>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Korupcja w polskiej piłce

sieku 31

sieku

Użytkownik
To i Lech musiał poczuć smak korupcji. Wczoraj psy wyjęły z treningu Andrzeja Woźniaka [trener bramkarzy, były reprezentant Polski i znajomy Wdowy] a ten na przesłuchaniu szybko popłynął i już nie jest trenerem brankarzy... Ciekawe z jakich jeszcze zespołów poodpadają sprzedawczyki korony i kiedy wezmą się ze inne ekipy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeżeli tak dalej pójdzie połowa naszej Ligi wyleci ale to dobrze wreszcie biorą się za nich i nikt nie będzie bezkarny może poziom naszych rozgrywek dzięki temu wzrośnie.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Co do Woźniaka to on kupował mecze z Wdowczykiem ale w Koronie jeszcze - chyba w2003-2004 w II i III lidze.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Po ostatnim meczu to widze pewnej druzynie z Warszawy to sedziowie niezle pomagaja , dziwne że do nich policja nie wskoczył też.
Obecnie to chyba Wisła meczy nie kupuje/sprzedaje
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie to nasz Wydział Dyscyplin wogóle nie umie sobie poradzic z korupcją. We Włoszech w dwa miesiące z wszystkim się uporali ogłosili abolicje i jest w porządku, a u Nas walczą z tym ponad dwa lata bodajże i nic z tego zbytnio nie wynika niestety
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No właśnie. PZPN jest najbardziej umoczony a daje wykłady klubom, Listkiewicz mówi że dla niego szokiem było jak zatrzymali Andrzeja W.. Cała ta władza w tym śmiesznym związku mam do czynienia z korupcją tylko trzymają się stołka jak tylko mogą. Mam nadzieję że wreszcie ktoś przejrzy na oczy i niech coś z tym zrobi bo robimy kabaret na cały świat
 
pawson 0

pawson

Użytkownik
mogą, mogą rozwalić to wszystko i złożyć od nowa ale znając życie pewnie i tak by się jakaś menda znalazła, zaraz i wszystko wrócił by do normy...
 
J 19

jajo

Użytkownik
we Włoszech to umoczone były 4 kluby, a u nas może 4 nie sa. I to oczywiscie w tym okresie, ktorym bierzemy pod uwage.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
4 nie sa - gdzie ?? w lidze 1 ?? czy Ci chodzi o ligi I-IV ??
Wywalili by całą tą bande dziadów i dali kogoś normlanego w PZPNie
 
J 19

jajo

Użytkownik
Może nieobiektywnie, ale myślę, że w tych ostatnich latach, to chyba od 2003 jest brane pod uwagę, moj klub Ruch Chorzów niczego nie kupił. Umię obiektywnie spojrzec na sprawe i za bardzo nie wierze w czystosc meczu z Amica, w sezonie, gdy byl podzial na grupy mistrzowska i spadkowa. W ostatnim okresie, to jednak czesto widzialem jak bylismy bezczelnie kreceni.
Tak samo mysle, ze Polonia Bytom niczego nie kupowala.
Fakt faktem, ze oba kluby, nei mialy za duzych funduszy na to, ale jednak. Myślę też, że Wisła mogla nie kupowac, gdyz pilkarsko przewyzszali reszte w ostatnich sezonach. Moja lista podejrzanych jest bliska Bońkowej
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Wisła za Heńka jechała każdego jak chciała - 4-1 na porządku dziennym.
I liga to jeszce , ale w tych dalszych to sa wałki i tak czesto sie tam nie slyszy o tym , dopiero jak awans do I ligi to juz.
Znow bedzie 10 spadac.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Po ostatnim meczu to widze pewnej druzynie z Warszawy to sedziowie niezle pomagaja , dziwne że do nich policja nie wskoczył też.

Obecnie to chyba Wisła meczy nie kupuje/sprzedaje
O którey klubie myślisz?

Jakoś nie wydaje mi się również by Legia mecze kupowała... zapewne nikt spoza warszawy się ze mną nie zgodzi ale trudno:p Podejżewam też że Wisła jest czysta... nad resztą się nie zastanawiałem bo w paranoję popwść można. Jak ktoś awansuje do wyższej ligii to jest automatycznie podejżany, jak spada też [bo może sprzedawał ;P ] czy to nie obłęd?? W szystko zawdzięczamy moim zdanie Listkiewiczowi i reszcie dziadów z PZPN. To ich trzeba zmienić a nie zespoły!
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
o Legii
Sędziowie im pomagają nieco , a to karny , a to czerwona dla rywala , a to spalony.
W ostatnim meczu na C+ Warszawa-Kielce , Michniewicz komentował i sam mówił że sędzia przesadził z kilkoma sytuacjami.
Nie pisze więcej bo sie zleci ktoś i znów będzie kłótni na 10 stron.
Może i nie kupują [nie wiadomo] , ale sędziowie pomogą zawsze.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zdarza się że pomogą, zdarza się że przeszkodzą... prawda. Ale właśnie o tym pisałem - błąd sędziego i wszyscy trombią że mecz kupiony, paranoja!
Nie twierdze że czasem sędzia pomoże Legii bo takie sytuacja się zdarzają ale bez przesady bo w ten sam sposób mógłbym po 2-3 kolejkach powiedzieć o każdej drużynie że kupiła mecz... albo sprzedała ????

Edit: Hehe, teraz sami młodzi sędziowie to może gwizdali przeciw Koronie bo się bali, że przypadkiem dołączą do afery korupcyjnej ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
wydaje mi sie, ze taka pomoc dla Legii, to bardziej niz znamiona koruppcji, przejawia strach przed narazaniem sie zagwizdania przeciw stołecznym.
Taka jest prawda, ze im nizej tym wlaki wieksze. Bez kamer, duzo latwiej cos pokrecic. Moj klub najnizej gral w barazach o utrzymaniu w drugiej. Podczas tych mialem tez okazje pogadac z kibicami rzeszowskiej Stali. Tak się składa, że oni w tamtym sezonie zajeli 2 mijesce, a Korona pierwsze. Słyszalo się o meczach do zwycieskiej bramki itp
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A prawda jest taka, że chyba każdy z nas pamięta jakiś kuriozalny mecz i wynik nie wynikający z czegokolwiek. I czy kamera patrzy, czy nie to znaczenie ma marginalne, bo bez złapania za rękę nie udowodni się że mecz był kupiony. Bo co, bo kogoś wynik zaskoczył?
Dobrze że robią nagonki i szopki w tv to może wystraszy innych i pomyślą zanim coś... kupią:p
Teraz pora na jakieś konkretne przetrzepanie zarządu PZPN i myślę że wszystko od razu zgobi się prostsze i czastsze!
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Pierwsze co trzeba zrobić w tym wszystkim to usunąć Listkiewicza bo to on jest właśnie najbardziej skorumpowanym człowiekem z tych wszystkich emerytów tam
 
Do góry Bottom