>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto w zagranicznym banku.

K 0

kolo555

Użytkownik
Witam wszystkich,
Szukam podpowiedzi jak założyć konto w banku zagranicą. Tak żeby nasze banki nie widziały co tam się dzieje na koncie. Najlepiej taki bank żeby nie ruszyć tyłka z kanapy , czyli przez internet , ???? . Nie jestem rezydentem w UK i nie znam biegle niemieckiego. Angielski - biegle - no problem.
Potrzebuje konto:
- nieoprocentowane (bo oprocentowane trzeba zapłacić podatek w
Polsce o odsetek)
- w euro
- z kartą mastercard lub visa - , może być prepaid
- jak najtańsze w prowadzeniu
- z dostępem przez internet
- z brakiem lub niska prowizja za bankomaty w polsce - prowizja tylko w postaci stałej opłaty - nie procentowej.
- bez limitów do wypłat z bankomatu - najlepiej - lub wysokie limity na dzienne wypłaty - 4000 - 5000 euro.
Czy ktoś z Was może poradzić ?
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Z niemieckich w grę wchodzi tylko Sparkasse, strona i obsługa są po polsku, nie potrzeba meldunku na terenie Niemiec, jednak potrzebna jest jedna wizyta w dowolnej placówce naziemnej.
https://www.sparkasse-oberlausitz-niederschlesien.de/privatkunden/index.html?sprache=pl&amp;amp;start=1407235614
Z kwot którymi operujesz przy dziennej wypłacie to jednak zastanowiłbym się nad otwarciem przez pełnomocnika (kancelarię prawną) konta gdzieś dalej... Bahamy, Kajmany itd. Koszty obsługi prawnej takich operacji zdecydowanie spadły.
 
K 0

kolo555

Użytkownik
Bardzo dziękuje za szybka odpowiedz.
Sparkasse : rozmawiałem z nimi , i jeżeli dobrze pamiętam mają małe limity na wypłaty chyba 500 euro i nie ma możliwości zwiększenia limitów.
B3A, czy znasz jakąś taką kancelarie?
Szczerze mówiąc, rozmawiałem z jedna o konsultingu i &quot; coś utknęło&quot;.
Przeleciałem tez po &quot; www &quot; tych Kajmanów itp i wszędzie chcą 1,5 % i więcej za wypłaty z bankomatu ????
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Rzeczywiście, zapomniałem o limicie wypłaty poza DE, w Sparkasse.
Kancelarii mających taką ofertę jest sporo, szczególnie w Warszawie, ale nie będę konkretnym robił reklamy na forum. Należy uważać, na pseudo kancelarie doradztwa prawnego, tylko radca prawny bądź adwokat.
&quot;Kajmany&quot; były luźną sugestią kierunku, gdzie możesz znaleźć dogodne dla siebie warunki. Obecnie w wielu państwach pojawiły się takie możliwości. Nie chodziło mi o ofertę on-line, które przejrzałeś i rzeczywiście można w ten sposób założyć konto z Polski, ale bardziej o tzw. private banking. Negocjujesz wtedy indywidualne warunki i nie sądzę by gdzieś w internecie się pojawiały, wiele kancelarii przy dużej liczbie klientów jest w stanie ustalić dodatkowe &quot;korzyści&quot;. To jednak zdecydowanie nie jest temat na internetowe dywagacje, ponieważ nie przedstawisz wszystkich danych, tak by znaleźć dla Ciebie najwłaściwszą formę operowania środkami. Powinieneś udać się do kancelarii gdzie spokojnie z gwarancją tajemnicy zawodowej będziesz mógł przedstawić swoją sytuację i oczekiwania i wtedy dostaniesz poradę.
 
S 163

santi90

Użytkownik
Polecam bank Loyal Bank.Jest to najwiekszy bank Saint Vincent i Grenadynach ;).Sam mam tam konto
Ze wzgledu na duze zainteresowanie ze strony klientow polskojezycznych strona tego banku jest dostepna w PL takze obsługa telefoniczna w jezyku polskim.
Konto zakłada sie przez internet.Jest to dobre rozwiazanie dla osob majacych problem z komornikiem :cool:
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Oświadczam, że nie jestem zaangażowany w żaden sposób w żadną działalność przestępczą, w
pranie pieniędzy lub działalnośc terrorystyczną i fundusze, które znajdują się i będą otrzymywane na
moim koncie Loyal Banku, nie pochodzą z hazardu, gier, rozrywki dla dorosłych i wszelkich działań
niezgodnych z prawem. Oświadczam, że powyższe informacje są prawdziwe i poprawne. Zgadzam
się, aby Loyal Bank zgłosil do władz lokalnych jakąkolwiek nielegalną działalność finansową lub
nielegalne zachowania związane z rachunkiem. Przeczytałe(a)m, zrozumiałe(a)m i
zaakceptowałe(a)m powyższe warunki ogólne

no to takie konto zagraniczne nie przejdzie.
 
A 63

awax

Użytkownik
Oświadczam, że nie jestem zaangażowany w żaden sposób w żadną działalność przestępczą, w
pranie pieniędzy lub działalnośc terrorystyczną i fundusze, które znajdują się i będą otrzymywane na
moim koncie Loyal Banku, nie pochodzą z hazardu, gier, rozrywki dla dorosłych i wszelkich działań
niezgodnych z prawem. Oświadczam, że powyższe informacje są prawdziwe i poprawne. Zgadzam
się, aby Loyal Bank zgłosil do władz lokalnych jakąkolwiek nielegalną działalność finansową lub
nielegalne zachowania związane z rachunkiem. Przeczytałe(a)m, zrozumiałe(a)m i
zaakceptowałe(a)m powyższe warunki ogólne
no to takie konto zagraniczne nie przejdzie.
no właśnie jak to jest z tym zapisem, że nie mogą być środki z hazardu?
to tylko taka zasłona dymna z ich strony podyktowana np. przepisami prawa? czy respektują ten zapis rygorystycznie?
ma ktoś konto w tym banku i przelewa środki z hazardu?
 
A 63

awax

Użytkownik
temat jest taki, że szukam sposobu na wypłatę kilku tys euro z jednego buka, który ma tylko jedną opcję wypłaty - na konto bankowe, mimo iż wpłacałem skrillem... moja wina, bo nie doczytałem a rzeczywiście mają taki zapis w regulaminie, po prostu nie sądziłem, że nie będę mógł wypłacić takim sposobem jak wpłacałem, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem
na polskie konto bankowe niby można, ale z oczywistych względów nie chcę tego robić...buk jest nieugięty i próby negocjacji nie przyniosły rezultatu
co robić?
otworzyć sobie konto w Niemczech czy na Słowacji?
a może na innych Kajmanach?
stąd ten pomysł z Loyal Bankiem, ale nikt nie odpowiada na temat tych środków z hazardu (post wyżej)
ma ktoś pomysł? jakieś porady?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
temat jest taki, że szukam sposobu na wypłatę kilku tys euro z jednego buka, który ma tylko jedną opcję wypłaty - na konto bankowe, mimo iż wpłacałem skrillem... moja wina, bo nie doczytałem a rzeczywiście mają taki zapis w regulaminie, po prostu nie sądziłem, że nie będę mógł wypłacić takim sposobem jak wpłacałem, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem
na polskie konto bankowe niby można, ale z oczywistych względów nie chcę tego robić...buk jest nieugięty i próby negocjacji nie przyniosły rezultatu
co robić?
otworzyć sobie konto w Niemczech czy na Słowacji?
a może na innych Kajmanach?
stąd ten pomysł z Loyal Bankiem, ale nikt nie odpowiada na temat tych środków z hazardu (post wyżej)
ma ktoś pomysł? jakieś porady?
Na twoim miejscu nie kombinował bym tylko puszczał to na twoje konto kilka tys euro to nie jest aż tak duża kwota żebyś miał jakies problemy, ewentualnie rozłozył bym to sobie na raty.
Jeżeli chodzi o zagraniczne konta to wątpie żebyś mógł załozyć konto bankowe zagranicą od tak sobie, napewno musiał bys być tam albo zameldowany albo legalnie pracować.
Podaj nazwę tego bukmachera. Jeżeli chce wypłaty na konto bankowe to podejrzewam że zanim wypłaci na konto będzie chciał od ciebie wyciąg bankowy.
W twoim przypadku widzę dwie opcje:
A-Wypłacasz na konto bankowe
B- Przegrywasz i śpisz spokojnie, żal szybko minie
????
Jezeli chodzi o te konta bankowe to ewentualnie możesz poszukać jakichś pośredników którzy pomagają założyć takie konta jak zapytasz wujka google napewno znajdziesz odpowiedź. Ale podejerzewam że gra nie warta świeczki, więcej zapłacisz prowzji niż wypłacisz wygranych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Autor wątku, już pewnie sobie jakoś poradził , trochę czasu minęło.
Chciałbym jednak na przyszłość i dla pozostałych osób poszukujących banku spoza RP, wskazać dwie kwestie.
=kolo555;4685024
[...] Tak żeby nasze banki nie widziały co tam się dzieje na koncie. [...]
Pomijając, że najprawdopodobniej Autor miał na myśli niekoniecznie banki a inne instytucje ... Tu sprawa jest zrozumiała.
[...] - nieoprocentowane (bo oprocentowane trzeba zapłacić podatek w Polsce o odsetek)
[...]
Temu wpisowi w powiązaniu z poprzednim, jednak nie jest po drodze.
Tutaj oprócz kwestii płacenia odsetek musi być założenie, że polskie &quot;organa&quot; dowiedzą się o rachunku za granicą. W związku z odsetkami.

