>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Krecz = zwrot?

panti1801 29

panti1801

Użytkownik
tak jak w regulaminie:

V. OFICJALNY WYNIK

§ 18.

6. Zakłady obejmujące zdarzenia, których przedmiotem są rozgrywki tenisowe, a które zostały przełożone, przerwane ale będą dograne lub nie odbyły się w terminie uważa się za ważne, gdy powyższe zdarzenia odbyły się w ramach tego samego turnieju. W tym ostatnim przypadku, dla rozstrzygnięcia zakładów przyjmuje się uzyskany w nich wynik. Natomiast w przypadku przerwania meczu rozgrywek tenisa np. w skutek kontuzji jednego z zawodników i tym samym braku możliwości dogrania takiego meczu tzw. krecz zakłady obejmujące takie zdarzenie zostają unieważnione.
 
S 378

songo

Użytkownik
A w systemie np. 3 z 6 krecz w tenisie równoznaczny jest z porażką, nieprawdaż?
Rzadko gram, ale na zdrowy rozum wydaje mi sie ze rozliczają kupon po kursie 1.00 zł. Szkoda, bo miałem dziś pecha i postawiłem na Stakhovskiego w meczu z Lopezem. A ten jak na złość skreczował.
Prosze kogoś o potwierdzenie.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
w przypadku systemu jest tak samo - np masz 3 z 6 - weszły Ci dwa zdarzenia, plus krecz ( jest liczony jako wygrany z tym, ze ma kurs 1,0 ) ????
 
S 378

songo

Użytkownik
Faktycznie jest mała subtelna różnica, kurs 1.00 zł w systemie to jednak nie synonim porażki.
Kolejny &quot;casus&quot; z systemów. Postawiłem +1.5 seta na Francuza Liodre, dobrze sie prezentował i gra właściwie archaiczny tenis, który efekty przynosi tylko na Wimbledonie, ale i tam nie zawsze. Gra sobie żabojad i razi mnie jego cholerna nonszalancja w grze, Robredo solidny rzemieślnik tenisowy, taki typowy hiszpański &quot;przebijacz&quot; przegrywa pierwszego seta, potem wygrywa dwa kolejne przy dużym udziale Francuza, który bardzo pomaga swojemu oponentowi. W czwartym secie kończy sie ten marny spektakl bo nastepuje krecz
Jak bedzie rozliczony? Wg regulaminu wydaje sie ze znów kurs 1.00 zł, ale faktycznie przed tym kreczem Hiszpan wygrał 2 sety? Znów prosze o podpowiedź.
Jak spowodować, aby nie wyskakiwała mi w firefoxie kolejna nowa strona, gdy nacisne alt + e. Bede mega wdzieczny.
 
L 0

.luke

Użytkownik
W czasie czwartego seta na bwin na livebecie postawiłem na gracza X, że wygra seta. W czasie tego seta zawodnik Y przy stanie 1:2 w setach (prowadził zawodnik X) kreczował. Jak pozostanie potraktowany taki zakład? W chwili obecnej bwin uznało zakład za usunięty i zwrócono mi postawioną stawkę. Napisałem do nich, że się nie zgadzam z ich decyzją uważając, że zawodnik kreczując poddaje partię. Co o tym myślicie?
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
W czasie czwartego seta na bwin na livebecie postawiłem na gracza X, że wygra seta. W czasie tego seta zawodnik Y przy stanie 1:2 w setach (prowadził zawodnik X) kreczował. Jak pozostanie potraktowany taki zakład? W chwili obecnej bwin uznało zakład za usunięty i zwrócono mi postawioną stawkę. Napisałem do nich, że się nie zgadzam z ich decyzją uważając, że zawodnik kreczując poddaje partię. Co o tym myślicie?
myslimy ze to ewidentnie jest zwrot.. nie rozumiem co wam to da ze napiszesz ze sie nie zgadzasz? dla jednej persony myslisz ze zmienia zaklady czy jak? myslismy ze to ty masz za mala wiedze i nie czytasz regulaminu zakladow..
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Skoro nie został dokończony set to nie możesz uznać, że ktoś go wygrał... to samo masz z gemami - jeżeli byś stawiał na zwycięstwo zawodnika wtedy zakład był trafiony. Zresztą warto przed obstawianiem zobaczyć u bukmachera zasady, bo to nie jest żadna tajemnica, który co jak rozlicza.
 
Y 0

yyyy

Użytkownik
Oto mój pierwszy post na tym forum, więc witam ????
Co do konkretów to postanowiłem podpiąć się pod ten wątek, ponieważ chodzi mi o spotkanie tenisa Vesnina-Halep i jego rozliczenie w totolotku, z regulaminu wnioskowałbym, że N czyli kurs 1,00, ale jestem pełen obaw, ponieważ w razie uznania wygranej Halep zawala mi to ładny kuponik na noc, więc bardzo proszę kogoś o potwierdzenie mojego przypuszczenia bądź wyprowadzenie z ew. błędu (wtedy, jak czas pozwoli puszczę ten kupon na noc od nowa...).
Z góry dzięki
EDIT: w akcie desperacji zajrzałem jeszcze do faq na stronie totolotka i znalazłem pozytywną dla mnie odpowiedź na to zagadnienie tzn. że zwrot...pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie tak będzie. Trochę przeraził mnie fakt, że Halep niemal wygrała spotkanie, bo w 3 decydującym secie było już 4:0 i przez to spanikowałem ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli mecz został zakończony przedwcześnie (nawet przy 6:0, 5:0 i 30:0) to będzie rozliczony z kursem 1.00 (tak jakby nie było go na kuponie), a ewentualna wygrana - wydrukowana na kuponie - będzie podzielona przez ten kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom