>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto BZ WBK <30 Opinie

M 0

misiek1212

Użytkownik
Witam,chciał bym was się spytać jak u was się sprawdza konto jakie zobaczyliście minusy i plusy :jezora:

Ja posiadam to konto i to moja opinia :
Od czego trzeba zacząć to że konto jest ważne do 30lat nie wymaga żadnych co miesięcznych wkładów pieniężnych
Więcej informacji
http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/dla-mlodych/przed-30/konto-30.html

U mnie wygląda tak
Plusy
+Nie mam już jakiś dziadowskich takenów tylko kody przesyłają mi na komórkę w kilka sekund przy transakcji
+Nie muszę wpłacać co miesiąc danej sumy
+Praktycznie wszystko za darmo :jezora: jedynie jak wykorzystamy darmowe smsKod to 50gr kosztuje i przelewy
+Przelewy24 :jezora: szybko i bezpiecznie płacenia w internecie
+Karta do konta z chipem
+Duża ilość oddziałów i bankomatów w Polsce niż z porównaniem Mbanku
+Gdy chce płacić kase na konto to zajmuje mi to niecałe 5minut
Minusy
Jak narazie brak


A wasze jakie wrażenia z konta ?
a może chcesz się spytać coś na temat którzy już mają konto w tym banku wal śmiało ;)
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dla mnie wielkim plusem jest to że karty płatnicze są zabezpieczone 3D-Secure( każda transakcja kartą w internecie jest potwierdzana sms kodem, przychodzącym na nasz telefon), z minusów to trochę mało bankomatów, ale w dzisiejszych czasach to komu to potrzebne jeśli w wielu punktach możemy płacić kartą a co za tym idzie korzystać z cashBacku. Także dla mnie najlepsze konto na rynku,
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
&quot;Duża ilość oddziałów i bankomatów w Polsce niż z porównaniem Mbanku&quot;
oddziały moim zdaniem średnio potrzebne, a co do bankomatów to nic nie pobije alioru (wszystkie bankomaty na świecie za darmo). Obecnie przenoszę się z bzwbk do mbanku, darmowa karta do płatności w necie, darmowe bankomaty bzwbk + euronet, cash4you ????
Jak byłem nad morzem to BZWBK ma baaardzo mało bankomatów, a Euronetu i cash4you na każdym kroku :]
Robię sporo przelewów, a w mbanku wszystkie przelewy są za darmo, więc też plus ???? Czekam na aktywację konta i przelewam wszystkei środki na mbank ????
a jako potwierdzenie też można ustawić smsy kody zamiast tokenów ????
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
heh,również mam konto w Mbanku a że mają klientów w **** no cóż zgubiłem haslo i numer konta potrzebne do logowania i tokeny &#39;
Dzwoniłem,bo oczywiście innej drogi nie ma i oprócz emaili jak się uda do dzwonić to cud,a żeby jeszcze trafić na kompetentnego pracownika też granicy z cudem kiedyś jakaś pani odebrała co byś się nie spytać to nić nie wiedziała
5 razy prosiłem o przesłanie nowych papierów ale a to było rok temu zgłaszane o przesłanie 5razy!!
i jeszcze do tej pory nie ma coś im system zgłoszeniowy szwankuje
A najlepsze to że zawsze to moja mama musiała gadać bo ja nie mogłem,co to jest ? moje konto i ja żądze,w wbk nie ma tak.Mama musiała być tylko przy założeniu konta a gdy chciałem założyć jeszcze konto walutowego już nie musiała być
Założenie konta mi zajęło 1godz!! i nie muszę czekać kilka dni na potwierdzenie już tego samego dnia miałem konto internetowe a karta bankowa przyszła w ciągu 4dni
 
Do góry Bottom