>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto zamknięte przy pierwszej wypłacie

lucek 250

lucek

Użytkownik
Fajnie że sie udało z taka kasą nie zostać z niczym jako nowy gracz (podejrzany o kombinacje bardziej niz taki ktory ma u nich dłuższą historie)...
A swoją droga - jak Ci sie udało.... progresją, przeczuciem , fuksem czy innym systemem?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
A skąd US będzie wiedział, że to przelew od bukmachera Expekt?
Kolega nie napisał, że US dowie się o tym przelewie. W moim odczuciu chciał tylko uczulić na fakt, iż tego typu przelew może stanowić duże zagrożenie ukarania osoby objętej jakąkolwiek inną kontrolą ze strony organów kontroli/ścigania.
Na chwilę obecną podczas kontroli ze strony Urzędu Skarbowego, należy wyjaśnić pochodzenie każdego wpływu na naszym koncie!
Nie ma co liczyć na to, że kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy, umkną uwadze urzędnika, który przeprowadza daną kontrolę.
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
A skąd US będzie wiedział, że to przelew od bukmachera Expekt?

Banki przecież przyglądają się wpływom z nieznanych źródeł, a jeśli przelewy te wzbudzą podejrzenia to mają obowiązek zgłosić sprawę do GIIF, a ten do US. Oczywiście nie życzę tego autorowi, ale sam miałbym obawy o tak duży - nieopodatkowany przychód.
 
pebry 0

pebry

Użytkownik
Fajnie że sie udało z taka kasą nie zostać z niczym jako nowy gracz (podejrzany o kombinacje bardziej niz taki ktory ma u nich dłuższą historie)...
A swoją droga - jak Ci sie udało.... progresją, przeczuciem , fuksem czy innym systemem?
Kilka lat przyglądania się w stacjonarnych kasynach rzutom, mam swoje typy. Jaki numer po czym wypada + sąsiedzi. I tak grałem od 40zł do 100zł na numery i wpadało ????
 
pebry 0

pebry

Użytkownik
Banki przecież przyglądają się wpływom z nieznanych źródeł, a jeśli przelewy te wzbudzą podejrzenia to mają obowiązek zgłosić sprawę do GIIF, a ten do US. Oczywiście nie życzę tego autorowi, ale sam miałbym obawy o tak duży - nieopodatkowany przychód.
Podejrzenie wzbudzisz przelewem powyżej kwoty 200.000zł
Tak to bez obaw.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Banki przecież przyglądają się wpływom z nieznanych źródeł, a jeśli przelewy te wzbudzą podejrzenia to mają obowiązek zgłosić sprawę do GIIF, a ten do US. Oczywiście nie życzę tego autorowi, ale sam miałbym obawy o tak duży - nieopodatkowany przychód.
Ja mam przykład z banku spółdzielczego, gdzie dokładanie wiem jak to wyglada i nie banki to przeglądają tylko jest taka rubryka, gdzie jak ją pracownik zaznaczy wtedy inny oddział banku sprawdza a dopiero po tym może to wyjść dalej jeśli okaże się bym podejrzany. I nie są to kwoty rzędu 5, 10 czy 20 tysięcy tylko około 60 w górę. Tak samo jak pracownik przyjmuje przekazanie pieniędzy w punkcie, jeśli zrobi to w 3 punktach po 30 tysięcy to nic ciekawego aczkolwiek jeśli u jednego i to kwota 100 tysięcy wtedy taki pracownik to powinien odznaczyć. W takim banku niedużym jak miasto około 50 tysięczne są takie wpływy dziennie, ze musieli by mieć 100 pracowników tylko do tego.
 
pebry 0

pebry

Użytkownik
I tak oto się zakończyła sprawa : loguję się na konto, patrzę.... Wypłata dotarła ????
Dziękuję wszystkim i życzę sukcesów!
 
Do góry Bottom