>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krecz w STS

andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Wyciąg z regulaminu STS:

str.15 - w przypadku rozpoczęcia meczu, który jednak nie zostanie zakończony, wszystkie typy odnoszące się do tego meczu będą zweryfikowane kursem 1.00

Jak w takim razie traktować sytuacje, gdy w przypadku kreczy STS uznaje wynik spotkania za &quot;1&quot; lub &quot;2&quot;. Niech nikt nie mówi, że chodzi o inne sytuacje niezakończenia meczu. Siedzę w tym od kilkunastu lat i nie znam sytuacji, żeby mecz nie został zakończony z innego powodu niż krecz. Gdy pogoda jest zła, to czekają, czekają albo przenoszą do hali.

Totomix ma podobny zapis i za krecze daje zwrot. Fortuna nie bawi się w takie sytuacje: nie ma takiego zapisu w regulaminie i nie ma zwrotów. Ale sytuacja w STS to skandal. Jaki cel ma zapis, którego się nie respektuje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na wielu forach bukmacherskich użytkownicy opisują ( w odniesieniu do STSu ) że warunkiem zwrotu jest rozpoczęcie meczu i także tak ujęto to w ich regulaminie:
§ 11
ZWROT STAWKI​
1. Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, kiedy zakład został zawarty po rozpoczęciu wydarzenia objętego zakładem. W przypadku zakładów wielokrotnych oceniane jest takie wydarzenie kursem 1, bez względu na wynik, a stawka nie podlega zwrotowi.
2. Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia z określonym czasem jego zakończenia.
W zakładzie wielokrotnym takie wydarzenie ocenia się kursem 1 a zakład jest ważny. Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce.
3. W przypadku obstawienia zakładu na zwycięstwo, ewentualnie na lokatę indywidualnego zawodnika lub zespołu, a wyżej wymienione osoby nie stawią się, bez względu na powód (kontuzja, niestawienie się w ustalonym terminie itd.) na zawody, stawka nie zostaje zwrócona.
Zatem czym innym jest rozliczenie kreczu ( tu zwrot ) a czym innym rozliczenie walkowera ( brak zwrotu ) .
Mam więc pytanie: czy opisujesz sytuację odmówienia Ci zwrotu stawki ( w przypadku zakładu singlowego ) lub w przypadku zakładu ako: odmowę rozliczenia go z kursem 1.0 - gdy nastąpił krecz?
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Już wiem wszystko.
Paranoja, ale tak tam mają. Miałem ten sam kupon zagrany w punkcie STS ze starym systemem i z nowym.
Zawodnik mój skreczował. W punkcie ze starym systemem przegrałem, w punkcie z nowym systemem dostałem zwrot.
Reasumując, stary system: krecz = porażka, nowy system: krecz = zwrot.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Panowie, mam problem, czy w przypadku gdy mecz w tenisa ma status ODWOŁOANY to jest zwrot czy nie?
Jeśli odwołany w sensie, że jeden zawodnik się wycofał to zwrot. Jeśli odwołany w sensie, że odwołany DZIŚ i jutro będą grali to musisz czekać. Ale domniemam, że chodzi o pierwszą sytuację więc zwrocik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
STS ma nowy regulamin w razie kreczu jest już zwrot.
Zaklady na Mecz - w przypadku rozpoczecia meczu, ktory jednak nie zostanie zekcriczony, wszystkie typy odnoszace si~ do tego meczu/seta beda zweryfikowane Kursem 1.00
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli ktoś siedzi często u naziemnych zauważył że STS od chyba dwóch tygodni nie ma challengerów.

Aktualnie zrezygnowali z niższych cyklów w tenisie na czas nie określony tak przynajmniej mówili pare dni temu.
 
H 0

hamidlo-27767

Użytkownik
jak odniesc sie do tego dzisiejszego mecz, zagralem bartoli - petkovic na 1 bartoli , ale skreczowala czy kupon do smieci ? czy ten mecz nie bedzie brany pod uwage?
 
N 0

niebieskifan

Użytkownik
Panowie i Panie! Może moje pytanie jest głupie i śmierdzi amatorstwem, ale czy jeśli dzisiaj obstawiłem w STS&#39;ie na kuponie mecz: J. Hajek vs R. Silva i obstawiłem, że wygra Hajek a on skreczował w pierwszym secie i zwycięzcą pojedynku jest Silva to przegrałem czy może zakład liczony bedzie jako kurs 1.00 ?
Z góry przepraszam jeśli ktoś sie zniesmaczy, ale jestem totalnym nowicjuszem ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie i Panie! Może moje pytanie jest głupie i śmierdzi amatorstwem, ale czy jeśli dzisiaj obstawiłem w STS&#39;ie na kuponie mecz: J. Hajek vs R. Silva i obstawiłem, że wygra Hajek a on skreczował w pierwszym secie i zwycięzcą pojedynku jest Silva to przegrałem czy może zakład liczony bedzie jako kurs 1.00 ?
Z góry przepraszam jeśli ktoś sie zniesmaczy, ale jestem totalnym nowicjuszem ????
Zakład będzie liczony z kursem 1.00 ;)
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Panowie i Panie! Może moje pytanie jest głupie i śmierdzi amatorstwem, ale czy jeśli dzisiaj obstawiłem w STS&#39;ie na kuponie mecz: J. Hajek vs R. Silva i obstawiłem, że wygra Hajek a on skreczował w pierwszym secie i zwycięzcą pojedynku jest Silva to przegrałem czy może zakład liczony bedzie jako kurs 1.00 ?
Z góry przepraszam jeśli ktoś sie zniesmaczy, ale jestem totalnym nowicjuszem ????

Nie żebym się wkurzył, ale na górze jest wszystko napisane...

A Ty myślałeś że co? Że postawiłeś na Hajka i on skreczował to że wtopiłeś, a jakby Silva skreczował to by Ci policzyli po kursie 1.0? Patrze też na 2 post...
 
F 0

fernio

Użytkownik
czy grał ktoś wczoraj Raonic-Murray w STSie? Nie wiem czy będę miał dziś okazję zajrzeć do punktu, a nie jestem pewien jak to rozliczą...
Murray oddał walkowera. W regulaminie nie znalazłem nic co by mówiło o walkowerach (przytaczany w drugim poście § 11 w obecnym regulaminie nie istnieje). Póki co wszystko na kuponie weszło, zostało jedno dzisiejsze zdarzenie (dość pewne), a stawka za jaką zagrałem to jak dla mnie całkiem spora suma - dlatego też mam pewne obawy co do tego czy mnie trochę buk nie oszuka ????
O kreczu w trakcie spotkania pisze że po kursie 1.0, o walkowerze nie ma nic. Ktoś się orientuje jak rozliczane są takie walkowery?
 
Do góry Bottom