>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ksiązki o tematyce finansowej.

M 0

merkury

Użytkownik
A ja polecam Jacek Borowiak &quot;Emerytura nie jest Ci potrzebna&quot;. niesamowita książka. Czytam ją już czwarty raz.
 
S 0

slaviko

Użytkownik
Faktycznie. Książka Borowiaka jest świetna (sam przeczytałem 2 razy) :grin:.
Ze swej strony chciałem polecić:
- &quot;Fastlane Milionera” – MJ DeMarco (trochę inne spojrzenie na oszczędzanie i inwestowanie)
- „Inteligentny inwestor&quot; - B. Graham (klasyka w najwyższym wydaniu)
- „Trader doskonały&quot; - Van. K. Tharp (bardzo przydatna ale nie na sam początek nauki)
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
nie wiem czemu nikt nie wspomnial o &quot; Zawód inwestor giełdowy - Psychologia rynków. Taktyka inwestycyjna. Zarządzanie portfelem&quot; pozycja obowiazkowa . Moja nr 1. Psychologie rynkow rozkminione przez dr. Alexandra Eldera jest wyjasniona dla laikow jak i dla wyjadaczy. Polecam
 
duda 380

duda

Użytkownik
Książka &quot;Zawód inwestor giełdowy&quot; Eldera jest dobra, ale nie na pierwszą lekturę. Wbrew pozorom zawiera pewne zagadnienia, które ciężko zrozumieć, nie będąc w temacie.
Na początek dobra jest polecana wyżej &quot;Emerytura nie jest Ci potrzeba&quot;, jednak ona tematów typowo giełdowych za wiele nie porusza. Ale jako pierwsza książka na długiej drodze nauki inwestowania, sprawdza się świetnie.
Ze swojej strony polecam &quot;Giełda - podstawy inwestowania&quot; - A. Zaremby. Dla początkującego to wielka skarbnica wiedzy. Porusza wszystkie najważniejsze zagadnienia tematyki giełdowej - przede wszystkim w naszych Polskich realiach.
Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe materiały warte przeczytania to piszcie ????
 
A 0

andypsv

Użytkownik
Dodam.

THIS WORK HAS BEEN BANNED EVERYWHERE/ SAVE IT - PRINT - SPREAD FOR YOUR SURVIVAL.
PLEASE **SPREAD** THIS VERSION OF FILE.

If you are the type of person who likes to be in control... The book features nearly all unknown secrets. Cracks in 100% nearly all topic important for anyone, like.

100% Health cracked,
100% Universal Laws (operating here cracked, how to take advantage),
In 100% describes Biblical Law of Jesus Christ which operates in this reality and leads to receiving everything that you want IN YOUR LIFE (if only followed)
100% Seduction cracked (partnerships, how to seduce successfully a woman, how YOU can get a woman)
100% cracks stock market,
business,
communications,
describes Illuminati thread (our situation, causality etc.),
and many more...

It&#39;s unbelievable, I&#39;ve never seen anything LIKE IT. Check it for yourself.

/ PROTECT THIS BOOK.
The.Luciferian.Doctrine.

It can be downloaded @
foreverthemostimportant[dot]com/
disclose[dot]tv/action/viewdocument/198312/The_Luciferian_Doctrine/
pl.scribd[dot]com/doc/257008059/The-Luciferian-Doctrine-v1-01b
 
G 0

gregor89

Użytkownik
Moja pierwsza pozycja literacka bylo Robert Kiyosaki - biedny , bogaty ojciec.
Na poczatek bardzo fajna ksiazka, ktora ukazuje wplyw edukacji rodzinnej na umysl przyszlego milionera
 
K 2

karolinap1

Użytkownik
Z książek na początek mogę polecić &quot;The Intelligent Investor&quot; (Benjamin Graham) .
Jeśli chodzi o edukację finansową to polecam stronę Khan Academy - można tam znaleźć filmy o tematyce związanej z finansami w formie wykładów.
 
Do góry Bottom