>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 41: Katowice

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Sporo czasu do gali, ale STS wystawił już pełną oferte i zapewne niedługo pojawią się tez inne opcje.
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że kurs na Chmielewskiego przesadzony chociaż na pewno największa dyskusje wznieci pojedynek Oświecińskiego z Popkiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka kurs na Andryszaka zdecydowanie przesadzony, Fernando wyszla jedna walka z nie do końca sprawnym Bedorfem
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
betlej 184

betlej

Użytkownik
Na początek dubel - Janikowski &amp; Andryszak - Razem 3,25
Trzeba grać juz teraz bo oba spadną. Janikowski do 1,1 a Andryszak do 1,8.
Janikowski to nowa twarz dla KSW i szansa na przyciąganie widzów przed tv. Dostał emeryta Antka ktory co prawda nadal cos potrafi to jednak nie jest juz ten sam człowiek co pare lat temu. Walka idealna dla Janikowskiego - niby otrzymuje duze nazwisko z umiejętnościami i historia ale... No własnie. Antek czas juz minal jakis czas temu. Nadal elekryzuje Januszowe środowisko jak Juras czy kułak ale czas juz przeminął. Dostarczenie nieskazitelnego rekordu dla Janikowskiego i i tyle.
Druga walka to Rodrigo ktory wygrał z kontuzjowanym Bedorfem i nie wyszedł na walkę z Rozalem otrzymując nokaut wieczoru. Rekord zbudowany na ogórkach. Wygrana z Bedorfem zaskoczeniem dla niektórych nie była bo Karol prosił sie o bęcki od dawna dając mega nudne walki bez game planu.
Santo Forte jest mizernym fighterem ale z duza reklama.
Po drugiej stronie Michał Longer Andryszak. Odprawił w swojej oststniej walce Kitę, dla niektórych niespodziewanie ale generalnie będąc lepszym zawodnikiem z przebiegu walki. Poprawił w oststnich walkach bardzo duzo od porażki na KSW z Wlodarkiem. Widze w Nim zawodnik top KSW na ktorym moga cos budować bo czas Rozala, Bedorfem czy Pudziana przemija bezpowrotnie.
Dla mnie faworytem powinien byc Polak w stosunku 1,4-2,75 wiec biorę z pocałowaniem reki taki dubel juz teraz zanim wszystko spadnie
Dodatkowo na drugim kupienie na większym ryzyku plus oświęcinski plus mankowski i jest 8,78
(Pozniej analiza)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sporo czasu do gali, ale STS wystawił już pełną oferte i zapewne niedługo pojawią się tez inne opcje.
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że kurs na Chmielewskiego przesadzony chociaż na pewno największa dyskusje wznieci pojedynek Oświecińskiego z Popkiem...
Oświeciński to bardziej skupia się na roli w nowym filmie.
Nie oszukujmy się, ale ciężko jest pogodzić pracę aktora i przygotowania do walki. Ważne, że złotówki będą się zgadzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
betlej 184

betlej

Użytkownik
Oświeciński to bardziej skupia się na roli w nowym filmie.
Nie oszukujmy się, ale ciężko jest pogodzić pracę aktora i przygotowania do walki. Ważne, że złotówki będą się zgadzać.
Co do Oświecinskiego - polecam wywiad ze
Strusem - http://www.mmarocks.pl/ksw/piotr-strus-o-wielkiej-kasie-tomasza-oswiecinskiego-walce-o-pas-acb-niecheci-powrotu-ksw
Bez owijania w bawełnę kasa sie zgadza i jest walka. Sam fakt trenowania z ww Strusem mi osobiście wystarcza do postawienia jakiejs drobnej sumy na stracha.
Popek zupełnie olewa ten sport i przyjezdza po kase. Przygotowania z Rozalem i końcowy efekt pokazały ze Popkowi nie w głowie treningi. Ja w widze w Nim strach jak wychodzi do walki. Bal sie Burneiki ktory musiał dotlenić mięśnie zeby rece podnieść do gory. Oświecinski jako takie pojęcie o sportach walki ma. Dla mnie kursy sa złe oszacowane tez tutaj. Dałbym 1,5 - 2,5 na korzyść Stracha
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Popek miał doświadczenie przed walką z Pudzianem. bo stoczył wcześniej kilka pojedynków, ale lata przerwy i rozrywkowy tryb życia sprawiły, że w starciu z nim był totalnie obsrany. Przegrał mentalnie. Spalił się. Liczba ludzi na trybunach zrobiła swoje i było widać, że jest sparaliżowany. Z Bruneiką było już dużo lepiej w tym aspekcie. Doświadczenie i obycie jest po jego stronie. Obaj wychodzą dla kasy, ale za Oświecińskim kompletnie nic nie przemawia. Zero doświadczenia, zero obycia. Na filmikach kiepsko się prezentuje. Pojęcie o sportach walki może mieć każdy, ale należy pamiętać, że to jego pierwsze starcie i nie wiadomo jak się zachowa w anturażu walki. Moim zdaniem Popek rzuci się na Tomusia i w ciągu 60-90 sekund będzie po wszystkim. Został wypromowany przez gówniane filmy, więc chce z popularności wycisnąć jak najwięcej. On nic nie musi. Wystarczy, że wejdzie do oktagonu, Popek go obali, a Tomciu momentalnie odklepie. Hajs będzie się zgadzał, a po miesiącu nikt nie będzie o tym pamiętał. Popek musiałby wyjść na ostrym kacu, by to przegrać. Dodatkowo przypominam, że to będzie jego trzecia walka w KSW, a ma podpisany kontrakt na cztery z opcją przedłużenia, więc takich ogórków musi klepać jeśli jeszcze chce ciągnąć hajs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dlaczego niby Popek miałby być pewniakiem ? To nie będzie żadna walka na poziomie MMA czy boksu tylko zwykła bójka wiec tu nie ma znaczenia czy Oświeciński sie przygotowywał 2 miesiace czy dwa tygodnie- zadecyduje siła fizyczna a tutaj Oświeciński ma przewage. Ja poczekam do ważenia zanim się zdecyduje coś tu postawić.
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Na tym ksw jest zdecydowanie mniej pewnych typów niż zwykle ale mam kilka swoich:
Mańkowski vs Soldic
Typ: Mańkowski przed czasem
Analiza:
Mańkowski jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, ma wysokie umiejętności zarówno w parterze jak i w stójce a do tego jest bardzo szybki. Zdecydowanie należy do czołówki zawodników w swojej kategorii poza UFC. Soldic to młody zawodnik z bardzo mocnym ciosem lecz poza tym nie prezentuje nic wielkiego. Został ściągnięty na 2 tygodnie przed walką i nie będzie miał prawa być w optymalnej dyspozycji w przeciwieństwie do Mańkowskiego, który przygotowuje się do walki dużo dłużej a przypomnijmy, że będzie to walka (5x5) gdzie kondycja będzie miała duże znaczenie. Dlatego obstawiam, że Mańkowski skończy rywala przed czasem.
Popek vs Strachu
Typ: Popek przez TKO w 1 rundzie
Analiza:
Popek bierze ten sport na poważnie i przygotowuje się do tej walki razem z trenerem Złotkowskim. Ma bardzo mocny cios i w przeciwieństwie do walki z Pudzianem nie sądzę, że tym razem zje go presja. W internecie także można znaleźć wywiady z różnymi osobami z otoczenia popka w tym jego trenera gdzie mówią że bardzo poważnie podchodzi do treningów oraz o jego dużych postępach. Popek ma także już pewne doświadczenie w przeciwieństwie do Stracha który debiutuje dopiero a ma już 44 lata. Strachu trenuje tylko ze Strusem więc nie ma także żadnych sparingpartnerów oprócz niego a różnica wagi między nimi jest. Ktoś napisał wyżej, że strachu będzie silniejszy ale akurat z tym się nie zgadzam ponieważ ta masa mięśniowa z siłowni może co najwyżej ograniczać jego ruchy jak to było w przypadku koksa. Podsumowując popek powinien wytrzymać presje tłumu czego po strachu pewnym nie można być, ma na pewno lepszą stójkę a kondycji żaden z nich nie ma więc obstawiam, że walka skończy się zwycięstwem popka po ciosie w 1 rundzie.
Rodrigues vs Andryszak
Typ: under 1,5 rundy
Analiza:
To pojedynek dwóch strikerów, których pojedynki raczej nie wychodzą poza 1 rundę. Obaj oprócz mocnego ciosu mają także szklane szczęki więc akurat o ten typ byłbym spokojny. Gdybym miał obstawiać zwycięzce to minimalnie większe szanse dałbym Andryszakowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Czemu Popek jest pewniakiem?Jeśli miałbyś jakieś pojęcie o sztukach walki to byś się nie pytał. Ośwcieciński ma przewagę siły fizycznej? Popek wyciskał prawie 200kg na klatę i chociaż ma słabą technike to nie jeden zawodnik i trener mówił, że Popek ma bardzo mocne uderzenie. Nie wiem skąd twierdzisz, że Oświeciński ma przewagę. Wrócisz do tego tematu po KSW i sam zobaczysz.
Doświadczenie - Popek tak, Oświeciński 0
Technika Popek tak - choć nie wysoka, Oświeciński 0
Psychika - Popek średnia ( walczył na stadionie narodowym) Oświeciński nie wiadomo
Siła ciosu - Popek wysoka/ Ośwcieciński nie wiadomo/ raczej słaba
Kondycja - Popek słaba/ Oświeciński nie wiadomo, raczej słaba- kulturysta.
Na szczęście Ty masz pojęcie, szkoda tylko że nie zauważyłeś że ten pojedynek to nie SZTUKI WALKI.
Oświeciński wygląda lepiej fizycznie- na pewno nie jest tak ociężały jak popek, to miałem na myśli.
Mówienie o jakimkolwiek doświadczeniu Popka jest troche śmieszne- ok stoczył ostatnio dwie walki w tym na narodowym ale co to były na walki (tych sprzed 10 lat nie liczę ??? Obie bardzo krótkie i obie klasyczne wejście w bójke. A co Oświeciński miał ćwiczyć przez te 2 miesiące, poddania ? Oczywiście że tylko bitke. Słabszy niż Burneika na pewno nie będzie. Nie faworyzuje tutaj nikogo ale po prostu nie ma opcji żeby nazwać Popka pewniakiem- kursy około 1,6- 2,2 są raczej prawidłowe- chociaz dla mnie to klasyczny zakład który można postawić dopiero po ważeniu- jeśli Popek faktycznie traktuje sport 100% poważnie to powinien wyjśc ważąc max 110-112 kg a nie około 120 kg jak w poprzednich walkach. Oświeciński w wywiadzie mówił że optymalnie będzie ważył 105 kg więc to może spowodowac że jednak będzie szybszy.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Popek pobije Tomasza Oświecińskiego i nie ma innej możliwości. Koniec tematu. Do wszystkich, którzy piszą te głupoty- do zobaczenia po gali.
Od siebie dorzuciłbym Wygraną Koike-Erbsta. Niedługo coś napiszę.
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Co do wygranej koike to bym sie jeszcze zastanowił. Według mnie jest minimalnym faworytem i jest na pewno lepszym zawodnikiem niż wtedy kiedy walczył z Sowińskim ostatnim razem. W parterze Koike bez dyskusji będzie o wiele lepszy od kornika lecz Sowiński jest bardzo fizycznym zawodnikiem i nie będzie łatwo go obalić. W stójce lepszy będzie Sowiński, Koike poprawił się w umiejętnościach kickboxerskich lecz na poziomie rywala jeszcze nie jest. Zwycięstwo w tej walce w dużej mierze zależy od tego czy kornik da się sprowadzić do parteru. To walka (5x5) więc koike w tym czasie go zamęczy i podda lecz jeśli Sowiński nie da się sprowadzić to powinien w stójce wygrać tą walkę. Jak dla mnie to 60-40 dla Koike ale to walka jak dla mnie ciężka do oceny.
Już prędzej zastanowiłbym się nad postawieniem na Szymańskiego w walce z Wrzoskiem ale tam podobnie 60-40 dla szymańskiego bym obstawiał więc nic pewnego.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Jako że za kilka dni gala, trzeba powoli coś wynaleźć z oferty i obstawić, jednak na początek odniosę się do walki rapera z aktorem.
Rozumiem że zainteresowanie jest duże jeżeli chodzi o walkę Popka ze Strachem, ale nie rozumiem tego że ludzie chcą obstawiać takie walki. Pisałem już to przed walką na Narodowym Popka z Koksem że szkoda czasu na analizowanie takich freak fightów i pieniędzy stawianych , ponieważ tacy zawodnicy właśnie jak Popek,Burneika to są po to by sprzedać PPV, bilety, wzbudzić zainteresowanie.
Szczerze nie obchodzi mnie czy Popek zaczął trenować na poważnie czy nie, bo to dla mnie żaden zawodnik, i ja osobiście wolę oglądać prawdziwe walki MMA, z zawodnikami którzy chcą coś osiągnąć, nie robią z siebie pajaców i robią to bo kochają ten sport.
Jedyne rozwiązanie dla takiej walki to obstawienie under rund, bo to wśród zawodników z takimi umiejętnościami i wagą jest najpewniejsze, ale za pewne kursy będą na to niskie.
Co do normalnych walk, póki co zastanawiam się nad Andryszakiem i Erbstem, być może jeszcze Szymańskim. Prócz tego jak zawsze poleci jakaś tasiemka, w której na pewno daję póki co Borysa i Janikowskiego.
Więc tak ja pisałem wyżej, jeszcze się zastanawiam i jutro jak coś już pogram to jak będę mieć trochę czasu napiszę analizy.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Niektórzy typujący myślą, że każdy kto wchodzi do klatki ksw jest bojowo nastawiony do walki i skupiony na swoim gameplanie. Otóż drodzy kibice- tak nie jest.
Oświeciński jest psychicznie zjedzony i pokona go paraliż ringowy przez TKO w pierwszej rundzie. Nie będę pisał dlaczego tak uważam. Jestem przeciwnikiem freak fightów i fanem łatwych pieniędzy. Polecam grać Popka. Pozdrawiam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Panowie, pogram te gale gdzies na wyspach?
A zeby nie zasmiecac tematu, dodam cos od siebie.
Freak fight to tez do konca juz nie jest :p Zaczne kontrowersyjnie.
O ile Oswiecimski(Strachu to naprawde durny pseudonim, oszczedze sobie), cos tam walczyl za szczeniaka, to nawyki z tak otodoksyjnego judo moga mu tylko zaszkodzic w klatce kiedy spanikuje, a zrobi to na pewno, powody poza sportowe podali koledzy powyzej, powody sportowe za chwile/
Popek doswiadczenie nabyl duzo wczesniej i w stricte martialowskim swiecie, walczyl juz w klatce na Wyspach i o ile ten jego rekordy nic nie znacza, to obycie ma. Niedawno mial okazje sobie przypomniec jak to boli walczac z Pudzianem, prekursorem freak fightow, ktorego juz takim teraz nikt nie nazywa ;)
Decyzja Popka co do pojedynku z Pudzianowskim pokazala jedno - szuka wyzwan. Kolejny przeciwnik to raczej akcja marketingowa federacji ciag dalszy niz pelnoprawna walka, a za kilka dni jej ciag dalszy.
Popek jest ewidentnie przygotowywany, to pojscia droga Mariusza i ze smiesznego freak fightera, stac sie pelnoprawnym czlonkiem czolowej europejskiej organizacji mma.
Kto stawia na Oswiecimskiego, gra przeciwko doswiadczeniu, kilogramom(wydolnosc tutaj nie ma znaczenia, juz walka Andryszaka moim zdaniem potrwa dluzej) i wielkiej maszynce do robienia pieniedzy czyli calej organizacji KSW. Trampolina dla Popka to slaba, ale kasa z promocji kolejnego filmu Vegi wystarczy na sprowadzenie kilku ciekawych nazwisk, tych z prawdziwego zdarzenia ;)
Popek po 1.5 dla mnie promocja
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
To ja podejdę do tego tematu od odwrotnej strony, Panowie. Freak fight jest po to aby generować siano. Nie są to walki dla koneserów danego sportu lecz po to aby przyciągnąć tłumy, które chcą zobaczyć jak bije się osoba znana z innych zajęć.
Stawiam nieduże pieniądze na Stracha. Podam dwa powody zanim zostanę przez Was zjedzony żywcem:
1) Czyż zainteresowanie ww. freak fightami organizowanymi przez KSW nie wzrosłoby gdybym Strachu niespodziewanie wygrał? Jeśli walkę wygra Popek to mam wrażenie, że pojawią się głosy powątpiewające w sens organizowania takich walk. Popek ma doświadczenie w tej formule i powinien to wygrać, tak? Dostał aktora, spuści mi wpi3rdol w pierwszej rundzie i będzie pozamiatane. A co jeśli Strachu to wygra...? Freak fight mogą nieco na tym zyskać, prawda?
2) Oglądałem kiedyś jakiś program o Strachu i wyniosłem z tego tyle, że facet od dziecka jest ze sportem za pan brat. Nie jest to tylko aktor, który chce zarobić zestaw: siano + wpi3rdol.
@3.10 w LVBet.✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
To ja podejdę do tego tematu od odwrotnej strony, Panowie. Freak fight jest po to aby generować siano. Nie są to walki dla koneserów danego sportu lecz po to aby przyciągnąć tłumy, które chcą zobaczyć jak bije się osoba znana z innych zajęć.
Stawiam nieduże pieniądze na Stracha. Podam dwa powody zanim zostanę przez Was zjedzony żywcem:
1) Czyż zainteresowanie ww. freak fightami organizowanymi przez KSW nie wzrosłoby gdybym Strachu niespodziewanie wygrał? Jeśli walkę wygra Popek to mam wrażenie, że pojawią się głosy powątpiewające w sens organizowania takich walk. Popek ma doświadczenie w tej formule i powinien to wygrać, tak? Dostał aktora, spuści mi wpi3rdol w pierwszej rundzie i będzie pozamiatane. A co jeśli Strachu to wygra...? Freak fight mogą nieco na tym zyskać, prawda?
2) Oglądałem kiedyś jakiś program o Strachu i wyniosłem z tego tyle, że facet od dziecka jest ze sportem za pan brat. Nie jest to tylko aktor, który chce zarobić zestaw: siano + wpi3rdol.
@3.10 w LVBet.
Oczywiscie, ze zainteresowanie by wtedy wzroslo, ale pojawi sie rowniez pytanie czy to jeszcze powazne mma, rzucajace wyzwanie najlepszym galom czy kabaret dla gawiedzi?
Jestem przekonany, ze koniunktura na pajacowanie z przygotowaniem do walki w miesiac nie wystawia najlepszej laurki federacji i wlodarze postawieni przed wyborem &#39;miec czy byc&#39;, zakoncza ere freak fightow ;)
&#39;Panowie, nie robmy sobie jaj&#39;
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
1) Czyż zainteresowanie ww. freak fightami organizowanymi przez KSW nie wzrosłoby gdybym Strachu niespodziewanie wygrał?
Hipoteza nie ma nic wspólnego z przebiegiem walki.
Oglądałem kiedyś jakiś program o Strachu i wyniosłem z tego tyle, że facet od dziecka jest ze sportem za pan brat.
Ja też oglądałem jakiś program i wywnioskowałem coś innego.


btw. pozdrawiam
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko jeszcze jeden aspekt co do walki Stracha i Popka.
Na treningu medialnym Strachu &quot;specjalnie&quot; nie pokazał niczego. Popek widać jest progres. Zrzucił trochę kg, wydaje się być szybszy.
Strachu w wywiadach mówi że to nie koniec Jego przygody z MMA bo judo trenował x czasu temu.
No i dochodzimy do sedna. A może Oświeciński jest inteligentniejszy niż Nam się wydaje i ma game plan na walkę.
Oglądając krótkie filmiki z przygotowań ze Strusem widać że trenuje obalenia i wchodzenie w nogi.
Wszyscy oczekujemy że walka skończy się przed czasem od bicia się po mordzie bez taktyki - czysty chaos. Sytuację zmieni wszystko jeśli game planem Stracha i Strusa jest wejście w nogi szarżującego Popka. Wtedy atuty bitki zostają w tyłku i jest w parterze. Czy umiejętności judo + półroczny trening może pozwolić na założenie dźwigni Popkowi ? Myślę że prędzej takie rozwiązanie rozważa Tomasz O.
Typowanie tej walki jak koledzy napisali mija się z celem. Fajne jest jednak za każdym razem rozważanie aspektów sportowych w gościach u których się nie powinno ????
Wracając jednak do prawdziwych walk to kurs na Andryszaka poszybkował na 1,9 w sts.
Mańkowski otrzymał niby silnego rywala, głośnie okrzykniętym młodym Mirko CroCopem ze względu na umiejętności walki nogami i high kicki. W praktyce jednak 1,15 na Borysa to za mało.
Zastanawia mnie Sowiński po 2,1 z Koke. Kornik już raz z Nim wygrał a kurs na Koke jest spowodowany wygraną z Wrzoskiem ( z którym notabene Kornik przegrał ). Wygrana Erbsta z Wrzoskiem była nie lada zaskoczeniem. Pamiętam tą walkę że Polak nie miał żadnych argumentów i został zdeklasowany w każdej płaszczyźnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom