>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kradziez - betsson

Status
Zamknięty.
P 0

precious-one

Użytkownik
Witam, do wczoraj na koncie miałem ponad 600 zł. Dzisiaj wchodzę na konto, (normalnie się zalogowalem) i tak - wyplacone 90 zł na skrilla a reszta przegrana w kasycie. Wszystko to sie działo ok 3 w nocy. Masakra. Czy ktos mial podobne doswiadczenie i cos sie da z tym zrobic? Rozumiem ze raczej nie odzyskam juz kasy...
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Cóż można poradzić prócz standardowego napisania do supportu z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji.. nigdy nie słyszałem o czymś takim ale z tego co się orientuje niektóre serwisy oferują powiadamianie email o dostępie do konta z innego adresu IP - sprawdź, chcąc nie chcąc to może być Twój jedyny dowód w tej sprawie.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
support zawiesil konto do czasu wyjasnienia ale co z tego... odpowiedzialność za bezpieczenstwo leży po stronie gracza. Dziwi mnie tylko ta wypłata 90 zł na skrilla i fakt ze nie zmienil mi nikt hasła...
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
odpowiedzialność za bezpieczenstwo leży po stronie gracza
Właśnie tak mi się zdawało, że w ten sposób może to wyglądać..
Cóż w jakiś sposób ktoś uzyskał dostęp do Twojego konta, na pewno to na czyjego skrilla wypłata poszła mogłaby Ci w jakiś sposób rozjaśnić sprawę aczkolwiek i na takie informacje bym nie liczył.
Konto pewnie do uratowania lecz same pieniądze niekoniecznie. Życzę powodzenia i pisz jak sytuacja się potoczy, ciekawi mnie jak to się zakończy no i zostawisz jakąś lekcje dla forumowiczów.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
nie sprecyzowałem - 90 zł zostało wypłacone o 3 w nocy na moje konto. bardzo dziwna sytuacja... reszta kasy była bardzo szybko przehulana w kasynie po stawkach typu 5 i 10 zł
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na bank pishing tak jak MArcin Odra napisał. Zreszta teraz jest glosno o wielu fałszywych mailach niby od skrilla i czyszcza konta. Pisalbym i dzownil do MB ale z odzyskaniem kasy moze byc ciezko.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
w tym , że otworzyłes maila z oszukanczego źrodła podobnego do nazwy strony mb tam cie zapewne przekierowało zalogowałes sie i oszust juz mial twoje dane.
Miałem tak kiedys z betem tylko z tego co pamietam pieniadze odzyskałem.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
dzisiaj otrzymałem odpowiedz:
Dziękuję za cierpliwość.

W nawiązaniu do wcześniejszej korespondencji uprzejmie informuję, iż Pana sprawa została sprawdzona przez dział Bezpieczeństwa.

Bardzo mi przykro, lecz żaden zwrot nie zostanie przyznany. Nie odnotowaliśmy na Pana koncie logowań z obcego IP. Leży to w Pana interesie, aby dane do logowania przechowywać w bezpiecznym miejscu i nie dzielić ich z osobami trzecimi.

W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Serdecznie pozdrawiam,
Malgorzata
Betsson Support.
Przypominam, że nikt oprócz mnie nie ma dostępu do komputera ani komórki. Czytałem, że podobne sytuacje dzieją się także w betsafe...
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Sprawa oczywiście zakończona na tym że kasy nie oddadzą z czym się liczyłem. Ja natomiast zamknąłem konto i już nie będę korzystał z usług tej firmy.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Zacznijcie czytać maile i sprawdzać je. Zachowujecie się jak banda ******ch januszy co ***** nie potrafi sprawdzić adresu email a potem macie pretensje, że Was bukmacherzy okradają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom