>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Mi się wydaję, że Rosja, która ma znakomitych zawodników. Rosyjski futbol liczy się coraz bardziej w Europie. Dziwna ankieta, bo Czechy to potencjalny faworyt, zawsze mocny, więc nie wiem skąd nazywacie go &#39;&#39;czarnym koniem&#39;&#39;.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tak zgadzam sie Rosja naprawde ma swietnych pilkarzy i mysle ze wreszcie moga sie poakzac na finalach z dobrej strony , jezeli wyjda z grupy jestem pewien ze moga spokojnie dojsc do polfinalu lub nawet do finalu ;)Wiadomo w grupie latwo nie beda mieli bo zmierza sie z faworytami Hiszpanami i zawsze groznymi Szwedami oraz niespodziewanymi Grekami.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Możecie mówić co chcecie,ale wg mnie daleko może zajść również Austria (oby nie kosztem nas...).Jeśli mam dobre info to nigdy nie zdarzyło się w historii tak,żeby gospodarze nie awansowali z grupy.I choć Austria jest uważana za outsiderów nie tylko jeśli chodzi o całe Euro ale i o naszą grupę to mogą oni zajść daleko.
W 2000 roku Mistrzostwa Europy organizowały razem Belgia i Holandia. Belgia nie wyszła ze swojej grupy, ale pierwszy mecz turnieju wygrała pokonują Szwecje.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak to już bywa lecz 2 później czego dokonała Korea :?: Więc sędziowie są pobłażliwi w stosunku do Gospodarzy i tak było zawsze
 
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Tak to już bywa lecz 2 później czego dokonała Korea :?: Więc sędziowie są pobłażliwi w stosunku do Gospodarzy i tak było zawsze
Na ostatnich MŚ sędziowie pomagali gospodarzom jak mogli :p szcególnie z meczu z Argentyną - po których gospodarze powinni odpaść - ale co sie odwlecze to nie uciecze :p
Korea to szczególny przypadek - w meczu z Hiszpanią sędziowie nie zaliczyli dwóch PRAWIDŁOWO zdobytych bramek ????
 
julez 27

julez

Użytkownik
Rumunia bez szans... z tej grupy jaką ma to oni nie wyjdą...ba nawet 3 miejsca nie będzie.
 
leom 0

leom

Użytkownik
Oddałem głos na Chorwację ...wydaje mi się , że ona może dużo zwojować .

Drugim konikiem jest Polska no ale zobaczymy jak się to potoczy
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
I mi wydaje się, że w końcu Polska pokaże na co ją stać. Po pierwsze historyczny awans do fazy grupowej. Po drugie Leo to dobry trener i kawał stratego, który na poważnie podchodzi do sprawy naszej kadry. W końcu w składzie widac jakieś zmiany i młodszych zawodników. Smolarek może pokazać dobry futbol. Po rego przejsciu do Racingu drużyna zaczeła lepiej grać. Krzynówek to stary wyga, które zawsze swoje robił. Boruc w formie no i mamy jeszcze Rogera co może motywowac innych zawodników do lepszej gry. Moim zdaniem w meczu z Niemcami padnie remis...
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
akurat Boruc jest w życiowej formie, którys z gracz Milanu bodajze Pirlo powiedział że Boruc to czolowka Europy i napewno byłby wzmocnieniem i warto dac za niego kazda sume. Roger się zadomowił w kadrze boją sie go nawet niemieccy dziennikarze, mowią że Leo szykuje na nich tajną broń????, i że Roger gra podobnie do Ballacka ???? a więc wszystko przemawia za tym ze Polska nie wypadnie najgorzej:]
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Sporo namieszać mogą Chorwacja i Rumunia. Oba zespoły wygrały swoje - silne grupy w eliminacjach. Nie ma może u nich wielkich gwiazd ale ci piłkarze tworzą zgrane drużyny, są to ekipy grające naprawdę skuteczną i ładną piłkę. Choć z drugiej strony uważam, że na tych mistrzostwach nie będzie wielkich niespodzianek, ale jeśli miałyby jakieś wystąpić sprawią je te dwie reprezentacje.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Ehhh po ty co Polska pokazałą w mecz z Macedonią to żalll ???? Ale i w meczu z Albanią też nie było tak świetnie jak wszyscy wyczekiwali więc ja teraz myśle że Chorowacja coś pokaże ???? Ale tu też obawiał bym się groźnej w tym sezonie Holandi która chce wygrac Euro2008 pod wodzą Marco Van Bastena ???? No ale życze powodzenia naszym Orłom mam jednak taką cichcą nadzieje że to oni zdąbędą puchar ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Większość userów pisze po tym co pokazali Polacy w tym meczu..., co pokazali w tamtym meczu...Wystarczy spojrzeć na inne wyniki meczów towarzyskich i wtedy zrozumie się ze to tylko mecze kontrolne. Jak by iść tym tropem to należaloby skreślić choćby niemców po tym co pokazali z Białorusią, a przecież wiadomo ze nalezą do faworytów i nalezec będą bez względu na wyniki meczów towarzyskich. A z oceną naszej kadry nalezy poczekac do pierwszego meczu z Niemcami.
 
legend 0

legend

Użytkownik
Ja uwazam ze jednak czarnym koniem mistrzostw moze byc Polska, jednak dobra forme prezentuje rowniez rosja. Mysle ze walka bedzie zacieta i wyrownana ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem nie można z góry zakładać że Polska będzie czarnym koniem każdy z nas tego chce prawada :?: Jednak trzeba patrzeć realnie jeżeli się uda to uda jeżeli nie to trudno ponieważ to 1 mistrzostwa Leo i odrazu bóg nie uczynił świata idealnego dlatego trzeba konsekwetnie na to patrzeć i z głową bo jeżeli będziemy podpaleni to niema co mówić kto będzie mistrzem. Tyle ode mnie ????
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Odsylam do wikipedii, bo nie sa to pierwsze mistrzostwa Beenhakkera:
# 1/8 finału Mundialu 1990 z reprezentacją Holandii
# awans do Mundialu 1994 z reprezentacją Arabii Saudyjskiej
# awans do Mundialu 2006 i start w tym turnieju (faza grupowa) z reprezentacją Trynidadu i Tobago
 
Do góry Bottom