>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto na członka rodziny

P 0

pawciak12

Użytkownik
Posiadam konto na Betfair ale zapomniałem hasła bo ostatni raz logowałem sie 2 lata temu, błednie odpowiedziałem na pytania (według systemu) ktore sa pomocne przy odzyskiwaniu hasła. Wczoraj wysłalem do nich maila i wyjasniłem cala ta sytuacje, po paru godzinach dostałem odpowiedz, zgaduje ze ta odpowiedz byla wygenerowana automatycznie bo byl tam nic nieznaczacy belkot ktory mi raczej w niczym nie pomogl, oczywiscie napisane bylo tam zeby do nich zadzwonic, po krotkim namysle zdecydowalem sie nie tracic czasu na dzwonienie i marnowanie pieniedzy na polaczenia zagraniczne i zalozyc konto na ojca ( oczywiscie pelna weryfikacje itd. itp.). I tu sie nasuwa takie pytanie czy jak bede wysylal pieniadze z mojego konta Moneybookers na konto ojca Betfair i odwrotnie, to czy nie zawiesza mi konta na Moneybookers oraz ojcu na Betfair. Mam co do tego watpliwosci, oczywiscie jesli dokonam jednej czy dwoch tranzakcji to napewno sie nic nie stanie, pytanie tylko co jesli bede przelewal kase dosyc czesto i na wieksze kwoty np. 4000zł. Mieliscie, badz słyszeliscie o podobnej sytuacji? Bo nie wiem czy starac sie odzyskac moje stare konto na Betfair czy pojsc na łatwizne i zalozyc konto na ojca. Dodam ze nie mam zamiaru zakładac ojcu konta na moneybookers, poniewaz na swoim koncie posiadam karte do bankomatu.
 
Do góry Bottom