Natomiast realnie sprawa wygląda tak, że banki z obszaru UE przekazują informacje polskim &quot;organom&quot; o rachunkach rezydentów RP utrzymywanych poza RP, na takie periodyczne zapytania.
Być może (a chyba na pewno) są państwa spoza UE, które przekazują takie informacje stronie polskiej w oparciu o stosowne Umowy o wymianie informacji z zakresu bankowości.
Obywatel RP ma prawo założyć rachunek poza terenem Polski ale jest zobowiązany w odpowiednim terminie poinformować (prawdopodobnie NBP) o takim przedsięwzięciu a także okresowo składać (prawdopodobnie, kwartalnie) informacje w zakresie stanu swojego rachunku.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Obywatel RP ma prawo założyć rachunek poza terenem Polski ale jest zobowiązany w odpowiednim terminie poinformować (prawdopodobnie NBP) o takim przedsięwzięciu a także okresowo składać (prawdopodobnie, kwartalnie) informacje w zakresie stanu swojego rachunku.
Ten w/w obowiązek informowania praktycznie* już nie istnieje:
&quot;Polskie prawo zezwala Polakom na zakładanie rachunków bankowych w większości rozwiniętych krajów świata. Nie trzeba ubiegać się o żadne pozwolenia ani zgody, nie trzeba także zgłaszać faktu założenia konta żadnym polskim urzędom.&quot;
http://zrozumfinanse.pl/poland/portal/wszystko_o/konto_2038.htm
* Wyjątkiem są osoby bardzo zamożne, które muszą przekazywać Narodowemu Bankowi Polskiemu kwartalne sprawozdania o stanie konta. Obowiązek ten dotyczy osób:
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Oczywiśćie że nie trzeba żadnych pozwoleń. W dzisiejszych czasam założenie konta bankowego w każdym kraju na świecie to żaden problem wystarczy że bank pozwala na rejestracje kont obcokrajowcą. Znajomy otworzył sobie konto w jednym z banków w Honkongu, wszystko zrobił przez internet. Zresztą są teraz firmy które za niewielką opłatą pomagają otworzyć konto bankowe w dowolnym kraju na świecie. Oczywiście jeżeli prawo danego kraju na to pozwala bo pewnie nie wszędzie się da.
 
D 0

darek72

Użytkownik
Problem w tym, że nie bardzo chcą otwierać konta obcokrajowcom w UE. Zwykle chcą kwit o zameldowaniu albo zaświadczenie z umowa o pracę.
Jeśli juz któryś zechce otworzyć to tylko osobiście jak do placówki podskoczysz. Często trzeba mieć nip w danym kraju, a to z kolei wizyta osobiście w urzędzie, itp.
Szwajcarskie otwierają bez problemu, ale tam trzeba miec dobry hajs żeby zechcieli otworzyć.
 
Do góry Bottom