>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 26; 22.03.2014

Status
Zamknięty.
betlej 184

betlej

Użytkownik
Jasnowidz!!!

Stawiam 100 zł ze i tak na niego postawisz! ????
A jeszcze jedno,jaki bedzie wynik dzisiejszego meczu Widzew-Zaglebie oraz niedzielnego meczu Pogoni? Napewno wiesz!

LANS!? : patrz swoj avatar
Chyba masz jakieś kompleksy. Twoje posty absolutnie nic nie wnoszą. Trzymaj kciuki za Michała. Jesteś pewny zwycięstwa to obstawiaj dom i rodziców.
Na temat: Ważenie
Wyniki ważenia:
Walka o pas w wadze średniej:
84 kg: Michał Materla (83,9) vs. Jay Silva (83)
Pozostałe:
120 kg: Marcin Różalski (104,9) vs. Nick Rossborough (114,3)
66 kg: Anzor Azhiev (65,8) vs. Artur Sowiński (67,5)
93 kg: Karol Celiński (92,8) vs. Goran Reljic (92,7)
57 kg: Kamila Porczyk (57) vs. Iryna Shaparenko (58,2)
120 kg: Michał Andryszak (113) vs. Paweł Słowiński (114,5)
70 kg: Jakub Kowalewicz (69,8) vs. Sergei Grecicho (69,4)
66 kg: Arbi Shamaev (65,9) vs. Helson Henriques (65,2)
Pogrubione osoby niemieszczące się w wadze.
Oraz troszkę marketingu - Silva rzucił się na Materlę oraz komentarz Materli do sytuacji
źródło : mymma.pl
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
nie rozsmieszaj z tym UFC, poziom UFC i to spokojnie? Mam nadzieje, ze nie mowisz o TOP10 ;)
Haha,zabawne:grin::grin:Kiedy wkońcu co poniektórzy zrozumieją,że żeby dostać etat w UFC,nie trzeba być półbogiem,tylko po prostu solidnym rzemieślnikiem z dobrym rekordem?Jotko jest lepszy od Materli?W której płaszczyźnie?
Co do dzisiejszej walki,to jedyne co mnie martwi,to dziurawa garda Michała,mam nadzieje,że solidnie nad tym popracował.
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Panowie nie wrzucajcie sobie i nie licytujcie sie kto wygra. To forum sportowe a nie forum onetu.
Szczerze to nie kumam tych co nagle stali sie wielkimi fanami Silvy ale tez nie kumam tych co cisna Silvie od pajacow itp.
KSW zrobilo zajebista robote, jeszcze chyba tak fajnie gali nie promowali. Tak emocje podkrecili, ze nie moge sie juz doczekac gali ;-)
Mysle ze wygra Materla i mam nadzieje na fjna walke. Oby nie skonczylo sie jakas kontuzja.
Na Kornika juz hajs poszedl. Chciaz wczoraj nie zrobil wagi. Nie wiem czy dzis bym na niego postawil. W wywiadzie bylo widac ze jest zly/rozbity. Na szczescie nie zbijal wiec fizycznie bedzie ok ale oby psychika nie zawiodla.
Zastanawiam sie tez nad kupnem: Shaparenko +Reljic + Rossborough (Ako 4.11 na Betsafe a wczoraj bylo ok 5.5 !!!)
Shaparenko tez wagi nie zrobila ale nie zbijala. Porczyk mega pewna i widac ze przygotowana ale to nie fitness. Sadze ze sport sie obroni. Kurs ostro spadl od wczoraj
Reljic po prostu lepszy zawodnik, dobry kurs chociaz juz spadl
Rossborough - Rozal juz wypalony, rozbity, sam mowi ze nie chce juz walczyc. Moze parter Rozala starczyl na kick-boxera ale to ciagle delikatny freak. Mityczna stojka - cepy i na awanture. Parter slaby. Znow mysle ze sport sie obroni
Pozdro
 
E 285

embotron

Użytkownik
Haha,zabawne:grin::grin:Kiedy wkońcu co poniektórzy zrozumieją,że żeby dostać etat w UFC,nie trzeba być półbogiem,tylko po prostu solidnym rzemieślnikiem z dobrym rekordem?Jotko jest lepszy od Materli?W której płaszczyźnie?
Co do dzisiejszej walki,to jedyne co mnie martwi,to dziurawa garda Michała,mam nadzieje,że solidnie nad tym popracował.
Doczytaj co napisalem w poscie, &quot;mam nadzieje, ze nie mowisz o TOP10&quot;, wejsc do UFC i byc sredniakiem jak najbardziej, ale cos wyzej? Zdecydowanie nie
 
P 22

prograruleta

Użytkownik
Nie ma to jak zmiana zawodnika dla różala .
Nie podoba mi się to , że Różal nie podchodzi zbyt wielkim optymizmem do tej gali .
Zresztą 2014 odejście .
Może wygram może przegram nie lubie tego podejścia .
10 kg różnicy .
Co sądzicie o tej walce
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Z reguły nie typuje KSW, bo ma ona tyle samo wspólnego z MMA co Taniec z Gwiazdami z tańcem towarzyskim, ale za drobne posyłam taśmę.
Nie ma sensu analizować walk Andryszaka, Materlii i Azhieva, Słowiński i Sowiński na ważeniu wyglądali bardzo słabo, zresztą jeśli ktoś obrywa od Różala, nie ma prawa przegrać z Longerem. Materla z Silvą przegrał przez własną głupotę, tym razem szybko go skończy.
Shaparenko-Porczyk, koledzy którzy mieli okazje oglądać walki Ukrainki, stwierdzili że nie reprezentuje sobą niczego co sprawiałoby żeby stawiać ją za faworytkę. No ale wybaczcie, ale who the fuck is mrs Porczyk? Jak można po 1 walce oceniać czy ktoś ogarnia MMA czy nie? Słowiński też miał 1 wygraną, miał pojechać Różala... Różala, ogórka, a nie laskę z bilansem 5-0. Stinga jeszcze rozumiem, był kickboxerem, 3 lata trenował MMA, trafił do KSW. Ale pani od fitnessu ma nagle wygrywać z kimś kto jest zawodową zawodniczką, ba! Ma 5 wygranych co u kobiet jest już mocnym wynikiem. Walk kobiet się nie obstawia, ale w wypadku gdy jedna z zawodniczek to amatorka, zaryzykuje.
Różal-Rossborough, zasada ściągamy ogórka dla Polaka została zmieniona na ściągamy ogórka dla ogórka. Nick nikim wybitnym nie jest, mi przypomina McCorkle&#39;a, za słaby na poważniejsze MMA, ale swoje w życiu przewalczył, ogórki pożera w całości. Kondycja? Ludzie, on niedawno 5 rundowe walki miał, a ja widzę teksty że w 2 rundzie Różal ma go kondycyjnie zjeść? Pewnej granicy nigdy nasz rodzimy satanista nie przekroczy, a Nick będzie miał miłą podbudówkę pod walkę z Bedorfem.

Reljicia z Celińskim olałbym, mimo iż kusiło mnie o postawienie niespodzianki, oboje rekordy napakowane kelnerami po 2-6, 1-4, 0-2. A przecież nie od dziś wiadomo że jeśli walka dochodzi do decyzji na KSW to sędziowie mogą odwalić wszystko. Chorwat będzie sprowadzał do parteru i tam punktował, a Celiński dominował w stójce? Przypomnę jak punktowana była walka Horwich-Strus. Niespodzianka, Ci sami sędziowie! Stawiam na Reljicia, ale nie zdziwi mnie wałek dla Polaka.

Materla M. - Silva J. 1 ? 1.35 22.03.2014
Słowiński P. - Andryszak M. 2 ? 1.15 22.03.2014
Azhiev A. - Sowiński A. 1 ? 1.24 22.03.2014
Mainz - Bayern 2 ? 1.25 22.03.2014
Różalski M. - Rossborough N. 2 ? 1.80 22.03.2014
Shaparenko I. - Porczyk K. 1 ? 1.98 22.03.2014
Reljic G. - Celiński K. 1 ? 1.35
Stawka:10.00 zł
Ewentualna wygrana:101.90 zł​
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
A co niby było nie tak z punktowaniem walki Strus- Horwich? Chyba nie chcesz powiedzieć, że Horwich to wygrał? :O
Co do walki kobiet to dla mnie sporą faworytką jest Porczyk, a kurs 2,30 to jakaś pomyłka. W sts jest 1,65 zdaje się i ten kurs odzwierciedla idealnie szanse w tym pojedynku. Shaparenko ma 5-0 i co z tego? Na kim? W jakim stylu? Fakt, Porczyk nie ma nawet tyle, ale w pierwszej walce pokazała się całkiem nieźle, jej przygotowanie fizyczne od wielu lat jest na najwyższym poziomie i właśnie na poziomie, jakim są obie zawodniczki, zadecyduje to przygotowanie fizyczne, agresja, wola walki. Porczyk 2,30
Do dubla dodałbym Grecicho po 1,52, gdyż jest po prostu lepszym, bardziej doświadczonym zawodnikiem i mimo różncy warunków fizycznych, widzę tu poddanie lub decyzję na korzyść świetnego chwytacza z doświadczeniem w sambo, jakim jest Litwin.
Poza tym widzę wygraną Nicka Rosborough. Można bylo łapac na niego nawet ponad 2. Za duża przepaść w doświadczeniu, zapasach i parterze na korzyść amerykanina. Pewnie wygrana przez poddanie, jeśli Różal nie ustrzeli czymś.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
A co niby było nie tak z punktowaniem walki Strus- Horwich? Chyba nie chcesz powiedzieć, że Horwich to wygrał? :O
Przypomnę scenariusz 1 rundy walki Horwich-Strus. Sprowadzenie Horwicha, 2 minuty z góry, powrót do stójki, półtorej minuty stójki, kolejne sprowadzenie Horwicha. Horwich 2 razy go sprowadził, i miał w sumie około 3 minuty pozycję z góry, a mimo to sędziowie dali rundę dla Strusa, argumentując to &quot;większym dążeniem do wygranej&quot;. 2 kolejne rundy okej, dla Strusa, ale ujemny 1 punkt daje remis. Nie mówię tutaj nawet o 2 i 3 rundzie, chociaż w 2 rundzie jak dla mnie było bardzo blisko remisu, ale dać 1 dla człowieka który był głównie z dołu i naciągając to pod &quot;większą aktywność&quot; to jak dla mnie wałek, nie pierwszy w historii KSW. A co to ma wspólnego? To że każdą decyzje można na siłę argumentować, raz to sprowadzenia są ważniejsze, raz ciosy w stójce, a innym razem próby poddań itd.

PS. Jak widać trzeba 2 razy znokautować na KSW żeby zaliczyli wygraną ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Oglądałem w nocy bellator, oglądam KSW. Dramat. Nie mówię o różnicy poziomu sportowego, bo na KSW go nie ma. Walka kobiet parodią, dyskwalifikacja po kolejnym głupim zagraniu Anzora, kickboxer Słowiński nokautowany 2 razy w ciągu minuty... Zabawne, gdyby nie to że panowie Kawulski i Lewandowski za taki cyrk chcieli 40 złotych.
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
3 runda Materla Silva bardzo dziwna.
Silva był pasywny, jakby w kontrakcie miał zawarte że nie może wygrać????
 
F 3

felixor

Użytkownik
3 runda Materla Silva bardzo dziwna.
Silva był pasywny, jakby w kontrakcie miał zawarte że nie może wygrać????
haha ;) nie, ogólnie zachęcam do obejrzenia jeszcze raz momentu gdy Silva ciosami zwalił z nóg Cipka. Mina Silvy w pewnym momencie &quot;o k... miałem to przegrać&quot;
Dodałem screen z serii: &quot;niektórych sytuacji nie da się przewidzieć&quot;
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Napoleoni ma rację. W porównaniu do UFC, KSW to jak polska okręgówka w porównaniu do Premiership ;-)
Walka Materli z Silva niezła, reszta bez szału albo marnie. Walka kobiet żal (już nigdy nie obstawiam), te dwa KO w jednej rundzie, przerwanie w walce Różala, mistrz po przegranej przed czasem broni pasa ;-) Oprócz oprawy i promocji MMA dla ubogich
A kupon z Kornikiem rozliczony na plus
http://postimg.org/image/u7985gpab/
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
3 runda Materla Silva bardzo dziwna.
Silva był pasywny, jakby w kontrakcie miał zawarte że nie może wygrać????
a co mógł zrobić jak w parterze kompletnie dominował go Materla ?
Fajna walka Różala
 
O 6

oldrich

Użytkownik
Panowie, bądźmy szczerzy - za takie &quot;atrakcje&quot; jak walka Porczyk z tą Ukrainką KSW powinno zwyczajnie przeprosić, ale grunt, że hajs się zgadza. Polski widz łyknie takie barachło i jeszcze podziękuje.
Co do Materli - na jego miejscu wolałbym zostać w KSW. Skoro w ŻADNEJ z trzech walk nie potrafił skończyć takiego przeciętniaka jak Jay Silva i jeszcze po drodze wyłapać od niego KO, to w UFC przerobiliby go na kotlety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom