>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto w banku dla osób poniżej 18 lat

dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Witam, chciałbym założyć sobie konto w banku, ale nie mam ukończonych 18 lat. Nie orjętuje się za bardzo w ofercie, słyszałem coś o izzykoncie. Chciałbym spytać jak to jest, czy posiadanie takiego konta nie wiąże się z żadnymi opłatami? I czy można przelewać na nie pieniądze z bet-at-home? Bo wiem że da się na różne konta, ale nie wiem czy na takie dla niepełnoletnich da radę.

PS Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale lepszego na tym forum nie znalazłem.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
załóż sobie konto &lt;30 w WBK ... konto jest całkowicie darmowe, żadnych ukrytych opłat i bez najmniejszych problemów możesz poprzez tą kartę wpłacać/ wypłacać sianko z buków. Osobiście posiadam takie konto i jestem zadowolony. Nie musisz być pełnoletni żeby założyć to konto.
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Nie potrzebnie się w sumie pytałem tak ogólnie, jak tak dłużej poczytałem to zdecydowałem się jednak na izzyknoto. Tylko mam pare watpliwosci, jak długo mam czekać na kuriera który przyjedzie z umową? A jeśli bede chciał podpisac umowe przez agenta w banku, musze zabrac rodzica ze soba i czy bedzie sie to dało zrobic od reki?
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
sluchaj synku, lepiej uwazaj ze swoimi pomyslami, znasz takie powiedzenie? Ignorantia iuris nocet (lac.)?
 
Do góry Bottom