>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 26; 22.03.2014

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jednak zastanawiam się czy KSW opłaca się porażka Cipka.
Oczywiście, że sie nie opłaca i szczerze nie wiem co by sie stało z Materlą, gdyby ponownie przegrał. Na pewno dalej by walczył, ale balonik by pękł i to bardzo. 1,31 wg mnie - niedzielnego obserwatora KSW - troszkę mało, ale niech zabiora głos znawcy.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Oczywiście, że sie nie opłaca i szczerze nie wiem co by sie stało z Materlą, gdyby ponownie przegrał. Na pewno dalej by walczył, ale balonik by pękł i to bardzo. 1,31 wg mnie - niedzielnego obserwatora KSW - troszkę mało, ale niech zabiora głos znawcy.
Nie jestem żadnym znawcą ale nawet po 1 walce widać że był to wypadek przy pracy Cipka... W każdej płaszczyźnie lepszy, teraz nie ma mowy, nie pokpi sprawy i wykończy czarnucha.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To chyba inna walke ogladales. Materla dostalby w ciry w 1 walce gdyby czarnuch uzyl mozgu i sie nie wywrocil. 2 walka znowu przypadkowy upadek i runda dla niego ale potem juz stalo sie co mialo stac w 1 walce. Gdyby walka byla gdziekolwiek indziej pakowalbym kase na czarnego ale ze jest w polsce i materla to idol gimbazy i jest tak przereklamowany i wylansowany jak nikt inny (chyba tylko pudzian mu ustepuje w tym bo khalidov mimo wylansowania cos tam umie) to oczywistym jest ze decyzja wygra materla a jesli nie to beda 2,3 albo i nawet 5 dogrywek byle tylko to wyciagnac.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
był to wypadek przy pracy Cipka... W każdej płaszczyźnie lepszy,
Nie no proszę Cię...Dalej zaznaczam, że nie znam się jakos specjalnie na sportach walki, ale oglądająć te walki nie można powiedzieć - i może to stwierdzić nawet taki laik jak ja - że Materla w każdej płaszczyźnie jest lepszy od Silvy, bo to po prostu mija sie z prawdą i to bardzo.
 
F 3

felixor

Użytkownik
To może ja dodam cos od siebie.
Jeżeli chodzi o Cipka to jedyne, czemu nie można zaprzeczyć to to ze chłopak ma serce do walki.

Natomiast to ze KSW idzie tworzy mu drogę z górki a nie pod górkę to inna sprawa.
Przykładowo walka z Spider&#39;em, która kompletnie nie zasługiwała na dogrywkę.

Co do &quot;ostatecznego starcia&quot; z Jayem - prawda jest taka ze Cipek ja wygra. Jeżeli dadzą Jayowi wygrać to całkowicie mój stosunek do KSW ulegnie zmianie i zacznę wierzyć ze walki są czyste (bez ustawek).

Na chwile obecna wszystkie zakłady na walki KSW trzeba analizować z dwóch stron:
-jeżeli walka ma być ustawiona to na czyja stronę i z jakich względów
-czy komuś nie przytrafi się niespodziewana kontuzja (patrz Kulak ze Strusem)
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
84 kg: Michał Materla (19-4-0) vs. Jay Silva (9-8-0)
Jak ja to widze:
Materla przeważa charakterem, umiejętnościami grapplerskimi, walczy w Polsce.
Silva to lepszy uderzacz.
W zasadzie ta charakterystyka mocno faworyzuje Materle, ale nasza gwiazda ma jeden feler .
Atakuje &quot; na batmana&quot;. Odsłania się i przyjmuje za duzo ciosów. Prawie po kazdym straciu wygląda jakby przejechała go ciężarowka.
Jak dotad częsciej wygrywał , bo jest ambitny, ma mocny łeb ale i ma duzo szczęścia.
W ostatniej przegranej walce w koncu szczęście go opuściło.
A Silva ma czym przyłożyć.
Jak dla mnie na 4 walki: Polak wygrywa 3 , Silva -1
Przy kursach około 1.3 - 3.2 nie ma gry.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dziwne ze jeszcze nikt nie wspomnial o nowej walce Rozal-Ross...
kursy wyrownane, nie mam pojecia jak sie zabrac do analizy.. co ty na to salonowiec ?
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nie no proszę Cię...Dalej zaznaczam, że nie znam się jakos specjalnie na sportach walki, ale oglądająć te walki nie można powiedzieć - i może to stwierdzić nawet taki laik jak ja - że Materla w każdej płaszczyźnie jest lepszy od Silvy, bo to po prostu mija sie z prawdą i to bardzo.
to chyba inne walki oglądaliśmy ... Cipek może nie ejst hemonem bo wtedy mialby kontrakt z UFC ale w czym Silva jest lepszy odowiedz mi? Wszedl mu lucky punch i wygral, gdzie przed tym Materla kontrolowal walkę. Taki sport moment nieuwagi i pozamiatane. Obaleń nie bylo po stronie Silvy, w parterze napewno Michał a stojka porownywalna
Materla - Silva 1.33 Betsafe
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dziwne ze jeszcze nikt nie wspomnial o nowej walce Rozal-Ross...
kursy wyrownane, nie mam pojecia jak sie zabrac do analizy.. co ty na to salonowiec ?
Nick Rossborough interesowalem sie w 2011 roku, kiedy miał walke z Lorenzem Larkinem na Strikeforce. Wtedy walczył w LHW i był naprawde mocnym gościem.
Nie tak mocny jak wtedy Larkin ale w tych mniejszych organizacjach rządził.
Wielki, sprawny gościu. Zeby do niego podejsć i przejść jego zasięg trzeba było się naprawdę nagimnastykować.
Ale ostatnie 2 lata, zmienił wage na cięzką i widze, na sherdogu , że idzie mu w kratke . Żadnych filmów z jego ostatnimi walkami nie moge znależć.
W jakiej jest formie ? Co sie u niego dzieje?
 
twism 0

twism

Użytkownik
To chyba inna walke ogladales. Materla dostalby w ciry w 1 walce gdyby czarnuch uzyl mozgu i sie nie wywrocil. 2 walka znowu przypadkowy upadek i runda dla niego ale potem juz stalo sie co mialo stac w 1 walce. Gdyby walka byla gdziekolwiek indziej pakowalbym kase na czarnego ale ze jest w polsce i materla to idol gimbazy i jest tak przereklamowany i wylansowany jak nikt inny (chyba tylko pudzian mu ustepuje w tym bo khalidov mimo wylansowania cos tam umie) to oczywistym jest ze decyzja wygra materla a jesli nie to beda 2,3 albo i nawet 5 dogrywek byle tylko to wyciagnac.

Michał doszedł do tego miejsca w którym obecnie jest przez reklame i lans?
A to ci fenomen ????


Widze że w działach poświęconych piłce noznej przestałeś wprowadzać nagminnie ludzi w błąd swoimi stekami bzdur,ale robisz to skutecznie gdzie indziej.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Michał doszedł do tego miejsca w którym obecnie jest przez reklame i lans?
A to ci fenomen ????
Przepraszam bardzo, ale juz mnie zaczyna irytowac te sztuczne pompowanie i nieuzasadniona fascynacja nad niektorymi polskimi zawodnikami. A w jakim obecnie miejsuc jest Materla? Przyznam, ze ogladalem jego ostatnie walki, nie jestem wielkim fanem, nie znam calego przekroju kariery Materli, ale chodzi mi o ostatnie walki. Kazda z nich to mega ciezkie pojedynki, w niektorych wygladal lepiej, w niektorych byl blisko przegranej, jednak nadrabial sila walki i sercem to walki - tego mu nie mozna odmowic. Zawodnik, ktory jest kreowany na wielkiego polskiego gwiazdora, reklamowany gdzie on to w USA nie trenuje, a potem ogladam go na gali i nic fenomenalnego nie pokazuje, gazuje sie dosyc szybko, szczeke ma chyba z porcelany. Nie chce tutaj Michalowi nic odbierac, bo wiadomo, ze na polskim podworku jest wysoko, ale dlaczego kazdy mowi o tym, co by Materla w UFC nie zrobil, kiedy on poza Polska jest wedlug mnie przecietny? Ta sama sytuacja z Bedorfem, ale to juz nie temat zaczety na forum.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Michał doszedł do tego miejsca w którym obecnie jest przez reklame i lans? A to ci fenomen Widze że w działach poświęconych piłce noznej przestałeś wprowadzać nagminnie ludzi w błąd swoimi stekami bzdur,ale robisz to skutecznie gdzie indziej.
yeah szczecinski fanatyk berserkerow na fb. nie chce mi sie tlumaczyc racji takim zakochanym w swoim idolu ludziom wiec kolega wyzej napisac pod czym sie podpisuje. wystep u kuby wojewodzkiego gdzie przechwalal sie ze nigdy nie zostal znokautowany bo walka w dzungli sie nie liczy ( to mu Jay pokazal potem hehe), potem jakis master chef smieszny. tylko i wylacznie lans, w szczecinie uwazany jest za Boga i tylko zalamywac rece jakie priorytety maja tutaj ludzie(chociaz juz lepszy on niz kulti ktory slynal z zaczepek pod klubami jak jeszcze stal na bramkach).
w ksw jest bohaterem, w innej znaczacej federacji bylby.. niestety nikim.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Michał doszedł do tego miejsca w którym obecnie jest przez reklame i lans?
A to ci fenomen ????


Widze że w działach poświęconych piłce noznej przestałeś wprowadzać nagminnie ludzi w błąd swoimi stekami bzdur,ale robisz to skutecznie gdzie indziej.
Skąd jesteś : Szczecin.
Nie jesteś obiektywny. Koniec tematu.
Popieram Soltysiao, pierwsza walka z Silva i wygrana Materli to mega fart... w drugiej już szczęścia nie było i skończyło się tak jak to napisał kolega wyżej. Szklana szczęka niestety. Serca i walki nie można Materli odmówić, ale pod względem umiejętności jest średniakiem europejskim. Granie go po 1,3 to przegięcie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale nie masz sie co martwic. Wygrana materli 100% w sobote. Mozna stawiac na to wszystko co sie ma. Ksw nie pozwoli zeby tak wylansowany gosc stracil pas. Czy kogos zainteresowalaby nastepna gala gdzie silva bronilby pasa ze strusem ? W zyciu. Za duzo hajsu by poplyneli wiec zrobia wszystko zeby wygral. Pisalem wyzej, bedzie nokaut to zrobia faul, bedzie decyzja dla silvy to zrobia 5 dogrywek hehe.
Chociaz teraz tak mysle ze dobra promocja bylby pas silvy a potem wielki rewanz i obrona z khalidovem ktora by lrzyciagnela jeszcze wiecej ppv. Ale jednak sie obudzmy
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Michał Materla (POL) - Jay Silva (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Michał Materla (POL)
Kurs: 1.30
✅✅✅

Kurs słabizna, choć nie dziwię się, że jest taki a nie inny.
Jeśli Materla nie wygra przed czasem, a cała walka będzie na nie jego korzyść, to z UFC może się pożegnać.
Trzy ostatnie walki - dwie na siłę wygrane z pomocą sędziów pewną i przegrana przez KTFO.
Do Michała nic nie mam, cenię go za charakter do walki, jest bardzo twardym fajterem, zawsze walczy do końca i dlatego chciałbym zobaczyć go w UFC. Wydaje mi się, że on sam by chciał zawalczyć z najlepszymi, co pokazują wyjazdy za Ocean oraz treningi z najlepszymi.
Dziś musi wygrać, nie za pomocą sędziów, ale sam i pokazać, że stać go na więcej.
War Materla War!

http://www.youtube.com/watch?v=IAa2ZyRY-8k



---------------------------------


Artur Sowiński (POL) - Anzor Azhiev (POL)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Artur Sowiński (POL)
Kurs: 4.50
✅✅✅


Bez jaj, Anzor nie jest takim faworytem, za jakiego mają go bukmacherzy. Idę w stronę Artura, który według mnie nie jest na straconej pozycji. Wiemy, że pierwsza ich walka została przerwana na wskutek spowodowania kontuzji przed Anzora na Polaku.
Sowiński jest dobrym stójkowiczem i na tej płaszczyźnie powinien oprzeć swoją walkę, wyprowadza dużą ilość cisów, dysponuje dość ciekawym wachlarzem uderzeń, czym nie może pochwalić się jego jutrzejszy przeciwnik.
Większe doświadczenie widzę po stronie Polaka, który do tej pory stoczył więcej walk, dłużej jest na zawodowych ringach. Możemy zapisać kolejny atut po stronie Kornika.
Kolejny plus Sowińskiego to to, że jest wyższy, ma dłuższy zasięg ramion, co powinien wykorzystywać.
Jedynie o co można się obawiać u Artura to jego kiepski parter, oby walka nie sprowadziła się do tej płaszczyzny, bo będzie bardzo ciężko.
Przeciwnikiem Kornika jest młody Czeczen, który chce namieszać w KSW i udowodnić, że jest najlepszy.
Jest szybki, bije dość mocno, stosuje różne kombinacje, ale Artur powinien poradzić sobie swoim zasięgiem.
Obawiam się, że Anzor sprowadzi walkę do parteru i będzie po ptokach.

Poniżej podaję link do walki Kornika z Irokezem, warto zwrócić uwagę, że Jewtuszko jest wyższy, ma większy zasię, a zobaczcie jak skończył:

http://www.video.banzaj.pl/film/10836/artur-kornik-sowinski-vs-maciej-irokez-jewtuszko---walka-ksw-17/
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Ale nie masz sie co martwic. Wygrana materli 100% w sobote. Mozna stawiac na to wszystko co sie ma. Ksw nie pozwoli zeby tak wylansowany gosc stracil pas. Czy kogos zainteresowalaby nastepna gala gdzie silva bronilby pasa ze strusem ? W zyciu. Za duzo hajsu by poplyneli wiec zrobia wszystko zeby wygral. Pisalem wyzej, bedzie nokaut to zrobia faul, bedzie decyzja dla silvy to zrobia 5 dogrywek hehe.

Chociaz teraz tak mysle ze dobra promocja bylby pas silvy a potem wielki rewanz i obrona z khalidovem ktora by lrzyciagnela jeszcze wiecej ppv. Ale jednak sie obudzmy
Może napiszesz coś konstruktywnego, a nie paplesz trzy po trzy?

Materla to dużo lepszy zawodnik od Silvy, po pierwsze ma lepsze obalenia i ogólnie zapasy. W stójce jest ciut lepszym bokserem, ale gorszym kopaczem, więc stójka na równi. Parter to przepaść, tam Materla powinien zmielić Silvę, a przynajmniej skontrolować i wypunktować.

Pierwsza walka to kontuzja Cipao, a i tak wygrana. Druga walka była w jego wykonaniu po prostu głupia, walczył na emocjach, ponadto złapał się na precyzyjny i mocny cios, w którym Silva miał dużo szczęścia.

Żeby Materla to przegrał to musiałby mieć dużego pecha. Czy kurs 1,35 na Materlę jest do brania? Może i tak, ale dużego value tu nie ma.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Przecież tego się czytać nie da, co za bzdury tu niektórzy wypisują. Materla miał farta(no tak, kolano wyłączone, ale mimo to walka wygrana- faktycznie fart), z pomocą sędziów, hehehe, obejrzyjcie walki i nauczcie się punktować, bo widać, że pojęcia o tym nie macie- mowa do tych, którzy twierdzą, że były tam przekręty. Nie chce mi się teraz tu pisać elaboratów, ale Materla to solidny poziom, poziom UFC i to spokojnie. Za dobry na polskie podwórko, za dobry na Europe, w sam raz do UFC(nie wiem, jakby sobie tam poradził, ale z pewnością na to zasługuje).
Ktoś tu twism zarzucił brak obiektywizmu, bo jest ze Szczecina, ale juz nie zauważył, że niejaki Soltysiao, który pierwszy zaczął wypisywać bzdury, też jest ze Szczecina i najwidoczniej musiał być gnębiony za małolata przez kogoś z Berserkerów czy dostał na cymbał pod jakims klubem, że teraz wylewa swoje żale na internecie. Śmieszne.
Odniose sie krótko do walki, żeby nie było.
Faworytem jest Materla, bo po prostu jest lepszym zawodnikiem, jednak kursy jest nieco zaniżony, bo bądź co bądź, Silva to nieprzewidywalny i do końca niebezpieczny zawodnik, żeby go tak skreślać, dlatego ta walka to zwyczajny NO BET. Tyle.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Jeszcze co do tematu Materli - stawianie grubych pieniedzy po kursie 1,3~ na niego, przy 2 walkach z Silva, w ktorych w pierwszej byl bardzo blisko nokautu i uratowal go parter, a w 2 zostal znokautowany to jest samobojstwo. Takie jest moje zdanie, Materla jest cienias i nic tego nie zmieni. Osobiscie odpuszczam te walke, na Silve tez nie gram, bo wiadomo KSW to KSW i przeciwko Polakom nie warto grac grubiej ????
@edit:
Moze nie tyle Michal jest slabiakiem, ale nie jest tak dobry na jakiego jest promowany i jak to ludzie nad nim sie nie zachwycaja.
@Wyjazdowiec
Prosze Cie, nie rozsmieszaj z tym UFC, poziom UFC i to spokojnie? Mam nadzieje, ze nie mowisz o TOP10 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom