>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto na betfair a wypłata

F 0

formel

Użytkownik
Witam, mam taki problem otóż dosyć nie dawno była promocja na betfair poker gdzie za założenie konta dostawało się 10 ticketów do turniejów, założyłem to konto tylko w celu zarobienia czegoś z tych ticketów i udało mi się wygrać ponad 50$ problem polega na tym że nie mogę wypłacić tych pieniędzy bo jest problem z autoryzacją mojego dowodu osobistego bo przy rejestracji nie podałem prawdziwych danych i teraz wiąże się z tym pytanie czy mogę jakoś zmienić te dane osobowe? Bo ja nawet nie wiem jak się za to zabrać, z góry dziękuje za pomoc.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
bo jest problem z autoryzacją mojego dowodu osobistego bo przy rejestracji nie podałem prawdziwych danych i teraz wiąże się z tym pytanie czy mogę jakoś zmienić te dane osobowe?
Napisz do supportu,żeby Ci zmienili dane osobowe i od razu to zrobią:] A które konkretnie dane się nie zgadzają?Najważniejsze,żeby kraj się zgadzał,resztę można bez problemu zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

formel

Użytkownik
Chodzi mi o datę urodzin a konkretnie podałem rok 1993 zamiast 1994 i z tego cała afera. Właśnie przed chwilą napisałem do nich supporta z zapytaniem o zmianę mojej daty urodzin. Mam jeszcze dwa pytania, jeżeli zmienią moją datę urodzin to czy dostanę jakiegoś emaila z potwierdzeniem tego zlecenia a drugie jeżeli już mi zmienią tą datę to czy będę musiał znowu im wysłać skan dokumentów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie wiem czy dostaniesz potwierdzenie,ale jeśli ani razu nie wysłałeś dokumentów to na pewno będziesz musiał to zrobić.No chyba,że byłeś niepełnoletni w chwili zakładania to możesz pożegnać się z kasą.
 
B 3

bukiman13

Użytkownik
Jak do tej pory, zawsze dostawałem potwierdzenie od suportu betfair jeśli załatwiałem jakiekolwiek tematy z nimi. W Twoim przypadku nie wiem czy będzie to takie proste skoro zakładałeś fikcyjne konto i jeszcze na dodatek udało ci się coś ugrać.
 
A 0

altum22

Użytkownik
Mam pytanie. Czy wyplacal z was ktos wieksza sume z BetFair?? Chodzi o to ze zrobilem depozyt 100 funtow okolo 2 miesiecy temu a teraz mam troszke wiecej i nie moge wiecej wyplacic niz zdeponowalem . Hm troche to dla mnie nie zrozumiale . Czyli co mam zrobic dalej depozyt np w wysokosci 1000 ale jak potem bede chcial wyplacic 2 tys to bedzie problem ??
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam pytanie. Czy wyplacal z was ktos wieksza sume z BetFair?? Chodzi o to ze zrobilem depozyt 100 funtow okolo 2 miesiecy temu a teraz mam troszke wiecej i nie moge wiecej wyplacic niz zdeponowalem . Hm troche to dla mnie nie zrozumiale . Czyli co mam zrobic dalej depozyt np w wysokosci 1000 ale jak potem bede chcial wyplacic 2 tys to bedzie problem ??
Musisz pierwszą wypłatę zrobić na taką samą kwotę na jaką był depozyt robiony. W kolejnych wypłatach będziesz mógł bez problemu wypłacić to co ugrałeś.
 
Do góry Bottom