>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 29: Reload

Status
Zamknięty.
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
A gdzie chociaz slowo, ze ktokolwiek by Twoje typy gral. Ale to osobna kwestia, wmawianie komukolwiek kto co zagral, nie widzac jego zdarzen troche dziecinne. To raz, a dwa ? Nie interesuje mnie czy sie obrazisz czy nie. Pewna madra osoba rzekla kiedys, ze lepsza najgorsza prawda, niz najpiekniejsze klamstwo. Rozumiem, ze sa typy trafione i nietrafione i nie sztuka szczycic sie tylko poprawnymi. Tez mam typy trafione i nietrafione jak kazdy. Jezeli podam konkretny typ i to bedzie niewypal to ktos moze mnie szczerze skrytykowac, tylko ja nie mienie sie samozwanczym ekspertem i nie zadam od innych takiego tytulu. Ogolnie jest bardzo duzo osob, ktore krytykuja, sieja zamet i sa nader uszczypliwe, a po meczach juz zaden nie potrafi wziac odpowiedzialnosc za to co napisal. Nie mam zamiaru oceniac Cie jako osoby, ale upubliczniajac jakiekolwiek typy ja licze sie z krytyka, Ty tez musisz.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
I tak na koniec aby ci jeszcze większy gul strzelił łap to:
http://forum.bukmacherskie.com/f201/final-fight-championship-16-a-115892.html#post4943831
Na polaka stawiało 13 %.
Sorry, ale to akurat jest demagogia... przecież w tej walce włoch zerwał biceps, do momentu kontuzji polak dostawał w stójce, był permanentnie wyprzedzany, bez balansu w obronie itd. Gdyby nie kontuzja to gładko by przegrał, chyba, że to przewidziałeś (np. byliście razem na siłowni i widziałeś, że strasznie gość pompuje ten biceps). Nie piszę tego złośliwie, ale rozgraniczmy szczęśliwy bet na doga, bez przesłanek tak naprawdę ku temu, a poparty analizą i trafiony. KSW Ci nie poszło - zdarza się, każdy zaliczył wtopę i to nie jedną. Głosy krytyki są bardziej oto, że Twoich betów jest strasznie dużo, i tak poważnie powiedz ilu z tych zawodników naprawdę znasz? widziałeś jak walczą? Niektóre galę, które wrzucasz są mocno niszowe. Brakuje tylko PLMMA... na którym zresztą Browarski będzie walczył pod koniec roku ;) Jeżeli znasz tych wszystkich zawodników to ukłon w Twoją stronę i wielki szacunek... ale jeżeli stawiasz często na podstawie statystyk i rekordu to zaznacz to bo ludzie stawiają realne pieniądze tutaj.
A wracając do KSW to nie wiem skąd ten krzyk o decyzję Sowińskiego. Spokojnie można było mu dać wygraną, 1 runda jego, połowa drugiej do momentu poślizgnięcia też, Vasco dostał górę w prezencie więc nie można liczyć tego jako obalenia, a jak był z góry to zamiast drzeć mordę mógł coś robić. Trzecia faktycznie dla Vasco, ale też nie na 10:8.
Jak kogoś oszukali to Silvę ???? (dlatego bo miałem go na kuponie i był tylko zwrot).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
B3A - tych których opisuje to wierz mi lub nie skądś znam. Najczęściej widziałem ich na gali bo uwierz że oglądam na bieżąco te większe gale. A jak nie znam gościa to pierw robię o nim rezonans. A nie stawianie an podstawie statystyk. Co do Browarskiego to przecież napisałem : jeżeli walka będzie się toczyła w stójce to jednak Polak nie da rady, ale jeżeli obali i będzie zadawał konsekwentnie ciosy to może znokautować Włocha. Fakt że walka była tylko i wyłącznie w stójce ale kto wie co by było gdyby? Dla mnie liczy się fakt że trafiłem i tyle. I co do tych niszowych gal to tam czuje się lepiej, bo wielokrotnie bywam na ta PLMMA,Fenach itp. więc wiem co w strawie piszczy. ;) A czy zawsze w każdej gali daje typ? Nie , pierwszy lepszy przykład ostatnie UFC. daje tylko te typy których jestem pewien i zazwyczaj dobrze na tym wychodzę. Sam te typy której daje to gram.
Ps. PLMMA już było: http://forum.bukmacherskie.com/f201/plmma-41-a-113940.html
 
E 285

embotron

Użytkownik
Kiedyś na treningi jiu-jitsu, w klubie, w którym trenowałem wpadł taki koleś, który twierdził, że utwardza sobie piszczele kopiąc w metalowy słupek, później pokazał mi w zwolnionym tempie kopnięcie z taekwoond, na które rzekomo miało nie być rekontry...po 1.5 godziny złaził z maty na czworaka - dlaczego? Bo zrobił słaby rekonesans klubu, ale można powiedzieć, że za to zapewniliśmy mu niezły rezonans.

Póżniej do wykasowania.
Jezeli gosc trenowal stojke, a przyszedl na trening JJ to nic dziwnego, ze zlazil z maty na czworaka ???? Ktos kto trenuje JJ i przyszedlby na trening stojki tez pewnie dostalby wycisk, wiec nic to nie udowadnia ????
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Jednak pierwsza opcja. K&amp;L chcą Reljica jako mistrza KSW, warto o tym pamiętać przed jego następną walką. Myślałem, że podciągną decyzje dla Narkuna tak się nie stało. Moim zdaniem przekombinowali, bo pod Narkuna łatwo byłoby im dobierać rywali. Ciekawe z kim będzie walczył o pas. Pod nieobecność Błachowicza ciężko przewidzieć tą kategorię. Coraz bardziej widać, że scenariusze na walki w KSW są pisane przed galą i jakie kluby mają wygrywać na gali plus zawodnicy, którzy przyciągają publiczność. KSW daje coraz więcej zarobić i jest coraz bardziej przewidywalne a to cieszy, szkoda, że nie organizują tej szopki co miesiąc ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
84 kg: Mamed Chalidow pok. Bretta Coopera przez jednogłośną decyzję (2x 30-28, 30-27)
Główna karta:
125 kg: Mariusz Pudzianowski pok. Pawła Nastulę przez jednogłośną decyzję po dogrywce.
77 kg: Borys Mańkowski pok. Davida Zawadę przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma), runda 1.
84 kg: Piotr Strus zremisował z Jay’em Silvą – większościowy remis.
93 kg: Goran Reljic pok. Tomasza Narkuna przez większościową decyzję (2x 29-28, 29-29).
70 kg: Mateusz Gamrot pok. Łukasza Chlewickiego przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-28).
66 kg: Artur Sowiński pok. Vaso Bakocevica przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
Karta wstępna:
93 kg: Karol Celiński pok. Tomasza Kondraciuka przez TKO (poddanie przez narożnik), runda 3.
77 kg: Robert Radomski pok. Mateusza Piskorza przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom