>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszt gry w assianconnect

K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Przedwczoraj założyłem konto w Asianconnect88. Czytałem wcześniej na forum, że pobierają bodajże 2,5%. Wczoraj zgarnąłem 75 Euro, nic mi nie zabrali , pytałem pani na czacie, powiedziała, że nie pobierają, żadnych prowizji, chyba, że kursy są już podane na czysto po odjęciu prowizji. Wie ktoś? Jeżeli faktycznie nie pobierają to z czego czerpią profity?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Niemoglem obstawic z Polskiego ip czyli juz trzeba uzywac vpnow.
@kuubaaa90 1 wyplata jest darmowa jak w pinku a buki pewnie im cos odpalaja od ludzi, ktorzy przez nich graja
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Ja jade na vpnie opery, sami polecaja uzywanie vpnow to chyba nie trzeba jakis super ekstra platnych xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 78

michal89216

Użytkownik
z Kanady nie zabrania
Faktycznie. Jakoś miałem w tyle głowy, że w Kanadzie też Pinni nie działa. Na razie próbowałem Zenmate z rumuńskim IP i to jest jakiś dramat - strona raz się ładuje minutę, raz - dwie, a czasami - w ogóle się nie chce wczytać albo zdarzenie się nie dodaje do kuponu.
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
zerknij czy nie masz gdzieś zaznaczonego &quot;today&quot;. w ac88 jest np. po lewej dziś, wkrótce itd
W &quot;today&quot; mam wszystkie dostępne mecze na dziś, a w &quot;early&quot; w nawiasie jest 626 spotkań klikam w zakładkę i mam tam tylko jedno spotkanie. Ma ktoś tak jeszcze?
 
Do góry Bottom