>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Status
Zamknięty.
adi2255 1

adi2255

Użytkownik
Francja moim zdaniem główny faworyt...czyzby powtorka z 98 roku kiedy siegneli po mistrzostwo niespodziewanie:&gt;? Chociaz dzisiejsza pilka nie obliczalna Niemcy, Anglia, Hiszpania zawsze tez mocna...Do tego nie mozna lecewarzyc wloskiej pilki ktora powoli odradza sie na nowo i jest typowa ,,turniejowa&#39;&#39; druzyna Marzylbym żeby Polacy namieszali troche ;-)... czas pokaze napewno beda emocje...
 
M 0

marcolo7

Użytkownik
W wynikach sondy zaskakuje mnie świetny wynik Francji. Ale pamiętam rok 1998. I pomagające ściany więc faktycznie może to być turniej trójkolorowych. Choć liczę jednak na to, że górę w ich kadrze wezmą jakieś waśnie, seksafery lub inne, bo za bardzo ich nie lubię.

Niemcy wydają się bardzo mocni, wszystko zależy czy nie przetrzebią ich kontuzje. Choć przecież przed mundialem też paru czołowych piłkarzy wypadło... No ale pytanie czy wyjdą z grupy ;) Wszak Polska może ich rozgromić.

Optymizm głosujących wywołał uśmiech na mej twarzy. POLSKA najwięcej wskazań. Marzyłbym o czymś wspaniałym w końcu. Ćwierćfinał byłby czymś wspaniałym. Kadrę mamy mocną, Milik i Lewy są w gazie i oby utrzymali formę do turnieju.

Czarnym koniem może być Belgia. Euro nie wygra, ale może zajść daleko.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Sercem oczywiście jestem za...POLSKĄ!!! ???? ????

...rozum podpowiada mi jednak, że pomimo wszystkich aktualnych, zwykłych &quot;przed-turniejowych problemów&quot; - Niemcy.

Już chyba wszystko zostało napisane przez innych użytkowników odnośnie motywacji do stawiania na Niemcy. Jest to bardzo doświadczony, &quot;turniejowy&quot; zespół i tego doświadczenia nie sposób przecenić. Jeżeli do czasu rozpoczęcia imprezy nie przydarzą się jakieś &quot;nieszczęścia&quot; czyli kontuzje jednego z 5 filarów niemieckiej repy (Neuer ,Müller , Özil, Boateng, Kroos) to do czasu pierwszego gwizdka w meczu &quot;o stawkę&quot; zdążą się zgrać i &quot;rozkęcić&quot;.

Pomijając Niemców daję też szansę Anglii, która faktycznie jak utrzyma &quot;falę&quot; to może nieźle namieszać. Nie można też lekceważyć gospodarzy - Francji. Największą niewiadomą pozostaje dla mnie jednak Hiszpania. Aktualni Mistrzowie Europy (2012) mają chyba sobie coś do udowodnienia po Mundialu 2014.
 
qwasny 0

qwasny

Użytkownik
Widzę, że praktycznie każdy stawia na triumf Hiszpanii. Jak dla mnie Espana nic nie ugra na tym turnieju.
Stawiam na Francję, mają bardzo mocną ekipę + grają u siebie. Czarnym koniem może okazać się Belgia.
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Będąc całkowicie poważny uważam, że Polska ma duże szanse na awans do finału. Jeśli zawodnicy utrzymają formę jaką prezentowali przez ostatni okres myślę ze nie będą mieć problemów z pokonaniem większości drużyn, natomiast jeśli chodzi o czołówkę europejską (Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia, Anglia) mogą ze spokojem grać jak równy z równym. Jako że mistrzostwa euro cechu.a się tym iż bardzo często w finale grają zespoły które rywalizowały ze sobą już w fazie grupowej obstawiam final Polska-Niemcy i miejmy nadzieję, że Lewandowski i spółka dadzą nam wiele emocji ????
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
I cóż, Francja strzela sobie samobója nie powołując Benzemy, a w jego miejsce biorąc Gioruda. W moim przeczuciu zmniejsza to znacząco szanse Francji na sukces w tym turnieju.
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
nie uważam, że Niemcy mają słabszą formę. Wpadka z Anglią to był tylko wypadek przy pracy. Niemiecka drużyna jest drużyna turniejową i w ostatnich latach na każdej imprezie ląduje na podium. Myślę ze tym razem nie bedzie inaczej
 
burza91 15

burza91

Użytkownik
Przed typowaniem byłem pewien, że nie Francja. Po pierwsze, szczególnie w ostatnich latach, funkcja gospodarza raczej przeszkadza niż pomaga, a poza tym każdy mówi jacy to oni mocni ale nie zapominajmy, że tak naprawdę od ostatnich mistrzostw nie grali meczu o stawkę (to co było naszym przekleństwem na ostatnim Euro). Ale dalej analizując uczestników zastanawiam się kto jak nie...Francja? Strasznie nierówni Niemcy, nudni od pewnego czasu Hiszpanie, którzy wyraźnie zaczynają się męczyć swoją tiki taką? A może Anglia, która jak zawsze jak burza przechodzi eliminacje, a dopiero na turnieju okazuje się jak słabą ma ekipę? Ja po cichu stawiam na Niemców z myślą, że do turnieju i w trakcie niego pokażą swoją klasę. Choć jak zawsze trzymam kciuki za Włochów i to w nich upataruję czarnego konia tak jak było to też na turnieju w Polsce. Piszę czarny koń bo chuba nikt patrząc na formę i skład makaroniarzy nie upatruje w nich głownych faworytów.
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Francuzi powinni to ugrać, grają u siebie no i talentu co nie miara. Polska z grupy wyjdzie - co dalej? Kwestia dyspozycji danego dnia i przeciwnika w kolejnych fazach. Medal byłby smaczkiem. Stać nas jeśli nie pojawią się wspomniane problemy znikąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom