>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
co nie potwierdzili ? pokazali dobry futbol , w pierwszej połowie całkowicie zdominowali rywala na 35 min. Grali z gospodarzem dlatego grało się 2x ciężej. Ja tam dalej sądzę że Meksyk może dużo namieszać. Dos Santos , Franko , Vela i potem Blanco ładnie dawali radę w ofensywie.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
co nie potwierdzili ? pokazali dobry futbol , w pierwszej połowie całkowicie zdominowali rywala na 35 min. Grali z gospodarzem dlatego grało się 2x ciężej. Ja tam dalej sądzę że Meksyk może dużo namieszać. Dos Santos , Franko , Vela i potem Blanco ładnie dawali radę w ofensywie.
Chyba żartujesz? Blanco dawał radę w ofensywie? Przecież on po 5 min miał już skurcze od biegania i był zalany potem... Dos Santos coś tam próbował, ale to za mało, Vela bez szału poza tym jednym podaniem do Franko.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Blanco grał bardziej takiego pomocnika. Kilka razy ładnie dograł do nogi po czym mogły być groźne akcje. W pierwszej połowie Dos Santos , Vela i Franko robili tyle zamieszania że RPA nie wiedziało co się dzieję i nie próbuj mi wpierać czego innego bo każdy inaczej &quot;interpretuje&quot; mecze.
 
N 0

nani

Użytkownik
Czarny koń - Paragwaj. Mają bardzo młodą, silną ekipę, która jest głodna gry. Osobiście uważam, że są oni w stanie mocno namieszać i wyeliminować niejednego faworyta. Ciekawe jak poradzą sobie z presją wielkich zawodów, jednak wierzę w nich mocno, bo piłkarsko stać ich na wiele - bardzo wiele,.
 
N 0

noname92

Użytkownik
Moim zdaniem Chile sporo namiesza, prawdziwym sprawdzianem dla nich będzie mecz z Hiszpanią. Myślę że nie jednemu faworytowi ta drużyna wda się we znaki.
 
S 0

skyline-

Użytkownik
Myślę, że Wybrzeże Kości Słoniowej zajdzie dość daleko w tegorocznych Mistrzostwach Świata. Już niedługo zobaczymy, jak poradzą sobie z Portugalią, jeżeli z nimi wygrają, to wyjdą z grupy. Ciekawą piłkę możemy zobaczyć też w wykonaniu Urugwaju.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ja myślę również , że WKS może daleko zajść, zobaczymy jak to będzie wyglądało w meczu z Portugalią. Ale stawiam też na Paragwaj i Chile.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Czarny koń - Paragwaj. Mają bardzo młodą, silną ekipę, która jest głodna gry. Osobiście uważam, że są oni w stanie mocno namieszać i wyeliminować niejednego faworyta. Ciekawe jak poradzą sobie z presją wielkich zawodów, jednak wierzę w nich mocno, bo piłkarsko stać ich na wiele - bardzo wiele,.
Paragwaj ma jedną z najstarszych ekip, z tego co wiem. Co prawda pokazali chęć walki w meczu z Włochami, i mam nadzieję, że uda im się coś zdziałać. jak będzie, zobaczymy, na razie 1pkt jest :cool:
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej prezentuje europejski styl gry, zagrali równy mecz z Portugalią, i uważam że daleko zajdą w tym turnieju.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zdecydowanie Urugwaj.
to napisał byś jeszcze ze 2 zdania dlaczego tak.

Ja bym na Urugwaj za bardzo nie stawiał. Remis ze słabą Francją po bezbarwnej grze i 3:0 z RPA które co jak co ale jest jedną ze słabszych ekip tych mistrzostw. Zobaczymy co jeszcze z Meksykiem pokażą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom