam wybieraniu hasła,otrzymaniu identyfikatora) wybrałem też telekod-wpisałem tam jakieś tam cyfry i mam,ale mam takie pytanie:
bo na kartce aktywacyjnej którą dostałem przy zakladaniu konta pisze:
Aby dokonać aktywacji dostępu do rachunków przez teleserwis(mlinię) należy wykonać dane czynności(ogólnie odbywa się to przez telefon,ja zrobiłem wszystko przez internet,to żadnej różnicy nie ma jeżeli idzie o telekod??
i drugie pytania:żadnych jednorazowych haseł nie dostajemy?(przychodzą one podczas dokonywania przelewu na telefon?właśnie w jakim momencie-znaczy podczas wypełniania czy jak)
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
ok,mam konto w mbanku,
mam dwa tylko pytania:
podczas aktywacji(tam wybieraniu hasła,otrzymaniu identyfikatora) wybrałem też telekod-wpisałem tam jakieś tam cyfry i mam,ale mam takie pytanie:
bo na kartce aktywacyjnej którą dostałem przy zakladaniu konta pisze:
Aby dokonać aktywacji dostępu do rachunków przez teleserwis(mlinię) należy wykonać dane czynności(ogólnie odbywa się to przez telefon,ja zrobiłem wszystko przez internet,to żadnej różnicy nie ma jeżeli idzie o telekod??

i drugie pytania:żadnych jednorazowych haseł nie dostajemy?(przychodzą one podczas dokonywania przelewu na telefon?właśnie w jakim momencie-znaczy podczas wypełniania czy jak)
pierwszego pytania nie rozumiem....

ad2 w momencie robienia przelewu kod przychodzi smsem. wypelniasz dane, klikasz potwierdz i za kilka sekund masz kod na telefonie. oczywiscie mozna zamowic sobie kody jednorazowe, cos sie za to placi, chyba 5zl, tylko pytanie po co :p
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
chodzi oto,że podczas autoryzacji wpisałem jak było pole-podaj telekod-wpisałem tam ,
i czy dobrze zrobiłem czy też trzeba to było zrobić telefonicznie(tam dzwonisz,sekretarka ci mówi wpisz to tamto,bo też tak na kartce pisało że można tak zrobić)
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Dobrze zrobiłeś z tym telekodem. Tylko zapamietaj sobie, bo bez niego będziesz miał problemy z załatwieniem czegokolwiek przez mLinię.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Jak dzwonię na mLinię to tylko wtedy ten telekod się przydaje,tak,
Ogólnie 0 opłat,wszystko fajnie.
A co do kont eMax:czy np. jakaś osoba może wpłacać mi na konto eMax pieniądze?Czy też musi na ekonto, i dopiero ja mogę na eMaxa z ekonta wpłacić (1 wypłata z eMaxa plus na ekonto darmo miesięcznie zdaje się)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
aha,a jak ja robię przelew z ekonta na eMaxPlus to kasę tę mogę wypłacić raz w miesiącu znowu na ekonto jednokrotnie za darmo(więcej razy to koszt 5 zł).
zdaje się 4.1 % w skali roku kasa rośnie,mało ale jak kasa ma na koncie leżeć to można wpłacać kilka złotych w ciągu roku będzie ????
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
możesz 4x za darmo wyplacic w miesiacu bo mozesz sobie do 4 emax plusow zalozyc (ja tak mam i nie mam problemow z darmowymi przelewami, bo doatkowo trzymam sobie okolo 5% kasy na ekoncie)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
mi tam w mkiosku mówili że raz,
ja mam 1emax Plus poza tym,tak se założyłem,
poza tym chyba bez sensu jest tak często w miesiącu wypłacać kasę z emaxPlus bo wszystko chyba polega na tym żeby tam kasa leżała tylko i zarabiała,
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Podstawowa zasada, bank nie służy do zarabiania pieniędzy ???? To bank zarabia na pieniądzach klientów, a nam daje nędzne kilka procent.

Załóż sobie cztery emax plusy, przydadzą się.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Nie tylko na kredytach zarabiają na funduszach, giełdzie, kontraktach terminowych itp. Mbank ma ponad 2 mln klientów, uśredniając, że każdy ma 500PLN. na koncie to sobie policzcie jakim obracają kapitałem ile z tego mogą zrobić, a według raportu money.pl to zaledwie 10% ich zysków
 
M 0

marjan

Użytkownik
Witam chciałem się zapytać czy można założyć konto w banku internetowo chodzi o mBank jesli wypełnie wszystko jak trzeba to kurier mi przywiezie jakies papiery? i będe musiał je wypełnić wogóle to przyjechał by pracownik z mBanku? i czy karte też bym dostał zeby wypłacac pieniądze z bankomatu i czy wogóle jakbym chciał pieniądze wpłacić na konto to gdzie ide na poczte?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Możesz złożyć wniosek przez internet, kurier przyjeżdża i podpisujesz umowę. Kartę przyślą Ci do 2 tygodni pocztą. Kasę możesz wpłacać we wpłatomatach, na stronie mbanku znajdziesz gdzie są rozmieszczone. Na poczcie też możesz wpłacać, tylko poczta pobiera prowizję jako zwykły przelew.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom