>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 44: The Game (9.06.2018)

Status
Zamknięty.
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jeśli dla Ciebie lepsze warunki fizyczne oznaczają, że ktoś jest większy to lepiej nie pytaj
hehe , odwracasz pytanie , marna socjotechnika wiec odwracam jeszcze raz
jakimi to warunkami fizycznymi poza tym ze bierze wiecej na klate i bicka góruje Pudzian nad Bedorfem , po prostu wymień kilka żeby było jasne ze masz racje i wiesz o czym piszesz
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik


Bardzo duża jeśli nie główna część treningów Pudziana to crossfit. Spójrz na niego i na Bedorfa. No co ja Ci mam tłumaczyć? Nie da rady się lepiej przygotować fizycznie niż Pudzian.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Bedorf @1.45 ✅
Z całym szacunkiem i sympatią jaką pałam do Mariusza... Jeździłem na jego walki niejednokrotnie, widziałem go na żywo podczas walk z Thompsonem jak i podczas występu na Narodowym. Zrobił ogromny progres. Trudno zaprzeczyć słowom Maćka Kawulskiego, że Pudzian jest tytanem pracy. Ale... mimo tego wszystkiego, po prostu nie wyobrażam sobie, żeby Karol Bedorf mógł przegrać walkę z Pudzianem. No chyba, że byłby drugi w kulach ;)
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Bardzo duża jeśli nie główna część treningów Pudziana to crossfit. Spójrz na niego i na Bedorfa. No co ja Ci mam tłumaczyć? Nie da rady się lepiej przygotować fizycznie niż Pudzian.
widze ze nie jestes w stanie odpowiedziec na proste pytanie przeciez jasno powiedziałem o co mi chodzi miałes podać konkrety a nie wstawiać smieszne urywki z treningów tego kołka
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
jest silniejszy i szybszy
Aha to fajnie,tylko skąd ty możesz to wiedzieć, czy jest silniejszy ? może, czy jest szybszy ? skąd to ci przyszło do głowy?, Bedorf jest słaby ale Pudzian ? raczej jest jeszcze słabszy, i przede wszystkim podstawowa rzecz, najważniejsza w tej walce, kondycja którą jednak dużo lepszą ma Bedorf i to wystarczy.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf
Typ: Pudzian wygra przez decyzję
Kurs: 8

Zacznijmy od analizy Karola Bedorfa. Karol wraca do klatki po ponad rocznej przerwie i kontuzjach i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Napewno ma mocne kopnięcia lecz one raczej nie przesądzą o wyniku walki. Bedorf gdy dostaje ciosy nie oddaje tylko próbuje klinczować lub się tylko zasłania co napewno wykorzysta Pudzian przy swoich szarżach. Właściwie Bedorf nie prezentuje już jakoś bardzo wysokiego poziomu co widać od walki z Grahamem (nie licząc walki z McSweanem). Nie jest przekonujący ani w parterze ani w stójce a jego największą bronią są mocne kopnięcia. Do tego kondycyjnie też szału nie ma. No to teraz Pudzian. Mariusz Pudzianowski jest bardzo solidny w stójce, potrafi kopnąć, lubi wchodzić w wymiany ciosów przy których zazwyczaj przewyższa przeciwnika. Zazwyczaj po takiej wymianie wchodzi w nogi rywala i praktycznie zawsze udaje mu się obalić albo chociaż zamknąć pod siatką a dalej spokojnie kontroluje rywala. Pudzian jest teraz kompletnym zawodnikiem. Chodzą słuchy że złamał nos jakiś czas temu lecz nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ a poza tym teraz już chyba jest w dobrym stanie. Jak dla mnie to walka 50 na 50 ale biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty obstawiam wygraną pudziana przez decyzję.
Trzymajcie mnie nie mają talentu do sportu pudzian to jest sportowiec z krwi i kości chyba ze chodziło ci ze do tego sportu to racja ale to co pudzian sie zmienił to ja stawiam na niego Team pudzian !
ja bym postawił dodatkowo na Pudziana. On pokona wracającego po kontuzji Bedorfa samymi warunkami fizycznymi. Oboje się boją co zwiastuje dobry pojedynek.
Pudzian to dzikus @2.60 forbet
Ja rozumiem, że nie da się go nie lubić za to co zrobił dla polskiego sportu i jakim jest człowiekiem, ale myślmy logicznie. Czy Pudzian pokonał kogoś dobrego przez całą swoją karierę? Czy wyznacznikiem do eliminatora ma być pokonanie Popka, Tyberiusza i lżejszego o 15 kilo Jaya Silvy ? W całej swojej karierze stoczył według mnie 3 walki z dobrymi rywalami tj. Rózal, Graham i Sylvia i każdą z tych 3 walk przegrał przed czasem. Wszyscy nagle stawiają na niego po tym jak nie do końca sprawny Bedorf przegrał z Rodriguesem, jednak jest to były mistrz, który posiadał ten pas przez 3 lata. A to co pisze kolega patryksandecja to mnie tylko rożśmieszyło: Pudzian jest zawodnikiem kompletnym ???? czyli tylko czekać na angaż w UFC. I Bedorf nie prezentuje wysokiego poziomu od walki z Grahamem i wyłączając walkę z McSweeney&#39;em to pozostają nam dwie walki ???? z Kitą, który co by nie mówić też jest dobrym fighterem i do momentu high kicka walka była w miarę równa i wspomniana już z Fernando gdzie nie był do końca sprawny.
Pudzian nie ma prawa tutaj wygrać jeśli Bedorf będzie chociaż w 80% sprawny i kurs pewnie nie spada tylko dlatego, że ludzie grają na Mariusza za nazwisko. IMO MEGA VALUE BEDORF 1.50 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom