>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kraje, w których e-hazard jest legalny to...

marcin8509 0

marcin8509

Użytkownik
na bank nie wiedzą że coś takiego jest i tu właśnie otworzy sie jakaś furtka dla giełd ale wątpie żeby betfair walczył o nasz rynek. Wiesz może jak jest we Włoszech w tej sprawie bo Francuzi nie mogą korzystać z betfair bo podatek jest właśnie od stawki i betfair się wycofał ale we Włoszech dalej działa jaki tam jest podatek ??
 
ester 87

ester

Użytkownik
Z tego co wiem we Włoszech betfair działa jako zwykły bukmacher. Wszystko po to, żeby móc się tam legalnie reklamować.
A co do ustawy. Stoi w niej:
Podstawę opodatkowania podatkiem od gier stanowi: (...) w zakładach wzajemnych — suma wpłaconych stawek;
I to zapewne wystarcza, żeby żadna giełda nie mogła funkcjonować. Poza tym nie dostanie licencji.
 
marcin8509 0

marcin8509

Użytkownik
Wiem że sie czepiam ???? ale sformułowanie te jest też niezbyt trafne bo podatek może być pobrany np tylko od depozytu bo nie pisze tam że podstawą opodatkowanie jest suma stawek zagranych w zakładach.
Kończę z moim gdybaniem będziemy musieli poczekać co nam nasz &quot;mądry&quot; rząd wymyśli dzięki za odpowiedzi pzdr
 
B 0

bezsens

Użytkownik
Czy ktoś posiada informacje, jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja prawna odnośnie e-hazardu w Nowej Zelandii?
 
B 0

bezsens

Użytkownik
Okej, dzięki! To jeszcze raz ja: w tym wątku można przeczytać, że gra w internecie jest swobodniej traktowana przez takie państwa jak Czechy czy Wielka Brytania. Tymczasem po 5 minutach poszukiwania znalazłem informacje, że Czechy, owszem, pozwalają na sieciowe zakłady, ale te opodatkowane. A cała reszta jest nielegalna. Dobrze skompletowałem dane? Po głowie chodziło mi jeszcze prawo niemieckie, ale i tam jest chyba podobnie, to znaczy będą licencje i inne rzeczy związane z legalizacją e-hazardu. Choć muszę przyznać, że informacje naprawdę wyszukane w krótkim czasie, więc jedyne co z nich mam to mętlik osądowy.
Tak czy siak, wciąż jestem zainteresowany listą krajów europejskich, w których nieopodatkowane granie przez internet nie niesie za sobą żadnych konsekwencji prawnych. Istnieją takie w ogóle? Jeśli ktoś posiada informacje, to proszę o podzielenie się swoją wiedzą ???? .
 
B 15

blady+

Użytkownik
Do tych którzy panikują... Pamiętajcie, że prawo odnośnie e-hazardu jest nie dla obywateli danego kraju, a dla osób, które korzystają z sieci w danym kraju. Czyli nawet Polak, przebywając w Wielkiej Brytanii, może grać na Betfair czy Bet365.. Jest to trochę bardziej skomplikowane, ale jeśli bukmacherke traktujesz poważnie, to nie przejmuj się do końca tak bardzo tą ustawą.
 
M 0

max0707

Użytkownik
W Rosji jest podobnie jak u nas, ale spokojnie można korzystań z alternatywnych stron np. 488365.com
W Szwajcarii działa.
 
Do góry Bottom