>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dla mnie czarnym koniem tych Mistrzostw Świata będzie Meksyk.
Grupe mają wyrównana co prawda i znajduje się w niej gospodarz, a wszyscy już piszą, że swoim pomagają ściany. Jednak ja sądze że nie ma się co tak tym sugerowac. Potencjał RPA jest marny, Francuzi jak grają każdy widzi... Urugwaj ma super duet z przodu Forlan - Suarez. A więc dlaczego Mexico? A dlatego, że ich skład i styl gry może się podobac. Miałem okazje oglądac ich ostatnie mecze i analizowałem także spotkanei z Anglikami na Wembley.
Ich skład to istna mieszanka wybuchowa graczy niezwykle utalentowanych z zawodnikami doświadczonymi. Do grupy doświadczonych można zapisac Marqueza, Salcido i Osorio, a więc trzon defensywy mamy bardzo doświadczony. A to podstawa dobrego zespołu. Idąc dalej w pomocy mamy Andersa Guardado z Deportivo La Coruna. w ataku to już istna bolączka dla trenera na kogo ma postawic. Vela, Dos Santos, Hernandez to gracze niezwykle utalentowani, wydaje się, że obecnie to właśnie to trio utworzy linie napadu, ale nie należy zapominac jeszce o Guillermo Franco i Cuathemocu Blanco. Ten drugi mimo iż 37 letni to nadal potrafi kapitalną piłką obsłużyc partnera. Na końcówki na pewno się przyda. A jest jeszcze gracz który może nie jest na tyle znany fanom w Europie, mowa o Pablo Barrera, typowy joker, jakiego chciałoby miec wielu szkoleniowców. Przebojowy, potrafi dryblowac i z niesamowitym ciągiem na bramke rywali.
Co rusz słyszy się o tym jak dobrze młodzi Meksykanie spisują się w Mistrzostwach Świata u17 czy u19. Zajmują tam dobre miejsca, to wcale nie jest dzieło przypadku, poprostu dobry system szkolenia i talenty pokroju Veli czy Geovaniego dos Santosa. To może byc ich mundial i chciałbym żeby tak też się stało;)
Dzisiaj miałem okazje obejrzec Mexico w meczu z Italią i jestem naprawde zbudowany tym co pokazali. Długie utrzymywanie się przy piłce, sporo wymina z klepki i dużo okazji na gole. Zdominowali ustępujących(bo nie daje szans Makaronom by powtórzyli sukces) Mistrzów Świata Włochów i wygrali zasłużenie. Mi się podobali w tym meczu. To czy okażą się czarnym koniem będzie zależec od meczu otwarcia, ale myślę że spokojnie są w stanie pokonac RPA. Po niedizeli zamierzam zagrac właśnie już piątkowy mecz RPA - Mexico. Obencie kursy są ciekawe bo w granicach @2,55.

Drużyna Meksyku ...

...i przepiękna fanka tego zespołu :*:cool:
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Większość tutaj wymienia Meksyk ,Danię ,Serbię hmm może i słusznie. Przypominam ,że Chile i Paragwaj miały tylko punkt straty do wielkiej Brazylii. Stawiam również na Urugwaj ,chociaż mają bardzo ciężką grupę. A czarnym koniem myślę ,że będzie USA o ile wyjdą z grupy jako piersi mogą zajść daleko. Bo tak to w 1/8 spotkają się pewnie z Niemcami.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No wlasnie. Wszyscy nagle zapomnieli o druzynie USA ktora juz w zeszle mistrzostwa pokazala ze maja potencjal do tego sukcesy w pucharze konfederacji gdzie prowadzili juz chyba 2:0 nawet z Brazylia. W grupie maja Anglie z wracajacym do siebie Ronneyem, kontuzjowanym Rio i cala mieszanka wybuchowa w postaci takiego Croucha. Zespol z Wielkiej Brytanii ma na sobie ogromna presje kibicow. A gracze z USA dostana kopa w tylek i wybiegna by zrownac z murawa kazdego przeciwnika. Jako czarny kon jak najbardziej...
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
z meksykiem jestem w stanie się zgodzić.
Ciekaw jestem występu Argentyny. pokłada się w nich duże nadzieje.

zawsze lubiłem Holandię, ale jakoś zawsze po drodze odpadali

Ja zamiast typować czarnego konia, chciałbym, żeby Brazylia odpadła jak najszybciej sie da! ???? i to by była niejako niespodzianka


Licze też na to, że francja i włochy odpadną równie szybko ????

Argentyna, Meksyk, Niemcy, Anglia, Holandia no i Hiszpania. gdzieś tu jest mistrz ????
 
H 0

halu_uche

Użytkownik
Wg mnie czarnym koniem turnieju będzie Słowacja. Mucha doskonale przygotowany do turnieju przez trenera Dowhania, a do tego fantastyczny rozgrywający Martin Hamsik. Grupę mają dość &quot;łatwą&quot;, więc są spore szanse, ze awansują do fazy pucharowej, a tam mogą się dziać cuda. Drugim kandydatem dla mnie jest repr. Danii.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
ja po cichu licze na Urugwaj Niezly bramkarz solidna obrona no i przede wszystkim swietny atak Suarez- Forlan Grupa nie taka trudna da rade przejsc dalej moze nawet z 1miejsca a wtedy moze byc ciekawie Pozatym kibicuje WKS Chile i Australii
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
w mojej opinii czarnym koniem może zostać USA, mają wyrównany skład, są w przystępnej grupie co daje im odrazy handicap w postaci awansu z grupy, do tego pozytywnie zaskoczyli podczas ubiegło rocznego pucharu konfederacji, myślę że jeśli utrzymali formę to śmiało mogą powalczyć z każdym
 
C 0

czaja16

Użytkownik
Moim zdaniem RPA dojdzie daleko . Dlaczego ? Reprezentanci tego kraju beda grali u siebie , nie beda czuli presji przeciwnika , przy wielotysiecznej publicznosci moga dojsc nawet do polfinalu . Zawsze jest tak ze gospodarz dochodzi daleko , a jezeli zagraja z sercem to moga dojsc jeszcze dalej , RPA wedlug bukmacherow nie jest faworytem do wyjscia z grupy ale zdolaja przy swoich kibicach zdolaja wygrac . Nie zapominajcie ze kibic to 12 zawodnik !!!
Trafnych typow ;) i samych ✅ na kuponach
 
wroblos 14

wroblos

Użytkownik
Ja typuję że czarnym koniem Mistrzostw Świata w RPA będzie Meksyk.Maja wielu młodych i dobrych piłkarzy np Carlos Vela zawodnik Arsenalu Londyn.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Reprezentanci tego kraju beda grali u siebie , nie beda czuli presji przeciwnika
Bzdura przez duże &#39; b &#39; tym większa presja ciąży na nich przez to, że są gospodarzami mistrzostw.
Zawsze jest tak ze gospodarz dochodzi daleko , a jezeli zagraja z sercem to moga dojsc jeszcze dalej
To Ci się romantyk włączył, a myślisz, że któraś drużyna na MŚ nie będzie grała na 100 czy nawet 110% swoich możliwości? A o tym, że gospodarz niekoniecznie zawsze dochodzi daleko niech świadczy chociażby przykład Austrii na ostatnich ME.
Nie zapominajcie ze kibic to 12 zawodnik !!!
Ci kibice w Afryce to chyba tylko mogą denerwować robieniem tego tumultu z trąbek, nie wiem komu może to pomagać bo samym zawodnikom na pewno nie (o czym wypowiadali się często w wywiadach).
 
J 19

jajo

Użytkownik
Tyle, że ta wypowiadali się polscy zawodnicy, może inni europejski. Natomiast dla Afrykańczyków to norma, stąd wuwuzele mogą być ich atutetem, który nie tylko im pomaga, ale jeszcze deprymował Europejczyków.
Sam się boję, że to ustrojstwo zepsuje mi mundial
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Tyle, że ta wypowiadali się polscy zawodnicy (...)
Nie, mi chodziło o zagranicznych piłkarzy, którzy wystąpią na MŚ - pytani byli czy atmosfera na trybunach nie będzie im przeszkadzać, jak Polacy mogli się w tym wypadku wypowiadać, jeśli na MŚ nie wystąpią ;) (wśród tych zagranicznych niezbyt pamiętam kto się wypowiadał, ale na pewno Anglik chyba Gerrard, jakiś Francuz i paru innych).
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Czarny koń - Portugalia. Uwielbiam patrzeć jak grają. Prawda eliminacje mieli koszmarne, mecze towarzyskie bez polotu. Fakt, faktem są w turnieju finałowym. Dopiero teraz zaczyna się prawdziwy futbol. Mundial, nikt nie odpuszcza. Portugalia w ostatnich latach pokazała, że jest drużyną pucharowa. Zachodziła wysoko w ostatnich MŚ oraz ME. Wg mnie mają niesamowitych kibiców, genialnego trenera, który jak na razie jest krytykowany. Wylewa się niego sterty pomyj. Teraz mam nadzieję, udowodni wszystkim niedowiarkom ile jest wart. Za Portugalią przemawia wiele czynników. Mają niesamowicie mocną kadrę z przodu. Wielu graczy w gra w najlepszych ligach. Wszyscy mówią o Hiszpanii, Niemcach, Brazylii, Argentynie. Portugalia jest gdzieś w drugim szeregu. Jednak zdecydowanie lepiej atakuje się z drugiego miejsca, niż z pozycji faworyta. Rozumiem, może to was teraz śmieszyć. Budzić dziwne reakcje, ale wg mnie Portugalia będzie odkryciem MS. Może nie zostanie mistrzem, ale zagra niesamowity turniej. To nie są Anglicy, którzy piłkę kopią, a Portugalczycy, którzy piłkę pieszczą. Przychodzi na myśl pewna książka... Pasja milionów... ????
PS. Taka mała dygresja, odnośnie siatkówki. Brazylia w latach świetności, przegrywała pierwsze spotkanie turnieju, a potem niszczyła każdego. Chciałbym, aby Portugalia w tym roku wzniosła Puchar Świata. Jak będzie pożyjemy zobaczymy...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Dla mnie faworyt to jest Brazylia, Argentyna, Hiszpania... Jak tych zespołów nie będzie w finale, to będzie to niespodzianka. Portugalia nawet faworytem grupy nie jest, można nawet powiedzieć, że gra w &quot;grupie śmierci&quot;. Buki zresztą tez ich tak traktują. Kurs jest na Portugalię w Expekcie jest 26. Są na 9 miejscu w &quot;rankingu papierowych faworytów&quot;. Nie napiszę przecież, że liczę na Nową Zelandie. Byłbym idiotą, co nie znaczy, że im życzę żle. Pojęcie faworyt można różnie odbierać.
&quot;czarny koń `ktoś, kto nieoczekiwanie zwycięża, odgrywa wielkę rolę w jakichś wydarzeniach, choć nikt się tego nie spodziewał.Młody Szwajcar okazał się czarnym koniem w skokach narciarskich na olimpiadzie w Salt Lake City. Spodziewano się raczej zwycięstwa Polaka lub Niemca.&quot;
Podręczny słownik frazeologiczny
, pod redakcją Katarzyny Głowińskiej, rok wydania 2008.
Wg mnie nie wielu liczy na Portugalię, a większość jak już mówiłem na Brazylię, Hiszpanię, Argentynę. Dla mnie Portugalia może zostać czarnym koniem tego turnieju, tym bardziej że liczy na nią nie wielu. Oni fanów mogą dopiero zyskiwać swoją dobrą grą, z meczu na mecz. A to, że mają aspiracje, to inna sprawa. Polacy też mieli aspiracje pojechać na mundial...
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Czarny koń? Hmmm, a nie myślicie, że może być to jakaś drużyna Afrykańska.. Nigeria, Ghana, WKS... Myśle, że najdalej zajdzie drużyna Ghany. W grupie z Niemcami, Serbią, NZ. Wyjdzie z 2 miejsca ???? W 1/16 teoretycznie według mnie może spotać się z Anglią. Myślę, że Ghana to zespół, który może powalczyc. Sam Puchar Narodów Afryki pokazał, że nie jest to drużyna skazana na pożarcie ;) Mimo, że nie zagra Essien. Najlepszym zawodnikiem tej druzyny może okazać się Asamoah Gyan.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A ja powiem ciekawie że moim czarnym koniem jest Urugwaj, wystarczy zobaczyć w tym sezonie formę Suareza z ajaxu i Forlana który wygrał dla athletico LE mają w składzie jeszcze paru niekawych graczy licze na nich ;)
ja po cichu licze na Urugwaj Niezly bramkarz solidna obrona no i przede wszystkim swietny atak Suarez- Forlan Grupa nie taka trudna da rade przejsc dalej moze nawet z 1miejsca a wtedy moze byc ciekawie Pozatym kibicuje WKS Chile i Australii


Tylko tym napastnikom musi mieć jeszcze kto podawać. Poza tym to nie jest zbyt poukładana drużyna.
Jeżeli chodzi o czarnego konia to ja szukałbym również w Ameryce Płd., ale stawiałbym na Paragwaj. Mają młodą, kreatywną drużynę, świetnych napastników. Niektórzy gracze może nie są tak znani, ale to tylko dlatego, że grają w Ameryce Płd., a nie w Europie. Także wg mnie prędzej Paragwaj niż Urugwaj, Urusów nie widzę nawet w 1/8.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Hmm, czarnym koniem według mnie może byc już wiele razy wymieniany Meksyk. Nie będę się powtarzac dlaczego, bo było to wyjaśniane nie raz i nie dwa. Jestem również ciekaw postawy Serbów, przy odrobinie szczęścia oni też mogą coś namieszają na tym mundialu. Wiadomo, bałkański temperament + niezłe zdolności piłkarskie i może coś z tego będzie. Nazwiska piłkarzy tej reprezentacji nie są już od dawna na świecie anonimowe.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Meksyk wg mnie z grupy nie wyjdzie, przereklamowani są.
Czarnym koniem jak najbardziej Serbia gdzie dotarła w moich przewidywaniach Unibetu do 1/2 ????
mają dobry skład, słabą grupe bo Ghana w tych MŚ raczej nic nie pokaże
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom