>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Koszt gry w assianconnect

chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Witam
AC ma pełną ofertę z tenisa tj Handicapy gemowe (pełna linia), handi setowe i over/under sumy gemow. Chodzi mi o tak sama pełna ofertę tenisa która jest w oryginale w Pinnacle , a jeżeli wszyscy brokerzy mają pełną ofertę tenisa to gdzie jest najlepiej/najkorzystniej grać owego tenisa
?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
czy ktos miał taki problem przy wypłacie że kazali mu przesłac dokumenty ale np adres zameldowania dowodu osobistego jest inny niz np rachunku albo jakiejs korespondencji urzedowej?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Jaką mniej więcej kwotę można wyciągnąć w pinbet przed zlimitowaniem konta w asianconnect? Pytam bo moje pinnacle właśnie kończy żywotność , pytanie do osób które już zostały zlimitowane do marnych stawek na pinbet przez brokera .
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Kolejna plotka, czy potwierdzone info ?
Na temat pinbet to nie wiem ale pinnacle to mnie wkurwi*lo , prawie 50% mniejszy max bet niż u kolegi , nie mówię że na wszystkich rynkach bo większość mogę grać max tyle co on i jest ok ale akurat to co najczęściej gram to mi obcięli max stawkę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Ja jestem jakiś upośledzony czy w Pinbecie serio jest tak mało opcji zakładów na mecze? Max. 5 i nic więcej, nawet te popularniejsze.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Na temat pinbet to nie wiem ale pinnacle to mnie wkurwi*lo , prawie 50% mniejszy max bet niż u kolegi , nie mówię że na wszystkich rynkach bo większość mogę grać max tyle co on i jest ok ale akurat to co najczęściej gram to mi obcięli max stawkę .
O jakiego brokera chodzi ? Kontaktowałeś się z nim ?
Jakbyś mógł jeszcze powiedzieć o jakie ligi chodzi (te zlimitowane) ?
Jeśli jest tak jak mówisz to przecież możesz otworzyć inne konta u innych brokerów i rozłożyć stawki .
 
G 294

gostek365

Użytkownik
O jakiego brokera chodzi ? Kontaktowałeś się z nim ?
Jakbyś mógł jeszcze powiedzieć o jakie ligi chodzi (te zlimitowane) ?

Jeśli jest tak jak mówisz to przecież możesz otworzyć inne konta u innych brokerów i rozłożyć stawki .
U brokerów nie wiem jak jest ale myślę że podobnie jak na moim zwykłym koncie pinnacle , mogę grać bo mam na zagraniczne dane konto pinnacle ale nie ma sensu , siatka , piłka ręczna i kosz tak ogólnie .
 
F 0

flatbeet

Użytkownik
Ja się tam zarejestrowałem kilka dni temu, wpłaciłem około 450E, rejestracja przebiegła bez problemów, kasa na koncie, coś tam zacząłem grać i w 1 dzień ugrałem póki co 50E na plus. Teraz pytam o weryfikację konta bo chciałbym się upewnić że przebiegnie pomyślnie zanim się rozkręcę na dobre to w odpowiedzi słyszę - &quot;Please be informed that you need to rollover first your deposit before you can proceed with the verification process&quot; - czyli jak rozumiem muszę najpierw podwoić depozyt żeby przejść weryfikację i wypłacić kasę. To jest normalny proceder?? Bo nie ukrywam, że jestem mocno zaskoczony tym faktem.
Planowałem pograć tam tylko do kwietnia bo gram tylko w NHL a ten depozyt to podwoję pewnie do końca tego roku ale nie ukrywam, że w obecnej sytuacji zaczynam się martwić że przy wypłacie będą problemy. Ktoś miał jakiekolwiek problemy z wypłatą tam? Żądali od Was podwojenia depozytu przed weryfikacją konta??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja się tam zarejestrowałem kilka dni temu, wpłaciłem około 450E, rejestracja przebiegła bez problemów, kasa na koncie, coś tam zacząłem grać i w 1 dzień ugrałem póki co 50E na plus. Teraz pytam o weryfikację konta bo chciałbym się upewnić że przebiegnie pomyślnie zanim się rozkręcę na dobre to w odpowiedzi słyszę - &quot;Please be informed that you need to rollover first your deposit before you can proceed with the verification process&quot; - czyli jak rozumiem muszę najpierw podwoić depozyt żeby przejść weryfikację i wypłacić kasę. To jest normalny proceder?? Bo nie ukrywam, że jestem mocno zaskoczony tym faktem.
Planowałem pograć tam tylko do kwietnia bo gram tylko w NHL a ten depozyt to podwoję pewnie do końca tego roku ale nie ukrywam, że w obecnej sytuacji zaczynam się martwić że przy wypłacie będą problemy. Ktoś miał jakiekolwiek problemy z wypłatą tam? Żądali od Was podwojenia depozytu przed weryfikacją konta??
Gdzie tam Ci piszą o podwojeniu depozytu? :cwl: Masz napisane, że musisz najpierw obrócić swój depozyt przed przejściem weryfikacji, czyli jeśli wpłaciłeś 450 euro, zagrałeś za 100 i wygrałeś 150, masz 500 na koncie, ale zagrałeś dopiero za 100, więc przed wypłatą i weryfikacją musisz zagrać jeszcze za 350 euro, oczywiście łącznie, niekoniecznie na jednym kuponie :cool:
 
F 0

flatbeet

Użytkownik
Gdzie tam Ci piszą o podwojeniu depozytu? :cwl: Masz napisane, że musisz najpierw obrócić swój depozyt przed przejściem weryfikacji, czyli jeśli wpłaciłeś 450 euro, zagrałeś za 100 i wygrałeś 150, masz 500 na koncie, ale zagrałeś dopiero za 100, więc przed wypłatą i weryfikacją musisz zagrać jeszcze za 350 euro, oczywiście łącznie, niekoniecznie na jednym kuponie :cool:
Widocznie źle zinterpretowałem znaczenie słowa rollover :p myślałem że chodzi o kumulację a to z kolei przetłumaczyłem sobie na podwojenie depozytu :p z obróceniem samego wkładu nie powinno być problemu.
co do weryfikacji to napisali mi że potrzebny będzie skan dowodu osobistego i jakiś rachunek z adresem czyli myślę że wyśle im elektroniczną wersję faktury za telefon wraz z dowodem, wszystkie dane się tam pokrywają i powinno przejść bez problemu. dam znać jak przejdę weryfikację.
 
F 0

flatbeet

Użytkownik
Dla potomnych - przeszedłem weryfikację i potrzebne były:
- dowód osobisty lub paszport lub prawo jazd jako dowód tożsamości
- rachunek za gaz, internet, prąd, wodę, kablówkę (nie akceptują rachunków telefonicznych) lub wyciąg z banku (datowany na max ostatnie 2 miesiące) jako potwierdzenie adresu
- screenshot danych personalnych (imię nazwisko adres) z Neteller, Skrill, Ecopayz w zależności z czego przelaliśmy im kasę
Ja wysłałem skan dowodu, wyciąg z konta bankowego oraz screen ze Skrill&#39;a. Równo po tygodniu dostałem kod SMS który musimy przesłać w odpowiedzi na maila, którego dostaniemy chwilę wcześniej. Żeby przystąpić do procesu weryfikacji to trzeba było zagrać w kilku zakładach na łączną kwotę równą swojemu depozytowi.
Warto zwrócić uwagę że jeśli jednak nie mamy swojego mieszkania (a co za tym idzie rachunków na swoje dane) lub nie mamy swojego konta bankowego to weryfikacji nie przejdziemy bo najprostsza forma czyli rachunek telefoniczny nie jest akceptowana.
 
Do góry Bottom