>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW18 & UFC 144

Status
Zamknięty.
strke 35

strke

Użytkownik
Co do rywala Mameda to tak, bardzo prawdopodobne, że jego rywalem będzie Hector Lombard.
Ale nigdy nie uwierzę w to, że rywalem Pudziana będzie Valentij Overeem jestem przekonany, że właściciele KSW nie zdecydują się na takie zestawienie. Skoro Pudzian nie może sobie poradzić z Thompsonem to jakim cudem mógłby nawiązać równą walkę z Overeemem ? Niby w najbliższych dniach Mariusz ma wyjechać znowu do USA trenować w American Top Team, ale założę się, że nigdy nie będzie w stanie pokonać przeciętnego brata Aliego.
Parę dni temu oglądałem wywiad z jednym z współwłaścicieli KSW i na pytanie czy zestawią Pudziana z Le Bannerem lub Różalem sam Martin Lewandowski odpowiedział, że nie wypuszczą Mariusza na tak głęboką wodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
dzisiaj czytałem, że rywalem Overeema będzie Karol Bedorf. Potem zwycięzca tej walki zmierzy się z Le Bannerem bądz Różalem. Jak tak czytam to wnioskuję, że federacja KSW lansuje Różala na gwiazdę, a dla mnie to średniak, nie mówiąc ze słaby zawodnik. Ciekaw jestem tej wagi ciężkiej w KSW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom