>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

Status
Zamknięty.
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Wypowiedź kolegi wyżej nic dodać nic ująć ;-). Myślę ,że Serbowie ale to tylko wyłącznie w przypadku kiedy wyjdą z grupy inne reprezentacje jakoś mi nie leżą chyba że zastanowić się wokół &#39;&#39;polskiej&#39;&#39; grupy i spojrzeć ponownie na stary kontynent Słowenia ,Słowacja ? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak dla mnie czarnym koniem turnieju zostanie Ghana. Nie mówię tutaj o wyjściu z grupy, według mnie stać ich nawet na medal. To niesamowicie atletyczna drużyna ze znakomitą drugą linią. Essien, Muntari, Asamoah, Badu, Boateng czy Appiach nie mają żadnych limitów. Mogą biegać bez końca. A wiadomo jakie znaczenie odgrywało przygotowanie kondycyjne w poprzednich mistrzostwach. Obrona traciła bardzo mało bramek w eliminacjach jak również w PNA. Nie licząc pierwszego meczu z WKS potem stracili tylko jedną bramkę, w finale przeciwko Egiptowi. W ogóle w PNA zaprezentowali się b.dobrze a grali bez Essiena. Bramkarz jak na warunki afrykańskie nie najgorszy.
W ataku może świecić gwiazda MŚ U20 Dominic Adiyiah który uważany jest za jednego z najzdolniejszych napastników we Włoszech (gra w Milanie). Wielka szkoda, że Mario Balotelli nie chciał grać w reprezentacji Ghany bo byłaby to według mnie najlepsza drużyna z Afryki od wielu lat. Ale i tak wierzę w ich sukces na turnieju w RPA. Grupa do przejścia, potem ktoś z grupy C. Myślę, że ćwierćfinał a nawet półfinał w zasięgu.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Moim zdaniem czarnym koniem mistrzostw będzie: MEKSYK


W meczu dwóch drużyn przygotowujących się do finałów mistrzostw świata w RPA reprezentacja Meksyku pokonała Chile 1:0. Jedynego gola w 14. minucie zdobył Alberto Medina. Wcześniej Piłkarze Meksyku zremisowali z reprezentacją Ekwadoru 0:0 w towarzyskim meczu w East Rutherford (USA). Było to spotkanie w ramach przygotowań do startu w finałach mistrzostw świata w RPA, które rozpoczną się 11 czerwca. Na trybunach zasiadło 77 507 widzów. Co widać? Nie tracą wcale bramek. Mają solidna obronę z Rafael Marquez, Ricardo Osorio, Francisco Rodriguez i Hector Moreno.

W zbliżającym się mundialu Meksyk w grupie A zagra z gospodarzami turnieju, Urugwajem oraz Francją.

Są oni obok Francji moim zdaniem głównym faworytem do upuszczenia tej grupy i odprawienia z kwitkiem Urugwaju i RPA.

Siłę ognia pokazali w eliminacjach, przez które przeszli jak burza, zreszta tradycyjnie jak co 4 lata ???? a strzelać bramki ma kto: Carlos Vela (Arsenal FC) Javier Hernandez (Manchester United)

Osobiście widze Meksyk jako niespodziankę tych mistrzostw i całkiem realny jest ich awans nawet do ćwierćfianłu...
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Oczywiście, jak napisałem już w tym wątku Meksyk na MŚ jest zawsze groźny, gdyż jest mistrzem osiągania remisów i wygranych typu 1-0. Meksykanie mają naprawdę ciekawą drużynę, która jest misz-maszem między młodością i starością. Doświadczeni Blanco, Marquez, walczak Torrado, Perez, czy Franco wzmocnieni braćmi dos Santos, Velą, Hernandezem, fenomenalnym Guardado i Ochoą mogą namieszać, choć z grupy z Francuzami, gospodarzami i Urugwajem wyjść wcale łatwo nie będzie. Meksyk wprawdzie potrafi wychodzić z grupy, co udowodnił na kilku ostatnich MŚ, lecz najczęściej odpada w 1/8, co jest również prawdopodobne na tych MŚ, acz JA osobiście wyżej stawiam szanse Urugwaju. Wszystko zależeć będzie oczywiście od postawy Francuzów, którzy biorąc pod uwagę atmosferę wokół ich kadry mogą zaliczyć konkretny, kompletny blamaż.
Oczywiście można poddawać analizie Meksyk, jako czarnego konia tych MŚ, ale jaki sens ma wypisywanie takich farmazonów.
Siłę ognia pokazali w eliminacjach, przez które przeszli jak burza, zreszta tradycyjnie jak co 4 lata ????
To były najgorsze eliminacje Meksyku odkąd interesuję się futbolem, czyli jakieś 20 lat. Drużyna początkowo prowadzona przez Svena Jorana szła od blamażu do blamażu. Najpierw ledwo wyszła z grupy kwalifikacyjnej, co uczyniła raptem lepszą różnicą bramek od Jamajki. Zajęła w niej 2 miejsce za Hondurasem. A potem w kolejnej fazie przegrała trzy mecze: dwa z U.S.A i jeden z Hondurasem, wygrywając jedynie z Kostaryką. I w ten sposób, przy bilansie 1-3 w meczach i 3-7 w bramkach, pożegnał się z reprą &quot;pożal się boże&quot; Sven, a przyszedł Aguirre, który stopniowo poukładał drużynę - na szczęście dla Meksykanów - i choć przegrał pierwszy mecz z Salwadorem to potem nie przegrał sześciu meczów z rzędu i udało mu się wprowadzić Meksyk do MŚ. Potrafił wygrać z U.S.A, czy Hondurasem, ale również zremisować u siebie z Trynidadem i Tobago.
Tak, więc potencjał Meksyku jest spory, jednocześnie eliminacje to była dla Meksykanów męczarnia.
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
Czrnym koniem moze byc i chcialbym tego zeby nim byla druzyna WKS, maja niesamowicie duzy potencjal, no i w koncu graja na swoim kontynencie, a ze jak juz wiadomo na kazdym mundialu zdarza sie jakas niespodzianka wlasnie oni nia beda ???? mimo trudnej grupy wyladuja na drugim miejscu i dalej bedzie juz wszystko zalezalo od szczescia ????
 
M 0

mateusz2343

Użytkownik
Wg mnie niespodzianke moze sprawić druzyna Ghany ktorą bardzo dobrze sie prezentowala w poprzednich MŚ ????
Również Wybrzeze Kosci ma drogbe i zawodników ktorzy wiedzą o co chodzi w piłce wiec zobaczymy ????
Sport pokaze
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Czarnym koniem będzie Serbia.....
Bardzo mocna ekipa.
W tym momencie jest to bardzo poukładany zespół ze świetnymi graczami.
Mają ciekawą grupę i po zaciętej walce zapewne wyjdą z niej z Niemcami.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Zapominacie panowie o reprezentacji Stanów Zjednoczonych, która namieszała na Pucharze Konfederacji rok temu. Jest to drużyna pewna siebie, nikogo się nie boją co pokazały mecze z Hiszpanią i Brazylią. Może nie mają wielkich piłkarzy, technicznie także nie powalają na kolana, nadrabiają wybieganiem i siłą fizyczną, mają ten charakter do walki (Polakom czasami go brakuje). Uważam iż jest to drużyna nieprzewidywalna, mogą sprawić niejedną niespodziankę lub nawet nie wyjśc z grupy. Mogą być czarnym koniem
Nierozumiem ludzi którzy oceniają szanse poszczególnych ekip po spotkaniach towarzyskich, prawda jest taka, że mało kto w sztabie szkoleniowym reprezentacji przywiązuje wagę do wyniku, ważniejsze jest wtedy sprawdzenie piłkarzy, ustawienie najlepszej taktyki, rotacje na wszystkich pozycjach, ogranie ich ze sobą, zrealizowanie tego co trener sobie założył. Bywa też tak, że federacja wybiera sobie przeciwnika, który przypomina stylem gry drużynę z którą przyjdzie im się zmierzyć w turnieju finałowym. Co do eleminacji, także nie ma co się na nie powoływać ponieważ turnieje rządzą sie swoimi prawami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak to wczoraj powiedział Iwański komentując mecz Polski z Serbią że w RPA będzie w czasie turnieju zima może nie perfidna zima ale deszczowa zima. Dlatego też takie warunki będą raczej bardziej przemawiać za drużynami które nie powinny mieć problemu z takimi warunkami. Dlatego też typowanie Serbii , RPA czy WKS jako czarnego konia turnieju jest w pełni uzasadnione i realne. Sądze że taki zespół przy odrobinie szczęścia do półfinałów dojść może ale raczej nic więcej.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Jak to wczoraj powiedział Iwański komentując mecz Polski z Serbią że w RPA będzie w czasie turnieju zima może nie perfidna zima ale deszczowa zima. Dlatego też takie warunki będą raczej bardziej przemawiać za drużynami które nie powinny mieć problemu z takimi warunkami. Dlatego też typowanie Serbii , RPA czy WKS jako czarnego konia turnieju jest w pełni uzasadnione i realne. Sądze że taki zespół przy odrobinie szczęścia do półfinałów dojść może ale raczej nic więcej.
Nie wiem o jakiej deszczowej zimie mówisz ale na pucharze konfederacji w tamtym roku nie było deszczu na żadnym z 16 meczów.Więc jak będzie padało chociaż na jednym meczu na mundialu to już będzie dobrze.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wczoraj na meczu Polski Iwański mówił że na turniej przewidywane jest sporo opadów i wogóle mają być to deszczowe mistrzostwa. Dla mniej lepiej nawet żeby nie padało bo nie będzie tłumaczenia że pogoda czy coś.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Wczoraj na meczu Polski Iwański mówił że na turniej przewidywane jest sporo opadów i wogóle mają być to deszczowe mistrzostwa. Dla mniej lepiej nawet żeby nie padało bo nie będzie tłumaczenia że pogoda czy coś.
Wiem że Iwański tak mówił bo oglądałem ten mecz ale nie wiem skąd on wziął takie wiadomości skoro w tamtym roku w RPA na pucharze konfederacji rozegrano 16 meczów i na ani jednym nie padał deszcz.
Pogoda na najbliższe dni w RPA zapowiada że będzie bardzo słonecznie a temperatura będzie oscylowała w granicach 20 C , więc nie wiem co to za bzdury że będą to deszczowe mistrzostwa.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Wiem że Iwański tak mówił bo oglądałem ten mecz ale nie wiem skąd on wziął takie wiadomości skoro w tamtym roku w RPA na pucharze konfederacji rozegrano 16 meczów i na ani jednym nie padał deszcz.
Pogoda na najbliższe dni w RPA zapowiada że będzie bardzo słonecznie a temperatura będzie oscylowała w granicach 20 C , więc nie wiem co to za bzdury że będą to deszczowe mistrzostwa.
Pogoda na pierwszy tydzień mistrzostw

http://www.meteoprog.pl/pl/review/Johannesburg/

Trochę deszczu tu widać, chociaż wszystko zależy od strony na jakiej sprawdzasz http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/monthly/SFXX0023
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
z głowy raczej nie wyciągnął tych wiadomości więc musiał mieć jakieś źródło. w RPA jest dość zróżnicowany klimat więc z pogodą może być różnie. Dziś zapowiadają 20 stopni a za tydzień może być mokro. zresztą to nie na temat trochę
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
To tylko pogoda jaka będzie panowała w Johannesburgu a przecież to tylko jedno z miast mistrzostw , poza tym jest napisane że będzie niewielki deszcz a nie takie ulewy jak wczoraj przy meczu Polaków więc to co mówił Iwański że pogoda będzie zbliżona do wczorajszej to bzdury.
Nie nerwujsja jak to mawiał klasyk. Podałem przykład jednego miasta, jeśli ktoś chce więcej to może wyszukać w googlach. Takich ulew jak to widzieliśmy wczoraj pewnie nie będzie.
Wracając do tematu stawiałbym na Urugwaj , no i wypadałoby żeby któryś afrykańskich zespołów dobrze wypadł.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Ja sądzę, że Nigeria.
Łatwa grupa, nie powinni mieć kłopotów z awansem do 1/8. Korea Południowa i Grecja to zespoły słabsze od Nigeryjczyków, poza tym będzie sprzyjało im to, że grają na swoim kontynencie. Według mnie zajmą drugie miejsce w grupie B i trafią na zwycięzcę grupy A.
A tam jest słaba Francja, oraz Meksyk, Urugwaj i RPA, które są absolutnie w zasięgu Nigeryjczyków.
 
other 60

other

Użytkownik
Duńczycy są nieobliczalni. Mogą ugrać na tym Mundialu doprawdy wiele. Wygrali eliminacje, mając w grupie Portugalię i Szwecję. Udowodnili, iż są mocni. W mistrzostwach będą rywalizować w grupie E. Razem z Holandią, Japonią i Kamerunem. I o wyjście z grupy powinni być spokojni, a nawet powalczą o pierwsze miejsce z Oranje.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zgodzę się że Duńczycy mogą być czarnym koniem ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem że o wyjscie z grupy mogą być pewni. Kamerun i Japonia to również bardzo dobre ekipy mające dobrych bądź świetnych zawodników. O II miejsce napewno powalczą te 3 zespoły bo nie wyobrażam sobie aby Holania która zawsze na turniejach gra w fazie grupowej piękny futbol nie poradziła sobie z tymi ekipami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom