>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 44: The Game (9.06.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 44: The Game

Data: sobota, 9 czerwca 2018
Transmisja: Pay-per-View
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Miejsce: Ergo Arena - Gdańsk/Sopot. Polska
Walka wieczoru
Waga ciężka: Karol Bedorf (14-3) - Mariusz Pudzianowski (12-5-1NC)
Karta główna
Limit umowny (90 kg): Michał Materla (25-6) - Martin Zawada (28-14-1)
Waga ciężka: Tomasz Oświeciński (1-0) - Erko Jun (0-0)
Limit umowny (68 kg): Kleber Koike Erbst (23-4-1) - Marian Ziółkowski (19-6-1)
Waga piórkowa: Filip Wolański (11-2) - Daniel Torres (7-3-1NC)
Waga lekka: Gracjan Szadziński (7-2) - Paul Redmond (14-7)
Waga półciężka: Chris Fields (12-7-1) - Wagner Prado (13-3-1NC)
Waga lekka: Łukasz Rajewski (7-3-1NC) - Leo Zulić (7-1)
Waga kogucia: Dawid Gralka (6-1) - Sebastian Przybysz (3-1)
źródło: polsatsport.pl, kswmma.com
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Na pierwszy rzut oka- pewnie zagram Erko Jun przed czasem @1,80 - jakoś nie wydaje mi się żeby ta walka potrwała 3 rundy i tutaj raczej scenariusz jest prosty: Oświeciński spróbuje zejść od razu do nóg tak jak zrobił to w drugiej rundzie z Popkiem- jak mu się nie uda to nie widzę żadnych innych szans. Erko Jun ćwiczy w solidnym klubie z m.in Soldicem, jest dużo młodszy- będzie ważył troche mniej (pewnie około 100 kg) tak więc będzie zwinniejszy, a prawdopodobnie i silniejszy...
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Dla mnie już parę tygodni temu rzucił się w oczy kurs na Bedorfa z Pudzianowskim. Może nie jest to jakieś duży kurs, ale nie kojarzę aby Pudzian wygrywał z kimś lepszym niż rywale typu Najman itp. Ale to okiem totalnego laika.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dla mnie już parę tygodni temu rzucił się w oczy kurs na Bedorfa z Pudzianowskim. Może nie jest to jakieś duży kurs, ale nie kojarzę aby Pudzian wygrywał z kimś lepszym niż rywale typu Najman itp. Ale to okiem totalnego laika.
Tu akurat jestem zdania że KSW się troche &#39;odświeża&#39;- wiem że zabrzmi to dziwnie bo Pudzian to przeciez ich ikona ale Pudzian po prawie 10 latach mistrzem ? Medialnie brzmi rewelacyjnie. Tak samo jak nie zdziwie się jak przegra Materla. Według logiki rynku powinno zajść tzw odświeżenie marki- starzy mistrzowie typu Materla, Bedorf czy nawet Khalidov i Mańkowski będą odchodzili powoli w niepamieć a za nich pojawią się nowe nazwiska, być może i obcokrajowców (coraz ich więcej w KSW, starają się być bardziej europejscy a może i światowi później) + promowanie nowych gwiazd jak Janikowski i dodatki; Freak Fight&#39;y jak Erko Jun.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Umówmy się, Bedorf powinien zabić Pudziana. Popuś trafił Mariusza, Tyberian chyba teżi raz mu porządnie przywalił, a gdzie ta 2 do Karola? Jak Bedorf chce coś osiągnąć jeszcze to musi wygrać i to przez KO. Wszystko po stronie Bedorfa, No nie ma opcji, żeby Pudzian wygrał w uczciwej walce.
Pewniakiem dla mnie jest Koike. Coś się jeszcze dorzuci i jakaś taśma wyjdzie.
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Wstepne typy
120,2 kg:
Mariusz Pudzianowski (117) vs. Karol Bedorf (116,5)
120,2 kg: Tomasz Oświeciński (114,6) vs. Erko Jun (102,3)
68 kg: Kleber Koike Erbst (67,8) vs. Marian Ziółkowski (68)
65,8 kg: Filip Wolański (66,2) vs. Daniel Torres (66,3)
70,3 kg: Gracjan Szadziński (70,8) vs. Paul Redmond (70,8)
93 kg: Chris Fields (93,1) vs Wagner Prado (93,4)
Dokladniejsze kupony poteem ????
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Gracjan Szadziński - Paul Redmond
1.98 (LVBet)/1.90 (Unibet/Totolotek)
5/10
Jestem bardzo zdziwiony tym kursem. Od razu po ogłoszeniu walki w głowie miałem, że na Redmonda będą kursy w granicach 1.30-1.40. I do dzisiaj jestem mocno zdziwiony, że Szadziński utrzymał się jako faworyt, kiedy pojedynek już jutro.
Redmond to gość, który walczył dla UFC, Bellatora i BAMMA. 31-latek, który nie odcina kuponów z kariery, a ostatnimi czasy ma serial trzech wygranych z rzędu. Fakty są takie, że ostatnia porażka w karierze Paula była z Normanem Parke mocno kontrowersyjna, bo oglądałem walkę i równie dobrze werdykt mógł iść w drugą stronę na korzyść Redmonda.
Szadziński? To zawodnik, który od najmłodszych lat trenował boks i to jest jego główna baza. Potem trenował przez jakiś czas K-1, aby w końcu wylądować w Berserkach i wstąpić na scenę MMA. Nastąpiło to w 2012 roku, kiedy Gracjan miał już 23-lata (rocznik 1989). I tutaj właśnie mega dziwią mnie kursy na Redmonda. Bardzo doświadczony Irlandczyk, który stoczył już 21 zawodowych walk MMA będzie miał naprzeciw siebie o wiele mniej doświadczonego w MMA - Szadzińskiego, dla którego będzie to 10 walka. Jednak nie to jest najważniejsze. Redmond jest zawodnikiem dobrym w obu płaszczyznach - stójka i parter. W stójce prezentują podobny poziom (może jednak z lekkim wskazaniem dla Gracka), ale duża różnica jest w umiejętnościach parterowych. Szadziński w ogóle nie chce walczyć w parterze i podczas swoich walk w MMA nie sprowadza do parteru i najchętniej chciałby ciągłej stójki-bitki-awantury. Przez to przegrał z Szymuszowskim, od którego był lepszy w stójce, ale ten sprowadzał Gracjana do parteru, gdzie zdobywał punkty, a Gracjan nie grozi technikami kończącymi w parterze (0 podań w karierze).
Redmond w razie problemów w stójce, kiedy będzie w opałach będzie mógł szukać szczęścia w parterze, gdzie jest lepszym zawodnikiem, a całkiem niedawno pokazał, że potrafi kończyć przeciwników w parterze podając na BAMMA - Roba Sinclaira (ogółem 5 poddań w karierze).
Umówmy się dla Szadzińskiego będzie to największy test w życiu, bo z tak obytym zawodnikiem po najlepszych galach świata jeszcze nie walczył, a pamiętajmy, że z Kazieczko został zdominowany i gdyby nie doskonały strzał, którym ubił Kazieczkę, to Gracjan był w tej walce w dużych opałach. Można się śmiać z KSW, ale jednak na nasze krajowe warunki to szczyt i czy sama stójka da radę przeciwko obytemu na światowych ringach Redmondowi? Będzie bardzo ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Na tą gale mam 3 typy:
Łukasz Rajewski vs Leo Zulic
Typ: Rajewski wygra przez decyzję
Kurs: 3

Zulic jest solidny w stójce aczkolwiek dużo brakuje mu do poziomu Rajewskiego. Mocną stroną chorwata są napewno zapasy i parter lecz Rajewskiego ciężko tam sprowadzić a nawet jeśli to potrafi uciec. Co do samych ich walk Zulic mierzył się głównie z zawodnikami z ujemnymi rekordami i na nich nabił sobie ten bilans walk. Gdy dostał mocniejszego rywala (korkmaza który potem w ACB raz wygrał i 2 razy przegrał) dał wyrównaną choć nudną walke którą przegrał przez TKO w 3 rundzie, w ostatniej rundzie nie popisał się kondycyjnie. Rajewski wrócił do KSW i wygrał po dobrej walce z Romanowskim który prezentuje według mnie podobny poziom parterowy co Zulic. W kolejnej walce Raju dał świetną walkę z Parnassem, późniejszym pogromcą Sowińskiego. Rajewski jest także wyższy od rywala i ma większy zasięg. Według mnie Rajewski jest faworytem i wygra przez decyzję. Nie sądzę żeby raju znokautował rywala.
Tomasz Oświęcimski vs Erko Jun
Typ: Erko jun wygra przed czasem
Kurs: 1,8

Co tu dużo pisać to freak fight. W ostatniej walce strachu pokazał że absolutnie nic nie umie oprócz obaleń a co do jego kondycji to nie ma co mówić bo jej nie ma. Wygrał tylko dlatego że popek nie miał siły na nic. Erko Jun dopiero wchodzi do klatki ale trenuje w dobrym klubie i trenują go świetni zwodnicy. Po treningach widać że ma stójkę na przyzwoitym poziomie. Od wielu lat jest w sporcie więc o kondycję też byłbym spokojny. Walkę widzę tak: w stójce Jun dużo lepszy od stracha, jeżeli Oświęcimski go obali to nie sądzę żeby był w stanie go skończyć. Jak walka wyjdzie poza 1 rundą to strachu już nic nie zrobi ponieważ kondycja siądzie i wtedy Jun go wykończy.
Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf
Typ: Pudzian wygra przez decyzję
Kurs: 8

Zacznijmy od analizy Karola Bedorfa. Karol wraca do klatki po ponad rocznej przerwie i kontuzjach i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Napewno ma mocne kopnięcia lecz one raczej nie przesądzą o wyniku walki. Bedorf gdy dostaje ciosy nie oddaje tylko próbuje klinczować lub się tylko zasłania co napewno wykorzysta Pudzian przy swoich szarżach. Właściwie Bedorf nie prezentuje już jakoś bardzo wysokiego poziomu co widać od walki z Grahamem (nie licząc walki z McSweanem). Nie jest przekonujący ani w parterze ani w stójce a jego największą bronią są mocne kopnięcia. Do tego kondycyjnie też szału nie ma. No to teraz Pudzian. Mariusz Pudzianowski jest bardzo solidny w stójce, potrafi kopnąć, lubi wchodzić w wymiany ciosów przy których zazwyczaj przewyższa przeciwnika. Zazwyczaj po takiej wymianie wchodzi w nogi rywala i praktycznie zawsze udaje mu się obalić albo chociaż zamknąć pod siatką a dalej spokojnie kontroluje rywala. Pudzian jest teraz kompletnym zawodnikiem. Chodzą słuchy że złamał nos jakiś czas temu lecz nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ a poza tym teraz już chyba jest w dobrym stanie. Jak dla mnie to walka 50 na 50 ale biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty obstawiam wygraną pudziana przez decyzję.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Gracjan Szadziński - Paul Redmond
1.98 (LVBet)/1.90 (Unibet/Totolotek)
5/10
Jestem bardzo zdziwiony tym kursem. Od razu po ogłoszeniu walki w głowie miałem, że na Redmonda będą kursy w granicach 1.30-1.40. I do dzisiaj jestem mocno zdziwiony, że Szadziński utrzymał się jako faworyt, kiedy pojedynek już jutro.
Redmond to gość, który walczył dla UFC, Bellatora i BAMMA. 31-latek, który nie odcina kuponów z kariery, a ostatnimi czasy ma serial trzech wygranych z rzędu. Fakty są takie, że ostatnia porażka w karierze Paula była z Normanem Parke mocno kontrowersyjna, bo oglądałem walkę i równie dobrze werdykt mógł iść w drugą stronę na korzyść Redmonda.
Szadziński? To zawodnik, który od najmłodszych lat trenował boks i to jest jego główna baza. Potem trenował przez jakiś czas K-1, aby w końcu wylądować w Berserkach i wstąpić na scenę MMA. Nastąpiło to w 2012 roku, kiedy Gracjan miał już 23-lata (rocznik 1989). I tutaj właśnie mega dziwią mnie kursy na Redmonda. Bardzo doświadczony Irlandczyk, który stoczył już 21 zawodowych walk MMA będzie miał naprzeciw siebie o wiele mniej doświadczonego w MMA - Szadzińskiego, dla którego będzie to 10 walka. Jednak nie to jest najważniejsze. Redmond jest zawodnikiem dobrym w obu płaszczyznach - stójka i parter. W stójce prezentują podobny poziom (może jednak z lekkim wskazaniem dla Gracka), ale duża różnica jest w umiejętnościach parterowych. Szadziński w ogóle nie chce walczyć w parterze i podczas swoich walk w MMA nie sprowadza do parteru i najchętniej chciałby ciągłej stójki-bitki-awantury. Przez to przegrał z Szymuszowskim, od którego był lepszy w stójce, ale ten sprowadzał Gracjana do parteru, gdzie zdobywał punkty, a Gracjan nie grozi technikami kończącymi w parterze (0 podań w karierze).
Redmond w razie problemów w stójce, kiedy będzie w opałach będzie mógł szukać szczęścia w parterze, gdzie jest lepszym zawodnikiem, a całkiem niedawno pokazał, że potrafi kończyć przeciwników w parterze podając na BAMMA - Roba Sinclaira (ogółem 5 poddań w karierze).
Umówmy się dla Szadzińskiego będzie to największy test w życiu, bo z tak obytym zawodnikiem po najlepszych galach świata jeszcze nie walczył, a pamiętajmy, że z Kazieczko został zdominowany i gdyby nie doskonały strzał, którym ubił Kazieczkę, to Gracjan był w tej walce w dużych opałach. Można się śmiać z KSW, ale jednak na nasze krajowe warunki to szczyt i czy sama stójka da radę przeciwko obytemu na światowych ringach Redmondowi? Będzie bardzo ciężko.
Do wszystkiego co napisał kolega dodam tylko, że Redmond jest posiadaczem brązowego czyli ostatniego przed czarnym pasa bjj
Redmond przed czasem 3.65 forbet
Za drobne Zawada
Gracek moze I mocny w parterze nie jest ale umie sie bronic co udowodnil w walce z Kazieczko , w stojce nie widze szans dla Irola , dla mnie Szadzinski 1.80 w Unibet p.s w innych bukach spada juz 1.66 ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Mieliśmy Erko w pierwszej rundzie po 2.99 w fortunie gdzie w sts stało po 2.1. Szkoda bo człowiek odstawi typ na bok przez brak czasu i już mamy 2.3.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Strachu @2.8
Wasze wypowiedzi o jakichkolwiek umiejętnościach tego napompowanego gwiazdora z instagrama i przekonywanie o rzekomych przewagach tego typka w stójce jest śmieszne. Zgodzę się, że trenuje z Soldiciem, ale macie analogie z CM Punkiem i jego pierwszą walką rok temu - trenował z Pettisem i co pokazał? Strachu chociaż wie już z czym się je wejście do klatki i w przeciwieństwie do Popka pokazał charakter. Wątpię, że obalony żelek kulturysta będzie dysponowa jakąkolwiek wolą walki gdy spompuje się równocześnie szybko co Tomek. Po takim kursie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Strachu @2.8
Wasze wypowiedzi o jakichkolwiek umiejętnościach tego napompowanego gwiazdora z instagrama i przekonywanie o rzekomych przewagach tego typka w stójce jest śmieszne. Zgodzę się, że trenuje z Soldiciem, ale macie analogie z CM Punkiem i jego pierwszą walką rok temu - trenował z Pettisem i co pokazał? Strachu chociaż wie już z czym się je wejście do klatki i w przeciwieństwie do Popka pokazał charakter. Wątpię, że obalony żelek kulturysta będzie dysponowa jakąkolwiek wolą walki gdy spompuje się równocześnie szybko co Tomek. Po takim kursie warto.
W sumie racja, popek tez mial szybko skonczyc stracha, a wszyscy wiemy jak to sie skonczylo. Jednak 2gi raz miec takiego farta nie mozna, ciekawy jestem z nim Strachu sparował.(Wie ktos ?),
Mam nadzieje ze ten niemiec, dostal srogie baty na sparingach w tym UFDgym, i mniej niz polowa rundy wystarczy na wyslanie stracha na emryture.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Materla - Zawada 2 @4,73 Fortuna ⛔ ⛔

Za drobne pogram sobie wygraną Zawady. Obaj waleczni, mają charakter, jednak te kursy na Materlę 1,15-1,30 to już od dawna tak i nie ważne z kim by walczył lub w jakich okolicznościach, Zawada ma czym uderzyć a Michał też ostatnio nie prezentował się wybornie. Tak jak pisałem wyżej lekko pogram, głównie dla dodatkowych emocji podczas oglądania
Koike wygra @1,35 + Bedorf wygra@1,45 = @1,96 Fortuna ✅ ✅

Na tej gali już nie szaleję, tak jak ostatnio bo jednak w ksw to niespodzianek dużo. Oprócz drobnych na Zawadę za trochę więcej gram tego dubla. Koike dostał w zastępstwie Ziółkowskiego, który głównie walczy w Fen i PLMMA, dodatkowo walkę miał 2 tygodnie temu i teraz stanie naprzeciw przygotowanego Klebera który potrafi nieźle zajechać przeciwnika, szkoda że nie będzie z Wrzoskiem ale tu myślę że Erbst na spokojnie wygra przez decyzję lub jakąś dźwignię, co do Bedorfa no mocno się zdziwię jeżeli wygra Pudzian, Karol po kontuzji ale to on trenował ten sport jako główny i walczył z zawodnikami lepszymi. Pudzian większość kończył ludzi którzy wychodzili chyba tylko po kasę, lubię Mariusza i cieszę się jak wygrywa ale dzisiaj mimo wszystko jestem za Karolem i oby wrócił nowy &quot;stary mistrz&quot;
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bedorf - Pudzian powyżej 1.5 rund @2.3
lvbet⛔

Nie wiem co myśleć o tym pojedynku. Jeden i drugi nie mają talentu do tego sportu, jednak to Coco jest zawodnikiem lepszym i bardziej doświadczonym. Wraca po półtorarocznej przerwie... Skupił się na treningach w Szczecinie. W jednym z wywiadów przyznał, że w ostatniej walce nie dawał z siebie 100% na treningach.
Wszystko jest po stronie Karola, co nie zmienia faktu, że jest kołkowaty.
Maniek &quot;coś&quot; poprawił, ale nadal to wygląda słabo i tak będzie wyglądać. Najlepiej położyć się i przeleżeć na przeciwniku.
Obaj nie są tytanami, jeśli chodzi o wytrzymałość. Ta walka może obrać każdy scenariusz, jednak idę w over rund. Głupotą będzie jeśli Pudzian ruszy taranem na Karola, i odwrotnie. Jeden strzał i będzie mogło być po wszystkim. I wspomniana przerwa Karola, stawia znaki zapytania.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Trzymajcie mnie nie mają talentu do sportu pudzian to jest sportowiec z krwi i kości chyba ze chodziło ci ze do tego sportu to racja ale to co pudzian sie zmienił to ja stawiam na niego Team pudzian !
Chyba logiczne, że rozmawiamy o sportach walki? Jaki sens miałaby gadka o np. piłce nożnej w tym temacie? Nie odmawiam Pudzianowi charakteru, osiągnięć w ciężarach, ale zawodnikiem MMA jest średnim.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
ja bym postawił dodatkowo na Pudziana. On pokona wracającego po kontuzji Bedorfa samymi warunkami fizycznymi. Oboje się boją co zwiastuje dobry pojedynek.
Pudzian to dzikus @2.60 forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom