>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2012

A 0

agnieszka_1993

Użytkownik
Od wielu lat jestem fanką drużyny Holandii . Wiele gwiazd światowego formatu i sądzę że będą mocno liczyć się w walce o Mistrzostwo. Kolejnym faworytem jest Hiszpania. W ostatnich latach zgarnęli to co mogli: ME i MŚ. Takie gwiazdy jak Xavi, Iniesta, Puyol, Casillas i reszta drużyny mówią same za siebie. Serce mówi Holandia, jednak rozum jest za Hiszpanią. Nie zdziwiłabym się, gdyby Mistrzostwo zdobyli jednak Niemcy.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Poszedł głosik na obrońców tytułu. Wiem, gra Hiszpanów w ostatnim czasie nie imponowała, dochodzi kontuzja Villi, kłopoty Torresa, liczne porażki po zdobyciu mistrzostwa świata. Jestem jednak dziwnie spokojny o to, że jak tylko będzie trzeba (czyli na Euro właśnie), to pokażą ponownie klasę. Oczywiście bardzo ważnym czynnikiem będzie tutaj czy Villa da radę się wyleczyć, bo dla reprezentacji jest to zawodnik absolutnie kluczowy. Kilka znaków zapytania jest, ale dla mnie La Furia Roja jest głównym kandydatem do tytułu.
Przeceniacie moim zdaniem Niemców. Jasne, grają świetnie Loew robi tam kapitalną robotę ale bez przesady, że od razu wygrają Euro bez problemu. Podobnych rzeczy naczytałem się podczas mistrzostw świata gdzie po rozbiciu Anglików i Argentyńczyków mieli gładko pokonać męczących się w turnieju Hiszpanów. Jak się okazało za wiele do powiedzenia nie mieli. Grupę tutaj mają bardzo ciężką i o awans wcale nie będzie tak łatwo. Co do innych drużyn, to myślę że namieszać mogą Portugalczycy i Francuzi. Analogiczna sytuacja w obu reprezentacjach, młodzi trenerzy odpowiednio Bento i Blanc wykonują moim zdaniem świetną robotę. Nie wierzę z kolei zupełnie w Anglików, z grupy pewnie wyjdą ale dalej może być już problem
 
K 0

kamis87

Użytkownik
Poszedł głosik na obrońców tytułu. Wiem, gra Hiszpanów w ostatnim czasie nie imponowała, dochodzi kontuzja Villi, kłopoty Torresa, liczne porażki po zdobyciu mistrzostwa świata. Jestem jednak dziwnie spokojny o to, że jak tylko będzie trzeba (czyli na Euro właśnie), to pokażą ponownie klasę. Oczywiście bardzo ważnym czynnikiem będzie tutaj czy Villa da radę się wyleczyć, bo dla reprezentacji jest to zawodnik absolutnie kluczowy. Kilka znaków zapytania jest, ale dla mnie La Furia Roja jest głównym kandydatem do tytułu.
Moim zdaniem troche przeceniasz Hiszpanów. Nie wiadomo czy Villa się wyleczy, Torres zupełnie bez formy (od transferu do chelsea tylko 3 bramki), konflikty mieczy piłkarzami Realu i Barcy. Z drugiej strony dobry ostatnio Soldado, genialni Silva i przyzwoity Mata nie gwarantują sukcesu. W ostatnim czasie u Hiszpanów więcej jest znaków zapytania niż wiadomych, aczkolwiek prawdziwi zwycięscy rodzą się w bólach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Moim zdaniem troche przeceniasz Hiszpanów. Nie wiadomo czy Villa się wyleczy, Torres zupełnie bez formy (od transferu do chelsea tylko 3 bramki), konflikty mieczy piłkarzami Realu i Barcy. Z drugiej strony dobry ostatnio Soldado, genialni Silva i przyzwoity Mata nie gwarantują sukcesu. W ostatnim czasie u Hiszpanów więcej jest znaków zapytania niż wiadomych, aczkolwiek prawdziwi zwycięscy rodzą się w bólach.
No już bez przesady, Hiszpania spokojnie poradzi sobie bez Villi jeśli miałby nie wrócić. Torres jeszcze ma pół roku na odblokowanie się. Jest jeszcze Fernando Llorente i Roberto Soldado. Llorente w reprezentacji zawsze dobrze się spisuje, a Soldado gra kolejny bardzo dobry sezon w Valencii. Więc o napastników w La Furia Roja bym się nie martwił. Pomimo że nie przepadam za ta reprezentacją to są głównym faworytem do wygrania Euro, grają futbol nie osiągalny dla innych reprezentacji.
Piszesz o konfliktach pomiędzy zawodnikami Realu i Barcy. Podaj jakieś przykłady bo chyba sam to sobie wymyśliłeś. Zawodnicy obu klubów w reprezentacji są kumplami, a że podczas GD są zawsze zadymy to chyba nie ma co się temu dziwić.
Półfinał to raczej minimum ile osiągną Hiszpanie, a później już szczęście zadecyduje, choć mam nadzieję ze odpadną, ale racjonalnie oceniam ich siłę. ;)
 
shady_7 13

shady_7

Użytkownik
Ja obstawiam,że wygrają Niemcy od paru lat grają ładną i skuteczną piłkę. Hiszpanie nie będą zgarniać wszystkiego zresztą widać,że coraz częściej mają zadyszki.
Zgadzam się, dla mnie również Niemcy są faworytami. Jedyne reprezentacje które mogą im zaszkodzić to Hiszpania i Holandia. Nie spodziewam się za to niczego wielkiego ze strony Francji, Włoch i Anglii.
 
