>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 42: Khalidov vs. Narkun

Status
Zamknięty.
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-03-02/wojcik-z-nowym-rywalem/
Co sądzicie o zmianie rywala dla Marcina Wójcika? Dla mnie to jakieś nieporozumienie, że tak szanująca się organizacja jak KSW dopuszcza do takiej sytuacji, że zawodnik nie jest w stanie dotrzeć na galę &quot;z powodu paraliżu komunikacyjnego&quot;... Moim zdaniem powinien być jakiś nakaz/zasada, że zawodnik musi dotrzeć do naszego kraju na co najmniej kilka dni przed galą, aby właśnie takich sytuacji unikać. Zwłaszcza, że na samego zawodnika też by to dobrze wpłynęło (aklimatyzacja itd)
Niemniej jednak zmiana przeciwnika na ostatnią chwilę na pewno dobrze nie wpływa również na samego Wójcika. Wiemy jak często kończyły się takie sytuacje, gdy na kilka dni przed galą zmieniano komuś przeciwnika (ostatnia sytuacja Soldića czy Aziza Karaoglu)
Wójcik przygotowywał się pod innego rywala, specjalnie zbijał wagę i nagle dzień przed galą dowiaduje się że dostaje przeciwnika o 19 kg cięższego! Tak, Moeil jest cięższy od Marcina aż o 19 kg! Nie wiemy oczywiście czy Niemiec jest do walki w ogóle przygotowany, a jeśli tak to w jakim stopniu. Niemniej jednak reprezentuje ten sam klub co wspomniany przeze mnie wcześniej Roberto Soldić. Nie widziałem tego chłopaka jednak w akcji, więc moje wywody są trochę wróżeniem z fusów, ale wygląda jak prawdziwy czołg i uważam, że może napsuć sporo krwi Marcinowi Wójcikowi, zwłaszcza w pierwszej rundzie. Im dalej w las jednak atuty powinny się co raz bardziej przesuwać w stronę Wójcika.
Mimo wszystko kursy wystawione przez bukmacherów na Hatefa Moeila są na tyle wysokie, że zaryzykuję zagranie na niego średnią dla mnie stawką.
Podsumowując - moja propozycja na tą walkę: Hatef Moeil @4,85 LVBET ⛔
Inne luźne typy już bez analizy jakie gram:
-Szulakowski @3,65 iForbet ⛔
-Zawada @1,85 STS ✅
-lżej Zawada przed czasem @3,0 STS ✅
-Wolański @1,45 LVBET ✅
-Henze @2,4 STS ⛔
- i delikatnie Gomez Juarez @5 LVBET ⛔
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Nie graj tego Turko Dojcza, jest fatalny, szkoda kasy. Na YT zobacz.
Dokładnie, też przejrzałem jego pare walk- nie ma żadnych szans żeby Wójcik to przegrał. Obstawiam że znokautuje go w max 2 minuty ale niestety nie ma chyba nigdzie zakładu na rundy.
Jeśli próbować jakieś wysokie kursy to zdecydowanie Szulakowski + Gomez Juarez
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Ja na jutro gram 2 single:
Tomek Narkun wygra @2,36 Fortuna (Jednak nie gram)
Grzesiek Szulakowski wygra @3,56 Fortuna ⛔ ⛔
E: A Tomka trzeba było grać :/, Szuli niestety nie dał rady, Gamer przygotował się na prawdę solidnie

Dobra, po dokładniejszych przemyśleniach zdecydowałem się dzisiaj nie grać wygranej Tomka, kurs gdyby był koło 3 to może bym próbował, Mamed to niesamowity zawodnik i na nasze KSW to poziom bardzo wysoki, jestem za Tomkiem i mam nadzieję że wygra ale lepiej nie stawiać po kierowaniu się sympatią do zawodnika.
Jedyny typ na tę galę jaki gram to wygraną Szuliego. Po ostatniej gali na której była wtopa dzisiaj obejrzę sobie na spokojnie i tylko pogram tego singla. Myślę że Szulakowski ma argumenty za pokonaniem Gamera. W stójce przewagę ma zdecydowanie Grzesiek. Jeżeli chodzi o parter to Mateusz ale Szuli też pokazał już niejednokrotnie że w parterze radzi sobie nieźle. Gamera szanuję jako zawodnika, ale nie lubię go za styl który prezentuje. Jest to zawodnik który uważa się za nie wiadomo jakiego mistrza i ten bilans 13-0 to mu chyba w głowie zamieszał. Przecież bilanse nie grają, a to że wszystko wygrywał nie znaczy że były to jego niesamowite walki. Norman Parke mimo tego co zrobił pokazał że nasz mistrz nie jest nie pokonany i myślę że gdyby tu dwie walki kończyły by się sportowo to Gamer już by mógł nie mieć statusu niepokonanego. Wiele jego walk to po prostu wyczekiwanie rozluźnienia przeciwnika i jazda w nogi do parteru. Później większość czasu to leżenie i wygrane na punkty. Tak niektóre walki kończyły się u Gamera, Szuli walczy agresywnie, nie boi się i idzie do przodu, myślę że tu może być problem aby za bardzo się nie nakręcił i Mateusz dorwie go do parteru, a jednak jakby nie patrzeć przewagę będzie miał. Grzesiek w każdej walce oddaje serce, walczy dla mamy i dla niego każdy pojedynek jest bardzo ważny. Dlatego dzisiaj mam nadzieję że mistrz wreszcie zostanie pokonany, a walka będzie na na prawdę wysokim poziomie. Kurs na prawdę dobry do gry i chętnie go pobieram
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
STS wystawił kursy na walke Wójcika- że wygra przed czasem jest kurs 2,00 i jest to w moim mniemaniu zdecydowanie najlepszy typ na tą gale, tak jak kolega wyżej pisał- wystarczy zobaczyć walki na youtube, szczególnie ostatnią z Nicolae Negumereanu gdzie różnica wagi była zdaje się podobna jak z Wójcikiem. Reasumując- moim zdaniem Wójcik bierze to na 90% i wówczas na 95% przed czasem- tylko jedna walka Moeila wyszła do początku drugiej rundy (zazwyczaj trawały około 2 minut) a tutaj miałyby być 3 pełne rundy- nie ma opcji !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Zdecydowanie idę w @ 1.9 Jurasa i @2.9Scotta .
Oraz dubelk jakiś skleje .
Możesz podać jakieś argumenty? Dlaczego Jurkowski? Jakie są jego mocne strony? W jakiej płaszczyźnie Twoim zdaniem jest lepszy od Zawady?
Ogólnie gala zapowiada się fajnie. Ciekawi mnie walka Gamrota z Szulakowskim. Czy Szulakowski obije słabego w stójce Gamrota? Czy może Gamrot sprowadzi błyskawicznie walkę do parteru i tam skończy Szuliego?
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Możesz podać jakieś argumenty? Dlaczego Jurkowski? Jakie są jego mocne strony? W jakiej płaszczyźnie Twoim zdaniem jest lepszy od Zawady?
Ogólnie gala zapowiada się fajnie. Ciekawi mnie walka Gamrota z Szulakowskim. Czy Szulakowski obije słabego w stójce Gamrota? Czy może Gamrot sprowadzi błyskawicznie walkę do parteru i tam skończy Szuliego?
więcej ode mnie soon
Nie mam konkretnych argumentów sportowych świadczących o jego pewnym zwycięstwie. Raczej same świadczące na niekorzyść Jurasa.
Po wypadku w maju 2017. Podobno się regenerowal ,w co do końca nie chce wierzyć. Jednak gdzieś czytałem, że rzekomo nie trenował. A więc 2 miesiące na przygotowanie? Trochę mało.
Waga w jakiej będą startować również wskazuje na minimalny nacisk na zawodników aby nie padli z sił już przed wrażeniem.
Do tego Łukasz twierdzi że nie zależy mu na zwycięstwie tylko dobrej walce ...
Zawady nawet nie znam i nie chce poznać. Niemiecki polak i tyle mi wystarczy.
Wygląda lepiej, ale wygląd nie walczy. Ostatnia walkę stoczył w styczniu 2017. Nie widziałem i nie wiem cz wygrana była kontrowersyjna jak ta Łukasza.
Swój typ opieram na decyzji sędziów. Spodziewam się faworyzowania Łukasza... I wyleczenia decyzji .Kurs podskoczyl do 2.2.
Chyba zbytnio nie pomogłem.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Nie mam konkretnych argumentów sportowych świadczących o jego pewnym zwycięstwie.
Ja też nie. Zawada podobno dawał radę Lombardowi na sparringach w UFD. Zobaczymy.
Do tego Łukasz twierdzi że nie zależy mu na zwycięstwie tylko dobrej walce ...
To co on gada ma akurat najmniejsze znaczenie. Gościu wychodzi do waki i mówi, że nie zależy mu na zwycięstwie? To jakby iśc do łóżka z babą i mówic, że nie zależy na tym, żeby się spuścic. Nie popieram takiej postawy i wydaje mi się, że tak powiedzial, bo kalkuluje, że jak pójdzie źle to będzie jego ostatnia walka.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 42, Łódź - Sobota 03.03.2018 - 20:30
Wolański F. - Kopera B.
