>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kopia dowodu

T 0

tuh

Użytkownik
Witam,

Chcę wypłacić po raz pierwszy pieniądze z Bwin i w tym celu wysłałem kopię dowodu osobistego poprzez opcję &quot;upload plików&quot; na bwin. Zrobiłem to dosłownie przed chwilą i chciałbym zapytać: czy Bwin przyśle mi jakiegoś e-maila z potwierdzeniem, że ta kopia jest zaakceptowana i że mogę wypłacać kasę? Ile się czeka na takie potwierdzenie?
 
T 0

tuh

Użytkownik
Dzięki za pomoc ???? . To znaczy że jak odpiszą to już mogę przejść do procedury wypłacania ???? ?

Aha, i czy dobrze zrobiłem, wysyłając kopię w formacie JPEG poprzez tę opcję &quot;upload plików&quot;? Czy to trzeba było normalnie poprzez mail wysłać?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tuh dobrze zrobiłeś, jak dostaniesz odpowiedź to możesz wypłacić od razu ;) a jak nie odpiszą nie wiem w ciągu 2 dni to wyślij im skan na ich mail supportu i powiedz że Twoja nazwa użytkownika jest xxxxxxx i że próbowałeś dodać dokument poprzez upload ale nie dostałeś żadnej odpowiedzi i wysyłasz im dokument mailowo ;)
 
T 0

tuh

Użytkownik
No, do tej pory nie potwierdzili ???? . Ale mam nadzieję, że to szybko zrobią, minęło ok. 24 godzin dopiero. Aha i jeszcze jedno: czy przy kolejnej wypłacie z tego samego konta trzeba wysyłać kopię dowodu?

EDIT: OK. Dostałem potwierdzenie i dokonałem wypłaty. Wie ktoś może ile się czeka na pieniądze poprzez przelew bankowy?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie trzeba 2 raz wysyłać dowodu ;) a na przelew chyba do kilku dni ;) ale jeszcze nie słyszałem żeby z bwina kasa nie doszła także spokojnie ;)
 
T 0

tuh

Użytkownik
Własnie dostałem potwierdzenie przelania przez Bwin tej kasy na moje konto. Napisali, że kilka dni trzeba czekać...
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
skan dowodu
witam mam pytanie w sprawie skanu dowodu. ponieważ wysłałem skan dowodu (oby dwie strony) okolo tydzien temu i zadnego potwierdzenia niema. w Czwartek drugi razy wysłałem im skan dowodu... i znowu cisza....
czy oni zawsze tak długo sprawdzają tożsamość czy mają swoich klientów dosłownie w &quot;dupie&quot;????
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
z tego co pamiętam to skan powinieneś wysłać przy wypłacie w tedy weryfikacja i wypłata trwa razem kolo 3-4 dni. Ja jak też im wysłałem wcześniej żadnego odzewu od nich tez nie otrzymałem, a przy wypłacie i tak musiałem skan wysłać
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
ale pisalem do nich email bo zrobilem 1 litere blad w nazwisku i pisalem zeby mi to zmienili . to napisali zebym pierw wyslal im skan dowodu i to zmienia... a wplacac kase sie boje ze pozniej nie wyplace... jak myślicie jak popełniłem błąd w nazwisku 1 litera to bez obaw moge wpłacić pieniądze?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ludzie Ci już 20x odpowiedzieli .... Czlowieku pisałeś już w tylu tematach, dostałeś tyle odpowiedzi, a dalej trujesz...

PS.Wpłacić zawsze możesz.
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
Ludzie Ci już 20x odpowiedzieli .... Czlowieku pisałeś już w tylu tematach, dostałeś tyle odpowiedzi, a dalej trujesz...


PS.Wpłacić zawsze możesz.
wow wpłacić to wiem ze moge ale czy wypłace...
tu chodzi o sporą sume wpłaty i sie nie dziw ze pisze posty... do tego jest chyba forum ?
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
Szanowny Panie ********
Kopia przesłanego dokumentu tożsamości została zaakceptowana.

Prosimy nie odpowiadać na ten adres e-mailowy. W przypadku dalszych pytań, prosimy o nawiązanie kontaktu z Działem obsługi klienta z naszej strony kontaktowej.
Z wyrazami szacunku,
Dział finansów z bwin
Fax: +43-1-5856044-18


Temat do zamknięcia
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
elowam - na przyszłość używaj opcji szukaj... i nie twórz zbędnych tematów.
Wystarczyło się chwilę rozejrzeć i dopisać do już istniejącego.
Połączyłem.
 
Do góry Bottom