>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Nie rozumiem po co drążyć temat BTC, aktualnie z tą walutą można robić zakłady bukmacherskie (o ile istnieją): czy spadnie, bądź czy wzrośnie i grać @ 1.90. Po jaką cholerę to kupywac za kilka pln ? Zapewne 99% tu piszących (w tym ja) nie posiada i nigdy nie posiadała BTC na stanie.
Zarobili jedynie Ci co kuptwali 1BTC za parę groszy, a później dostali przebitke x1000.
I o to w tym chodzi, a za względu na gwałtowne zmiany ceny nie warto tym nawet płacić, czy w jakikolwiek sposób operować. Sama idea BTC to jak narazie zdecydowanie za mały argument.
Wy nawet nie znacie historii BTC i nie wiecie co miało wpływ na mega wzrosty (ani jednego zdania na ten temat tutaj). Same bicie piany...
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Temat o btc wyczerpany ?
Ostatnio trafiłem na materiał o tej najbogatszej rodzinie świata tj o Rotshchildach
To oni sterują pieniądzem na całym świecie od pokoleń, bank światowy i każda instytucja państwowa gra pod nich, czy ich układy. Ten cały &quot;zamach na WTC 9/11&quot; był podobno ich sposobem na przejęcie narodowych banków w Afganistanie, Iraku, Libii itp. I w efekcie po interwencji &quot;USA&quot; w tamtych regionach Rotshchildowie przejęli tam $$$, jak i wprowadzili dodatkowe ustawy do kontroli ludzi, że to niby ma przeszkodzić &quot;terrorystom&quot; .... Widać jak na dłoni, że to zagrywka z pełną premedytacją i dostało się także Europie...
Ale nie o to mi chodzi, a zadaje pytanie raczej retoryczne ! czy ktoś uważa,, że na tym świecie pozwolono by wprowadzić obycm ludziom coś innego, podobno niezależnego tj. dokładnie BTC ?! Jest to niemożliwe, władcy tego świata grają 6 mlrd ludzi jak w jakiejś grze video i mają cele minimum 200 lat do przodu !!! Technologia jaką dysponują od lat komputery kwantowe, ich transakcje nie podlegają żadnym zewnętrznym organom, bo to oni są nad wszystkimi i wszystko kontrolują. Tworzą rządy państw, bądź bez problemu każdego kupią. Lista najbogatszych ludzi świata to zwykły Fake i biedaki w konfrontacji z tym klanem
Wiec o co chodzi z tym BTC ?
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Skoro to pytanie retoryczne, to muszę znać sam na nie odpowiedź!
Po prostu Btc ma dać złudzenie ciemnej masie, że na świecie jednak jest coś &quot;niezależnego&quot; i że zwykła jednostka może realnie coś sama kontrolować...
Chyba, a raczej zdecydowanie tylko temu służy Btc. Nigdy nie próbowano z tym walczyć, a od wielu lat trwa bardzo delikatna promocja. Niby w kongresie USA próbowano blokować Btc, jak i w parlamencie Europejskim, jednak to raczej miała być tylko reklama. Podobno tak zaciekle cały świat walczy z &quot;terroryzmem&quot; i jest masa ustaw, które ograniczają tylko zwykłych obywateli, ale ten BTC nikomu tak naprawdę nie przeszkadza i w tle nie umieszcza się urojonych terrorystów, a co za zwyczaj jest powodem wszystkich ograniczeń!
Dziś Btc jest agresywnie promowany, jako coś zdecydowanie dobrego na portalach kontrolowanych przez ten fałszywy, zakłamany, bankowy kapitał (w Polsce np Onet), więc &quot;niezależne kryptowaluty&quot; to tylko kolejna ściema i fikcja dla zwykłych ludzików.
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Witam.
Po co doszukiwać się nie wiadomo czego i bawić się w Pana Rutkowskiego. Po co dociekać czy zamach na WTC to były plany aby się wzbogacić, czy też przypadkowy zamach. Czy ludzie inwestujący w jakieś projekty są w stanie przewidzieć w 100% jak to się dalej rozwinie? Jeśli ktoś kiedyś na początku zaczynał inwestować w Facebooku to czy marzył w ogóle o tym żeby to się tak rozwinęło jak jest teraz? Na niektóre rzeczy mamy wpływ, ale na inne nie mamy w ogóle. W tym czasie kiedy większość potępia i narzeka na BitCoin inni inwestują i stają się bogaczami ???? Jedni gadają drudzy zarabiają ;)
Pozdrawiam.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Witam.
Po co doszukiwać się nie wiadomo czego i bawić się w Pana Rutkowskiego. Po co dociekać czy zamach na WTC to były plany aby się wzbogacić, czy też przypadkowy zamach. Czy ludzie inwestujący w jakieś projekty są w stanie przewidzieć w 100% jak to się dalej rozwinie? Jeśli ktoś kiedyś na początku zaczynał inwestować w Facebooku to czy marzył w ogóle o tym żeby to się tak rozwinęło jak jest teraz? Na niektóre rzeczy mamy wpływ, ale na inne nie mamy w ogóle. W tym czasie kiedy większość potępia i narzeka na BitCoin inni inwestują i stają się bogaczami ???? Jedni gadają drudzy zarabiają ;)
Pozdrawiam.
Twój post nic nie wnosi i to zwykła pustka !
Co do inwestycji w BTC, to aktualnie temat &quot;gówno&quot;. Zarobić na tym można było, jak kosztował 1gr, a później wzrósł do 2 tys pln. Teraz to można stawiać u bukmachera, czy kurs wzrośnie, spadnie itp. Nie interesuje się BTC i nigdy nie miałem z tym do czynienia.
Ty piszesz że ktoś się tu bogaci ? Pewnie widziałeś taką osobę w realu, tak jak widziałeś w zakładach bukmacherskich... Pewnie sąsiad siasiada coś mówił, że tamten zna kogoś i ....
A co do katastrofy WTC i spisków wystarczy się skupić na tym co wydarzyło się po, a nie przed i poznasz odpowiedz. Nie ważne jak doszło do zamachu, w jaki sposób się zawaliły wieże, czy terroryści byli prawdziwi... ważne co się stało później!
Pewna prywatna grupa &quot;światowych inwestorów&quot; kontrolowała prawie wszystkie banki, rządy, państwa na świecie, ale do pełnej puli brakowało Afganistanu, Iraku, Libii itp. Po &quot;zamachu WTC&quot; i wejściu wojsk USA do tych krajów, Bank of Afganistan itp zmienił właściciela. To był realny powód zbrojny USA w tamtej części świata,a nie terroryzm w Afganistanie, czy szukanie nuklearnych arsenalow w Iraku (nic tam nie znaleziono). Zabito setki tysięcy niewinnych cywilów, a banki zmieniły właściciela. Większy zamach i to o 1000x odbył się gdzie indziej jak w New York. Zagadka rozwiązana, a przy okazji mniejsi biznesmeni też zarobili mlrd czy biliony $$$. Więc jak się ma ten zamach WTC do tego, co się wydarzyło później i co było większym zamachem ?! Odpowiedź jest na końcu i sorki za to, że się prawdopodobnie jeszcze raz powtarzam, ale trochę w inny sposób to przedstawiłem.
Po co Nam wcisnieto BTC i powiedziano, że jest niezależny ? Chyba odpowiedzi należy szukać w tym, że ilość BTC jest chyba stała i niezmienna (jakieś nowe doświadczenie na ludzkości)
A Facebook... dzisiejszy &quot;właściciel&quot; Facebook&#39;a ukradł go swoim kolegom, znalazł inwestora i wdrożyl projekt w życie. Zapłacił jakieś śmieszne odszkodowanie prawdziwym twórcom (przegrał ten proces w sądzie). A czy się spodziewał? No pewnie, że się spodziewał, a początkowo była to sieć do wymiany plików między amerykańskimi studentami. Czy inwestorzy giełdowi się spodziewali ? Znowu kolego opierasz swoje twierdzenie na gdybaniu, interesujesz się takimi inwestycjami, bądź zrobiłeś kiedyś podobną ? Zapewne nie, więc skąd u Ciebie taki tok myślenia, że jakbym wiedział, że akcje Facebook,a z drożeją, bądź BTC to bym był bogaty ? A co, inwestujesz codziennie w tego typu projekty, że tak farmazonisz ... Nie Twoja branża, więc nie gdybaj o niej i nie fantazjuj, bo nawet nie wiesz gdzie patrzeć. O kolejnym projekcie także tak powiesz itp itd
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A Facebook... dzisiejszy &quot;właściciel&quot; Facebook&#39;a ukradł go swoim kolegom, znalazł inwestora i wdrożyl projekt w życie. Zapłacił jakieś śmieszne odszkodowanie prawdziwym twórcom (przegrał ten proces w sądzie).
Haha, a wiesz co jest w tym wszystkim najzabawniejsze?
Że Ci bracia którzy dostali odszkodowanie za wygrany procent właśnie zostali bitcoinowymi miliarderami. ;)
http://antyweb.pl/bracia-winklevoss-bitcoin/
Artykuły z Google:
https://www.google.pl/search?ei=WYCUWrXFDIv8kwXY9Ya4AQ&amp;amp;q=bracia+winklevoss+bitcoin&amp;amp;oq=bracia+winklevoss+bitcoin&amp;amp;gs_l=psy-ab.3..0.14190.16271.0.16516.8.2.0.6.6.0.100.191.1j1.2.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.8.267...0i22i30k1.0.MhZvwxyYJdY
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Widać interesują się StartUp&#39;ami ;) , albo nie było już &quot;słupów&quot; w okolicy, to musieli zdublowac rolę
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
supermariobros tu nie chodzi o bitcoina tylko o całą technologię blockchain, na czym bazują inne krypto. Btc to wszystko zaczął i już tego zatrzymać się nie da. To naturalna kolej rzeczy. Kiedyś były konie pociagowe, maszyny parowe, wreszcie samochody spalinowe, które są już wypychane przez elektryczne, a za jakiś czas i one odejdą w zapomnienie bo wejdzie jakas inna rewolucyjna technologia.
Tak samo system bankowy, który jest przestarzały będzie przechodził transformacje. W zasadzie to się już zaczęło. Niektóre banki już zaczęły pracę nad zmianą całej infrastruktury.
Polecam zgłębić temat i poczytać o blockchain i kryptowalutach takich jak np. Ripple ;)
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
fremen Władcy tego świata dawno mają komputery kwantowe i dostęp do zasobów jakich my nigdy nie ujrzymy. Nie jaraj się tak czymś, co podłożą nam pod nos. System bankowy nie jest w żaden sposób kontrolowany, a kontroluje całą resztę. To Ty sobie poczytaj ;)
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
supermariobros wolę opierać się na faktach niż na teoriach spiskowych. Powiedz, gdzie znajdę informacje o wynalazcach bitcoina i blockchain jakim są Rotshchildowie?
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Co do inwestycji w BTC, to aktualnie temat &quot;gówno&quot;. Zarobić na tym można było, jak kosztował 1gr, a później wzrósł do 2 tys pln. Teraz to można stawiać u bukmachera, czy kurs wzrośnie, spadnie itp. Nie interesuje się BTC i nigdy nie miałem z tym do czynienia.
Ok, rozumiem. Nie interesuje Cię to, nie masz pojęcia o tym ale piszesz &quot;temat gówno&quot;. Dlaczego udzielasz się najwięcej w tym temacie jak nie masz o tym pojęcia, nie działasz tam itd. Tego nie rozumiem w ogóle.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
fremen ja operuje na teoriach spiskowych ? Ja napisałem stan faktyczny, a teorie spiskowe są zbędne. To tematy zastępcze dla ciemnej masy!
Ty opierasz się na faktach ? Z czego... z wyszukiwarki Google!
Ok, rozumiem. Nie interesuje Cię to, nie masz pojęcia o tym ale piszesz &quot;temat gówno&quot;. Dlaczego udzielasz się najwięcej w tym temacie jak nie masz o tym pojęcia, nie działasz tam itd. Tego nie rozumiem w ogóle.
A czym się tu interesować, dla nas liczy się wartość, wahania BTC i to wszystko, jak i dla każdego potencjalnego inwestora. To miało sens na początku, teraz nie ma już to żadnej wartości (od strony inwestorskiej). A co do wykorzystania w życiu codziennym, łatwe płatności itp itd to na dziś nie ma też żadnego sensu.
Więc co trzeba wiedzieć więcej ? Super technologia ? A czy Wy jesteście jakimiś specami w tym zakresie ... czy na pudelku pisano że btc to super technologia, coś the best na dzień dzisiejszy .. To są właśnie teorie spiskowe, a raczej produkt dla ciemnej masy! (coś podobno &quot;niezależnego&quot;)
Fizycznie nigdy nie interesowałem się BTC i aktualnie nie dostrzegam żadnego powodu, aby to robic. Ale spójrz wyżej, takie z Was &quot;spece&quot;, a nie wiecie co spowodowało wzrost wartości BTC po jego powstaniu. Pisałem to wyżej, a to było skierowane do takich &quot;super analityków&quot; jak Wy!
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Trzeba zainwestować, żeby wiedzieć jak to działa od środka i czy da się tam jeszcze zarobić czy nie. Ty nic nie wiesz, nic nie robisz, ale wiesz, że nie można tam już nic zarobić. To skąd te wszystkie pieniądze? Skąd naliczenia każdego dnia? Skąd to wszystko &quot;znawco&quot;?
Jeśli chodzi o kurs to powiedz proszę jak to będzie w przyszłości, ponieważ nie wiem teraz co robić.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Ja pie.... kupując bochenek chleba po konsumpcji znasz go od środka ? 99,99% ludzi gra całe życie w zakłady sportowe i nigdy nie zrozumie o co chodzi
Chcesz dyskutować o BTC, to pierwszy odpowiedz na pytanie, które zadalem. Bo Ty tym swoim probowaniem to możesz się jedynie ubrudzić i fantazjować. Podobnie do &quot;inwestorów&quot; z zakładów buk. itp itd
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Jak nie jadłem jakiegoś gatunku chleba to nie pisze innym, że jest niedobry i lepiej żeby go nie jedli. To samo tyczy się Ciebie. Jak nie wiesz jak i ile zarabia się na BitCoin to nie pisz bzdur. Wejdź do środka i sam zobacz a później napisz. Jak chcesz się dowiedzieć jak zarabiać na kryptowalutach takich jak BitCoin to zapraszam. Posiadam własną stronę na której wszystko dokładnie jest opisane. Jak zacząć, ile zarabiam itd. Wszystko możesz się dowiedzieć, ale nie pisz bredni, że temat już się wypalił.
Pozdrawiam.
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
fremen ja operuje na teoriach spiskowych ? Ja napisałem stan faktyczny, a teorie spiskowe są zbędne. To tematy zastępcze dla ciemnej masy!
Ciekawe rzeczy wypisujesz. Jakoś nie mogę znaleźć nigdzie potwierdzonej informacji. Możesz mi napisać źródło z którego pochodzi &quot;fakt&quot; że krypto pochodzą od Rotshchildow?
Niech zgadne ;) nie napiszesz, bo takiego źródła nie ma ::zoltakartka:
Jak sam przyznałes nie interesujesz się kryptowalutami, dlatego ubytek ten wypełniasz jakże barwna teoria spiskowa.
Przyznaj, że byłeś ta osoba w klasie, która klocila się z nauczycielem biologii, że dzieci przynoszą bociany haha. Tak wygląda nasza dyskusja.

Co do inwestycji w BTC, to aktualnie temat &quot;gówno&quot;. Zarobić na tym można było, jak kosztował 1gr, a później wzrósł do 2 tys pln. Teraz to można stawiać u bukmachera, czy kurs wzrośnie, spadnie itp. Nie interesuje się BTC i nigdy nie miałem z tym do czynienia.
Ty piszesz że ktoś się tu bogaci ? Pewnie widziałeś taką osobę w realu, tak jak widziałeś w zakładach bukmacherskich... Pewnie sąsiad siasiada coś mówił, że tamten zna kogoś i ....
Kolejna brednia. Rynek btc jest bardzo płynny i jest duża zmienność, co tym samym sprawia że jest to dobre miejsce do spekulacji. Oto w tym chodzi. Znam osobiście kilka osób, które na btc zarobiły. I nie chodzi tu o kilka czy kilkanaście tyś zł.
Zapoznaj się z kolejnym po btc i blockchain tematem: spekulacja i charakterystyka rynków spekulacyjnych ;)
Podaj zrodla i dowody na to co piszesz, to będzie można dyskutować i traktować Cię serio, chyba że ohh wait ...
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
O widzę że &quot;grube ryby&quot; od BTC i o to mi chodziło ... i nie chodzi mi o stronę inwestorską, a przede wszystkim o intelektualną!
Po pierwsze w BTC można było inwestować w dniu startu i to kwotę 10 pln i dziś mieć Porsche ...
Tyle, że to już za nami. Dziś już trzeba inwestować setki tysięcy pln w te spekulacje kursowe, chyba że wy mówicie o zysku/stratach w kwocie 50-200 pln, to powodzenia...
Przecież tu chodzi o zmianę wartości BTC w stosunku do usd, pln i nic więcej. Więc kogo Wy udajecie? Dziś to można spekulować czy BTC spadnie/wzrosnie i to wszystko. Czyli zwykle zakłady bukmacherskie! Chyba że stać Was zainwestować 100k w BTC, ale to już zwykła spekulacja, a show dawno już za nami! Już rozumieją o czym pisałem ?
Ponawiam pytanie do Pana co ma portal o BTC. Co przyczyniło się do rozpowszechnienia BTC i wzrostu jego wartości za razem. Jak Wy tego nie wiecie, to piszcie sobie sami ze sobą!
Podaj zrodla i dowody na to co piszesz, to będzie można dyskutować i traktować Cię serio, chyba że ohh wait ...
Dokładnie o co Ci chodzi ? Chcesz dowód na to, że jakiś nowy produkt, instrument finansowy jest niezależny, konkurencyjny w stosunku do &quot;systemu bankowego&quot;, który należy do &quot;klanu&quot;, sterującego ludzkością od setek lat.... a życie ludzkie nie ma żadnej wartości. Ich środki i władza jest nieograniczona. Na to chcesz dowód ?! To tak samo, jak lista najbogatszych ludzi świata przedstawia najbogatszych ludzi świata. A wiadomo, że tak nie jest.
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Dalej to samo. Upierasz się przy swoich śmiesznych zdaniach, choć tak w ogóle nie wiem skąd to wiozłeś, że na BitCoin nie można już zarobić. Nie zainwestowałeś nawet 1 zł, nie spróbowałeś niczego w tym kierunku a piszesz jak byś tam inwestował od 10-ciu lat i wiedział dokładnie jak to wygląda. Setki, tysiące, albo nawet miliony osób dalej inwestują w BitCoin, w wydobycie a Ty możesz im powiedzieć, że tam już nie zarobią. Brawo.... Dla mnie jesteś mistrzem.
Nie wiem co przyczyniło się do wzrostu kursu BitCoin. Nie mam na to wpływu. Wiem, wiem..... Ty wiesz dlaczego tak się stało, dlatego skorzystałeś z tego i zarobiłeś miliony dolarów, zgadłem tak? ????
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Co Ty pier.., dziś każdy zarabia/traci na btc, jak na giełdzie, usd, euro i innych transakcjach, a btc niczym się nie różni od tam tych tematów, czyli wzrost/spadek kursu. Więc nie traktuj tego tematu, jako coś lepszego, bo tak nie jest!
Ja pisząc, że czar BTC już dawno za nami, mam na myśli to, że to już zwykła spekulacja, jak cena ogórków w tym roku.
A Ty dalej chcesz wmawiać naiwnym, że to jest żyła złota. A wydobywać to możesz koze z nosa!
Nawet nie znasz histori rozwoju btc, a jest bardzo krótka. Możesz cisnąć tylko głupie slogany reklamowe. Chcesz 5 złotych ?! To Ci dam na zapiekankę...
Do czego dziś &quot;służy&#39;&#39; BTC ?! Aktualnie najpopularniejsze są piramidy finansowe z BTC w tle, których pełno w sieci i nie tylko (zasłona dymna) i są buraki, które to łykają jak młode pelikany. Bo nie stać naiwnych na inwestycje 100k (zwykły hazard i spekulacja na dzień dzisiejszym ten BTC), to kupują jakieś pakiety wydobywcze w ofercie, która funkcjonuje na zasadzie piramidy finansowej.
Wy tu piszecie jakby BTC był ósmym cudem świata, tyle że już nawet tak nie należy postrzegać tego produktu finansowego, a jedynie jak zwykle inwestowanie na forexie (hazard i mega ryzyko) ???? Wiem, wiem jeszcze w tle została ta tajemnicza niezależność BTC, tyle że ona nie pomaga w osiąganiu zysku, a sluzy czemu innemu ... ale to specjalny chwyt pod buraków
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
No właśnie.... co to jest &quot;wydobycie bitcoin&quot;? Jak można zarabiać na wydobyciu/kopaniu BitCoin, co to jest zarabianie pasywne? Nie masz o tym zielonego pojęcia i chyba nawet w życiu o tym nie słyszałeś, ale mądralą jesteś NAJWIĘKSZYM ????
 
Do góry Bottom