>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Status
Zamknięty.
ohtomus 0

ohtomus

Użytkownik
Jak dla mnie, to tym razem Francja pokaże na co ją stać, zresztą grają u siebie, to tylko ich uskrzydli. Co do Polski , to super gdyby mieli chociaż ćwierćfinał. Zresztą wykupiłem sobie bilety do ćwierćfinałów, to chciałbym zobaczyć ich mecze jak najdłużej. Jako księgowy Krakowski udało mi się wygrać bilety od szefa :p
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Polska, to by było wydarzenie. Marzy mi się dla nas ćwierćfinał, w którym po zaciętym boju przegrywamy z Hiszpanią ( jest taka możliwość ) W finale widziałbym właśnie obrońcę tytułu- Hiszpanię. Czy z Niemcami to bym polemizował, chociaż jak wszyscy słusznie piszą jest to turniejowy team, i rozkręcają się z meczu na mecz.
Na 2 finalistę typowałbym Francuzów, może Włochów ( kibicuję im nieprzerwanie od mundialu, o ironio, właśnie we Francji 98&#39; ) Może jeszcze Oranje, oh wait... ????
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
24 kraje europejskie , czyli pol europy albo i wiecej. Zabawy grupowe by wylonic 16 to dopiero beda eliminacje eliminacji. Euro zacznie sie od 1/8. Brak Polakow w cwiercfinale uznaje jako porazke.
Wygra ekipa ktora bedzie najlepiej przygotowana fizycznie. Jesli bedziesz biegac 15 , 20 procent mniej od rywala to nie wygrasz z nikim.
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Moim zdaniem wygra Francja. Jest to w tej chwili najsilniejszy kadrowo zespół. Każdą pozycje ma silnie obsadzoną. Jedynym problemem tej drużyny jest moim zdaniem brak widocznego lidera. Może Griezman, Matuidi lub Pogba staną się takimi zawodnikami w czasie turnieju.
Dużo osób obstawia Niemcy. Moim zdaniem kluczowi piłkarze niemieccy w tym sezonie nie są w najlepszej formie (no może poza Krosem, Neurem) reszta mnie do końca nie przekonuje. Uważam, że Polacy po dobrym meczu z Irlandczykami z północy powinni postawić się Niemcom. Może nie wygramy ale remis jest jak najbardziej w Naszym zasięgu.
Dużo osób wymienia Anglię i Hiszpanię. Jakoś tego nie widzę. Wyspiarze niby mają ciekawy zespół ale moim zdaniem zbyt młody (mało doświadczony) i w fazie pucharowej to będzie widoczne. Jeżeli dostaną się do półfinału dla mnie będzie to niespodzianka. Co do Hiszpanii to tu widzę ciekawą mieszankę doświadczenia z młodością i taki koktajl może się sprawdzić. Moim zdaniem powinni znaleźć się w półfinale.
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Stawiam na Francuzow, bardzo mocna kadra, a co wazne do tego zbilansowana od Llorisa na bramce, solidna obrone, bardzo dobry srodek pola, Pogba, Matuidi, Kante to prawdopodobnie najlepsza 2 linia zblizajacego sie turnieju, top 3 napewno, do tego w ataku najwieksza gwiazda griezmann oraz Payet z Martialem, majacy za soba swietny sezon. Ciekawi mnie to czy Deschamp zdecyduje sie na taka ruchliwa 3 z przodu, czy jednak z wysunietym Giroud, mozliwe ze zalezec to bd od rywala. Wlasnie srodek ataku to jedyny slabszy punkt w kadrze, mimo tego, ze Giroud calkiem solidnie gra w kadrze jednak do Benzemy mu brakuje sporo, tego typa to zrozumiec nie moge, takim debilnym zachowaniem pozbawic sie bycia na prawdopobnie najwazniejszej imprezie w zyciu, bywa i tak. Mimo tego Francuzi u siebie zawiezc nie powinii, i bd kibicowal im w zdobyciu tego zlota, chyba ze wygraja nasi to niech sie srebrem zadowola ;v

Oprocz nich wiadomo Niemcy, moze w slabszej w formie, mimo wszystko zespol turniejowy, wystarczy ze niektorzy kluczowi pilkarze bd miec zwyzkowa forme, a Muller znowu bedzie tam gdzie wlasnie bd pilka i staja sie glownymi kandydatami do zwyciestwa.

Podpisuje sie ze slowami kolegi wyzej odnosnie Anglikow, sklad fajny, z dobra perspektywa na lata kolejne, ale na tu i teraz za malo doswadczony zeby zajsc az do finalu, jednak zespol mogacy namieszac sporo i napsuc duzo krwi najlepszym. Za to calkowicie nie wiem na na co stac Hiszpanow, taka wpadka jak 2 lata temu mimo ciezkiej grupy to zbyt irracjolane by bylo. Sklad spokojnie moze walczyc o najwyzsze cele, wsystko zalezec bd od formy i drabinki, atak nie wyglada moze jak kiedys( Torres, Villa), to takiego Morate czy Aduriza w formie niejeden zespol chcialby miec, np Wlosi ;)

Wlasnie ciekawe jak wypadna Wlosi, dla mnie jeszcze wieksza zagadka od Hiszpanow. Na papierze atak marny, jedynie Insigne wyglada ok, ale to bardziej schodzacy napastnik, srodek pomocy jeszcze do niedawna moglby spokojnie byc jednym z najlepszych na turnieju, po wypadnieciu Marchisio i Verratiego wyglada co najwyzszej srednio, ale za to obrona z genialnym caly czas Buffonem wyglada swietnie, a jak wiadomo tytuly sie wygrywa wlasnie obrona, jednak dla mnie max cwiercfinal, za duzo przecietniakow w przodzie i w pomocy.

Na koniec dla mnie cichy faworyt, jeszcze 2 lata temu czarny kon, teraz juz w przypadku zajscia daleko w turnieju raczej by sie obeszlo bez wiekszego zdziwenia, mowa o Belgii. Hazard lapiacy forme, Lukaku/Origi, De Bruyne z przodu, srodek Dembele/Nainggolan, oraz zgrani i bardzo solidni stoperzy z Curtouis na bramce, argumentow pilakarskim im nie brakuje. Maja wszystko zeby wykorzystac swoje zlote pokolenie i zajsc jak najdalej.

Z czarnych konii napewno Chorwacja, moze namieszac, jakby byli w innej grupie to stawialbym na Turcje, zespol nieprzewidywlany z charakterem, a moze sie okazac ze nie wyjda z grupy smierci. Austria ma fajna generacje pilkarzy ale raczej nie ten lvl, cwiercifnal bylby duzym sukcesem. Portugalia ani czarny kon ani faworyt, jak Cristiano zagra wkoncu swietny turniej a reszta zawodnikow wespnie sie na wyzyny, to nie mozna ich skreslac.

Na deser nasza repra, spokojnie moze byc czarnym koniem turnieju. Trzeba wykorzystac obecna generacje pilkarzy bo od czasow medalu w 82r, to najlepsza kadra. Oczywisice duzo bd zalezec od 2 naszych kluczowych zawodnikow, do tego Milik/Zielinski niech utzyzmaja forme z ligi, a reszta pozostalych niech zagra solidny turniej. Na chlodno bez pompowania balonika, cwiercfinal, bd osiagnieciem na spory + ;)
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
nie do końca rozumiem zachwyty nad grą Francuzów, młoda drużyna wcale nie musi wytrzymać psychicznie trudów turnieju. Dla mnie Niemcy Hiszpania albo niespodzianka typu Anglia Włochy Belgia. Polska odpadnie w 1/4
Niespodzianką byłoby dotarcie Hiszpanów do półfinałów. Z Del Bosque nie ma szans. Kibicuje im, ale ten trener niszczy tę kadrę. Najlepszego strzelca eliminacji nawet nie powołał do kadry, Torresa, który rozgrywa bardzo dobry sezon w Atletico również, Maty, który razem z kilkoma graczami odznacza się i wychodzi przed szereg w marnym, w tym sezonie United również nie wziął do kadry. Nie mówię już o Asenjo, który wg. mnie powinien jechać tam za Casillasa, który gra padakę, a i tak będzie w podstawowym składzie zamiast Davida. To jest chore... Podobnie jest zresztą u nas z Nawałką, który wielbi Fabiana, co wpuszcza babole, a nie widzi co wyprawia w bramce Szczęsny. Włochy? Conte nie ma do dyspozycji Marchisio i Verattiego i co robi? Olewa Pirlo. Również dobre posunięcie. Jak się postarają, to mogą nawet z grupy nie wyjść i to nie będzie zaskoczenie. Anglia razem z Belgią mają naprawdę fajne drużyny, szczególnie Belgowie. Wg. mnie jest to drużyna z największym potencjałem w tym roku na Euro. Ale czy są wystarczająco &quot;dojrzali&quot; na to, by podołać trudom turnieju i presji? Zobaczymy, trzymam za nich kciuki. Anglicy mimo świetnym eliminacjom, nie przekonują mnie do końca. Kilka meczów oglądałem i trudno jest im się wedrzeć jakoś do pola karnego, dużo goli z dystansu, ale może to dobrze. Nie ma tego, co kiedyś - Lampard i Gerrard na środeczku, piłki niemożliwe. Teraz młodzi się popiszą. Polacy jeszcze nigdy nie byli tacy mocni, a przynajmniej tak to wygląda. Jest to chyba najlepszy okres od czasu Leo Beenhakker&#39;a i jak najbardziej predyspozycje do dobrego wyniku są. W roli faworytów upatruję Francuzów, Niemców i Belgów, ze wskazaniem na tych pierwszych.
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
witam, tutaj nie specjalnie sie tym ktos zainteresował ale na innych forach owszem-sprawa sie tyczy wspolnego przejscia kibicow na stadion w marsylli. na ten moment taka jest https://www.google.pl/maps/dir/Stade+V%C3%A9lodrome,+Marsylia,+Francja/Porte+d&amp;#39;Aix,+Place+Jules+Guesde,+Marsylia,+Francja/@43.2907397,5.3686039,14z/data=!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x12c9c7578a82a817:0xceee662538a2da1!2m2!1d5.3925213!2d43.270164!1m5!1m1!1s0x12c9c0953dadd4cd:0xa6cba25a55538a03!2m2!1d5.3747115!2d43.3018216!3e2

wszystkich chetnym i zainteresowanych zapraszamy. godz 14 tam i o 15 przejscie. godzine jestesmy pod stadionem i mamy 2 do meczu.chyba optymalnie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Belgia to może być czarnym koniem, ale faworytem ?
Tej reprezentacji brakuje doświadczenia, poza tym kto ma teraz u nich formę ? :grin::grin::grin:
Naingollan, Mertens, Lukaku a reszta ?
Anglicy też nie wiadomo dlaczego są w gronie faworytów, pomoc dużo gorsza od Francji, Niemiec czy Hiszpanii
dla mnie prędzej Włosi wygrają niż oni haha
Ja stawiam na Niemców, mimo słabych wyników i dla mnie dużo słabszej kadry niż choćby na MŚ albo Hiszpanów ;)
zagram tak

Hiszpania 6,6
betfair
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Francuzi mogą być w czołówce. Ich turniej , ekipę też mają jak na ostatnie lata całkiem całkiem. Dalej Hiszpanie mogą powalczyć, po fatalnych dla nich Mistrzostwach Świata . Anglicy też już bardzo długo czekają na jakieś konkretne osiągnięcie na coś znaczącym turnieju. Po cichu liczę na półfinał Polaków, bo jak nie teraz to kiedy...
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Moim zdaniem Anglia może pokusić się o zwycięstwo, genialny w ostatnim sezonie atak z bpl, nie widzę tutaj Francji jako mistrza i nie wiem skąd taki entuzjazm w tę stronę.
 
T 0

tarski

Użytkownik
Wydaje mi się że w końcu Anglia może coś namieszać na dużym turnieju. Mają kilku nowych zdolnych zawodników, którzy na pewno będą chcieli się pokazać
 
T 0

typer4

Użytkownik
Wg mnie Niemcy nie dadzą rady. Do Francji zabrali chyba skład u-23. Widać tam u nich zmianę pokoleniową i na przejęcie pałeczki przez młodych będzie trzeba poczekać (pewnie 2 lata). Lahm to był człowiek instytucja, Schweinsteiger już też niedomaga, a to on zawsze trzymał środek pola w ryzach. Weigl, Can, Kimmich to jeszcze nie ten czas.... Boki obrony? to jakieś nieporozumienie Hector ze słabej Koln a na prawej z przymusu musi grać, któryś ze środkowych tj. Mustafi, Howedes ewentualnie uniwersalnego Can&#39;a można posadowić, co powoduje, że nie będzie wypadów do przodu i takiej przewagi jaką dawał na skrzydle Lahm.
Reasumując Muller z Kroosem sami tego wózka nie pociągną do mistrzostwa. Oezil to chimeryczny zawodnik i wymusza na drużynie granie w systemie 4-2-3-1, więc różnie może to być u niego. Low wiedząc o mankamentach swojej drużyny pewni wystawi go na lewych skrzydle i dzięki temu zagęści środek 3 pomocnikiem w tych najważniejszych meczach. Takie jest moje zdanie o Niemcach jako faworytach

Co do Polski nie oszukujmy się. Gdybyśmy w środku mieli takiego Modricia obok Krychowiaka to wówczas można by było patrzeć z optymizmem w przyszłość. Kij, że mamy Lewego czy Milika jak nikt im nie dogra dobrej piłki .

----------------
Co do obstawianie zwycięzców to ciężko powiedzieć. Ja natomiast w roli czarnego konia upatrywałbym Portugalię. Santos widząc, że nie ma w kadrze klasowej &quot;9&quot;-ki postawił na 4-3-1-2 z CR7 i Quaresmą w napadzie. Środek pola może też fajnie odpalić: Andre Gomes o którego zabiegają czołowe kluby z PL wykładając na stół 60 mln, Sanches z Bayernu czyli odkrycie tego sezonu, W.Carvalho, który raczej na pewno po tych ME zmieni klub na dużo lepszy, plus oczywiście Moutinho. Gdyby zdecydował się zagrać bardziej odważnie i zmienić system to może wpuścić z ławki niesamowicie szybkich Bernardo Silve lub Brumę. Para na stoperze Pepe-Fonte również powinna zapewnić stabilność. Prędzej czy później Portugalia dopnie swego (ewentualnie zdobędzie medal na jakiejś imperezie), bo mają tam teraz świetne młode pokolenie .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gdyby zdecydował się zagrać bardziej odważnie i zmienić system to może wpuścić z ławki niesamowicie szybkich Bernardo Silve lub Brumę
Nie bardzo, Bernardo Silva złapał uraz. A Bruma nie był raczej brany pod uwagę na poważnie. Więc obu nie ma w powołanej kadrze na Euro.

Ale ogólnie co się tyczy Portugalii, to dysponują świetnym składem. Wreszcie odmłodzonym, pokolenie które wchodzi do gry jest świetne. William Carvalho, Rafa Silva, Raphael Guerreiro, Renato Sanchez, Andre Gomes, niektórzy już są znani szerszej publiczności, inni dopiero zabłysną.
Wreszcie nie ma Meirelesa i Veloso, którzy zawsze grali w środku pola. Teraz środek pola jest Portugalczyków mocna stroną.
Zawsze jednak mieli problem z &quot;9&quot; i nadal mają, ale za to skrzydła mega.

Wczoraj Ricardo Quaresma co pograł przeciwko Estonii, szok! Ciekaw jestem czy też podczas Euro tak będzei szalał, oby tak.
Potencjał tego zespołu jest wielki naprawdę.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Nie bardzo, Bernardo Silva złapał uraz. A Bruma nie był raczej brany pod uwagę na poważnie. Więc obu nie ma w powołanej kadrze na Euro.
Ale ogólnie co się tyczy Portugalii, to dysponują świetnym składem. Wreszcie odmłodzonym, pokolenie które wchodzi do gry jest świetne. William Carvalho, Rafa Silva, Raphael Guerreiro, Renato Sanchez, Andre Gomes, niektórzy już są znani szerszej publiczności, inni dopiero zabłysną.
Wreszcie nie ma Meirelesa i Veloso, którzy zawsze grali w środku pola. Teraz środek pola jest Portugalczyków mocna stroną.
Zawsze jednak mieli problem z &quot;9&quot; i nadal mają, ale za to skrzydła mega.
Wczoraj Ricardo Quaresma co pograł przeciwko Estonii, szok! Ciekaw jestem czy też podczas Euro tak będzei szalał, oby tak.
Potencjał tego zespołu jest wielki naprawdę.
Potwierdzam. Bardzo dobre zawody Quaresmy, którego firmowe asysty to poezja. CR zrobił też swoje i szczupak całkiem okazały (jak i cała poprzedzająca akcja). Warto zwrócić też uwagę na ww Andre Gomesa, który w Walencji rozgrywał bardzo dobre spotkania i nie zdziwię się jak po dobrym Euro wytransferuje się do mocniejszej ekipy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom