• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

Temat na forum 'Giełda, Finanse i Forex' rozpoczęty przez AKA SHAKAL, Styczeń 18, 2018.

?

Co sądzę o kryptowalutach?

Ta ankieta zostanie zamknięta Styczeń 18, 2019 o godzinie 11:09.
    1. Poczekamy, zobaczymy...

12,5%
    2. SCAM, bańka, plan judemasonów, piramida, nic z tego...

28,1%
    3. Kompletnie mnie to nie interesuje

0 głos(y/ów)
      0,0%
    4. Śledzę kryptowaluty, coś słyszałem

15,6%
    5. Na naszych oczach tworzy się nowy rynek finansowy, to przyłość

28,1%
    6. Jestem górnikiem!

3,1%
    7. #meczyki4ever

12,5%
    Więcej tematów od AKA SHAKAL
    1. ATP_open Dobrze znany użytkownik

ATP_open
      Polubienia:
      283
      Reputacje:
      3981
      Ostatnia edycja: Marzec 16, 2018
    2. AKA SHAKAL Ban

OP
      OP
      AKA SHAKAL
      Polubienia:
      228
      Reputacje:
      16947
    3. agresornik Dobrze znany użytkownik

agresornik
      Polubienia:
      38
      Reputacje:
      50
      jak tam chłopaki cos temat ucichł ? przypominam mój post z 8 grudnia z działu na zywo przy 17500 dolców za sztuke obecnie 6300

"hehe znowu to samo , kolejne zaslepione masy kolejnym produktem w który mają zostac ubrane
      z bitcoinami bedzie tak jak ze wszystkimi innymi inwestycjami na których mozna grac na spadki , interes przejmą wielcy gracze jak juz ie przejeli i oni beda kosic kase na płotkach , zarobia tez ci którzy potrafia wcisnac sie pomiedzy wielkich graczy a płotki , tak jak to jest np na indeksach
      jezeli ktos mowi ze bitcoin zastapi walute to oznacza ze niema pojecia o swiecie o mechanizmach jakie nim kieruja o geopolityce i ekonomii z niej wynikajacej , amerykanie wydaja setki miliardów dolarów rocznie na utrzymanie floty która broni porozumieia z Bretton Woods i pozwolą sobie na koniec ich hegemonii swiatowej przez kryptowalute hehe to samo tyczy sie chin , co trzeba mieć w deklach zeby wierzyc ze system swiatowy zostanie zmieniony przez kryptowalute gdy potezne mocarstwa szykuja sie do konfrontacji o kontrole nad pieniadzem
      to nie zmienia faktu zemozecie a tym zarobic nawet na ponzim da sie zarobic jak sie w odpowiednim czasie wejdzie i wyjdzie ale skoczy sie jak zawsze płotki zostana ubrane

i na koniec pod rozwage , wejdzcie sobie na twitera i macie tam reklame bitcoina ...bitcoin bedzie po milion dolarów i odpowiedzcie sobie a pytanie kto za nia płaci i w jakim celu"

Poleć forum