>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 207 Bukmacher Toto-Mix
(Siatkówka-Plus Liga) Zawiercie - Czarni Radom typ 2 kurs 1.90
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 208 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka-Liga Mistrzów) Omonia Nicosia - Jastrzębski Węgiel (Handicap +18.5) typ 1 kurs 1.75
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 209 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka- Plus Liga) Cuprum Lubin - Resovia (Handicap -1.5 seta) typ 2 kurs 1.90
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 210 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka - Plus Liga) Będzin - Bielsko Biała (Handicap -2.5 seta) typ 1 kurs 2.60

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 211 Bukmacher Toto-Mix
(Siatkówka - Plus Liga) Bielsko Biała - Szczecin (Handicap +1.5 seta) typ 1 kurs 2.30
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 212 Bukmacher Toto-Mix
(Tenis) Carreno Busta - Dimitrov (Handicap gemowy +4.5) typ 1 kurs 1.70
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 213 Bukmacher Toto-Mix

Kielce - Trefl Gdańsk (-2,5 seta) typ 2 kurs 1.85

Jeśli chodzi o Gdańsk to nie ma się co dużo rozpisywać zespół gra świetną siatkówkę przegrał jedynie z Espadonem oraz Katowicami. Wygrał z Olsztynem w meczu wyjazdowym w tie-breaku. Zwycięstwo w Rzeszowie w 3 setach. U siebie zwycięstwo w 3 setach z Będzinem. Na wyjedzie zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem w tie-breaku. Została jeszcze do pokonania z silniejszych zespołów ZAKSA i myślę że są w stanie grać z nimi na najwyższym poziomie. Dzisiaj typuje wynik który myśle że zakończy się w 3 setach. Kielce u siebie jak i na wyjezdzie gra bardzo słabo wręcz same porażki. Ostatnio wygrali u siebie z Będzinem w 4 setach. Z Szczecinem porazka w 3 setach,Katowicami równiez w 3 setach, Warszawa i Bydgoszczą także w 3 setach. Myślę że spokojnie tutaj zespół z Gdańska bez straty seta wywiezie całą pule.Pozdrawiam trzymajcie się.

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 500 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 214 Bukmacher Toto-Mix

(Piłka nożna) Legia - Górnik
typ 1 kurs 1.80
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 500 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 215 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka) Piła - Proxima Kraków typ 1 kurs 1.65
Zespół z Piły wygrał ostatnia z Budowlanymi Łódź w meczu wyjazdowym. Porażka z najlepszym zespołem w siatkówce kobiet w naszej lidze z Chemikiem Police ,ale w 4 setach więc jak widzimy walczyły Pilanki. Natomiast Proxima Kraków przegrała gładko w 3 setach. Pilanki wygrały z dobrze prezentującą się drużyną z Dąbrowy Górniczej wygrywając w 3 setach. Przegrana z Łódz 3 setach oraz porazką z Wrocławiem udało się ugrać Wrocławiu jedynie seta. Jeśli chodzi o kadrę z lekką przewagą jest zespół z Piły przynajmniej na papierze. Dodatkowym smaczkiem jest że Pilanki ten mecz zagrają u siebie.
Jeśli chodzi o zespół z Proxima Kraków przegrana w 4 setach z Muszyną oraz ŁKS-em. Porażka po 5 setach z Budowlanymi Toruń. Jak widzimy zwycięstwo nad Budowlanymi Łódz sprawiło mała niespodziankę mimo tego własny parkiet i kadra myślę że zweryfikuje wynik tego meczu.Myślałem nad zagraniem na Piłe z handicapem -1.5 seta ale zagram bezpieczniej na same zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 216 Bukmacher Fortuna

BBTS Bielsko Biała - Bydgoszcz (Handicap -1.5 seta) kurs 2.54 typ Bydgoszcz

Analiza:
Zacznę od zespolu z Bydgoszczy ogladalem caly mecz z Zawierciem i nie moglem sie nadziwic doslownie wszystko funkcjonowało i pewne zwyciestwo 3-0.Ostatnia porazka z Jastrzebskim i Skra oraz z ZAKSA gladko w 3 setach ale jak wiemy sa to czolowe zespoly w naszym kraju. Pewne zwyciestwo z Kielcami w 3 setach. Wroce do meczu z Zawierciem po prostu wszystko funkcjonowało zagrywa,blok,przyjecie.Znakomicie zagrał rozgrywajacy Goas. Licze na pewne zwyciestwo Bydgoszczy w 3 setach maxymalnie w 4 setach.
Jesli chodzi o Bielsko promyk nadzieji jest na dobra gre po ostatnim zwyciestwie ale porazka z Bedzinem w 4 setach i Katowicami oraz porazka w 3 setach z Warszawa oraz ZAKSA nie wydaje mi sie ze dzisiaj sa w stanie ugrac 2 sety z dobrze grajaca Bydgoszcza.Dla mniej lubiacy ryzyko polecam zagrac na czysta dwojke.Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 217 Bukmacher Toto-Mix

Resovia - Zawiercie (Handicap +2.5 seta) typ 2 kurs 2.25
Zacznę od Zawiercia ,które w tym meczu według mnie są w stanie powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową ,a co za tym idzie ugranie seta. Dużym atutem dla Zawiercia jest niesamowita waleczność. Ostatnie spotkania wykonaniu zespołu Zawiercia to 5 porażek z rzędu. Ostatni pojedynek co prawda przegrany ale po 5-setowym pojedynku z ONICO Warszawa. Przegrana po 3 setowym pojedynku z Skra,Bydgoszcza,Jastrzębskim i Treflem. Świetne spotkanie z Czarnymi ,ale niestety przegrane po 5 setowym pojedynku również przegrany mecz po 5 setowym pojednek z Cuprum. Zwycięstwo z rewelacją rozgrywek Olsztynem w tie-breaku. Jak widać zespół Zawiercia lubi urwać czołowym zespołom sety i myślę. że jutro powalczą i przywiozą z Rzeszowa przynajmniej punkt.
Jesli chodzi o Resovie zwycięstwo w 4 setowym pojednynku z Radomiem. Zwycięstwo po słabym meczu Resovii w tie-breaku,przypominam że Cuprum grał w tym meczu bez Tahta i Guni. Wygrana w 3 setowym pojedynku z Olsztynem. Gładka przegrana z Treflem. Jak widać zespół z Resovii nie gra swojej siatkówki z sezonów ubiegłych. Myślę że warto jutro wejść grubiej w ten typ i zagrać handi +2.5 seta na Zawiercie. Polecam kurs godny zagrania. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 218 Bukmacher Totolotek

(Siatkowka) Trentino - Latina (Handicap punktowy over 179.5) kurs 1.85
Trentino jest faworytem ale moim zdaniem tylko na papierze.Trentino ostatnio przegrało gladko z Perugia.Przegrana w 4 setach z Verona.Przegrana w 3 setach z Lube.Zwyciestwo Castellana w 4 setach. Porazka z Ravenna w 3 setach. Jak widzimy zespol z Trentino nie gra swojej siatkowki ale tak czolowy zespol musi wygrac to spotkanie ale bedzie ciezko poniewaz zespol z Latiny wygral ostatnio z Cube a jak wiemy ze Cube i Modena sa jednym z najlepszych ligowychdruzyn.Zwyciestwa po tie-breaku z Sora.Porazki z Modena w 4setach.Porazka z Valentina w tie-breaku oraz z Piacenza rowniez w tie-breaku. Jak widzimy Latina lubi urwac sety u siebie jak i na wyjezdzie. Widac ze majapotencjał.Mysle ze dzisiaj wystarczy w miare wyrownane sety i wygrany jeden set przez Latine i powinnismy sie cieszyc z udanego typu.Pozdrawiam trzymajcie sie.

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 600 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 219 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka - Plus Liga) Kielce - Bielsko Biała typ 2 kurs 2.00
Analiza:
Zacznę od zespołu z Kielc ktory ostatnio przegrał w 3 setach z Treflem i Espadonem,Katowicami oraz Politechnika.Druzyna z Kielc nie byla w stanie w tych meczach urwac chociażby jednego seta. Zwyciestwo jedynie w czterech setach z grajacym w kratke Bedzinem.
Natomiast Bielsko zespol wraca na wlasciwe tory.Zwyciestwo z Bydgoszcza wtrzech setach.Po niesamowitym spotkaniu pokonali rewelacje jak narazie tychrozgrywek Espadon Szczecin.Porazka z Bedzinem w czterech setach i rowniez w czterech setach z Katowicami. Przegrana zaktualnym mistrzem Polski w trzech setach. Ogladalem oba zespoly i wedlug mnie kwestia czasu jest aby Bielsko weszlo we wlasciy rytm. Mysle ze pojda za ciosem i odniosą trzecie zwyciestwo z rzedu.Pozdrawiam i powodzenia trzymajcie sie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 220 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka - Plus Liga) ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel typ 2 kurs 1.75
Analiza:
Zacznę od Jastrzębskiego Węgla ,który na ostatnie pięć spotkań przegrał jedynie jedno z Olsztynem w trzech setach. Wszystkie cztery spotkania wygrane w 3 setach z Bydgoszcza,Omonia x2,Cuprum. Jastrzębski gra rewelacyjną siatkówkę. Myślę że Jastrzębski jest lepszym zespołem od ONICO i zwycięża jutro zdecydowanie. Trio Muzaj,Oliva,Kampa myślę że są czołowymi siatkarzmi ekipy z Jastrzębia i to oni udźwigną jutrzejszy ciężar.
Jeśli chodzi o Warszawę Zwycięstwo w tie-breaku z Zawierciem. Przegrana w trzech setach ze Skrą i w czterech z ZAKSĄ. Zwyciestwo w trzech setach z Bielskiem i Kielcami. Porażka z Espadonem w trzech setach i Będzinem w tie-breaku. Te wyniki satysfakcji nie zawierają. Z wyróżniający Włodarczyk oraz Kwolek. Myślę ,że to zdecydowanie za mało na Jastrzębski Węgiel.Ostatnie wyniki niezadowalające. Myślę ,że jutro Jastrzębski mimo wyjazdu do Warszawy pokusi się o zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 221 Bukmacher Toto-Mix

Nieciecza - Wisła Kraków Typ (Liczba bramek over 2.5) kurs 1.95

Analiza:
Zacznę od Niecieczy ,która ostatnio wygrała u siebie z Sandecją i padło aż cztery bramki. Następnie w meczu pomiędzy Niecieczą i Piastem Gliwice padło 3 bramki niestety przegrany ten mecz dla Piasta po bramce w doliczonym czasie gry. Remis u siebie z Arka dwie bramki padło w tym spotkaniu. Mecz wygrany z Lechią Gdańsk padło w nim trzy bramki. Jak widzimy Nieciecza lubi u siebie strzelać bramki. Prawie co mecz mamy over 2.5.
Jeśli chodzi o Wisłę Kraków to ostatnio w meczach wyjazdowych strzeliła łącznie w 6 spotkaniach strzeliła 5 bramek. Myślę ,że jutro rozwiąże się worek z bramkami ,ponieważ obie ekipy potrzebują punktów. Według mnie obie ekipy jutro rzucą się do szaleńczego ataku. Tutaj nie powiedział bym ze Termalika będzie grała z kontry czy też Wisla wiadomo będą pojedyńcze akcje z kontry ,ale raczej będzie to mecz na obie bramki w porównywalnym wskaźnikiem strzałów. Ten mecz będzie według mnie miał przebieg jesli chodzi o posiadanie piłki w miarę równi z lekką przewagą na Wisłę przeczuwam 40-60%. Spodziewam się w tym meczu sporo bramek zarówno. Liczę ,że zarówno Mucha jak i Buchalik będą sporo jutro wyjmować piłkę siatki. Mecz transmitowany w Eurosporcie 1. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 222 Bukmacher Toto-Mix

Asseco Resovia Rzeszów - ONICO Politechnika Warszawska (Handicap setowy +1.5 seta) typ 2 kurs 2.10
Zacznę od Zespołu z Politechniki Warszawskiej ,który ostatnio pokonał świetny zespół z Jastrzębia w trzech setach. Wygrana na bardzo ciężkim terenie w Zawierciu po tie-breaku. Porażka ze Skrą w trzech setach i urwanie seta aktualnemu Mistrzowi Polski - ZAKSIE. Pewne trzy punkty z Bielskiem. Oglądałem ostatnio mecz Politechniki z Jastrzębskim Węglem i zdecydowałem że pogram handicap w stronę drużyny z Warszawy. Jastrzębski miał szanse na wygranie tego meczu ,ale świetna gra drużyny z Warszawy nie pozwoliła im na to. W meczu Politechnika zdobyła 5 asów serwisowych to całkiem dobry wynik. Prawie 70% wygranych punktów po przyjęciu to ,także dobry prognostyk przed meczem z Resovią. Politechnika naprawdę ma kilku grajków Samica,Kwolek,Sharone,Wrona,Włodarczyk oraz na rozegraniu Brizard i dobrze spisujący się libero Wojtasze którzy na pewno mogą naprawdę stworzyć ciekawe widowisko. Liczę na to że Politechnika jest w stanie nawet to spotkanie wygrać z Resovią która nie jest jeszcze w swojej regularnej formie,ale gram bezpieczniej handicap +1.5 seta.
Jeśli chodzi o Resovie wygrana z Bydgoszcza w czterech setach. Porażka z Zawierciem u siebie w tie-breaku. Zwycięstwo w czterech setach z Radomiem. Zwycięstwo po tie-breaku z Cuprum który grał bez Tahta i Guni. Zwycięstwo dosyć pewnie z Olsztynem w trzech setach. Według mnie te wyniki przez Resovie mogły być lepsze. W Bydgoszczy myślę ,że Resovia powinna pewnie wygrać w trzech setach ,ale jednak się tak nie stało. W miarę wyrównana gra co nie przystoi zespołowi z Rzeszowa. Porażka u siebie Zawierciem. Myślę że ten mecz dużo już mówi o Resovii która kilka miesięcy temu u siebie nie było meczu żeby był przegrany a tutaj bardzo duża niespodzianka - przegrana z beniaminkiem. Według mnie jeżeli Zawiercie było wstanie wygrać spotkanie z Resovia to patrzę na typ w stronę Politechniki z dużym optymizmem. Myślę ,że Politechnika jest w stanie ugrać w Rzeszowie dwa sety a nawet mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 223 Bukmacher Toto-Mix

(Siatkówka - Plus Liga) Zawiercie - Będzin (Suma punktów w meczu over 175.5) Kurs: 1.70

Analiza:

Zacznę od drużyna Zawiercia dwa ostatnie spotkania wygrane z Katowicami w trzech setach oraz po tie-breaku z Resovia. Porazka z ONICO Warszawa i Czarnimi oraz Cuprum po tie-breaku.Porażka w trzech setach z Skra i Bydgoszcza. Te wyniki nie są złe jak na beniaminka rozgrywek. Naprawdę sobie świetnie radzą ,ale jutro zmierzą się z Będzinem ,który jest o jedną pozycję wyżej w tabeli od Zawiercia chodź punktów mają tyle samo. Zawiercie u siebie gra bardzo walecznie ,ale gładko w trzech setach u siebie jeszcze z nikim nie wygrał.
Jeśli chodzi o Będzin przegrana z Skra w trzech setach. Porażka i urwanie seta aktualnemu Mistrzowi Polski - ZAKSIE. Zwycięstwo po dobrym meczu z Bielskiem. Porażka w meczu wyjazdowym w czterech setach z Kielcami. Zwycięstwo u siebie z Espadonem po tie-breaku. Zespół coraz lepiej sobie poczyna czym jest fakt chociażby urwanie seta w Kędzierzynie. Jest wiele graczy ,którzy mogą sprawić kłopoty beniaminkowi m.in: Waliński,Ratajczak,Araujo,Jordanow,Faryna i na rozegraniu Kozub i jako libero Potera. Myślę ,że jutro Będzin nie przegra gładko w trzech setach. Miałem grać Będzin +1.5 seta po znacznie większym kursie ,ale stwierdziłem ,że zagram bezpieczniej. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 224 Bukmacher Toto-Mix
BBTS Bielsko Biała - Zawiercie (Handicap -1.5 seta) typ 2 kurs 1.70
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 225 Bukmacher Toto-Mix
Czarni Radom - Bydgoszcz (Handicap punktowy +12.5) typ 2 kurs 2.00
Witam tutaj zdecydowanie pogrywam w stronę Bydgoszczy. Kurs naprawdę wysoki a typ może nawet skończyć się wynikiem 3-0 dla Czarnych i jest możliwość nadal że typ będzie na plus. Wystarczy że Bydgoszczanie zdobędą w 3 setach przynajmniej 21 punktów ,ale wątpliwe jest to ,że Czarni mogą stracić dzisiaj na swoim boisku seta a nawet i punkty. Bydgoszcz ostatnio rewelacyjnie nie gra ,ale będą chcieli wywieźć z trudnego terenu jakiekolwiek punkty. Bydgoscz potrafi urwać punkty drużyną na bardzo ciężkim terenie m.in AZS Olsztyn przegrywając dopiero po tie-breaku. Jeśli chodzi o Czarnych jeżeli grali by w optymalnym składzie spodziewał bym się gładkiego 3-0 ,ale zabraknie dwóch czołowych zawodników m.in Michała Filipa oraz Tomasza Fornala. Według mnie Bydgoszcz dzisiaj powalczy o przynajmniej 1 punkt ,który znacznie przybliży ich w stronę utrzymania. Poniżej macie prawidłowe informacje odnośnie kontuzji i dyspozycji obu zespołów . Pozdrawiam trzymajcie się

 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 226 Bukmacher Toto-Mix
(siatkówka) Suwon Kepco-Seoul Woori Card Hansae typ 1 kurs 1.40
(piłka nożna) AC Milan - Inter typ 1X kurs 1.57

(koszykówka) Start Lublin - Rosa Radom typ 2 kurs 1.55
(siatkówka) Tv Buhl - Berlin Recycling Volleys (Handicap 1 set +4.5) typ Tv Buhl kurs 1.85


Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.

 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 227 Bukmacher Toto-Mix

Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów (Handicap +1.5 seta) typ 1 kurs 2.00

Witam wszystkich odnośnie meczu Espadonu z Rzeszowem to myśl przyszła mi tylko jedna. Będzie to na pewno mecz walki. Espadon gra naprawdę fajną siatkówkę w tym sezonie. Resovia jak na swoje aspiracje to wyników rewelacyjnych jak wiecie nie miała. Po przyjściu nowej &quot;miotły&quot; Resovia zaczęła grać bez straty seta z rywalami niezbyt wymagającymi tzn. Będzinem,Lakkapaa x2 oraz z GKS Katowice. Teraz na drodze z Rzeszowa staje zespół ,który pokonał ostatnio w meczu wyjazdowym Jastrzębski Węgiel po tie-breaku. Zwycięstwo u siebie z Warta Zawiercie również po tie-breaku. Urwanie seta w Bełchatowie. U siebie porażka z Mistrzem Polski ZAKSA ale dopiero w tie-breaku ,Espadon w tym meczu wygrywał po 3 setach 2-1. Porażka w Bielsku również po tie-breaku. Jak widzimy zespół z Espadonu jest bardzo waleczny. W każdym meczu można powiedzieć zdobywa minimum dwa sety. Nie udało się tylko w Bełchatowie. Analizowałem 5 meczów ,a patrząc na 12 ostatnich meczów Espadon nie przegrał za 3 punkty. Przegrał początkiem sezonu z Olsztynem w czterech setach i to by było na tyle. Myślę ,że Espadon zdobędzie spokojnie te dwa sety a kurs bardzo obiecujący. Resovia to nie jest ta Resovia co z lat ubiegłych. Została tylko marka chociaż widać ,że Andrzej Kowal wpłynął na drużynę pozytywnie. Dla bardzie lubiących ryzyko polecam typ na Espadon po kursie 2.95 ,ale bezpieczniej oczywiście zagrać Handi +1.5 seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Do góry Bottom