>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Jak myślicie kto w tych Mistrzostwach będzie przysłowiowym czarnym koniem ?? Która drużyna według was zaskoczy Europe ?? Czy będą to Biało-Czerwoni ?? Może któryś gospodarz Mistrzostw ?? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ??
Zapraszamy do dyskusji
 
scotfield 0

scotfield

Użytkownik
nie zdziwiłbym sie tez jakby rumunia coś namieszała w tej grupie C, wydaje mi się ze francuzi włosi i holendrzy mogą być za bardzo pochłonięci rywalizacją między sobą i przypadkiem zlekceważyc rumunów.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A mnie też się wydaje że Rosja będzie podziwiana i chwalona... Poza tym łatwymi rywalami nie bedą Rumuni, Grecy ani Turcy.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
moim zdaniem rosja moze zajasc wysoko ale mysle ze i chorwacja moze dojsc do polfinalu a nawet finalu
tak apropo mistrzostw europy znalazlem ciekawy zaklad : 1,60 ze polska nie wyjdzie z grupy moim zdaniem pewniaczek i warto zagrac grubo ten zaklad ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
RU-MU-NIA! Tylko nie wiem czy po tych eliminacjach można ich nazywać &quot;czarnym koniem&quot; - są po prostu dla mnie faworytami grupy.
Oprócz nich oczywiście jeden z gospodarzy. Austria odpada, to najsłabsza ekipa w historii ME (słabsza od portugalskich Łotyszy z pewnością), więc pozostaje Szwajcaria --&gt; max 1/4.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
moze to bedzie wlasnie Polska, moze uda sie pierwszy raz pokonać sasiadow i zdrowo namieszac w euro. A czemu myslicie ze Rosja? ze wzgledu na Zenit? glupota
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Rosja
Pod wodza Hiddinka w eliminacjach grali dobry, poukladany futbol. Swietnie taktycznie, a zarazem ladnie dla oka. No i co najwazniejsze byli lepsi w grupie od Anglii.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
moim zdaniem rosja moze zajasc wysoko ale mysle ze i chorwacja moze dojsc do polfinalu a nawet finalu
tak apropo mistrzostw europy znalazlem ciekawy zaklad : 1,60 ze polska nie wyjdzie z grupy moim zdaniem pewniaczek i warto zagrac grubo ten zaklad ????
Anapolan to Ty sie nawet nie przyznawaj ze jestes Polakiem. Wedlug mnie moze to byc Rosja, bo rzeczywiscie Hiddink ich poukladal. Choc ja licze na Polske pod wodza Don Leo ze namieszaja :spokodfhgfh:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja na pierwszy rzut oka myślałem, że czarym koniem może być Rumunia, ale wg mnie każdy zna już ich potencjał i napewno nikt ich nie zlekcewazy i jak na moje oko to niestety nie wyjdą z grupy. Moim zdaniem czarnym koniem zostanie drużyna, która nie jest tak na poważnie brana pod uwagę jezeli chodzi o ME, i czemu nie miała to by być Polska? Trener niemiecki tylko tak dyplomatycznie mówi, ze Polska jest silna itp, wg mnie trochę lekceważą Polskę a reszta Europy też raczej nie stawia na naszych, a dobry strateg Leo może taką sytuację wykorzystać i tak zbudować zespół by był w stanie sprawić niespodziankę, może nie na miarę Gracji ale być moze 1/2?

A co do obstawienia, że Polska nie wyjdzie z grupy to jak dla mnie bez sensu. Co obstawisz, że polska druzyna nie wyjdzie z grupy i jak będziesz oglądać mecze? Bedziesz kibicować, żeby Polska przegrała? Ja bym tego nawet nie postawił po kursie 3.0, bo wg mnie to NIEGODNE PRAWDZIWEGO KIBICA, chyba, że masz w dupie wynik Polaków to sobie stawiaj.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Ja dałem Szwajcarię , bo jest to zespól mlody , ma ogranie - MŚ 06&#39; i sa gospodarzem , a po drugie grac moga i chcą , a grupy trudnej nie mają. Czechów jakoś nie widze , Portugalia wyjdzie , a Turcja - zawsze grozna , ale maja grupe z gospodarzem
Co do naszych - to Leo w przeciwieństwie do rodzimej mysli szkoleniowej nie ma strachu do Niemcow , bo Holender i ma pewne pojęcie jak zmotywowac naszych do gry.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Według mnie Polska namiesza na tych mistrzostwach. Grupa jest wyrównana, mogło być znacznie gorzej, więc trzeba wykorzystać szansę która się nadarzyła i awansować do fazy pucharowej, a tam to już wszystko się może zdarzyć
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
A co do obstawienia, że Polska nie wyjdzie z grupy to jak dla mnie bez sensu. Co obstawisz, że polska druzyna nie wyjdzie z grupy i jak będziesz oglądać mecze? Bedziesz kibicować, żeby Polska przegrała? Ja bym tego nawet nie postawił po kursie 3.0, bo wg mnie to NIEGODNE PRAWDZIWEGO KIBICA, chyba, że masz w dupie wynik Polaków to sobie stawiaj.[/quote]


no jesli postwie grubo ten zaklad to oczywiscie bede za tym zeby polska nie wyszla z grupy , to chyba normalne , przeciez 1,60 to prezent od bukow , narazie zbieram kase zeby zagrac to grubo w stsie ,
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zbieraj i sie potem zdziwisz
Tak jak wielu przedmówców stawiam na Rosję , poneiwaz poukladany sklad + dobry trener+ dobrzy zawodnicy = dobry wynik . EKipe moim zdaniem maja bdb wiecf nie musza sie amrtwic o to , ciekawe jak z pierwszym meczem ,jezeli \wydjzie im jestem pewien ze mgoa dojsc nawet do polfinalu/finalu.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Pytanie - dlaczego Leo nie osiągnął nic w MŚ 06 z Trynidadem? Możecie mnie wyśmiać, ale patrząc na to megaobiektywnym okiem - ekipa T&amp;T nie byli nawet blisko awansu, a rywali mieli jak najbardziej do ogrania..
Wiem, nie ma co porównywać Polski i Trynidadu, ale stawianie na równie MŚ i ME też byłoby błędem. Euro jest zdecydowanie silniej obsadzone, nie zdarzają się słabe ekipy, może prócz gospodarzy. Polska również, jest obecnie w ścisłej europejskiej czołówce, ale nie widzę argumentów, które przemawiałyby za półfinałem dla nas.. Oczywiste, że byłbym w siódmym niebie, gdybyśmy zdobyli medal, ale jeśli tak się stanie to będzie to zasługa w równym stopniu umiejętności i SZCZĘŚCIA.
Ja widzę daleko Rumunów, a po ewentualnej klęsce naszych w grupie kibicuję Chorwatom ????

Go go Polska !! ????
 
krelian 0

krelian

Użytkownik
Ktoś z czwórki: Szwajcaria, Turcja, Chorwacja, Rosja.
Szwajcaria ponieważ jest gospodarzem i posiada naprawdę ciekawy i wyrównany skład (połączenie rutyny z młodością): Hakan Yakin, powracający do wysokiej formy po kontuzji Frei, Blaise N&#39;Kufo który seryjnie strzela gole dla Twente czy też Barnetta itd.
Chorwacja, no cóż tutaj też świetny i szeroki skład, nawet bez Eduardo powinni daleko zajść, a do tego mają trenera który świetnie rozumie się z piłkarzami.
Rosja, widać że piłkarsko poszli w górę, choć ten turniej tak na prawdę pokaże czy tak sie rzeczywiście stało. Mają świetnego trenera który ostatnio gdzie nie pracuje to odnosi jakiś sukces i niezłych piłkarzy, a do tego będą najmniej zmęczeni od innych reprezentacji bo dopiero co niedawno ruszyła u nich liga i to może mieć też znaczenie.
Turcja, hmmm od 2002 nie grali w żadnej wielkiej imprezie, ale trzeba się z nimi liczyć, poziom piłkarski bardzo się tam podniósł przez ostatnie lata, wygrać z nimi będzie bardzo trudno.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Możecie mówić co chcecie,ale wg mnie daleko może zajść również Austria (oby nie kosztem nas...).Jeśli mam dobre info to nigdy nie zdarzyło się w historii tak,żeby gospodarze nie awansowali z grupy.I choć Austria jest uważana za outsiderów nie tylko jeśli chodzi o całe Euro ale i o naszą grupę to mogą oni zajść daleko.A że w piłkę grać potrafią to pokazali już zalążki dobrej gry w przegranym meczu z Holandią 3:4,gdzie prowadzili 3:0...Także jabym ich nie lekceważył i myślę że na pewno warto na nich postawić w meczu z Chorwacją...W meczu z POLSKĄ oczywiście jako PATRIOTA na pewno na nich nie postawię,ale nawet w meczu z Niemcami za mniejszą stawkę na pewno tak,tym bardziej że kurs 7,4 wygląda zachęcająco
edit: a to że warto zwracać uwagę na takie niuanse pokazał choćby dzisiejszy finał MŚ w hokeju na lodzie,gdzie gospodarze ( w tym wypadku Kanadyjczycy) przez 20lat znowu nie zdołali zwyciężyć w końcowym rozrachunku
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Polska i to oczywiste.
Zgrana drużyna przede wszystkim. Nie mamy gwiazd które kluby kupują za 20 mln euro, ale mamy zespół ! To w/g mnie się liczy.
No i taktyka Leo ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sądzę że czarnym koniem będzie reprezentacja Szwecji, ponieważ nie mają aż takich gwiazdeczek by robiły wszystko wokół siebie, oczywiśćie legendarny Larsson, Ibrahimovic, Rosenberg czy Fredrik Ljungberg są profesjonalistami i mają juz swoje lata i nie powinni się bawić w zachowanie CR7. Szwecja ma żelazną obronę gdzie są wysocy obrońcy jak Mellberg który potrafi też pociągnąć akcję skrzydłem i fantastyczny atak gdzie obojętnie jaka wyjdzie formacja ataku bawiąc się czy to zagra Larsson - Ibra, czy Rosenberg - Allback każda obrona innego zespołu będzie czuła respekt. Sądzę że trener Lars Lagerback jesli dobierze dobrą taktyke na zespoły techniczne takie jak Hiszpania, czy Portugalia mogą ich wyeliminować poprzez swoją siłę fizyczną. Jesli Szwecja nie trafi za szybko na Niemcy mogą zajść daleko w tym turnieju.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Myśle że Polska bo Leo wię jak grać na takich imprezach np. MŚ 2006 gdzie ładnie grał Trynigdad &amp; Tobago pod jego wodzą ????
Ale duże szanse na czarnego konia daje Rumunii ???? będą groźni
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Rosja - mają silna lige i świetnego trenera . Wiadomo, że Hidding do czego się ostatnio nie dotknie to zamienia to w złoto.

I nie przesadzajcie z wyczynami Leo bo jak już wspomniał Sawas Leo nic nie osiągnął z T&amp;T na MŚ . Zawodnicy z Trynidadu pokazali , że potrafią walczyc , ale zadnych kożyści z tego nie mieli.
 
Do góry Bottom