>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 41: Katowice

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
To tak, nie będę się wymądrzał, bo nie znam się tak dobrze na boksie i ksw, ale obserwuje i słucham mądrzejszych. Po pierwsze dla mnie walka Popek ze Strachem było NO BET, mogło iść w 2 strony, po drugie z tą kondycją, gdzie Strachu &quot;umarł&quot; nie miałby szans ze Szpilką nawet jeśli nie trenował MMA, ale boks pewnie by mu starczył, skończył by go w 2, 3 rundzie.
I teraz do samego pana Szpilki. Mam ogromne pretensje do promotora Wasilewskiego, który promuje wszystko co się da i wypromował patologa, który w swoim życiu nie wygrał nic, a kilku lepszych zawodników wytarło nim ring jak Wilder, Jennings, nawet Kownacki, który umówmy się, fajny chłopak, ale jakoś nie widzę go w walce o MŚ, ale może się nie znam, co też jest możliwe ;). Dobry biznes na nim zrobił, ale nikt nie liczy się z jakością Polskiego boksu.
Druga sprawa to sytuację sprowokował Borek, który niepotrzebnie wywołał cymbała do klatki, przecież ten gościu się nie nadaje, żeby go pokazać gdziekolwiek, a gdzie jeszcze takie sytuacje, a wiadomo, że iskrzy..
I on będzie mi tu opowiadał, że wszyscy są źli, Zimnoch, Strachu, bo szli na współpracę z policją, ale jest co najmniej zastanawiające to co mówi świadek koronny Masa, że Ajtuj też nie do końca zrobił tak jak to opowiada, ale nie ważne, to mnie jakby nie obchodzi. Generalnie koleś który siedział w więzieniu jest prawilny, to tak jakby gruby zalany gościu sprzedawał diety odchudzające. Ten sam poziom śmieszności.
Nigdy już nic w boksie nie osiągnie, sam to wie, idzie w MMA, tam jak będzie dużo gadał i wybierał przecwników zbierze jeszcze większy wpiernicz niż w boksie (tutaj znowu wydaje mi się, że w MMA, można bardziej dostać, takie odczucie ;) ).
I na koniec , żeby podsumować śmieszność tego gościa, ktoś zrobił fajny filmik:

 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Coś o Borysie :
Przed walką był jakiś dziwny, coś jakby nie było tak z nim, sam nie pograłem go. Być może jakas kontuzja
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Co jak co, ale stawianie na Popka i to po 1.30 musiało się zemścić. Można powiedzieć, że walka największych gamoni na całej gali, ale i tak 90% ludzi w Polsce uznało to starcie za walkę wieczoru i tylko ją oglądało ???? Dwa dziadki które ledwo wytrzymały 6 minut turlając się po macie (swoją drogą fajny był kurs na over 1.5 rundki). Dobrze, że Strachu zaraz na początku drugiej rundy zaryzykował i zaatakował czego widocznie mały mózg Popka nie przewidział i to się opłaciło.Trochę kabaretu, trochę cyrku czyli tak jak miało być. Dosyć smiesznie to wszystko wyglądało po walce, bo obaj wyglądali jakby przeszli Saharę czy coś w ten deseń ???? Dzięki Bogu nie było trzech rund bo obaj skończyli by w szpitalu ze stanem przedzawałowym. Po walce Szpilka, który królem inteligencji też nie jest dał show pod publiczkę (ustawione czy nie, tego nie wiemy). Poniekąd poprzepychał się z nim też Borek (szkoda ze nie bylo Tomka Hajty). Ciekawe czy Arturek będzie walczył z Oświęcińskim...Prawde mówiąc wolałbym go zobaczyć z Popkiem (podobny poziom obydwu panów, zwlaszcza intelektualny), ale dla króla Albanii chyba trzeba szukać przeciwnika znacznie niżej. Gdyby nie majowa walka Najmana i Bińkowskiego to pewnie ktorys z nich walczył by z nim, a tak to pozostaje jeszcze ktoś w rodzaju Ryśka z Klanu albo Małysza
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Przegrać z frajerem, ja piernicze. Popek wizerunkowo już jest skończony. Wstyd mi za to, że byłem po stronie tego głąba. Soldic z doskoku rozwala &quot;mistrza&quot;...ja piernicze, ja piernicze...Totalne zero. Jeszcze na dodatek ten zeromózg szpilka, ja piernicze. Trzeba odpuścić ten syf.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
I on będzie mi tu opowiadał, że wszyscy są źli, Zimnoch, Strachu, bo szli na współpracę z policją, ale jest co najmniej zastanawiające to co mówi świadek koronny Masa, że Ajtuj też nie do końca zrobił tak jak to opowiada, ale nie ważne, to mnie jakby nie obchodzi. Generalnie koleś który siedział w więzieniu jest prawilny, to tak jakby gruby zalany gościu sprzedawał diety odchudzające. Ten sam poziom śmieszności.
Gdzieś słyszałem, że podobno największymi wrogami gejów są ukryci geje, którzy panicznie boją się tego, że zostaną zdemaskowani... Kto wie, czy w przypadku tzw. konfidentów nie jest tak samo i Szpilka tak atakuje, bo sam ma coś na sumieniu i sie boi, że sie wyda.
Co do tego grubego dietetyka, to akurat tutaj się nie zgodzę. Ktoś może sie bardzo dobrze znać na odżywianiu, treningu itp., ale sam np. nie chce sie do tego stosować albo kiedyś wyglądął świetnie, a potem mu sie odechciało dobrze odżywiać i ćwiczyć. Można mieć ogromną wiedzę, pomagać innym, a samemu wyglądać fatalnie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Gdzieś słyszałem, że podobno największymi wrogami gejów są ukryci geje, którzy panicznie boją się tego, że zostaną zdemaskowani... Kto wie, czy w przypadku tzw. konfidentów nie jest tak samo i Szpilka tak atakuje, bo sam ma coś na sumieniu i sie boi, że sie wyda.
Co do tego grubego dietetyka, to akurat tutaj się nie zgodzę. Ktoś może sie bardzo dobrze znać na odżywianiu, treningu itp., ale sam np. nie chce sie do tego stosować albo kiedyś wyglądął świetnie, a potem mu sie odechciało dobrze odżywiać i ćwiczyć. Można mieć ogromną wiedzę, pomagać innym, a samemu wyglądać fatalnie.
Z tym dietetykiem może przegięcie. Ale chodziło mi o pokazanie pewnego absurdu który Szpilka lansuje.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Na początek dubel - Janikowski &amp; Andryszak - Razem 3,25 ✅
Dodatkowo na drugim kupienie na większym ryzyku plus oświęcinski plus mankowski i jest 8,78 ✅ (mniejsze ako - w chwili stawiania 5 grudnia - u Borysa był inny rywal. )
Co do walk to śmieszny jest poziom ksw. Przyjezdza ktos w zastępstwie i wygrywa z mistrzem. Rodrigo namaszczany na mega fajtera w drugiej walce z rzędu poniżej 30 sekund.
Koke fajne zakończenie.
Generalnie poziom obstawiania i walk to jak WWE w USA
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jeszcze Borys traci pas, co o tej walce sądzicie ?
Czekam, aż sam Borys wypowie się odnośnie swojej porażki, co poszło nie tak. Jestem bardzo tego ciekawy. Na pewno nie będzie wymigiwał się i poznamy co było przyczyną porażki.
Popka nigdy nie lubiłem, a w tej walce byłem za nim, bo Strachu to konfitura. Jednak przegrana Popka ze Strachem, to jest dla Króla Albanii wstyd i hańba. Upadek polskiego MMA.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Piszecie o Chorwacie &quot;ktoś w zastępstwie&quot; KSW powinno się cieszyć, że udało im się ściągnąć kogoś takiego. Soldić nie na darmo jest okrzyknięty następcą Mirko CroCopa, chłopak ma duży talent zapewne i tak dostanie propozycję od lepszej federacji niż te nędzne ksw i tego mu życzę. Co do walki to myślę, że duży wpływ miała różnica zasięgu rąk i nóg, która była po stronie Chorwata i świetnie to wykorzystał
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czekam, aż sam Borys wypowie się odnośnie swojej porażki, co poszło nie tak. Jestem bardzo tego ciekawy. Na pewno nie będzie wymigiwał się i poznamy co było przyczyną porażki.
Popka nigdy nie lubiłem, a w tej walce byłem za nim, bo Strachu to konfitura. Jednak przegrana Popka ze Strachem, to jest dla Króla Albanii wstyd i hańba. Upadek polskiego MMA.
Ile jeszcze będzie to powtarzane? Ze konfitura itd. Bo co Ajtuj tak powiedział? Polecam wywiad z masą o Szpilce. Masy nie lubię, Ale wyjaśnia jak Arturek opowiada o kolegach w prokuraturze. Także każdy ratuje swoją dupę i ma coś za uszami.
Tak samo jaką przewagę ma Popek nad takim Strachem? Że młodzież idzie w ślady jego patologicznego zycia?
I dalej jak słucham że a ten sprzedaje i tamten też, A potem jak ten prawilny trafia do więzienia to leci i mówi wszystko i tego się nie zmieni bo każdy ratuje swoją rodzinę. A jeśli uważasz że lepiej ratować kolegów niż rodzinę no to soory.
I o jakim upadku mma Ty mówisz jak koleś piję i cpa całe życie a nagle walczy po minucie. Dwie walki. Tutaj ma 2 rundy walki i prawie umarł co świadczy o poziomie jego przygotowania. O Strachu nie mówię bo to jego 1 walka i nie jestem zdziwiony jego postawą. Popek to nie zawodnik mma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ile jeszcze będzie to powtarzane? Ze konfitura itd. Bo co Ajtuj tak powiedział?
Uważa tak duże grono osób, że Strachu sprzedawał, i to nie musi być opinia, jak to napisałeś Ajtuja.
Polecam wywiad z masą o Szpilce.
Znakomity przykład gangusa, który dorobił się na ludzkiej krzywdzie, a teraz udaje świętego i palcem pokazuje jacy to ludzie są bee. Przeczytałem cztery pierwsze jego pozycje i dalej nie dałem rady, bo zaczął działać mi na nerwy.
A jeśli uważasz że lepiej ratować kolegów niż rodzinę no to soory.
Gdzie napisał, że lepiej ratować kolegów niż rodzinę? Proszę, wskaż mi.
I o jakim upadku mma Ty mówisz
O wczorajszym. Dokąd zmierza polskie MMA, skoro w tym cyrku o nazwie KSW oglądamy takich klaunów, jak Strachu, Popek, Koksu.
jak koleś piję i cpa całe życie a nagle walczy po minucie.
Nawet sam sobie odpowiedziałeś.
Tutaj ma 2 rundy walki i prawie umarł co świadczy o poziomie jego przygotowania. O Strachu nie mówię bo to jego 1 walka i nie jestem zdziwiony jego postawą. Popek to nie zawodnik mma.
A co Stracha ściągnęli z trybuny wczoraj, żeby walczył i dlatego Cie nie dziwi brak przygotowania?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
To nie jest opinia Szpilki bo on nie ma swojej opinii, a chodzi i powtarza wszystko.
A gdzie ja napisałem że:
Gdzie napisał, że lepiej ratować kolegów niż rodzinę? Proszę, wskaż mi.
Mówię tutaj o tym, że jeśli ktoś stawia kolegów ponad rodzinę to dla mnie jest zwykłą.... I tutaj możesz dodać co chcesz. Nie napisałem w tym kontekście o tej sytuacji tylko ogólne stwierdzenie.
Napisałem też, że Masy nie lubię, ale skoro Szpilka nie dementował i wolał żeby było w tym temacie cicho to możliwe że nie jest tak jak mówi.
Upadek Polskiego MMA nie mnie to oceniać podobno KSW jest jedną z najlepszych organizacji to musi jednak coś w tym być. Ale gdyby to ode mnie zależało nie zrobiłbym takich freak fightow.
Strachu wygląda jak Pudzian oczywiście zachowując proporcje. Dotlenienie mięśni itd. Chyba każdy pamięta jak wyglądał Pudzian kondycyjne na początku. Dlatego brak kondycji mnie nie zdziwił dodatkowo Popek +12kg wiecej. A jak leży na Tobie 1 rundę 120 kg i przygniata to to też odbiera tlen bo trzeba mieć siłę żeby spróbować wyjść z tego.
Takie moje zdanie.
I to co napisałem to nie był atak.
Po prostu chciałbym żeby skończyła się promocja patologii czyli wszelkie Szpilki, Popki i inni aktorzy którzy nie wnoszą nic profesjonalnego.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Upadek Polskiego MMA nie mnie to oceniać podobno KSW jest jedną z najlepszych organizacji to musi jednak coś w tym być..
Może organizacyjnie stoją wysoko ale cała otoczka wokół i większość zawodników bijących się w niej to jedna wielka kpina
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
To nie jest opinia Szpilki bo on nie ma swojej opinii, a chodzi i powtarza wszystko.
A gdzie ja napisałem że:

Mówię tutaj o tym, że jeśli ktoś stawia kolegów ponad rodzinę to dla mnie jest zwykłą.... I tutaj możesz dodać co chcesz. Nie napisałem w tym kontekście o tej sytuacji tylko ogólne stwierdzenie.
Napisałem też, że Masy nie lubię, ale skoro Szpilka nie dementował i wolał żeby było w tym temacie cicho to możliwe że nie jest tak jak mówi.
Upadek Polskiego MMA nie mnie to oceniać podobno KSW jest jedną z najlepszych organizacji to musi jednak coś w tym być. Ale gdyby to ode mnie zależało nie zrobiłbym takich freak fightow.
Strachu wygląda jak Pudzian oczywiście zachowując proporcje. Dotlenienie mięśni itd. Chyba każdy pamięta jak wyglądał Pudzian kondycyjne na początku. Dlatego brak kondycji mnie nie zdziwił dodatkowo Popek +12kg wiecej. A jak leży na Tobie 1 rundę 120 kg i przygniata to to też odbiera tlen bo trzeba mieć siłę żeby spróbować wyjść z tego.
Takie moje zdanie.
I to co napisałem to nie był atak.
Po prostu chciałbym żeby skończyła się promocja patologii czyli wszelkie Szpilki, Popki i inni aktorzy którzy nie wnoszą nic profesjonalnego.
Przecież Szpilka skometowal sytuację z masą i powiedziałze nie będzie dawał się wkręcać w to co mówił naajwiekszy konfident RP masa bo nie będzie dawał mu powodów do promowania następnej książki.
Masa przecież to wymyslil ze szpilka siedział na frajerni,a ty to łykasz jak pelikan.
Nawet był wywiad z jakimś bokserem który akurat odsiadywał długi wyrok w tym czasie co siedział Szpilka i potwierdził że grypsował.
NIe przepadam za Szpilką,ale by wierzyć w jakiekolwiek słowa masy (bajki o ratowaniu rodziny i inne głupoty.Przestraszył sie wyroku i szuka wymówki,ze jest frajerem ale innym niz inni)
thttp://www.boxing.pl/forum/newsy/34927-gargula-szpilka-chodzia-po-wiae-zieniu-jak-lord-obchodzili-siae-z-nim-jak-z-jajkiem.html
Między mną a Szpilką była diametralna różnica. Co on w tym więzieniu tak naprawdę przeszedł? Cała administracja wiedziała, że jest pod kloszem Wasilewskiego. Że siedząc na dupie inkasuje co miesiąc 5 tysięcy złotych. Był świętą krową. Służba więzienna kłaniała mu się w pas. Obchodzili się z nim jak z jajkiem. Bali się Wasilewskiego. Bali się, że jak zbiją Szpilkę - co regularnie spotykało innych więźniów - założy im sprawę i stracą pracę. Szpilka chodził po więzieniu jak lord. W ogóle go nie poczuł! Zaatakował jednego podczas służby, za co dostał „enki” („N” – kategoria, jaką otrzymują szczególnie niebezpieczni więźniowie – przyp. HK). Zgodnie z polskim prawem, powinien otrzymać również wyrok. Powinien siedzieć dłużej niż 18 miesięcy. A jemu te „enki” nie przeszkodziły nawet w uzyskaniu przedterminowego zwolnienia! W Tarnowie, gdzie nikt nie dostaje wokandy! On wyszedł z pierwszej, po połowie wyroku. A przecież działał w zorganizowanej grupie przestępczej ludzi grypsujących. A w prawie jest jasno określone, że grypserka automatycznie skreśla osobę ubiegającą się o zwolnienie z części kary.
|
Edit: możesz wierzyć Szpilce. Dla mnie ich wiarygodność jest na tym samym poziomie. Robson1416
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ludzie...
Jaki konfident, jaka grypsera???
Walicie taka patologia kreaujac sie na specjalistow polswiatka.
Osiwecinski popelnil bledy, ale Popek zostal wybielony do misia polarnego zaraz po legalnym powrocie do Polski. I co, ze mial bana, ze darmo go nie zebral i otwarcie mowi skad zainteresowanie walkami(radzil sobie na ulicy ram pam pam.)
Szpilka to zwykly kretyn. Mial szanse zrobic mega promocje, wysmiac Stracha, wziac mikrofon i zatrzec obraz kibola, no nie wyszlo ????
Zgadzam sie z tym, ze jesli w zamian za wydanie przestepcow, mozesz ochronic siebie i rodzine,to sie to robi.
Romantyczna sztama gangsterow wychodzi Vedze, w zyciu sie nie zdarza. Rezygnujac z ustalonych norm, rezygnujesz z bycia tym samym czlowiekiem i przyjaciele staja sie niebezpieczni.
Atakowanie Oswiecinskiego, bo konfident(bawi mnie to slowo) i ten smieszny Zuron syn ulicy :V Osmieszacie sie prawilne dobre chlopaki, ram pam pam pam.
A Rodriguez z powrotem na fawele.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom