>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krykiet

W 63

wiesien

Użytkownik
MŚ ODI
Nowa Zelandia - Indie Zachodnie
Typy:
Suma szóstek pow. 11,5 @1,71 etoto   wynik: 17

Mecz na krykietowym Old Trafford, na którym do tej pory rozegrano dwa mecze, w których, w pierwszych inningach zdobyto kolejno 336 i 397 punktów. Granice są dość małe na tym obiekcie, pitch powinien być w dobrym stanie (wczoraj i dzisiaj bez deszczu), więc można się spodziewać wysokiego wyniku również i dzisiaj. W tym meczu aż prosi się zagranie typu na ilość szóstek. Oba zespoły mają zawodników potrafiących posyłać daleko piłki: Guptill, Williamson, Taylor, Latham z Nowej Zelandii oraz całą drużynę Indii Zachodnich ;) Dodatkowo za typem przemawia ciekawa statystyka. Szybcy bowlerzy Indii Zachodnich mają aż 52% piłek za krótkich w całym turnieju (przy średniej wszystkich drużyn 42%), więc jeśli dzisiaj nie zmienią nagle sposobu rzucania, to sama Nowa Zelandia powinna wyrobić linię. W ostatnich meczach na tym obiekcie padło 9 i 33 szóstek, więc myślę, że szansa na te minimum 12 jest spora.

Co do samych drużyn, to prezentują różną od siebie formę. Nowa Zelandia do tej pory niepokonana, jednak mecz z Bangladeszem oraz RPA wygrane dość szczęśliwie. Indie Zachodnie z jednym zwycięstwem ale tego się można było spodziewać po tej drużynie, ponieważ po tej drużynie zawsze trzeba się spodziewać wszystkiego. Ja się właśnie spodziewam owego wszystkiego i myślę, że obie drużyny się dzisiaj przełamią . NZ dzisiaj pierwszy raz przegra a IZ wygrają swój drugi mecz. Ostatni mecz przed MŚ to właśnie mecz obu tych drużyn ze sobą i spektakularna wygrana Indii Zachodnich (426r w 1inningu), ale to był mecz czysto towarzyski.

/edit: mało brakowało do zwycięstwa Indii, kolejny mecz NZ wygrany rzutem na taśmę
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Cześć panowie. Taka sprawa. Grałem na krykiet, choć jestem w tym zielony, ale wg oficjalnych wyników Indie pokonały Pakistan. Kupon mam jednak rozliczony na minus.

Tutaj źródło oficjalne: https://www.icc-cricket.com/match/31887#scorecard

Na chacie twierdzą, że rozliczone poprawnie, więc domniemam, że postawiłem na jakąś trzecią serię, którą Indie przegrały. Niemniej jednak wolałbym się upewnić i poprosić kogoś o wyjaśnienie. Z góry dziękuję.
 

Załączniki

ferguson2 642,9K

ferguson2

Typer
Auckland - Central 1 @ 1.91 totalbet
Nowy sezon w Nowej Zelandii przed nami, na pierwszy rzut leci mecz w Auckland. Ostatnim razem obie ekipy grały ze sobą kilka miesięcy temu i goście wygrali wtedy 188 runami. Licze, że Auckland wyciągnęło wnioski z poprzedniego sezonu i tym razem zaprezentują się znacznie lepiej. Mecz powinien być wyrównany, tak przynajmniej wskazują prognozy na ten mecz. Ja osobiście liczę na dobry mecz gospodarzy i wysoką postawę William O'Donnell. Auckland też ma doświadczenie przeciwko Central Stags i myślę, że przedsezonowe przemyślenia sprawią, że ten zespół pokaże się z lepszej strony w tym sezonie. Mecz za kilkadziesiąt minut.
 
Do góry Bottom