>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszt gry w assianconnect

S 265

sasa_sa

Użytkownik
To działa tak, że stawiając kasę w buku przez nich, część ryzyka w buku biorą na siebie. Więc jeśli nie jesteś dla nich &quot;perspektywiczny&quot; to Ci dziękują w powszechny sposób, czyli nakładając limit na konto.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Jak sprawa wygląda naprawdę z wpłatami do AC? Ponoć pierwsza wpłata do AC jako do partnera handlowego jest w Skrill i Neteller bezpłatna, ale następne już na podane maile są obciążone opłatą 1.9 procenta, bo wszystkie transfery na maile są z ta opłątą. Robił ktoś wielokrotne wpłaty do AC?
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
D 152

damian0012

Użytkownik
mam zamiar zaczac grac na SM lub AC ( ale raczej wybiore AC bo maja darmowe wplaty i wyplaty a SM ma 1% prowizji przy depo i przy wyplacie...).
jaki vpn polecacie na smartfona ? chodzi mi o adres ip z rumunii
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
ale meczarnia z weryfikacja jak sie ma inny adres zamieszkania niz w dowodzie.
Po co im ta wereyfikacja w ogole jak to wszytko jest robione na przypal
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Do grania przez brokerów, to tak naprawdę*jakikolwiek vpn. Możesz wybrać ten z Opery, ale nie jestem pewien czy działa tak samo dobrze na telefonie jak na PC.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Bardzo skrupulatna weryfikacja musialem im wysylac papierek z potwierdzeniem zameldowania z urzedu, polecam ja przejsc odrazu najlepiej przed wplata bo przy wyplacie mozecie sie denerwowac moja weryfikacja trwala 6dni.
Z tym vpnem to juz sam nie wiem jak jest raz zapomnialem go wlaczyc i przyjelo mi zaklad
@Damian0012 vpn nie musi byc z rumunii, przechodzi ten z kanady na operze jak tak bardzo chcesz to ten surf easy ma serwer z ruminii na telefon i przegladarke jest jakis darmowy transfer miesiac kosztuje 3$
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
U mnie do weryfikacji adresu wystarczył papierek wpłaty na konto w oddziale banku z datą i pieczątką banku, także nie zawsze trzeba się do urzędu wybierać ;)
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Piszecie tutaj, ze do brokerow AC i SM potrzebny jest VPN, jakim cudem?
Gram juz dluzszy czas u obu brokerow i gram z polskiejgo ip i jest wszystko ok
Z Lycy nie idzie z tego wzlegu, ze tam mam ip na UK, a tam brokerzy poblokowani
SKad te bajki, ze przez polskie ip nie da sie grac ?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Bo sami mowia z jakich krajow nie mozna u nich grac i jest w nim Polska, ja na poczatku tez gralem bez vpna ale pozniej mialem jakis problem z obstawieniem myslem, ze to dlatego a to chyba jakis bug byl, niemniej jednak co szkodzi odpalic tego vpna z opery
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nic nie szkodzi, ale po co kombinowac jak da sie grac normalnie z polskiego IP
Gram ponad pol roku, mnostwo typow i nigdy zadnego problemu z nimi nie bylo.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Na konkurencyjnej stronie pada takie stwierdzenie:
&quot; AsianConnect88 [...] Pobierają prowizję 0.1% od obrotu.&quot;
Kto płaci te 0,1% od obrotu? Gracz? Kiedy to jest naliczane (na koniec miesiąca?)?
Jak wygląda sprawa związana z VPN. Trzeba czy nie z niego korzystać?
 
Do góry Bottom