>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Koszulki

pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Cześć,

Pomyślałem troszkę o koszulkach żeby zrobić jakieś innowacyjne fajne koszulki z naszym forum, może jakaś współpraca z nadruk &quot;krzywy&quot; i promocją przy okazji ? Zróbmy konkurs na grafikę koszulki i jechana z tematem, jak coś nikt mi nie płaci za reklama to taki czysty pomysł. Z góry przepraszam czasem za moją pisownie, jesli to zły temat to również. Ale jestem za tym zeby ten pomysł przeszedł demokracyjną drogą w formie wypowiedzi użytkowników oraz administracji.

????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przed zlotem na pewno będziemy robić jakieś nowe wzory koszulek, ale krzywy robi to beznadziejnie jakościowo, więc dajmy sobie spokój.

Postawimy na coś jakościowego - jak redbet swego czasu zrobił koszulki i bluzy to sposób wykonania był na poziomie światowym. Mamy też kilka ciekawych projektów amatorskich z poprzedniego konkursu i najwyżej damy to do przetrawienia zewnętrznemu grafikowi.

Jak są jednak jakieś pomysły to walcie śmiało.

Żółci 300!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja bym chętnie jakiś konkurs zrobił! Może znowu uda się wygrać, zabawnym &quot;Jedziem Tam&quot; ????
Jedziem tam rozwaliło system!

Mi podobał się też wzór z tymi cytatami, ale producent koszulek powiedział, że słabo to wyjdzie i musieliśmy zrezygnować.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Jedziem tam rozwaliło system!
Mi podobał się też wzór z tymi cytatami, ale producent koszulek powiedział, że słabo to wyjdzie i musieliśmy zrezygnować.
Teraz trochę się u mnie pozmieniało! Pracuje w firmie produkującej koszulki, więc i poprzeczka powinna być wyższa ????

Ogólnie tak przy okazji, jeśli ktoś z Was ma jakieś zlecenia nie tylko koszulek, ale też plakatów czy coś podobnego to śmiało, taka reklama ale mam nadzieję, że forumek zrozumie ????
Prace graficzne do oceny! Zapraszam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom