>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto spadnie do Championship?

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Głosujcie na najgorsze drużyny zbliżającego się sezonu.Czy któraś z nich sięgnie gorszego dna niż Derby w sezonie 2007/08?
 
P 0

pavlospl

Użytkownik
Myślę że Middlesbrough. Fulham i West Brom zapewne zostaną jak zawsze. Ap ropo Jak sądzicie czy Majewski zagra w West Brom ?
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Stoke jest chyba kandydatem do spadku nr 1 moim zdaniem.
Pierwsze 5-7 kolejek pokaże , który zespół ze starej Premiership też będzie obrabiał niższe rejony tabeli.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jak dla mnie outsiderami mogą być Boro, Hull jak i Stoke i właśnie zagłosowałem na ten ostatni klub. Boro jak narazie nie mają bramkarza ale w polu mogą to jakoś nadrobić. Hull nawet tym dobrym składem mnie nie przekonuję, a Stoke już totalnie nawet bardzo dobry Lawrence w pomocy nie pomoże bo reszta to może być już tylko 10 koszulek.
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Mi się wydaję, że chyba to będzie Hull chociaż ciekawi mnie to, że pamiętam ich niedawno jeszcze w 3 lidze. Na drugi miejscu postawiłbym Fulham. Dalej walka będzie się toczyć pomiędzy zespołem Stoke, a Sunderland. Jak będzie to zweryfikuje boisko. ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jak dla mnie outsiderami mogą być Boro, Hull jak i Stoke i właśnie zagłosowałem na ten ostatni klub. Boro jak narazie nie mają bramkarza ale w polu mogą to jakoś nadrobić. Hull nawet tym dobrym składem mnie nie przekonuję, a Stoke już totalnie nawet bardzo dobry Lawrence w pomocy nie pomoże bo reszta to może być już tylko 10 koszulek.
Myślę identycznie.Dla mnie te 3 zespoły są głównymi kandydatami do spadku.Boro jedna z najmłodszych ekip w PL jedynie Arsenal ma młodszych piłkarzy pozbyła się doświadczonego bramkarza i bardzo dobrego obrońcy Luke&#39;a Younga,Boatenga, Rochembacka i kupili bardzo młodziutkich piłkarzy.Poprzedni sezon gdyby nie bardzo druga część sezonu a szczególnie gra na Riverside to by spadli.W tym sezonie młodziutki trener Gareth Southgate spadnie ze swoim zespołem.
Stoke ściagneło rudowłosego Kitsona z Reading oraz bramkarza Sorensena ale mają czy mogą być wyżej niż Fulham albo Bolton?Raczej nie.
Hull spada pierwsze z ligi bo jest najsłąbsze z 3 beniaminków.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
West Bromwich...ta drużyna już wracała do Premier League po czym spadała z niej...wydaje mi się, że ta drużyna jest murowanym kandydatem do spadku, ponieważ w rywalizacji z takimi zespołami jak Stoke, Hull czy Middlesborough nawet...mogą mieć problemy nie wspominając o lepszych ekipach ;)
 
Z 0

zizou55555

Użytkownik
Ja mysle ze zespoly ktore beda walczyc o utrzymanie to Hull,Stoke,Wigan,m&#39;borough.Sunderland dokonal powaznych wzmocnien;Djouf,Chimbonda,Malbranque i powinni walczyc nawet o miejsca8-10.West Bromich powinno spokojnie sie utrzymac gdzyz takze dokonali powaznych wzmocnien;Carson.Meite.Bednar,Cech.Natomiast m:borough nie dokonalo powaznych wzmocnien a odeszlo 4 podstawowych graczy;Schwarzer.Yoyng.Boateng,Rochemback.Hull to totalny przypadek ze sie tutaj dostali.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat jest zamknięty. Ale moderator ostatnią kolejkę podsumował wynikami tylko...
To ja może tutaj wkleję tabelę po sezonie.

Pytanie było kto spadnie z PL.
Spadły takie drużyny jak West Bromwich Albion, Middelsborough i Newcastle United.
Mało kto przypuszczałby, że Newcastle spadnie... Czterokrotny mistrz Anglii po 16 latach gry w Premier League spada do Championship.
To co powiedział trener Srok Alan Sheraer po ostatnim meczu w sezonie:

Trener Toon, Alan Shearer powiedział, że nie ma do nikogo pretensji, po tym jak klub spadł z Premier League.
W ostatniej kolejce Newcastle przegrało 1-0 z Aston Villą i Big Al powiedział, że każdy jest odpowiedzialny za tak słaby sezon.
Powiedział: &quot;Nie mamy zastrzeżeń, nie mieliśmy pecha, tylko po prostu byliśmy za słabi w 38 spotkaniach.
&quot;Myślałem, że 1 punkt wystarczy, mieliśmy okazje w pierwszej połowie ale ich nie wykorzystaliśmy i zostaliśmy ukarani.&quot;
&quot;Straciliśmy w sezonie zbyt wiele bramek i za mało strzeliliśmy, to był problem przez cały sezon.&quot;
Spytany o to, czy zostanie w klubie, Shearer powiedział, że potrzebuje czasu aby oswoić się ze spadkiem.
Powiedział: &quot;Nigdy nie myślałem o byciu menedżerem, ale to wspaniały klub i potrzebuje przebudowy.&quot;
&quot;Płacimy za wielkie pomyłki. Ktokolwiek będzie w klubie, to ma mnóstwo pracy w rękach.&quot;

&gt;&gt;&gt; Źródło &lt;&lt;&lt;
Co do pozostałych spadkowiczów. WBA jak awansowała do PL, pamiętam, że na początku bardzo dobrze sobie radzili. Często tak jest, że beniaminek sobie dobrze radzi na początku. Jednak przyszedł sezon, że czas był opuścić Premiership. A pamiętamy, że w barwach WBA tak niedawno grał Tomasz Kuszczak.
&quot;Boro&quot; jeszcze niedawno podbijali Europę w pucharach. A dziś żegnają się z Premier League...
To może bardziej off topic ale ostatnio patrzyłem na tebele Secunda Division i widziałem, że na miejscu spadkowym jest Alaves. Klub, który kiedyś był w finale Pucharu UEFA... A dziś walczy o pozostanie w 2 lidze.
Taki to już jest los...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom