>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2012/2013 ?

S 2

someone2012

Użytkownik
możliwe jednak śmiem twierdzić że drużyna która na nich trafi łatwo nie będzie miała, szachtar prezentuje się bardzo dobrze oglądałem wszystkie ich mecze i prezentują bardzo ładny poziom, tak szybko bym ich nie spisywał na straty,uważam że jeśli ktoś ma sprawić niespodziankę to właśnie szachtar.
 
kamilj1994 1

kamilj1994

Użytkownik
Myślę że Borussia sporo namiesza w fazie pucharowej. Po tym co pokazali w meczach z Realem jestem pewny że drużynę z Dortmundu stać co najmniej na ćwierćfinał. Doświadczenie zdobyte rok temu, w pierwszej nie udanej przygodzie procentuje teraz. Jednak na dziś ciężko coś wytypować. Forma drużyn na wiosne może być całkiem inna niż teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Q 0

qwaszx

Użytkownik
Chciałbym żeby był to Real ale raczej jest to niemożliwe, patrząc na obecną formę to ciężko do półfinału będzie im dojść. Borussia wg mnie nie powinna zajść daleko, dla nich sukcesem i tak jest wyjście z grupy śmierci, myślę że na następnym przeciwniku się zatrzymają, choć życze wszystkiego dobrego naszym Polakom. Duże szanse wygrania LM w sezonie 2012/2013 ma Manchester United i Bayern Monachium. Tak naprawdę ciężko wytypować zwycięzcę, pamiętając sytuacje z zeszłego roku gdzie Chelsea, co większość się nie spodziewała, a tu niespodzianka, Finał i zwycięstwo.
 
ryzyk_fizyk 11

ryzyk_fizyk

Użytkownik
Borussia - Shakhtar Donetsk
Obecnie mój wymarzony finał. Mecz był by napewno ciekawy i obfity w gole a przede wszystkim w akcje podbramkowe. Poziom z tego co w LM prezenutuja obie druzyny też bylby doskonaly. Z takim kursem jaki jest wyzej postawil bym na Shakhtar Donetsk.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Widzę kilka ciekawych zakładów na zwycięstwo w LM:
Bet365
Milan 81 :grin: Kto by kiedyś pomyslał..
MU 15 ;) Za dużo
Borussia 8 Trochę mało
Arsenal 41 Za dużo
Narodowość zwycięscy: Anglia 11
Coś trzeba wybrać i grać. Na takim etapie takie kursy to moim zdaniem przesada. Wiadomo że LM rządzi się swoimi prawami, może w końcu ktoś niespodziewanie wygra? Jakaś niespodzianka czyli zwycięstwo jednej z tych drużyn w 1/8 i kurs zmniejszy sie o połowę na ich zwycięstwo.
 
S 6

szyners

Użytkownik
Applause moim zdaniem to wlasnie bardzo nieciekawe zaklady wybrales... Milan i Arsenal to chyba nie trzeba mowic, pierwsi graja z Barcelona a Arsenal to jest cienki jak sik pajaka, Bayern ich zmiazdzy. Narodowosc zwycieZcy: Anglia 11 to tez raczej malo prawdopodobne bo tak jak pisalem Arsenal nie ma szans a Manchesterowi tez bedzie ciezko - stawialbym na Real w tym pojedynku. Borussia moze sprawic niespodzianke, ale kurs 8 to rzeczywiscie za malo. Mi sie wydaje, ze w tym roku Lige Mistrzow wygra Real Madrid ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Weźcie pod uwagę terminarz i napięty pucharowy luty-marzec BVB, mianowicie dwumecz z Szachtarem a w między czasie mecz z Bayernem w Pucharze Niemiec. Jakby tego było mało zaledwie 4 dni po rewanżu z Szachtarem, mecz z Schalke w lidze na wyjeździe.
Awans Szachtar 2.62 Bet365
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a mi się wydaję że Borussia poświęciła ligę kosztem LM .Można to było zauważyć przy kilku meczach ,gdzie nie było motywacji(?),koncentracji ,olewka
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
a mi się wydaję że Borussia poświęciła ligę kosztem LM .Można to było zauważyć przy kilku meczach ,gdzie nie było motywacji(?),koncentracji ,olewka
Owszem ale czy oddadzą także Puchar Niemiec Bayernowi? Czy ich kibice zniosą to? Oddać mogli,, olać też ale nie olewa się starć z Bayernem czy Schalke ;) Moim zdaniem warto próbować po takim kursie, ja osobiście łączę awans Szachtaru z awansem PSG
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wszyscy na takim poziomie grać raczej potrafią...
Galata - Schalke... Kto by nie wygrał, długo nie powalczy...
Celtic - Juventus... Włosi, choć Szkotom charakteru odmówić się nie da.
Arsenal - Bayern... Bayern zbije ich jak nic. Wenger się posunął i nie jest w transferach tak szybki jak konkurencja...
Schakhtar - Borussia... Cieszyć mnie będą bramki Polaków, ale naprawdę nie widzę mocnych stron Borussi. Goetze? Nie ma niczego co by ich tu faworyzowało.
Milan - Barcelona... FCB! Mimo wszystko trzeba uważać na Włochów, powalczą w swoim stylu.
Real - MU... Real. MU też ma skillsy by straszyć, a obrona Realu taka znowu niezawodna nie jest.
Porto - Malaga... Jeśli odnajdą zapał i wiarę w siebie, to Malaga. Jednak zwyciezca i tej pary wiele nie zwojuje.
Valencia - PSG... Właśnie. Wszystko będzie wiadome po jednym meczu. Jeżeli wygrają Francuzi powinni zostać zauważeni.
Borussia, Real, Barcelona - czy może ich przeciwnicy(?) stracą sporo zdrowia w tych parach, dlatego na starcie nie wróżę im niczego dobrego. Drobne potknięcia są najgorsze dla gigantów. Najwięcej zaoszczędzą (powinni) Juventus, Bayern, PSG. Biorąc pod uwagę jak szybko zgraniu ulega kolektyw PSG, jakim dopingiem dla piłkarzy i zarządu jest nowy kontrakt do 2016r upatruję w nich najpoważniejszego kandydata obok Juventusu i Bayernu. Barcelona będzie się pieścić losem trenera (zdrowia mu), Real, jak to Real głupio coś zepsuje. Faworyzuję PSG, choć Sirigu odstaje od Buffona, czy Neuera, ale LM powstala dla pieniędzy i pieniądze zapewne wygrają. Nie udało się MC po raz kolejny, CFC nie udało się wyjść, najsilniejsi się nawzajem wyniszczą...
Co tu dużo pisać, Ibra ma charakter, klub ma kasę, równą ławkę, spokojny byt. Kontuzja albo kartki Zlatana mogą tylko pokonać tę forsę. Pewny jestem, że publicbet nie wygra rozgrywek.
Juventus?
Bayern?
PSG?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Weźcie pod uwagę terminarz i napięty pucharowy luty-marzec BVB, mianowicie dwumecz z Szachtarem a w między czasie mecz z Bayernem w Pucharze Niemiec. Jakby tego było mało zaledwie 4 dni po rewanżu z Szachtarem, mecz z Schalke w lidze na wyjeździe.
Owszem ale czy oddadzą także Puchar Niemiec Bayernowi? Czy ich kibice zniosą to? Oddać mogli,, olać też ale nie olewa się starć z Bayernem czy Schalke Moim zdaniem warto próbować po takim kursie, ja osobiście łączę awans Szachtaru z awansem PSG
Bobo ogarnij kalendarz ;). BVB zagra drugi mecz u siebie 19 lutego, a z Bayernem zagrają 27. Nie widzę by tu coś kolidowało, mogą grać wszytko na maksa, zwłaszcza że Borussia będzie próbowała powiększyć kadrę o wartościowych zmienników.
Ps. a kurs beznadziejny :razz:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jak dla mnie Real lub Bayern choć raczej stawiałbym na tych pierwszych.Przewaga Barcelony w lidze nad Realem wynosi 16 punktow a nie długo pu metek sezonu.Real nie bedzie miał nic do stracenia jedynie całe swoje siły włożyć w LM, jesli przejdą MU to już ich ta wygrana poniesie do finalu na kogo by nie trafili.Barcelona jest silna ale najpierw muszą uporać sie z nieobliczalnym Milanem do lutego jeszcze dużo czasu a Barca formę może stracic.
 
3mil 0

3mil

Użytkownik
Milan ostatnio dostal baty od Romy chyba 4-2 (z wyniku 4-0 ). Z Barcelona jest bez szans to nie ten stary milan co skuteczna obrona i bramka zjakiegos stalego fragmentu gry pozbawil by szans na cokolwiek drobnych graczy barcy.
Po za tym Barcelona z przewaga 16 punktow w lidze ma spokoj i moze skupic sie na lidze mistrzow odpuszczajoac kilka meczy w lidze
Murowany faworyt
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
A ja was nie czaję w ogóle co ma liga do lm? tutaj decydują po fazie grupowej dwa mecze i każdy ma z każdym szanse to że komuś nie idzie w lidze nie znaczy że nie będzie szło w lidze mistrzów ,forma wystarczy mała zniżka i jest po herbacie .Do tego kilka zespołów które ze sobą nie miały styczności albo miały naście lat temu ,dalej jest za wcześnie na wyłonienie faworyta.Ja wiem że kibice danej drużyny będą przekonywać siebie nawzajem że oni mają racje i ich drużyna wygra tylko jaki to ma sens? bo ja w tym niczego obiektywnego nie widzę .A i jeszcze jedno nie zawsze pieniądze wygrywają .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 224

dboniem

Użytkownik
To ja tak z nieco innej strony, co sądzicie o tym: ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c5a5c94a883b0e6.html#

Galatasaray (+532e) - Schalke (+1000e)
Celtic (+544e) - Juventus (+99e)
Arsenal (+225e) - Bayern ( - )
Szachtar (+325e) - Dortmund (-)

Milan (+300e) - Barcelona ( - )
Real ( - ) - MAN UTD ( +7e )
Valencia (+150e) - PSG (+70e)
Porto (+900e) - Malaga (+320e)

Już tam gram tutaj na Betfair na zwycięzce LM, od fazy grupowej i przez to takie stawki.

Jeśli bdb pójdzie to już w ćwierćfinale wszystkie drużyny pozostaną, które mają dodatni bilans, ale to raczej nierealne, jeśli choć jedna z nich odpadnie uznam to za sukces.

Mogę jeszcze dołożyć np. na Juve bądź PSG MAN UTD, albo wycofać Cash outem co proponujecie
 
Z 13

ziomeczek

Użytkownik
Jakoś tak czuję że Real może to wygrać, lub być bardzo blisko zwycięstwa, to że dojdą do finału to dla mnie formalność, Mourinho jest tu specjalistą i wydaje mi się że i w tym roku może tu sięgnąć po mistrzostwo.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Mi też się wydaje, że Real może zgarnąć w tym roku tytuł. Jakby Borussia nie była wychwalana, to Real ma znacznie większy potencjał. Zlekceważyli turków, którzy u siebie niesieni dopingiem kibiców potrafili zagrać niesamowite spotkanie. Wątpię, żeby 2 raz zlekceważyli jakiegoś przeciwnika. Mourinho jest świetnym strategiem, grał już 2 razy przeciwko Borussi i jestem pewien, że wyciągnął wnioski z tych spotkań.
Wiele też zależy od tego z kim mieliby spotkać się w finale. Na chwilę obecną stawiam na Bayern. Barcelona ma szpital, mieli duże problemy z PSG. Pierwsze spotkanie będzie rozgrywane w Niemczech, a sporo zawodników Barcy będzie pauzować z powodu kontuzji i kartek. Jeżeli Bayern zrobi sobie dobrą zaliczkę, to w Hiszpanii postawi autokar na bramce i Barca będzie miała ogromne problemy z trafieniem do siatki.
Na chwilę obecną stawiam: finał Real - Bayern, Real wygra po dogrywce lub rzutach karnych ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na chwilę obecną stawiam: finał Real - Bayern, Real wygra po dogrywce lub rzutach karnych
Jeśli Bayern zagra w finale, co jest wobec słabszej w tym sezonie Barcelony prawdopodobne. To wygra ten finał, przecież nie będzie tak że Bayern przegra 3 finał w którym gra i drugi z rzędu. I nie mówi tego, dlatego że jestem fanem BL, nawet nie przez pryzmat mojej sygnatury (bo to żart akurat jest). Trzeba zwrócić uwagę, że akurat od Realu to Bawarczycy mają silniejszy skład i ich szkoleniowiec też należy do tych doświadczonych, rozpoznawalnych, wybitnych więc to nie jest tak, że Real będzie faworytem.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
przecież nie będzie tak że Bayern przegra 3 finał w którym gra i drugi z rzędu
Jak dla mnie dziwny argument. Przy takim rozumowaniu można było obstawić w 2011 roku, że Manchester United wygra z Barceloną.
Co do składów się nie wypowiadam, nie widzę sensu w kłóceniu się o to, kto ma lepszą ofensywę, kto ma lepszą defensywę itd. Każdy ma swoją subiektywną ocenę, która i tak zawsze jest weryfikowana na boisku.
więc to nie jest tak, że Real będzie faworytem
Jakbym uważał, że Real będzie faworytem to napisałbym, że wygra po 90 minutach ;)
 
Do góry Bottom