>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kredyt Konsolidacyjny

airborne 105

airborne

Użytkownik
Wtam Was... Mam pytanie do ludzi, którzy sie orientuja gdzie znajde najbardziej opłacalny Kredyt Konsolidacyjny ??
Obecnie mam raty po 800zl miesiecznie...to dosc spora kwota i nie raz nie wyrabiam w miesiacu.....

Zostalo mi jeszcze do splaty 9200zl....
Chcialbym splacic ten kredyt Konsolidacja...by miec rate okolo 200zl.... na 5 lat.....

Co prawda pozostal mi Rok do splaty tego kredytu, ale ciezko jest i to chyba jedyne wyjscie....

narazie jednak pytam...... Macie jakies propozycje odnosnie dobrej oferty na taki kredyt ??

Chcialbym wziac 10 tysiecy. Ale to tak wstepnie narazie kminie....i pytam ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Najlepszymi bankami a raczej bankami gdzie bez większych trudności otrzymasz kredyt kons. i najtańszy to BGŻ, ING , ewentualnie Millenium. Nie wiem jaki jest charakter kredytu który spłacasz obecnie ale sądząc po ratach pewnie samochodowy. Przede wszystkim zanim się zdecydujesz na taki krok jak kredyt konsolidacyjny warto ponownie przemyśleć wszystko i ewentualnie wyjść z tego uszczuplając swój budżet domowy niż pchać się w otchłań i pułapkę kredytową. Poza tym kredyt konsolidacyjny wiąże się z dodatkowymi kosztami. Nawet jeśli jest ciężko ze spłatą warto szukać innej alternatywy ale jak się okazuje polskie realia są inne, ludzie pchający się w kredyty konsolidacyjne mają już kilka kredytów albo widząc jak atrakcyjne oferty oferują banki , ludzie biorą kolejne i potem już jest tylko gorzej jest z nimi.
Oczywiście kredyt konsolidacyjny &quot;pomoże&quot; Ci i wydłuży okres spłaty na te 5 lat .
Jednak efekt obniżenia miesięcznej raty uzyskuje się właśnie m.in. dzięki wydłużeniu okresu kredytowania. Z tym , że nie można zapomnieć, że powoduje to wzrost odsetek, które w sumie trzeba zapłacić bankowi, a więc przekłada się na wyższy całkowity koszt kredytu.
Poza tym wcześniejsza spłata niektórych kredytów obarczona jest dodatkową prowizją. Ponadto zapłacimy prowizję za udzielenie kredytu więc już w ogóle śmiechu warte.
Jeśli jednak aż tak Ci zależy na tym kredycie i chcesz się w to bawić to proponuję wizytę w powyższych bankach.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Dobra opcja jest to, ze moja siostra jest weryfikatorem w Polbanku.
Czyli sprawdza BIK i akceptuje kredyty wyslane do niej ???? (dopiero niedawno ta prace dostala i do konca nie wiedzialem ze akurat ma role weryfikatora....)
Spróbuje tutaj coś sobie zalatwic aczkolwiek zobacze jeszcze czy ogolnie sie oplaca....pomysle o tym.
Dzieki za odp ????
 
Do góry Bottom