>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 26; 22.03.2014

Status
Zamknięty.
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Jedziem-Za to pod okiem Brondera,oprócz Kornika wyrośli też Mateusz Teodorczuk czy Robert Radomski,który pechowo przecież ostatnio przegrał z Błachutą,a miał już wygraną w kieszeni.Że nie wspominam o Pioskowiku który już skończył karierę.To są albo byli zawodnicy z polskiego topu w swoich wagach i niesprawiedliwe,że tak ciężko przebić im się do KSW,a wzamian szansę dostaje Kamil Waluś gdzie ciężko znaleźć logiczne argumenty jego obecności w KSW poza tym,że trenuje u PJ.Gdyby trenował gdzie indziej to podejrzewam,że już dawno wyleciałby z KSW o ile w ogóle by go tam zaangażowali.Reasumując jak dla mnie Bronder wytrenował więcej klasowych zawodników niż PJ,tyle,że nie są oni tak mocno promowani jak ci od Jeleniewskiego.A klub też istnieje ledwo z 5-6 lat.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
No i tutaj sobie Rufus odpowiedziałeś sam na pytanie kto jest wyżej stawiany i promowany w KSW. Jest nim Anzor, dlatego jest aż takim faworytem w tej walce w oczach buków, moim zdaniem kursy zaniżone, ale co by nie było Anzor faworytem, oprócz treningów klubowych sparuje i trenuje z jednym z najlepszych zapaśników w Polsce, właśnie zapasy dają jemu sporą przewage w tej walce i to dzięki zapasom ją wygra. Jedyna szansa dla Artura to strzał w stójce jak w walce z Jewtuszko, tylko Anzor nie podejdzie lekcewarząco do walki jak Jewtuszko w pierwszym pojedynku z Arturem.
W ogóle zadajcie sobie pytanie po co Sowiński schodził wage niżej? ????
Anzor po tej walce będzie miał walke o pas, a zejscie Sowińskiego wage niżej jest po to żeby &quot;zapchać&quot; wage piórkową. I naprawdę myślicie, że teraz gdy Artur zszedł wage niżej będzie miał przewage fizyczną? Tylko na tym straci, zrobienie tylu kilogramów co on musi zrobić na wagę to ogromna męczarnia. Anzor wypunktuje Artura w parterze i wygra przez decyzje.
Bedorf spokojnie powinien sobie poradzić z Sylvią, kolejna walka zawodnika w formie z byłą gwiazdą UFC co dorabia sobie nazwiskiem. Nie ma się co rozpisywać. Bedorf przez decyzje, a może nawet uda się jemu skonczyc przed czasem.

Po odejsciu Janka Błachowicza do UFC coś mi się wydaje, że KSW będzie chciało promować u sibie Gorana Reljicia, mogę się mylić, ale wydaje mi się, że Celiński jest za słaby na to żeby mógł miec walki o pas, widziałem jego walki i ten remis po moim zdaniem nudnej walce na MMA Attack, a Goran wręcz przeciwnie, efektownie, dobra wytrzymałość i wydolność, duże doświadczenie. Tymbardziej, że KSW planuje organizować swoje gale w innych krajach. Im bliżej walki tym wiecej informacji więc do tej walki wrócę póżniej.

A tak z innej beczki, to przykre, że dwóch najlepszych polskich ciężkich walczyc będzie między sobą na ruskim M-1, dobrze, że przynajmniej narazie walkę przełożono na wakacje.
Niektórzy się dziwią, że sporo osób się udziela tylko przy polskich galach, ale pamiętajcie, że takie są najlepsze... bo polskie ???? I na to wygląda, że budzą większe zainteresowanie w Polsce niż UFC, zobaczymy jak to będzie po pierwszej gali UFC w Polsce już niebawem...
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
rufus co do Walusia zgadzam się w 100%, też nie mam pojęcia co ktoś taki robi w ksw...
a co do Radomskiego, czy pechowo? no nie wiem wydaje mi się że Błachuta zrobił świetną prace z pleców i wg mnie ta kimura z trójkąta zasługiwała na poddanie wieczoru ;)

szef10 co do Janka, mam takie same odczucia ;) nie bez przyczyny Chorwat dostał teraz walkę, tak naprawdę w KSW light heavyweight kuleje a dalsze promowanie Gorana to świetny pomysł, no bo kogo mieli by promować? 40 letniego Houstona? albo Sokoudju który przeciętnie walczy..
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Michał Andryszak vs. Paweł Słowiński 1
Faworyt w tej walce jest oczywisty i jest nim młody, zdolny Michał Andryszak. Czaiłem się na walkę Włodarek-Andryszak by postawić na tego pierwszego, ale niestety złamał kciuka i pojedynek odwołano.
Paweł Słowiński pokazał w walce z Różalskim, że jego parter nie istnieje, obrona przed obaleniami podobnie - bardzo słabiutko. Ktoś taki jak Andryszak, czyli zawodnik pełną gembą nie będzie miał żadnych problemów z przewróceniem Pawła i skończeniem go w parterze. Bardzo łatwa walka dla Longera do pokazania się przez efektowne zwycięstwo.
Każdy kurs powyżej 1,25 solidnym value.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Michał Andryszak - sts .
Edit : po około 9 min kurs spada na 1.50 &gt; czekamy na buka internetowego
Tutaj nie ma czego analizować . To nie będzie walka w stójce . To będzie dominacja na ziemi .
Longer posiada spore doświadczenie w amatorskim MMA poparte solidnym rekordem . Bydgoszczanin zdobył między innymi Mistrzostwo Polski Amatorskiego MMA . Sześć razy zdobywał również medal na seniorskich Mistrzostwach Polski MMA .
Dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi (wzrost – 195 cm, waga – 110/115 kg) a w klatce porusza się z lekkością raczej niespotykaną wśród ciężkich . Wieść gminna niesie że cechuje się on kapitalną jak na zawodnika wagi ciężkiej motoryką .
Ten w pełni przekrojowy zawodnik świetnie czuje się w parterze co potwierdza jego kapitalny trójkąt nogami którym kończy walki .
Słowiński nie ma parteru on nie wie co to jest i tyle .

Longer ma zapasy , dobre kreatywne BJJ . On go obali i tam rozwali z dziecinna łatwością . To będzie poddanie .
Rózalski go poddał a Longer zrobi to z opaską na oczach i kropka . Dodatkowo Słowiński dowiaduje się o walce 14 dni przed walką .

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Niestety ale ten kurs na Andryszaka to była pomyłka w STS - ie i kupony z nim mają byc unieważnione.

Faworyci, jak to zwykle na KSW, pewnie nie zawiodą.
Z faworytow najbardziej podoba mi się

93 kg Goran Reljic (12-4-0) vs. Karol Celiński (11-4-1)

wyceniany teraz przez Betsafe na
1.63

Weteran UFC, nigdy nie przegrał przed czasem, moglismy poznac go blizej, kiedy walczył na KSW z Błachowiczem.
Uległ wtedy naszemu mistrzowi ale dał w miare wyrownana walkę.
Po straceniu swojej gwiazdy- Błachowicza, ktory przechodzi do UFC, KSW postanowiło chyba poszukać nowego bohatera w wadze LHW.
Tylko, ze nie ma na horyzoncie polskiego zawodnika o umiejetnościach zblizonych do Janka w wadze półciężkiej.
Karol Celiński to dobry zawodnik, byc moze nawet numer 2 w polskim mma w tej kategorii wagowej ale niestety to nie ta liga .
Myslę, ze po tej walce KSW zrobi eksperyment i front manem, będzie Ghost ze slowiańskich Bałkanow.
Przystojny facet, walczy efektownie . Kawulski sam mowił, że szukają nowych bohaterow z zagranicy.

Druga walką , ktora gram, nawet grubiej , bo widze, większe value to :

120 kg Marcin Różalski (4-2-0) vs. Nandor Guelmino (11-5-1)

2.45 w Betsafe

Dwóch stójkowiczów. Ale to Rózal jest bardziej utytułowany w sportach uderzanych.
Obaj już sa prawie na emeryturze. Rożal mowi wprost, że konczy kariere w 2014, Nandor ma 39 lat.
Nandor jest bardziej doświadczony , walczył w UFC i Strikeforce ale bez efektow. Jak zwyciezał to nikogo znanego.
Myślę,że walka potoczy sie w stojce, gdzie Rożal powinien miec przewage.
W parterze, The Hun zanotowal kilka poddań ale umiejetnościami nie czaruje i to była raczej słabość rywali, niż wybitny skill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Druga walką , ktora gram, nawet grubiej , bo widze, większe value to : 120 kg Marcin Różalski (4-2-0) vs. Nandor Guelmino (11-5-1) 2.45 w Betsafe Dwóch stójkowiczów. Ale to Rózal jest bardziej utytułowany w sportach uderzanych. Obaj już sa prawie na emeryturze. Rożal mowi wprost, że konczy kariere w 2014, Nandor ma 39 lat. Nandor jest bardziej doświadczony , walczył w UFC i Strikeforce ale bez efektow. Jak zwyciezał to nikogo znanego. Myślę,że walka potoczy sie w stojce, gdzie Rożal powinien miec przewage. W parterze, The Hun zanotowal kilka poddań ale umiejetnościami nie czaruje i to była raczej słabość rywali, niż wybitny skill.
Ja tu value nie widze.. Guelmino obijal Omielanczuka od drugiej rundy, 2 wygral i w 3 tez wygrywal. Nie wytrzymal i padl. Skoro Polak oceniany jest na nr 4 ciezkiej a Rozalski jako 15 to o czyms to swiadczy. I nie sugeruje sie suchymi rankingami tylko tym co prezentuja. Prawda taka ze to KSW i lansuja Rozala wiec kto wie ale 2,45 to dosyc malo na goscia ktory nic nie pokazal ze slabym Valentijnem czy potem przegral z jakims totalnym nonamem Rasulovem.. potem Glunder ktory jezdzi tylko po kase i w mma nie prezentuje kompletnie nic...
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ja tu value nie widze.. Guelmino obijal Omielanczuka od drugiej rundy, 2 wygral i w 3 tez wygrywal. Nie wytrzymal i padl. Skoro Polak oceniany jest na nr 4 ciezkiej a Rozalski jako 15 to o czyms to swiadczy. I nie sugeruje sie suchymi rankingami tylko tym co prezentuja. Prawda taka ze to KSW i lansuja Rozala wiec kto wie ale 2,45 to dosyc malo na goscia ktory nic nie pokazal ze slabym Valentijnem czy potem przegral z jakims totalnym nonamem Rasulovem.. potem Glunder ktory jezdzi tylko po kase i w mma nie prezentuje kompletnie nic...
&quot;Guelmino obijal Omielanczuka od drugiej rundy&quot; , z tego co pamiętam, to zyskał pozycje , kiedy Omielanczuk probował skonczenia w parterze. Polezał troche na Omelanczuku i pomarkował ciosy punktujac.
Chyba, że cos pominąłem ?
Nie uważam Rożala za dobrego polskiego cięzkiego.
Ale i Nandor to dla mnie taki troche przypadkowy gosc. Rekord nabity głownie na kelnerach, w UFC i Strikeforce zawalczył z przypadku.
Gram na Różala, bo uważam, że jest to dla niego dobre zestawienie, w którym jest w/g mnie nawet lekkim faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nandor jest bardziej doświadczony , walczył w UFC i Strikeforce ale bez efektow. Jak zwyciezał to nikogo znanego.
Takie pytanie od laika -czy gdyby nie to że Różal to Polak to nie byłby on również &quot;nikim znanym&quot; ?
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Takie pytanie od laika -czy gdyby nie to że Różal to Polak to nie byłby on również &quot;nikim znanym&quot; ?
Zgadza się.
Różal to jest też no name w międzynarodowym mma.
Ale Nandor nie dysponuje narzedziami na łatwe zwycięstwo.
Jego narzędzia to była jakaś boczna stojka rodem z teakwondo , dobry zasięg i niezła sprawnośc.
Na naszego Lucyfera nie powinno to zadziałać.

Różal pomimo hejtu prezentuje się całkiem nieźle w mma.
Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że robi progres.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kamila Porczyk (POL) - Iryna Shaparenko (UKR)
Typ: 2
Kurs: 1.65
⛔

Iryna stoczyłą 5 zawodowych walk w pół roku, ma zaledwie 18 lat. Przeciwniczki, które odprawiała, nie były najwyższych lotów. 4 walki wygrane przez poddanie, a jedna przez decyzje. To chyba na ziemi Ukrainka będzie szukać szczęścia w walce z byłą fitnesską.

Ja osobiście mam nadzieję, że Ukraina wygra z Polką, bo dosyć mam już importowanych celebrytów w świecie MMA.

Poniżej informacja prasowa.


Przeciwniczką pięciokrotnej mistrzyni świata w fitness będzie niepokonana na zawodowych ringach Ukrainka, Iryna Shaparenko.

Młoda, mająca zaledwie osiemnaście lat Shaparenko w formule MMA walczy od ponad roku. Do tej pory stoczyła pięć pojedynków, wszystkie wygrała (cztery wygrane przez poddanie i jedna przez decyzję). Ukrainka, której pseudonim brzmi „Delsa” to aktualna mistrzyni organizacji West Fight. Mierzy sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i waży pięćdziesiąt pięć kilogramów. Na co dzień mieszka w Doniecku i trenuje w tamtejszym klubie Star Fight Team.

Pojedynek z Shaparenko to dla Kamili Porczyk duże wyzwanie. Nasz była fitnesska do tej pory stoczyła jedną walkę w MMA pokonując niedoświadczoną reprezentantkę Niemiec. Na gali KSW26, która już 22 marca w Warszawie jej rywalką będzie młodsza, lecz bardziej doświadczona Ukrainka, która na pewno będzie chciała podtrzymać passę zawodowych zwycięstw i na pewno będzie dużo bardziej wymagającym rywalem niżeli jej pierwsza oponentka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betlej 184

betlej

Użytkownik
Z przykrością, ale jednak musimy poinformować wszystkich kibiców o fakcie, że na gali nie zobaczymy kolejnych dwóch, anonsowanych już wcześniej zawodników. Podczas KSW26 między linami białego ringu zabraknie dwóch wielkich wojowników, wielkich nie tylko gabarytowo, ale również wielkich w umiejętności. Mistrz Federacji KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf z powodu urazu kręgosłupa poinformował wczoraj za sprawą swojego menadżera, że nie będzie mógł wystąpić podczas sobotniego widowiska. Również podczas najbliższej gali zabraknie w rozpisce byłego zawodnika UFC, Nandora Guelmino. Austriak podobnie jak Bedorf nabawił się w ostatnich dniach przygotowań kontuzji i musiał z żalem poinformować, że jego występ na gali KSW26 nie dojdzie do skutku.

Właściciele Federacji KSW w związku z takimi kolejami spraw postanowili szybko zainterweniować i podjęli następujące decyzje:

  • Marcin Różalski (miał walczyć z Guelmino – przyd. red.) skrzyżuje rękawice z Nick’iem Rossborough’em (miał walczyć z Bedorfem – przyd. red.)
Źródło : Strona KSW

Fight card wygląda tak :
WALKA O PAS (-84 KG): Michał Materla vs Jay Silva
EXTRAFIGHT (-120 KG): Marcin Różalski vs Nick Rossborough
EXTRAFIGHT (-66 KG): Artur Sowiński vs Anzor Azhiev
EXTRAFIGHT (-93 KG): Goran Reljic vs Karol Celiński
EXTRAFIGHT (-55 KG): Kamila Porczyk vs Iryna Shaparenko
EXTRAFIGHT (-120 KG): Paul Słowiński vs Michał Andryszak
EXTRAFIGHT (-70 KG): Jakub Kowalewicz vs Sergej Grecicho
EXTRAFIGHT (-66 KG): Arbi Shamaev vs Helson Henriques
Wielka szkoda, miałem zagrany tripel Bedorf+Andryszak+Rejlic. Betsafe już przesłał maila że Bedorf będzie rozliczony za 1.00. No cóż. Jak co KSW afera z walkami.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ale ta gala będzie załosna, pewnie Polsat wsciekły, ze miało byc wielkie show a tutaj tylko dwie powazne Walki ???? Oczywiście Materli i Sowińskiego z Anzorem tak to zapowiadają sie gale na poziomie gal pana Mirka Okmińskiego ????
Poprzednia gala KSW była chyba najepsza, kaza walka bardzo dobra emocje i na wysokim poziomie a tutaj zawodnicy co o walce dowiadują się kilka dni przed walką ???? to nie może sie udac ????
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Ale ta gala będzie załosna, pewnie Polsat wsciekły, ze miało byc wielkie show a tutaj tylko dwie powazne Walki ???? Oczywiście Materli i Sowińskiego z Anzorem tak to zapowiadają sie gale na poziomie gal pana Mirka Okmińskiego ????

Poprzednia gala KSW była chyba najepsza, kaza walka bardzo dobra emocje i na wysokim poziomie a tutaj zawodnicy co o walce dowiadują się kilka dni przed walką ???? to nie może sie udac ????
Nie zapominaj o Rejlic-Celiński, ta walka również się super zapowiada.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Widzę że nikt nie interesuje się walką wieczoru. Trzecie starcie Materli z Silvą. Pominę aspekty sportowe bo kompletnie się nie znam więc żeby nie pisać głupot to zostawię to komuś innego. Jednak zastanawiam się czy KSW opłaca się porażka Cipka. To chyba zawodnik z trzecią największą bazą fanów spośród zawodników KSW (po Pudzianie i Mamedzie), ponadto KSW ma gościć w Szczecinie, mieście Michała Materli, nie podobno żeby Materla nie walczył tam jako mistrz.

Poprzednie walki były widowiskowe, jedne z najlepszych jakie miałem okazje oglądać w KSW (pierwsza walka została nagrodzona Walką roku bodajże). Pierwsza walka wypunktowana na korzyść Michała, w drugiej z pewnością byłoby tak samo ale Silva wygrał lucky punchem. Ponadto waśnie i animozje pomiędzy zawodnikami sprawiają że w ringu będzie wojna.

U mnie w betsson kurs na Michała jest 1.31. Warto za grubszą kasę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom