>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krecz w tenisie

kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Mam taka sytuacje. Zagrałem mecz tenisa na zwycięstwo pierwszego zawodnika w secie 1. Typ wszedł ale w drugim secie był krecz. Mimo iż typ wszedł i cały pierwszy set został rozegrany bez problemu jest zwrot. Czy coś można z tym zrobić?

Dziekie za pomoc.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Każdy buk ma inny regulamin, w totomixie z tego co pamiętam każdy zakład w przypadku kreczu = zwrot
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Witam . Podczas trwania meczu brady/keys - rosolska/cornet i przy stanie 0:3 w gemach w 1szym secie zagrałem,że keys/brady wygrają 2seta. Chwilę później skreczowały a totolotek rozliczył zakład jako przegrany? Krecz=zwrot u nich ?
 
H 902

hank

Użytkownik
Przedmeczowe wszystko jest krecz= zwrot, co jest oczywiście nieporozumieniem, bo w przypadku gdy ktoś gra na np. liczbę gemów w 1 secie, a krecz następuje w 2 secie również na zwrot. moim zdaniem jest to takie zabezpieczenie, gdyby ktoś chciał zarobić na meczu, gdzie wiadomo że ryzyko kreczu jest duże.
A na live chyba te zasady nie obowiązują i wszystko rozliczają z regułą krecz=przegrana danego zawodnika, ale ręki sobie nie dam za to uciąć, więc dopytaj na czacie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przedmeczowe wszystko jest krecz= zwrot, co jest oczywiście nieporozumieniem, bo w przypadku gdy ktoś gra na np. liczbę gemów w 1 secie, a krecz następuje w 2 secie również na zwrot
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo jak Ci zakład nie wejdzie, to też masz zwrot, więc czasem źle, a czasem dobrze, że tak rozliczają te zakłady z pierwszych setów przy kreczu ;)
 
Do góry Bottom