>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 45: The Return to Wembley (06.10.2018)

Status
Zamknięty.
beny102 83

beny102

Użytkownik
Forbet. Inne maja 3.00
Nawet w zagranicznych znalazlem 3.00 ????
Etoto ko Sloane placi nizej niz niektore buki jakakolwiek jego wygrana ????
Dziwne mają te kursy,, ale walnąłem u nich zakład po kursie prawie 10 na cashbacku i weszło i tak już zostałem ;) po kursie 3.15 sam bym to zagrał ????
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Ostatecznie pod wpływem waszych postów zagrałem tylko Sloane to win by finish po kursie 3,0, bo to lepsze niż gra na zwycięstwo Sloane&#39;a.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Hahahah Krakowskiemu dali WIN. Już zapomniałem, ze KSW to jest cyrk. ???? Postawiłem na Krakowskiego symboliczką stówkę, ale jestem w szoku ciężkim. Przecież on tego nie wygrał. Patologia
siema. Kup na weeb.tv dostęp za pare złotych. jakoś dobra, bez reklam itd. Do tego cała reszta kanałów

Hahah Szostak wymarzony początek kariery w KSW.
CZY TYLKO JA MAM WRAŻENIE, ŻE TO BYŁO SPECJALNIE?
Zaraz się gala skończy jak tak dalej pójdzie
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
podrzuci ktoś stream, czy raczej niemożliwym jest znaleźć za darmo? ewentualnie jeśli ktoś ogląda w Ipli powiedzcie jak jakość.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Dobrze, że mu tego palucha w cztery litery nie wsadził. To ma być druga organizacja na świecie? Dawno się tak nie uśmiałem. Początek rozwalił system.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie wiem po co szukać na siłę jak można wydać cztery zeta i mieć HD, ale ok. Mówię o streamach
Materla wygrał bez większego problemu jak pisałem. KURSY 2.40 TO BYŁ ŚMIECH NA SALI.
Dzięki BAH
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Marniutka ta gala pod względem sportowym. Jak nie przekręcanie werdyktów to zestawienia na zasadzie widelec i nóż vs naleśnik...Patrzeć się na to nie dało, ale przynajmniej było zabawnie. Du Plessis vs Soldić - najlepsza walka, bo przynajmniej obaj zawodnicy podeszli do tematu profesjonalnie. Nie lubię Materli, ale cieszy mnie to, że pyszałek Janikowski dostał w cymbał. Po ostatnich wywiadach można było odnieść wrażenie, że palma z deka odbiła, więc taki zimny prysznic się przyda i powinien się ogarnąć. Organizatorzy wszędzie powtarzają, że ponoć są drugą organizacją na świecie, ale takie cyrki ze sportem nie mają nic wspólnego. Opakowanie ładne, ale puste w środku.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Kurs 2,40 na Materlę to przesada. Ogromne doświadczenie, walczył z wieloma niezłymi zawodnikami. Nierzadko był w opałach, wie jak się w takich sytuacjach zachować, dodatkowo walczył już na przestrzeni pełnych 3 i 4 rund. Nie wiadomo natomiast jak będzie zachowywał się Damian będąc podłączonym lub zwyczajnie przegrywaj ac w stójce (a tu Cipao powinien mieć przewagę). Dodajmy do tego, że Michał ze względu na swoje doświadczenie i przekrojowość jest w stanie lepiej dobrać gameplan i lepiej zareagować na to co będzie dziać się w klatce.
Materla 2,40
✅
Sloane to win by finish po kursie 3,0
hehehe, zwrot

Zazwyczaj oglądam te KSW pijany i w sumie dopiero dzisiaj zdałem sobie sprawę jak żenujące jest to widowisko. Do tej pory brałem poprawkę, ze KSW to trochę cyrk ale ten sport też trochę jest i w ogóle to lokalna organizacja, wiec nie ma co się spodziewać cudów. Jednak dzisiaj byłem mega zdegustowany tym co zobaczyłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Tytuł najgorszej gali roku został dzisiaj przyznany w Londynie. Co za syf, a znów powiedziałem sobie w głębi duszy, a może jednak będzie co oglądać. Nic nie zrobię teraz, a skoczę do monopolowego i kupię parę piwek na UFC (tam już nie może być rozczarowania)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Lubię KSW ogólnie ale macie rację sportowo to była słaba gala. Najlepsza walka zdecydowanie Soldica. Bedorf dostał swoje miejsce w szeregu - pora na nowe twarze w wadze ciężkiej. Super, że wygrał Materla - nie dość, że to jeden z moich ulubionych zawodników to jeszcze utarł nosek Janikowskiemu i jego gimbofanom.
Popek pokazał, że to raczej nie dla niego.
Dziś można było coś zarobić Askham, Silva, Materla, ko/tko w walce Popka. Tak więc git.
Teraz 1.12 Gliwice i Narkun z Khalidowem. Ciekaw jestem reszty rozpiski.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Gdzie można obejrzeć retransmisje ksw w necie, myślałem, ze jest na ipla ale mie ma? Dziś była chyba na Polsat sport ale nie mailem czasu oglądać niestety.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Jeżeli postawiłem, że walka Akopa zakończy się w pierwszej minucie to jest jakaś szansa na wywalczenie pozytywnego rozstrzygnięcia u buka?
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Może ktoś nie zauważył
, ale dobry cyrk dzieje się po gali na instagramie między ekipą Alfie a błaznem Kawulskim. Dla mnie to był , jest i będzie jeden wielki wałek. Nie dość , że kręcą lody na werdyktach i krzywdzą zawodników którzy wylewają litry potu na treningach , miliony wyrzeczeń to jeszcze straszą ich sądami. Jak każdy żyd, pewnie Kawul zabezpiecza się w kontrakcie aby nie wypowiadać się źle na temat federacji.
Do tego jedno i to samo w kółko. Wymuszone walki, w grudniu znowu Narkun Chalidow nr 2 a później pewnie 3 i 4. I Tak w kółko. Gówno ładnie opakowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom