• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

    Krecz = zwrot?

    Temat na forum 'Toto-Mix' rozpoczęty przez Gryfista, Sierpień 24, 2010.

    Więcej tematów od Gryfista
    1. Gryfista Aktywny użytkownik

      Gryfista
      Dołączył:
      Maj 2008
      Posty:
      86
      Polubienia:
      0
    2. panti1801 Dobrze znany użytkownik

      panti1801
      Dołączył:
      Lip 2009
      Posty:
      279
      Polubienia:
      0
      tak jak w regulaminie:

      V. OFICJALNY WYNIK

      § 18.

      6. Zakłady obejmujące zdarzenia, których przedmiotem są rozgrywki tenisowe, a które zostały przełożone, przerwane ale będą dograne lub nie odbyły się w terminie uważa się za ważne, gdy powyższe zdarzenia odbyły się w ramach tego samego turnieju. W tym ostatnim przypadku, dla rozstrzygnięcia zakładów przyjmuje się uzyskany w nich wynik. Natomiast w przypadku przerwania meczu rozgrywek tenisa np. w skutek kontuzji jednego z zawodników i tym samym braku możliwości dogrania takiego meczu tzw. krecz zakłady obejmujące takie zdarzenie zostają unieważnione.
       
    3. pokeromaniak Dobrze znany użytkownik

      pokeromaniak
      Dołączył:
      Gru 2007
      Posty:
      376
      Polubienia:
      0
    4. songo Dobrze znany użytkownik

      songo
      Dołączył:
      Lut 2008
      Posty:
      176
      Polubienia:
      0
      A w systemie np. 3 z 6 krecz w tenisie równoznaczny jest z porażką, nieprawdaż?

      Rzadko gram, ale na zdrowy rozum wydaje mi sie ze rozliczają kupon po kursie 1.00 zł. Szkoda, bo miałem dziś pecha i postawiłem na Stakhovskiego w meczu z Lopezem. A ten jak na złość skreczował.

      Prosze kogoś o potwierdzenie.
       
    5. panti1801 Dobrze znany użytkownik

      panti1801
      Dołączył:
      Lip 2009
      Posty:
      279
      Polubienia:
      0
      w przypadku systemu jest tak samo - np masz 3 z 6 - weszły Ci dwa zdarzenia, plus krecz ( jest liczony jako wygrany z tym, ze ma kurs 1,0 ):)
       
    6. songo Dobrze znany użytkownik

      songo
      Dołączył:
      Lut 2008
      Posty:
      176
      Polubienia:
      0
      Faktycznie jest mała subtelna różnica, kurs 1.00 zł w systemie to jednak nie synonim porażki.

      Kolejny "casus" z systemów. Postawiłem +1.5 seta na Francuza Liodre, dobrze sie prezentował i gra właściwie archaiczny tenis, który efekty przynosi tylko na Wimbledonie, ale i tam nie zawsze. Gra sobie żabojad i razi mnie jego cholerna nonszalancja w grze, Robredo solidny rzemieślnik tenisowy, taki typowy hiszpański "przebijacz" przegrywa pierwszego seta, potem wygrywa dwa kolejne przy dużym udziale Francuza, który bardzo pomaga swojemu oponentowi. W czwartym secie kończy sie ten marny spektakl bo nastepuje krecz

      Jak bedzie rozliczony? Wg regulaminu wydaje sie ze znów kurs 1.00 zł, ale faktycznie przed tym kreczem Hiszpan wygrał 2 sety? Znów prosze o podpowiedź.

      Jak spowodować, aby nie wyskakiwała mi w firefoxie kolejna nowa strona, gdy nacisne alt + e. Bede mega wdzieczny.
       
      Ostatnia edycja: Wrzesień 6, 2010
    7. .Luke Nowy użytkownik

      .Luke
      Dołączył:
      Wrz 2006
      Posty:
      3
      Polubienia:
      0
      W czasie czwartego seta na Bwin na livebecie postawiłem na gracza X, że wygra seta. W czasie tego seta zawodnik Y przy stanie 1:2 w setach (prowadził zawodnik X) kreczował. Jak pozostanie potraktowany taki zakład? W chwili obecnej Bwin uznało zakład za usunięty i zwrócono mi postawioną stawkę. Napisałem do nich, że się nie zgadzam z ich decyzją uważając, że zawodnik kreczując poddaje partię. Co o tym myślicie?
       
    8. tackles Dobrze znany użytkownik

      tackles
      Dołączył:
      Maj 2009
      Posty:
      473
      Polubienia:
      0
      myslimy ze to ewidentnie jest zwrot.. nie rozumiem co wam to da ze napiszesz ze sie nie zgadzasz? dla jednej persony myslisz ze zmienia zaklady czy jak? myslismy ze to ty masz za mala wiedze i nie czytasz regulaminu zakladow..
       
    9. Lionel21 Nowy użytkownik

      Lionel21
      Dołączył:
      Mar 2008
      Posty:
      8
      Polubienia:
      0
      Skoro nie został dokończony set to nie możesz uznać, że ktoś go wygrał... to samo masz z gemami - jeżeli byś stawiał na zwycięstwo zawodnika wtedy zakład był trafiony. Zresztą warto przed obstawianiem zobaczyć u bukmachera zasady, bo to nie jest żadna tajemnica, który co jak rozlicza.
       
    10. yyyy Nowy użytkownik

      yyyy
      Dołączył:
      Sty 2011
      Posty:
      3
      Polubienia:
      0
      Oto mój pierwszy post na tym forum, więc witam :)

      Co do konkretów to postanowiłem podpiąć się pod ten wątek, ponieważ chodzi mi o spotkanie tenisa Vesnina-Halep i jego rozliczenie w totolotku, z regulaminu wnioskowałbym, że N czyli kurs 1,00, ale jestem pełen obaw, ponieważ w razie uznania wygranej Halep zawala mi to ładny kuponik na noc, więc bardzo proszę kogoś o potwierdzenie mojego przypuszczenia bądź wyprowadzenie z ew. błędu (wtedy, jak czas pozwoli puszczę ten kupon na noc od nowa...).

      Z góry dzięki

      EDIT: w akcie desperacji zajrzałem jeszcze do faq na stronie totolotka i znalazłem pozytywną dla mnie odpowiedź na to zagadnienie tzn. że zwrot...pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie tak będzie. Trochę przeraził mnie fakt, że Halep niemal wygrała spotkanie, bo w 3 decydującym secie było już 4:0 i przez to spanikowałem :D
       
      Ostatnia edycja: Styczeń 5, 2011
    11. bludek Dobrze znany użytkownik

      bludek
      Dołączył:
      Lut 2008
      Posty:
      1049
      Polubienia:
      0
      Jeśli mecz został zakończony przedwcześnie (nawet przy 6:0, 5:0 i 30:0) to będzie rozliczony z kursem 1.00 (tak jakby nie było go na kuponie), a ewentualna wygrana - wydrukowana na kuponie - będzie podzielona przez ten kurs.
       
    12. yyyy Nowy użytkownik

      yyyy
      Dołączył:
      Sty 2011
      Posty:
      3
      Polubienia:
      0
      Tak, rzeczywiście tak było, ale dzięki za odp ;)
       

    Poleć forum