Zwycięzca walki: Kopera B. @ 2.90 ⛔ nawet nie próbował za bardzo.. dopóki kondycha była to w 1 rundzie jakoś to wyglądało a potem już ledwo dychał.. zero prób obaleń.. chyba zadowolił się parę razy wyższym honorarium niż w FEN
(po odliczeniu podatku 2.55)
STS
Nie uważacie że kursy na Koperę są sporo przesadzone? W porządku, gośc debiutuje na KSW, nie wiadomo jak zareaguje na dużą publikę i otoczkę TV, co oczywiście ma jakieś znaczenie ale bez przesady. Wolańskiego lubię, za styl za bitwę z Wrzoskiem itd. Ale to było dawno, dzisiaj zawalczy po 15 miesiącach przerwy, a to dużo i nie ma siły musi się pojawić rdza w jego stójce, a umówmy się na tym bazuje. Czucie dystansu nie będzie funkcjonować jak zwykle, co po takiej przerwie prawdopodobne, a po jakiejś kiwce rywal go obali i gameplan w lesie. Zresztą to będzie klasyczny matchup striker vs grappler, bo Kopera w parterze czuje się jak ryba w wodzie (7 poddań w 9 wygranych), ale stójka już nie wygląda coraz lepiej. W tym czasie co Wolański miał przerwę Kopera zdążył stoczyć 2 walki (1-1). Scenariusz, że Kopera przynajmniej w 2 rundach zalicza obalenie i kontroluje Wolańskiego w parterze wydaje mi się całkiem prawdopodobny. Nie mówiąc o zagrożeniu poddaniem. A w każdym razie bardziej niż wskazuje ten kurs, który nawet po odliczeniu podatku jest konkurencyjnych do innych buków.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Raszewska Owczarz
Pełen dystans kurs 4.15 lvbet
Nie wiem na jakiej podstawie taki wysoki kurs, obie debiutanki tak naprawde mało wiemy o jednej i o drugiej. Obie background stójkowy w parterze pewnie podstawy tylko ogarnięte warto zaryzykować.
Co do Narkun Khalidov myślę że u czeczena szybkość i timing nie będzie taki sam jak dawniej i jest spora szansa że Mamed wyłapie strzała od Narkuna
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Kaszubowski wszedł jak w masło. Jeszcze Zawada przez decyzję i będę dzisiaj miał dobry dzień. Wszedłem żeby napisać, że liczę na zwycięstwo rywala Wójcika chociaż nie mam go na kuponie. Trenuje z kozakami. Wydaje mi się, że może wygrać.
Nieprzygotowany, nasterydowany koń ???? ????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No dzisiaj to insiderzy z Polsatu czy okolic KSW, co wiedzieli o tej kontuzji Jurasa to pewnie skorzystali u buka. Z Owczarz też pewnie podobna sytuacja. Nie ma równości w dostepie do pełni informacji ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Kursy na Żyrafe z 2.55 na 2.10 w BAH. Materla z kolei z 1.30 na 1.55. Podobna sytuacja była z Zawada, pewnie ktoś mega grubo zagrał lub kilka osób mniejsze kwoty, bo w jeden dzień z 1.95 na 1.65 spadło na zawade. Wiec kilka osób na pewno dobrze wiedziało o kontuzji...
Mam pytanie odnośnie Mameda i żyrafy. Nie jestem specem od mma, ale czy osiem kilo różnicy na takim poziomie przy dwóch niezłych zawodnikach to nie jest przepaść? Rozumiem, ze to nie wagi 60-70 kg, ale jednak. Podpowie czy po kursie 2.10 jeszcze się opłaca grać żyrafę?
Druga sprawa. Przeciwnik materli jeszcze nigdy nie przegral przez ko/tko. Materia raczej nie powinien się złożyć szybko, wiec czy over rund wydaje się sensowny?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Druga sprawa. Przeciwnik materli jeszcze nigdy nie przegral przez ko/tko. Materia raczej nie powinien się złożyć szybko, wiec czy over rund wydaje się sensowny?
Over rund raczej tak, najlepiej tam gdzie liczą rozpoczęte rundy.
Co do Mamed - Narkun to przecież obaj będa ważyć tyle samo, Mamed tyle normalnie waży mniej więcej, tylko do ważenia przed walkami te parę kilo zbija. Więc tu bym sie nie doszukiwał jakichś przewag. Natomiast taka waga umowna 92kg to jest jednak lekki śmiech, bo limit Narkuna 93kg. Tylko po to żeby to nie była walka o pas. Kombinują jak mogą. ????
Na marginesie.. teraz gospodarskie sędziowanie dało Lipski obronę pasa, nie wiem gdzie oni widzieli jej 3 wygrane rundy.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Gala na papierze chyba najmocniejsza od dawna okazała sie najsłabszą od dawna - kto słuchał rad (Narkun+Zawada+ Wójcik) to wygrał i to niemałe pieniądze. Wójcik zawiódł niesamowicie ale wygrana przed czasem weszła, ale to co odstawił Juras- wielu powie oh ah ale to był zwykły cyrk, mega szacun dla Zawady w wywiadzie że nie dał się sprowokować i powiedział że też ma kontuzje i ma 2:0 z Jurasem i rewanż to raczej bajka. To co było jeszcze poruszane: Lipski wygrała zdecydowanie i decyzja jest 100% słuszna, nie ma mowy o gospodarskim sędziowaniu jak to napisał ktoś wyżej.
Ja osobiście żałuje że nie wjechałem przeciwko Materli (dobrze ktoś pisal powyżej że to zwykły przeciętniak) + przeciwko Raczewskiej (Owczarz po prostu duzo silniejsza i większa). Reasumując- da sie ugrac na galach KSW jeśli wyciąga sie dobre wnioski, pozdrawiam !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom