>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 228 Bukmacher Toto-Mix

(siatkówka) ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

(Handicap -1.5 seta) typ 1 kurs 1.55
ZAKSA Kędzierzyn Koźle wygląda bardzo dobrze u siebie przegrała ostatnio tylko z czołowymi zespołami siatkówki z Lube oraz Cruzeiro po walecznych meczach głównie z Lube mecze były rozgrywane w Opolu. W Bełchatowie prawdopodobnie nie zagra czołowy atakujący Skry Mariusz Wlazły ,również libero - Kacper Piechocki. Jest minimalna szansa ,że zagrają ,ale chociażby zagrali w tym meczu to myślę ,że Mariusz nie będzie w rewelacyjnej dyspozycji. Na pewno nie zagra jeden z lepszych przyjmujących Milad Ebadipour spore osłabienie. Myślałem nad wynikiem 3-0 dla ZAKSY ,ale zagram bezpieczniej z handicapem ,ponieważ ZAKSA będzie chciała odegrać się za ostatnie spotkanie z Bełchatowem przegrane w czterech setach.
KUPON 229 Bukmacher Toto-Mix

(siatkówka) Kielce - Jastrzębski Węgiel

(Handicap -2.5 seta) typ 2 kurs 2.00
Jeśli chodzi o Kielce to jest to zespół ,który zajmuję aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Plus Ligi z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Kielczanie przegrali ostatnio w Zawierciu w czterech setach. Porażki w trzech setach z Skrą,Gdańskiem oraz Kędzierzynem. U siebie przegrana po tie-breaku z Bielsko-Białą. Te wyniki nie darzą optymizmem.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel przegrana po tie-breaku z Espadonem. Zwycięstwo w trzech setach z Toulouse oraz BR Volleys. Przegrana w meczu wyjazdowym z Będzinem. Zwycięstwo w czterech setach z Katowicami oraz w 3 setach z Czarnymi Radom. Każdy wie jak fantastyczną siatkówkę gra zespół z Jastrzębia. Olwia,Kampa oraz Muzaj to zawodnicy ,którzy w każdym meczu robią ogromną różnice. Myślę ze bez problemu bez straty seta wygrają w Kielcach.
KUPON 230 Bukmacher Toto-Mix
(siatkówka) MKS Będzin - AZS Olsztyn
typ (Handicap +2.5 seta) typ 1 kurs 1.40
Tutaj myślę ,że zespół z Będzina powalczy o punkty w tym meczu. Będzin wygrał u siebie z jednym z czołowych zespołów z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. Wygrana także u siebie z BBTS Bielsko-Biała. Zwycięstwo z małą rewelacją tych rozgrywek Espadonem Szczecin po tie-breaku. Zwycięstwo z ONICO Warszawa ,która wygrywa prawie z każdym pod wodzą Antigi. U siebie na 5 ostatnich meczy cztery wygrali z jak widać z naprawdę dobrymi zespołami. Porażka jedynie u siebie z Skrą w trzech setach. Jeśli chodzi o Olsztyn na wyjeździe to na pięc ostatnich spotkań przegrali wszystkie. Co prawda grali z dobrze spisującym się beniaminkiem z Zawiercia,Resovia,ZAKSA,Czarnymi (tutaj się mocno dziwie ponieważ zespół z Radomia gra już od jakiegoś czasu w okrojonym składzie głownie bez atakującego Michała Filipa.) oraz z ONICO Warszawa. Te wyniki nie napalają optymizmem myślę że spokojnie Będzinianie powalczą tutaj o jakikolwiek punkt. Ja gram bezpiecznie że wygrają chociażby jednego seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 231 Bukmacher Toto-Mix

(Koszykówka) Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa (Handicap punktowy -8.5) typ 1 kurs 1.85
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 232 Bukmacher Toto-Mix
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Zawiercie (Handicap punktowy +20.5 Zawiercie) typ 2 kurs 1.70

Zacznę od Mistrza Polski ,który jak wiemy podtrzymuję swoją formę także w tym sezonie. Aktualnie zajmuję pierwsze miejsce z czterema punktami przewagi nad PGE Skrą Bełchatów ,która dzisiaj odniosła zwycięstwo na ciężkim terenie w Gdańsku za trzy punkty. ZAKSA ostatnio u siebie wygrała z Skrą Bełchatów w czterech setach. Zwycięstwo wyjazdowe z Treflem Gdańsk w trzech setach. Zwycięstwo w Opolu z Trentino po tie-breaku oraz dwie porażki także w Opolu z Sada Cruzeiro i Lube.
Jeśli chodzi o tegorocznego beniaminka z Zawiercia to ostatnio pokonał u siebie Kielce w czterech setach i również zwycięstwo w grudniu z Będzinem w czterech setach. Zwycięstwo z Bielsko Biała po tie-breaku i nieoczekiwanie zwycięstwo z Asseco Resovia Rzeszów w meczu wyjazdowym po tie-breaku. Porażka w meczu wyjazdowym z Espadonem Szczecin w tie-breaku. Drużyna z Zawiercia nie ma co porównywać do zespołu z Kielc,Bielska,Bydgoszczy czy Będzina jest to zespół według mnie o klasę lepszy. Pokazał to mecz u siebie z początku sezonu z ZAKSA ,kiedy to za przewodnictwem Emanuela Zaniniego przegrała z Mistrzem Polski dopiero po czterech setach. Te sety były bardzo zacięte (23-25,25-18,24-26,15-25). Jedynie ostatni set odskoczenie ZAKSY dość znacząco. Myślę ,że beniaminek jest w stanie zagrać w ZAKSIE w miarę wyrównane sety a może i nawet pokuszą się o urwanie seta. Typ siądzie nawet gdyby Zawiercianie przegrali 3-0 przy wyniku (25-18,25-18,25-19). Myślę że ten wynik jest jak najbardziej w ich zasięgu.Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 700 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 233 Bukmacher Toto-Mix
Miasto Szkła Krosno - Start Lublin typ 1 kurs 2.00
Zacznę od zespołu z Krosna ,który ostatnio zagrał naprawdę dobre spotkanie w Gdyni. Co prawda spotkanie zostało przegrane dwoma punktami ale zaważyła o tym głównie pierwsza kwarta ,która Krośnianie przegrali osiemnastoma punktami. Trzy kolejne kwart zostały wygrane przez Krośnian. Kwartą przełomową była ostatnia w której zespół z podkarpacia wygrał różnicą dwunastu punktów ,ale niestety brakowało trzech punktów do zwycięstwa. Ostatnio u siebie wygrali z Legią różnicą trzynastu punktów oraz zwycięstwo w meczu wyjazdowy z Czarnymi Słupsk różnicą pięciu punktów. Patrząc na dalsze mecze Krośnianie przegrali na wyjeździe z Turowem siedmioma punktami oraz u siebie z Rosą osiemnastoma punktami. Patrząc na pojedynki bezpośrednie tych ekip Lublin w 2017r. u siebie dwa razy wygrał ,ale nie były to wysoki zwycięstwa.Natomiast w roku 2016 Krośnianie u siebie zwyciężyli dość znaczną ilością punktów. To tak bardzie dla ciekawostki ,ponieważ składy się zmieniły ,ale bezpośrednie pojedynki warto wiedzieć.
Jeśli chodzi o zespół z Lublina to ostatnia wygrana z AZS Koszalin w meczu wyjazdowym czterema punktami. Ogromna porażka u siebie z Dąbrową Górniczą. Zwycięstwo u siebie z Rosą po dogrywce,Zieloną Górą ,także u siebie różnicą jednego punkta. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem. Porażka z Polskim Cukrem Toruń i Ostrowem Wielkopolskim.
Powiem tak jeśli Krośnianie myślą o 1-8 muszą ten mecz u siebie wygrać. Staty dużej nie mają do pierwszej ósemki ,która wynosi cztery punkty. Ostatni dobry mecz na wyjeździe skłania mnie do zagrania po dobrym kursie na Krośnian. U siebie przede wszystkim w tamtym roku byli można powiedzieć prawie nie pokonani. Każdy zespół który przyjeżdżał do Krosna zawsze obawiał się tego meczu.Znakomita atmosfera, kibice są fenomenalni myślę ,że dobra gra Krosna i dołożona cegiełka w postaci kibiców pociągnie ich do zwycięstwa.Pozdrawiam trzymajcie się.
EDIT: Szkoda kolejny raz pierwsza kwarta wysoko przegrana... trzy następne kwarty zwyciężone przez Krosno. Szkoda chłopaków...
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 234 Bukmacher Toto-Mix

Szczecin - Trefl Sopot (Handicap + 7.5) typ 2 kurs 1.85
Zacznę od Szczecinian ,którzy ostatni mecz przegrali piętnastoma punktami z Anwilem.Zwyciestwo z GTK Gliwice i Czarnymi Słupsk oraz po dogrywce z zespolem Gdyni.Porazka ,rownież u siebie z Rosa. Szczecinianie zajmują dziesiata pozycje w Tauron Basket Lidze. Jak widzimy porażki z czołowymi zespołami z Anwilem i Rosa. Szczecin gra dobra koszykówkę ,ale kurs mnie naprawdę zaskakuje.Według mnie pogromu nie będzie między swoimi sąsiadami. Spodziewam się wyrównanego meczu.
Przeanalizujmy spotkania wyjazdowe Sopotu.Porażka w Włoclawku jedenastoma punktami.Porażka z Ostrowem czterema punktami.Zwycięstwo na trudnym terenie w Gdyni trzema punktami. Zwycięstwo i pogrom w Słupsku.Mała niespodzianka zwyciestwo z Rosa Radom dość znacząco pietnastoma punktami. Jak widzimy Trefl Sopot gra naprawdę dobrze w meczach wyjazdowych. Po takim kursie zagranie handicapu jest warte pogrania. Daleka drogę do Szczecina nie mają więc myślę ,że dadzą z siebie wszystko i powalczą o zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 235 Bukmacher Toto-Mix
Tsitsipas - Rublev typ 2 kurs 2.20 zwrot (odwołane)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 236 Bukmacher Toto-Mix
Lindstedt / Skugor - Pella /Sousa (Handicap +1.5 seta) typ 2 kurs 1.80 zwrot (odwołane)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 237 Bukmacher Toto-Mix
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Handicap +1.5 seta Jastrzębski Węgiel) Kurs: 2.30

Jak dla mnie bet dnia na jutrzejszy dzień. Porażka po walecznym meczu po tie-breaku z ONICO Warszawa oraz z Espadonem. Zwycięstwo również po tie-breaku z Bielsko-Białą. Łatwe punkty w Kielcach jak wiemy Kielce ostatni zespół jak na razie ,ale komplet punktów z Resovią zdobyli po bardzo dobrym meczu. Zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Toulouse w trzech setach.
Ferdinando de Giorgi zastąpi w Jastrzębskim Węglu Lebedewa jeszcze nie jutro ,ponieważ do czasu przejęcia zespołu przez nowego trenera jego obowiązki pełnić będzie dotychczasowy asystent pierwszego trenera Leszek Dejewski. Jastrzębski u siebie jest naprawdę bardzo niewygodnym rywalem. Tacy gracze jak Oliwa,Muzaj,Kampa uwielbiają mecze w których nie są faworytami. Według mnie jutro Jastrzębski pod wodzą jak na razie tymczasowego trenera ,który także będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony zrobi wszystko ,aby w Jastrzębskim kibice cieszyli się ze zwycięstwa.
Jeśli chodzi o ZAKSE gromi wszystkich.W Pucharze Polski zwycięstwo po trzech setach z Krispol Wrzesnia. Zwycięstwo u siebie z beniaminkiem Zawierciem w czterech setach oraz również po czterech setach zwycięstwo z Skrą. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem. W Lidze Mistrzów zwycięstwo po tie-breaku z Trentino. Oglądałem wiele razy zespół z Kędzierzyna grają bardzo dobrą siatkówkę ,ale mają też swoje przestoje w grze. Myślę ,że jutro będzie cała hala i Jastrzębie jutro odniesie sukces w postaci zwycięstwa.Kurs bardzo wysoki więc można jeszcze dodać do taśmy handi +2.5 seta na Jastrzębski. Pozdrawiam trzymajcie się i powodzenia.

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 238 Bukmacher Toto-Mix
Politechnika Warszawska - Trefl Gdańsk over 185.5 kurs 1.85
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 239 Bukmacher Fortuna

Zawiercie - Skra Bełchatów (Handicap punktowy +13.5) typ 1 kurs 1.83
Zacznę od zespołu gospodarczy którzy ostatnio w meczu wyjazdowym pokazali się z bardzo dobrej strony. Mimo porażki powalczy w każdym secie przegrywając czterema setami,ale każdy kto oglądał wie ,że ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej. Znakomicie Zawiercianie grali w tym meczu z zagrywki to przede wszystkim zaważyło na wyrównanej walce z Kędzierzynem. Następny mecz rozegrany tym razem u siebie wygrany z Kielcami i Będzinem w czterech setach. Wygrana wyjazdowa po tie-breaku z Bielskiem. Porażka w meczu wyjazdowym dopiero po tie-breaku z Espadonem. Jak widać Zawiercianie w każdym meczu ,jeżeli nie wygrywają to próbują powalczyć. Ostatni nie tak dawny mecz ,który rozegrany był w listopadzie Skra u siebie podejmowała właśnie beniaminka wygrywając w trzech setach (25-23,29-27,25-21) podkreślam był to mecz wyjazdowy a jak widać w każdym secie Zawiercianie mieli zespół z Bełchatowa na wyciągniecie ręki szczególnie w dwóch pierwszych setach. W Zawierciu gra się ciężko. Beniaminek przegrał gładko po trzech setach u siebie jedynie z Jastrzębskim Węglem i Treflem z początku października.
Jeśli chodzi o Skrę pokonała w PP Asseco w trzech setach. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem w czterech setach. Porażka w czterech setach w Kędzierzynie. Zwycięstwo u siebie z Bielskiem w trzech setach i porażka z Novosibirskiem w trzech setach. Patrząc głównie na dwa ostatnie spotkanie Bełchatowianie spisali się wręcz rewelacyjnie pokonując Trefla i Resovię ,ale jak sami widzicie zespół z pomorza jak z podkarpacia są poniżej swoich oczekiwań jeśli chodzi o swoją grę. Skra wraca na właściwy rytm ,ale wiem jedno Zawiercianie jutro pokażą ,że potrafią walczyć z lepszymi zespołami. Można też jutro zagrać handicap +2.5 seta na Zawiercie po kursie 1.76.Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 240 Bukmacher Toto-Mix
(Taśma na nockę w tenisa ziemnego dla lepszego oglądania.)

Carreno Busta - Kubler typ 1 kurs 1.25
Sela - Harrison (1 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.50
Seppi - Moutet typ 1 kurs 1.30
Schwartzman - Lajovic typ 1 kurs 1.25

Simon - Copil (2 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.60
Karlovic - Djere typ 1 kurs 1.75
@4.88
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 241 Bukmacher Toto-Mix

Legia Warszawa - Czarni Słupsk typ 1 kurs 1.80
Zacznę od gospodarzy ,którzy nie wygrali jeszcze żadnego meczu w PLK. Ostatnio porażka z Turowem dziesięcioma punktami oraz również u siebie z Dąbrową Górniczą czterema punktami. Dalsze spotkania było już tylko gorzej ,ale skupiam się na dwóch ostatnich meczach rozegranych w Warszawie z Turowem i Dąbrową. Porażki nie były wysokie z drużynami ,które pewnie zagrają w play-offach. Miałem okazję oglądać mecz Legii z Dąbrową. Wszystkie kwarty były w miarę wyrównane. Ostatni kwarta dominacja Legii ale niestety nie sprawili w tym meczu niespodzianki. Legia zajmuję aktualnie ostatnią pozycję co nie znaczy ,że jest na straconej pozycji z Czarnymi Słupsk ,którzy są w kiepskiej formie do tego odeszło dwóch czołowych zawodników Artis oraz Watts. Byli to zawodnicy ,którzy robili kolosalną różnicę. Trener Czarnych w jednym z wywiadów mówił ,że drużyna nie gra tylko z przeciwnikiem ,ale z problemami kadrowymi oraz finansowymi. Jeśli Legia chcę pozostać w PLK to spotkanie u siebie po prostu musi wygrać w innym wypadku o utrzymanie będzie bardzo ciężko powalczyć a zwycięstwo dało by duży optymizm na kolejne mecze. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 242 Bukmacher Toto-Mix
Bautista - Verdasco (2 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.35
Stebe - Marterer (1 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.30
Zeballos Horacio - Fognini (1 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.60

@2.81
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 243 Bukmacher Fortuna
Lube Civitanova - Fenerbahce (Handicap punktowy +17.5) typ 2 kurs 1.72

Lube drużyna ,która jest o przynajmniej poziom drużyną lepsza. Zajmuję aktualnie drugą pozycję w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o zespół z Turcji zajmuje ostatnie miejsce. Fenerbahce rozegrało dwa mecze z czego wygrali zaledwie jednego seta. Oglądałem mecz przegrany z Perugia w trzech setach ale te sety były naprawdę w miarę wyrównane. Lube składu nie muszę przedstawiać ,ale uczynię to z zespołem z Turcji. A miarę znani gracze to przyjmujący Sket,Quesque. Srodkowi to zawodnik ,który występował w ZAKSIE i Skrze - Gladyr oraz turecki zawodnik Tekeli. Atakujący Toy. Myślę ,że zespół z Turcji pokaże się dziś z jak najlepszej strony ,ponieważ przeciwnik jest bardzo wymagający. Fenerbahce dobrze przede wszystkim gra blokiem myślę ,że spokojnie handicap punktowy +17.5 pokryją. W meczu z Perugią pokryli znacznie mniejszy handicap mimo porażki w trzech setach. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 244 Bukmacher Toto-Mix
Legia - Anwil Włocławek (Handicap punktowy +17.5 Legia Warszawa) kurs: 1.90

Ostatnio pograłem na Legie z Czarnymi i rozliczam ten zwycięski mecz bardzo pozytywnie mimo gorszej gry w drugiej i trzeciej kwarcie. Świetny początek (pierwsza kwarta) wykonaniu drużyny ze stolicy. Widać ,że dostali wiatru w żagle. Teraz przyjeżdża zespół ,który zajmuję pierwsza pozycję w lidze. Ostatnio Anwil wygrał w Koszalinie tylko dziewięcioma punktami. Z drużyną Polpharmy zwycięstwo siedmioma punktami. W Zielonej Górze porażka jedenastoma punktami. Zwycięstwo z Treflem również jedenastoma punktami. W Szczecinie najwyższe zwycięstwo po pięciu ostatnich meczach piętnastoma punktami.
Jeśli chodzi o Legię liczę po ostatnim meczu zwycięskim na większą walkę i determinację. Wiadomo Legia zajmuję nadal ostatnie miejsce ale przewaga do utrzymania się znacznie zmniejszyła. Kolejny mecz na swoim parkiecie liczę na pozytywnie zaprezentowanie się swoim kibicom ,którzy prowadzą bardzo głośny doping przez cały mecz. Legia wygrała dwoma punktami z Czarnymi. Porażka jedenastoma punktami z Turowem. Porażka w meczu wyjazdowym dwudziestoma-dwoma punktami z Rosa Radom. Porażka z moim zespołem w Basket Lidze Miastem Szkła Krosno trzynastoma punktami oraz porażka osiemnastoma punktami również w meczu wyjazdowym z Koszalinem. Patrząc na statystyki u siebie legioniści nie przegrywa wysoko ,kiedy grają u siebie więc po ostatnim zwycięstwie liczę na miarę wyrównaną walkę.Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 245 Bukmacher Totolotek

Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (Handicap +1.5 seta) typ 2 kurs 2.50
Witam dzisiaj jestem w pracy i mam mase roboty ,ale krotka analiza dla kolegów z forum zawsze się czas znajdzie.Skra ostatni mecz zagrała na dobrym poziomie w Moskwie wygrywając po tie-breaku. Niespodzianka w Zawierciu porażka po trzech setach. Zwycięstwo w kratkę grającą Resovią. Zwycięstwo z Treflem ,który ma problemy finansowe i kadrowe. Porażka w Kędzierzynie po czterech setach.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel to ostatnie trzy mecze to porażki. Dzisiaj prawdopodobnie wystąpi nowa miotła nasz były trener reprezentacji Polski de Giorgi. To jest duża motywacja ,aby z jak najlepszej strony zaprezentować się swojemu trenerowi oraz dla trenera zacząć dobrze od pierwsze zwycięstwa z tak okazałym rywalem. Jastrzębski przegrał te trzy ostatnie mecze ale były to mecz z godnymi rywalami Zenit,ZAKSA,ONICO. W każdym z tych meczów było sporo walki tylko z Zenitem gładko w trzech setach chociaż drugi set przegrana zaledwie dwoma punktami.Oliwa,Kampa,Muzaj myślę ,że dadzą dzisiaj popis swojej gry. Polecam również typ handicap +2.5 seta na Jastrzębski @1.45. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 246 Bukmacher Toto-Mix

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (over punktowy 173.5) kurs 1.80
ZAKSA zajmuję pierwszą pozycję w Plus Lidze ,natomiast zespół z Rzeszowa piątą z różnicą punktową siedemnastu punktów. Jeśli chodzi o formę zespołów to ZAKSA utrzymuje swoją pozycję natomiast Resovia na pięc ostatnich meczy zajmuję trzecią pozycję. Jak widać nowa miotła w Rzeszowie dobrze funkcjonuje z wyjątkiem meczu w Kielcach. ZAKSA wygrała ostatnio w trzech setach z Maaseik w Lidze Mistrzów. Zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem w meczu wyjazdowym. W Pucharze Polski zwycięstwo z Krispol Wrzesnia w trzech setach. Wygrana z Zawierciem oraz Skrą w czterech setach. Jak widać na pięc osatnich meczy ZAKSA straciła na pięć meczy trzy sety. W tym w licząc mecz w Pucharze Polski z zespołem o kilka półek niżej.
Jeśli chodzi o Resovie ostatnio zwycięstwo z Vojvodina w czterech setach. Zwycięstwo z Bielskiem w trzech setach. Porażka w trzech setach z Skrą. Porażka niespodziewana z Kielcami w czterech setach. Wygrana z Espadonem w meczu wyjazdowym w trzech setach. Pięć dalszych meczów Resovia wygrywała w trzech setach. Więc są naprawdę w coraz lepszej dyspozycji. Kursy według mnie trochę przesadzone. Myślę ,że Resovia jest w stanie wygrać przynajmniej jednego seta i zagrać dosyć wyrównane mecze. Według mnie Resovia jedzie do Kędzierzyna po punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.

 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 247 Bukmacher Toto-Mix

Trefl Gdańsk - Zawiercie (Suma punktów w meczu over 175.5) kurs 1.70
Zacznę od Trefla ,który jak już pisałem wiele razy ma problemy finansowe oraz kadrowe. Trefl w ostatnim spotkaniu przegrał w meczu wyjazdowym z ONICO w trzech setach. W Pucharze Polski zwycięstwo z PWSZ Nysa w trzech setach. Porażka u siebie z Skra Bełchatów w czterech setach. Porażka ,również u siebie z ZAKSA. Zwycięstwo w trzech setach z Bydgoszczą. Jeśli chodzi o kadrę to mocniejsza jest oczywiście w Gdańsku.Wyróżniającymi zawodnikami są m.in Mika,Nowakowski,Sanders,Schulz oraz Szalpuk ,ale jak wiemy warto patrzeć na formę obu zespołów a tutaj lepszą ma Beniaminek ,który pokonał niespodziewanie w trzech setach zespół z Bełchatowa. Zawiercie przegrało z ZAKSA w trzech setach. Zwycięstwo u siebie z Kielcami w czterech setach. Zwycięstwo w Bielsko-Białej po tie-breaku oraz porażka z Espadonem w meczu wyjazdowym w tie-breaku. W Zawierciu wyróżniającymi zawodnikami są m.in Bociek,Smith,Guimaraes,Koga,Pajak oraz Żuk.Naprawdę mógłbym wymieniać jeszcze kilku ,ale tutaj sa najbardziej wyróżniający się zawodnicy.Myślę że Zawiercie stać na wyrównaną walkę i ugranie przynajmniej jednego seta. Pozdrawiam trzymajcie się.

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 800 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 248 Bukmacher Toto-Mix
Lokomotiv Novosibirsk - Chaumont (Suma punktów w meczu powyżej 134.5) kurs 1.28
Bełchatów - Dinamo Moscow (Handicap +1.5 seta) typ 2 kurs 1.40
(Te dwa mecze dzisiaj zagrałem za dosyć dużą stawkę. Kursy za wysokie nie są ,ale jak ktoś gra grubo lub do jakiegoś dubelka to polecam.)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 249 Bukmacher Toto-Mix

AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Suma punktów w meczu powyżej 179.5) Kurs: 1.85
Zacznę od gospodarzy ,którzy zajmują szóstą lokatę w naszej Plus Lidze z dorobkiem trzydziestu trzech punktów. Olsztynianie bardzo dobrze grają na swojej hali pokonując praktycznie wszystkich. Porażka przydarzyła się w listopadzie ,kiedy to Olsztynianie przegrali po tie-breaku z nieobliczalnym Treflem.Walka toczyła się do samego końca ,zespół z Olsztyna przegrał w tie-breaku zaledwie dwoma punktami.Również ten mecz był jak najbardziej w zasięgu drużyny z Olsztyna. Graczami wyróżniającymi są oczywiście Hadrava,Kochanowski,Rousseaux oraz doświadczony rozgrywający Paweł Woicki. Olsztynianie jeśli chcą pozostać w szóstce to właśnie w takich meczach muszą szukać punktów. Czytając na stronie Olsztyna pozostało 50 biletów więc jutro hala w Olsztynie zamieni się w tzw. &quot;Piekło&quot;. Jak widać po wynikach kibice z Olsztyna potrafią zrobić atmosferę do zwyciężania przede wszystkim w meczach na swojej hali ,ale także na wyjazdach.
ZAKSA tutaj nie trzeba przedstawiać za wiele,aktualny lider Plus Ligi. Drużyna grająca w Lidze Mistrzów i całkiem dobrze sobie poczyna z wyjątkiem małej wpadki z Belgijskim zespołem ,ale tutaj ten mecz ZAKSA oczywiście miała w zasięgu ,ale Maaseik zagrali naprawdę dobry mecz ,który przyczynił się do zwycięstwa na własnej hali. Porażka nieoczekiwana u siebie z dobrze grającym Treflem w tym okresie. Widać że Lotos pod wodzą Anastasiego łapie powoli swój rytm i według mnie zagrają w play-offach. Patrząc dalej ZAKSA przegrała z grająca w kratkę Resovią w czterech setach. Widać ,że ZAKSA te trzy ostatnie mecze zdecydowanie można powiedzieć ,że zaliczyła mały spadek formy. Myślę ,że Olsztyn to jutro wykorzysta i według mnie nie na pewno nie przegra gładko w trzech setach w dodatku na własnej hali. Czuję ,że AZS jutro powalczy !!! Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 250 Bukmacher Toto-Mix
Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów typ 1 kurs 1.85
Zacznę od gospodarzy ,którzy ostatnio gładko poradzili sobie w rewanżowym meczu Vojvodina w trzech setach. Niespodziewane zwycięstwo w Kędzierzynie w czterech setach. Zwycięstwo w pierwszym meczu w CEV z Vojvodina po czterech setach. Zwycięstwo u siebie z Bielskiem w trzech setach. Porażka w Pucharze Polski z Skrą w trzech setach. Jak widać forma Resovii jest coraz lepsza. Widać ,że nowa miotła &quot;Andrzej Kowal&quot; doprowadził Resovie do swojej optymalnej dyspozycji z przed lat. Resovia zajmuję aktualnie piąte miejsce ze stratą pięciu punktów do Skry. Rzeszowianie ,jeśli chcą walczyć o najwyższe cele muszą takie mecze u siebie wygrywać.
Jeśli chodzi o gości jest to zespół bardzo poukładany i w miarę dobrze spisujący się. Zwycięstwo z Dinamo Moskwa w czterech setach. Porażka w finale Pucharu Polski z Treflem gładko w trzech setach. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z ONICO Warszawą. Porażka u siebie z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. Zwycięstwo ,również po tie-breaku z Dinamo Moskwa w meczu wyjazdowym. Trzeba przypomnieć ,że na rozegraniu nie wystąpi Grzegorz Łomacz czołowy rozgrywający PGE Skry. Jest to spore osłabienie według mnie ,chociaż dobrze spisuję się też drugi rozgrywający Janusz. Myślę ,że dzisiaj Resovia odegra się Skrze za gładką porażkę w Pucharze Polski. Każdy wie jak ciężko się gra na hali na Podpromiu. Mecze ze Skrą w Rzeszowie wzbudzają dodatkowe emocje. Spodziewam się całej hali. Spodziewam się ciężkiego meczu wygranego przez Resovie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Do góry Bottom