>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Krecz a handicap setowy

P 19

ponczinio

Użytkownik
Uszanowanko.
Mam szybkie pytanko. Na wstępie zaznaczę, że szukałem na forum oraz na stronie fortuny, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Mam Buste(-1,5), w meczu 2:2 w setach, 2:0 dla przeciwnika i krecz Busty. Kupon śmietnik. Nie powinno być mimo wszystko zwrotu? Rozumiem, że nawet w przypadku dogrania meczu do końca, nie ma to znaczenia czy 2:3 czy 3:2, bo i tak zakład przegrany, ale czy krecz nie rządzi się swoimi prawami? W przypadku czystego winu 1-2 sprawa jest jasna, bo liczone po 1.00, byłem pewny, że przy handi jest ta sama sytuacja, a tu psikus.
Czy może jednak powinien być zwrot? Z góry dzięki za odpowiedź. ????
edit: I jeszcze jedno pytanie. Przypuśćmy ten sam zakład, ale krecz dopiero przy stanie 1:1. Czy wtedy byłby zwrot? Teoretycznie była szansa na 3:1, co dawałoby trafiony zakład.
edit2: Przeczytałem uważnie regulamin i wnioskuję, że dobrze sądziłem, nieważne jaki końcowy wynik, czy 3:2 czy 2:3, to zakład by nie wszedł, więc brany jest pod uwagę wynik 2:2 w setach w momencie przerwania. W przypadku kreczu 1:1 nie można stwierdzić jednoznacznie czy zakład byłby trafiony, więc nastąpiłoby rozliczenie po kursie 1.00.
Wywnioskowałem tak na podstawie paragrafu 21, punkt 5 regulaminu fortuny. Proszę jednak o dodatkowe potwierdzenie, gdyż dokładnie nie jest tam napisane o handicapie setowym, dlatego ciekaw jestem czy jakakolwiek walka z fortuną jest uzasadniona, czy nie ma to kompletnie sensu. Jest wzmianka o pierwszej bramce, wyniku pierwszej połowy, etc.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry Bottom