dan737 6

dan737

Użytkownik
Stawiam na obecnych wicemistrzów świata czyli Holendrów grających bardzo mądrą i poukładana piłkę, a w meczach o punkty naprawdę mają świetny bilans wygranych meczy.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Hiszpania jest nadal świetną ekipą ale ostatnio stoi w miejscu wg mnie. Nie widzę sensu powoływania jakiegoś Torresa. W świetnej formie jest np Soldado, który do tej pory zagrał aż 2 mecze w przeciągu 4 lat. Villa kontuzja i raczej nie zagra na Euro. Zostaje sam Llorente , no i można mówić, że także Pedro ale to raczej bardziej skrzydłowy.
Wg mnie, w tym roku Euro wygrają Niemcy. Ta ekipa z roku na rok staję się co raz lepsza. Na dodatek na horyzoncie pojawiają się co raz nowsi młodzi piłkarze, których czeka wielka kariera. Np Gotze, Reus. Są świetni i widać, że pieniądze zainwestowane w młodzież zaczynają się zwracać ( czegoś takiego w Polsce się chyba nie doczekamy).
Wg mnie Holandia w tym roku aż tak bardzo się nie będzie liczyć. Co do Anglii to dużej poprawy u nich nie widzę. Na pewno Francja, Włochy czy Portugalia tanio skóry nie oddadzą. Jednak sądze, że w tym roku Niemcy wygrają Euro, na dodatek w pełni zasłużenie wg mnie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja jednak zmieniam zdanie, a przynajmniej nie będę stawiał na Niemców, a na Anglików. Dlaczego? Anglia od ładnych kilkunastu lat nie miała dobrego bramkarza, teraz mają Harta, czyli gościa który moim zdaniem obecnie jest jednym z najlepszych bramkarzy w Europie. Tym samym Anglicy będą mieli wreszcie kompletny skład, i na pewno zagram po tak wysokim kursie na Anglię, bo kurs na poziomie 10.0 jest naprawdę dobrym, na pewno lepszy niż 4.0 na Niemców.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Stawiam na Portugalie, maja świetnych piłkarzy C.Ronaldo, Nani, Coentrao i mozna by tak wymieniać, glodni sukcesu maja spory potencjal Portugalska pilka idzie do przodu, w Portugali mają znakomitych trenerów i mysle ze dobrze wyszkoleni technicznie pilkarze wyjda z grupy smierci a jak to im sie uda to pozniej moze byc z gorki, zastanawialem sie tez nad Niemcami bo Euro w sasiednej naszej Polsce, ale jakos czegos w tej kadrze mi brakuje, nie wiem moze to ze Loew stawia na swoich ulubiencow np Klose, ktory moim zdaniem nie nadaje sie do kadry tak dobrej drużyny jak Niemcy, oczywiscie myslalem tez o Hiszpanii, ale nie wiem czy poradza sobie z tym ze czolowi napastnicy jakimi sa Villa, ktory moze z powodu kontuzji wogole nie wystapic w imprezie czy tez Torres ktory jest wogole bez formy, Pozyjemy zobaczymy, ale osobiscie biore pod uwage cztery druzyny Portugalia, Niemcy, Hiszpania, Holandia,...a czarny koń? Polska! w koncu gramy u siebie Polacy gramy u siebie!
 
S 20

sados20

Użytkownik
Chyba taką turniejową drużyną są Niemcy,i w nich ja bym widział faworyta,czarny koń Polska ponieważ mamy 3 piłkarzy którzy grają na światowym poziomie ,wiadomo o kogo chodzi.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Turniej wygrają Niemcy:razz: Mają do Polski niedaleko,byli tu na okupacji to będą grali jak u siebie :grin:
A tak na poważnie to Hiszpania na bank nie wygra,większość ich składu to Barca a Barca gra słabo w porównaniu do zeszłych sezonów,zresztą już się przejedli i nasycili,stanie się z nimi to samo co z Francuzami na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej w Serbii.
Portugalia? Nawet z grupy nie wyjdą,zlepek gwiazd a nie drużyna (to samo co Argentyna) ,Ronaldo nie gra w 1/4 tego co w Realu, gwiązdą Portugalii jest tak na prawdę Nani bo ten gra mniej/więcej na tym samym poziomie co w ManU,nie mają klasowego środkowego napastnika.
A Niemcy? Sądzę,że ich młoda ,ale bardzo doświadczona drużyna znacznie dojrzała już od mundialu w RPA,nie ma co się rozpisywać nad ich składem i grą bo każdy widzi ,że to drużyna kompletna,tym razem złoty medal. Podolski albo Klose królem strzelców.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Zgadzam się z dan737.
Nie wolno przekreślać Holendrów.Z grupy powinni spokojnie awansować(kurs na to w granicach 1,45).A w następnej fazie spotkają się z kimś z grupy w której gra Polska , Rosja ,Czechy ,Grecja a więc z kimś z najsłabszej grupy tych mistrzostw.Kto by to nie był na dzień dzisiejszy Holendrzy leją wszystkich no może troche kłopotów sprawili by Rosjanie.W półfinale trafiają prawdopodobnie na kogoś z czwórki Hiszpania ,Włochy ,Anglia ,Francja i poza Hiszpanami są to drużyny teoretycznie o słabszym potencjale niż Oranje.Finał typuję z Niemcami lub Hiszpanami.
Wiadomo jest to turniej i niespodzianki napewno będą.
 
M 0

magicbox

Użytkownik
Według mnie wygrają Niemcy, a za nimi widzę Hiszpanów albo Holendrów.
I tyle, dalej ciężko coś wymyślić ale mam nadzieje że będą jakieś niespodzianki.
Anglia ma niby silny skład na papierze ale zapewne jak zawsze szybko odpadną.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak, tylko warte zapamiętania jest to ze przed każdym turniejem praktycznie (GER 2006, ME 2008 i poniekąd RPA 2010) faworytem byli Niemcy. Mówię poniekąd w RPA, bo wtedy &quot;dzielili się&quot; tym z Hiszpanami.
Ja akurat o ile wiecznych zachwytów nad Barceloną (choć gra perfekcyjna dla oka) niezbyt lubię, to nad Hiszpanią już tak. Wielu kibiców i obserwatorów martwiło się po wygranych MŚ ze jeden z drugim się postarzeje. Jak widać nic takiego nie miało miejsca i dalej Puyol, Xavi czy Alonso latają jak młode wilki.
Nie będzie Villi, okej, lecz warto pamiętać ze to Torres na Mistrzostwach Europy był o wiele lepszy, gdzie David wolał postrzelać na boiskach Afryki. Jest Llorente, Soldado. Lecz myślę ze trener zaufa Torresowi a ten postrzela i to nie mało w czerwcu.
Dla mnie faworytem Hiszpania i na pewno za parę stówek na te kilkanaście dni turnieju postawię na ich końcowe zwycięstwo.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Villa ma wrócić pod koniec kwietnia, czytałem gdzieś że na Grand Derby. Nie sądzę, aby go Del Bosque powołał.
Powołania Torresa nie był taki pewny. Jego forma jest mizerna. W premiership 8 meczów, z tego 7 z ławki i tylko jedna bramka.
Jeszcze oprócz wymienionych przez Kuchcika napastników jest Pedro z Barcelony.
Na pewno selekcjoner nie będzie miał tak łatwego zadania z powołaniem napastników jak w roku 2010r.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
I tak mi się wydaje ze teraz Xavi i Iniesta mają większe pole manewru. Wątpię aby Silva był rezerwowym, bądź zawodnikiem na krótką chwilę jak na boiskach RPA. Więcej będzie gry skrzydłami.
Del Bosque wciąż zaznacza - jeśli Torres nie poprawi swojej formy to będzie spory kłopot. Lecz wątpię aby od razu wskoczył do składu Llorente. Soldado bądź były Liverpoolczyk.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ja zagłosowałem już w grudniu na Holandię. Cieszy mnie co raz lepsza forma piłkarzy pomarańczowych. Do fenomenalnego Robina van Persie ostatnio dołączył Robben. To co wyczynia w meczach Bayernu przypomina jego grę sprzed kilku dobrych lat kiedy przechodził z PSV do Chelsea. Ciekawe jak długo utrzyma tak dobrą dyspozycję...
Do tej dwójki należy doliczyć jeszcze takich doświadczonych zawodników jak M. van Bommel, Heitinga, Kuyt, Sneijder, Huntelaar czy nie co młodszych Strootman, L. de Jong, Wijnaldum, Emanuelson. Taka mieszanka doświadczonych graczy z &#39;młodymi wilkami&quot; może przynieść zaskakujące rezultaty. Moim zdaniem te mistrzostwa będą należały do ekipy Holandii. Stawiam na to, że wygrają Euro 2012.
Holandia win Euro 2012 @ 8.00
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ciekawe jak długo utrzyma tak dobrą dyspozycję...
Pewnie do czasu kiedy złapie kolejną kontuzję :razz:
Też mi się Holandia widzi jako Mistrz Europy ale mają bądź co bądź ciężka grupę i wcale nie jest pewne że z niej wyjdą. Mocni Niemcy, nieobliczalni Portugalczycy do tego Dania która łatwo się nie podłoży.
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
Ja bym widział Francję jako czarnego konia tych mistrzostw mają naprawdę fajny skład i myślę że może powtórzą sukces z roku 2000
 
Do góry Bottom